Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 735736737738739 ... 999>
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 12:11

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  vitaliian написав:К чему это я. Каждый считает свои деньги, арендатору абсолютно фиолетово почем вы брали унитаз, и сколько заплатили мастеру. Либо устраивает цена/качество, либо не устраивает, всем угодить невозможно. Ваша задача добиться такого соотношения цена/качество чтобы максимизировать ваш доход и минимизировать простои.

Так все правильно - я вже все прикинув/порахував і виходить, що 7К/міс - нормас-Тарас!
5-5,5К - треба ще подумати, чи "варто, чи ні?"©
А менше 5К - ОДНОЗНАЧНО НЕ ВАРТО!
Хіба кинути нашвидкоруч/як-небудь поверха ел-дроти і водяні труби поверха попаяти, і всі стіни побілити вапном/ пофарбувати бетон на підлозі і т.п. - то тоді так)) - але, який тоді контингент буде таке знімати? :D

Тому я й кажу, або робити хоч менш-більш нормальний ремонт(а не як у Флая в цоколі), або законсервувати на 1-2-3р.!
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6133
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 12:40

vitaliian



А й справді.
Єдиний розумний спосіб - вивчити ринкові ціни і вже відповідно до них влаштовувати "ремонти".
Власникам багатоповерхівок чи агенствам нерухомості це було би простіше... - одне дослідження цін і обсягів ринку і відповідне йому гуртове оздоблення квартир.
Дивно, чому вони цього не роблять? Чи, може, це не так вигідно, як всім чомусь здається..?

А так - виходить, що кожен власник зайвих м2 сам і досліджує, і "ремонтує". І х.з. скільки з них хоч трохи на тому виграють...

Але чомусь є відчуття, що "вриватись" у верх.цін.сегмент (грн/м2) навіть не знаючи наперед яка там конкуренція - то якось необачно.
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1941
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 12:44

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bobua написав:Але чомусь є відчуття, що "вриватись" у верх.цін.сегмент (грн/м2) навіть не знаючи наперед яка там конкуренція - то якось необачно.
в верхний сегмент со смартом? скажите что вы пошутили...
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22664
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 12:49

  Успіх написав:
  vitaliian написав:К чему это я. Каждый считает свои деньги, арендатору абсолютно фиолетово почем вы брали унитаз, и сколько заплатили мастеру. Либо устраивает цена/качество, либо не устраивает, всем угодить невозможно. Ваша задача добиться такого соотношения цена/качество чтобы максимизировать ваш доход и минимизировать простои.

Так все правильно - я вже все прикинув/порахував і виходить, що 7К/міс - нормас-Тарас!
5-5,5К - треба ще подумати, чи "варто, чи ні?"©
А менше 5К - ОДНОЗНАЧНО НЕ ВАРТО!
Хіба кинути нашвидкоруч/як-небудь поверха ел-дроти і водяні труби поверха попаяти, і всі стіни побілити вапном/ пофарбувати бетон на підлозі і т.п. - то тоді так)) - але, який тоді контингент буде таке знімати? :D

Тому я й кажу, або робити хоч менш-більш нормальний ремонт(а не як у Флая в цоколі), або законсервувати на 1-2-3р.!

В мене коли перші квартиранти прийшли на оглядини мого хрущика(пацан с дівкою)Пацан представився як мебляр.То дівка сказала, що в мене косметичний ремонт.(При інших обставинах повбивав би)То що я два куба бетона кинув , щоб підлогу вирівняти, та болгаркою на стінах бугри зішліфовував то їм було пох.Чи вони думали, що я їм за 6кг/міс, плінтуса прихованого монтажу та двері від папи Карло повстановлюю?!
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 13:18

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bolt написав:В мене коли перші квартиранти прийшли на оглядини мого хрущика(пацан с дівкою)Пацан представився як мебляр.То дівка сказала, що в мене косметичний ремонт
я таким обесценивателям чужого добра вежливо предлагаю поискать счастье в другом месте. Иногда узнаю что уже искали, там ещё хуже, хочется дворец за 5 копеек а жадные лэндлорды не хотят им такое сдать.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Нед 01 сер, 2021 13:19, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22664
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 13:19

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bolt написав:В мене коли перші квартиранти прийшли на оглядини мого хрущика(пацан с дівкою)Пацан представився як мебляр.То дівка сказала, що в мене косметичний ремонт.(При інших обставинах повбивав би)То що я два куба бетона кинув , щоб підлогу вирівняти, та болгаркою на стінах бугри зішліфовував то їм було пох.Чи вони думали, що я їм за 6кг/міс, плінтуса прихованого монтажу та двері від папи Карло повстановлюю?!

От тому в орендному бізнесі має бути все максимально дешеве, але виглядати як квіточка)) - ну і вандалотривким))
А то, як пише Віталіан - ніхто не оцінить, чи Ви купили унітаз за 2К, чи за 10К, і чи майстер взяв за його встановлення 600грн, чи 1600!
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6133
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 13:21

  vitaliian написав:
  Bobua написав:Але чомусь є відчуття, що "вриватись" у верх.цін.сегмент (грн/м2) навіть не знаючи наперед яка там конкуренція - то якось необачно.
в верхний сегмент со смартом? скажите что вы пошутили...


На м2бомбері можна сортувати квартири по ціні одного м2.
Можливо, і винайм квартир так само можна сортувати?

І ця ціна (за 1 м2) мені здається єдино розумною для порівняння.
Так само як і харчі треба порівнювати по цінах одного кг ли літра (в Ашані пишуть) в не тупо "в лоб"...
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1941
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 13:25

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bobua написав:І ця ціна (за 1 м2) мені здається єдино розумною для порівняння.
я считаю разумным сравнение "количество опций за предлагаемую цену". Если сравнивать по м2 то цена квартиры без унитаза или трёшки может оказаться привлекательнее, а по факту выйдет много ненужной площади, завышенный ценник на отопление и туалет на улице.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22664
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 15:05

  vitaliian написав:
  Bolt написав:В мене коли перші квартиранти прийшли на оглядини мого хрущика(пацан с дівкою)Пацан представився як мебляр.То дівка сказала, що в мене косметичний ремонт
я таким обесценивателям чужого добра вежливо предлагаю поискать счастье в другом месте. Иногда узнаю что уже искали, там ещё хуже, хочется дворец за 5 копеек а жадные лэндлорды не хотят им такое сдать.

Ну они и свалили , а через день сдал ИТ-шнику удаленщику ему все ЗБС.
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 15:09

  Успіх написав:
  Bolt написав:В мене коли перші квартиранти прийшли на оглядини мого хрущика(пацан с дівкою)Пацан представився як мебляр.То дівка сказала, що в мене косметичний ремонт.(При інших обставинах повбивав би)То що я два куба бетона кинув , щоб підлогу вирівняти, та болгаркою на стінах бугри зішліфовував то їм було пох.Чи вони думали, що я їм за 6кг/міс, плінтуса прихованого монтажу та двері від папи Карло повстановлюю?!

От тому в орендному бізнесі має бути все максимально дешеве, але виглядати як квіточка)) - ну і вандалотривким))
А то, як пише Віталіан - ніхто не оцінить, чи Ви купили унітаз за 2К, чи за 10К, і чи майстер взяв за його встановлення 600грн, чи 1600!

Компакт дістав практично новий задурно.Всю сантнехніку включно з ванною та унітазом встановлював сам.Навіть паяльник и ножниці для труб купив, щоб на сантехніках з'економити.
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 735736737738739 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24713 16514124
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 19:44
GALeon
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8770 6901938
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:25
BIGor
548 213714
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама