Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 370371372373374 ... 1001>
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 14:04

  Virga написав:Цікавить ваша думка, на рахунок майбутнього Містечка Підзамче від компанії Ріел. Ціна на початку бронювання дуже приваблива, проте дещо бентежить автономне опалення. :(

Вам локація і ціна смакує? Все інше не важливо.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 14:25

... і будь тут мудрим ©

  Virga написав:Цікавить ваша думка, на рахунок майбутнього Містечка Підзамче від компанії Ріел. Ціна на початку бронювання дуже приваблива, проте дещо бентежить автономне опалення. :(

.... чому бентежить? - навпаки добре, що не ЦО!
(при моєму виборі квартири, індивідуальне опалення відіграло ВЕЛИКУ роль! )

- якщо маєте "стальні... нерви", щоб чекати.... чекати.... чекати... - то беріть!
- бо вони ВСЮДИ(чи майже всюди) затягують на пів-року рік! (а то і більше! - кажуть)
- звідси, мабуть, і солодку ціну дають..... і то теж, майже, всюди так....
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 14:27

Долярчик Там мабуть прибудинкова котельня, ось що пан мав на увазі. Індивідуальне опалення це опція за умовчанням. Навіть не обговорюється. Навіщо новобуд без індивідуального опалення?

П.С. Не з власного досвіду, а з розмов дізнався, що при такому способі опалення все одно є можливість регулювання подачі тепла і є лічильник індивідуальний на кожну квартиру. Це навіть естетичніше, безпечніше і екологічніше, коли котла на кухні немає. Але старт опалювального сезону залежатиме від колективної волі мешканців. Тобто таке собі обмежене індивідуальне опалення. Не так, як при власному котлі, захотів - увімкнув. Можливо, щось і не так зрозумів, виправте.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 15:32

... вигідна-невигідність)))

  Козак-характерник написав:Індивідуальне опалення це опція за умовчанням. Навіть не обговорюється. Навіщо новобуд без індивідуального опалення?

1)... задайте це питання Авалон UP - найвищий новобуд, який буде у місті Лева! (може, тому що він дуже високий, тому там і буде ЦО)
2) - прибудинкова котельня має/може мати 2 мінуси:
а) - може бути "дурний" тариф для такої котельні!
б) - поки заселиться хоч більша половина квартир - не вигідно вмикати котельню! - або вмикати і оплачувати "за всіх" всі МЗК + всі холодні стіни незаселених квартир! :)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 15:54

Долярчик Тоді викреслюємо прибудинкову котельню, як дурну опцію... :P Лише індивідуальний котел. А так взагалі ідея не погана. Реалізація як завжди підкачала...
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 17:43

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:Nataly_ru Новобуд - це добре. Але новобуд в центрі, це захмарні ціни.

Надо уметь искать и находить ;) Если не к спеху, есть много прекрасных ближне-центровых вариантов.

  Ethereum написав:Хочу щоб Ви мене покритикували.
Беру тут
http://national.mkraina.com.ua/
Стрийська(Вільна Україна) Ясно що вид не на колію і не на Стрийську. Вид на парк горіховий

Вы прям почти в элитном районе ;) Да нормальное расположение на самом деле. Кто к чему привык. Зато в Стрыйском можете гулять, эх...

  yama написав:что бы не было грибка надо
1) провезти утепление снаружи
2) не экономить на отоплении , ну например можете поставить\купить кондиционер на обогрев за 500 у.е. он здорово греет и за 1\4 цены
3) установить вентиляцию ( самое простое рекуператоры 2-3 шт )
грибок есть ВСЮДУ а что бы он не рос нужно следить за влажностью (вентиляцией)
и температурой ( что бы стены были теплые)

Теория, это всё теория. А на практике соседи-наркоманы-алкаши-пенсионеры вам эти все технологии быстро нарушат своими квартирами, ещё и вам в отдушину свой чадный газ выведут :))))))

  Virga написав:Цікавить думка форумчан, на рахунок майбутнього Містечка Підзамче від компанії Ріел. Ціна на початку будівництва дуже приваблива, проте дещо бентежить автономне опалення.

Так наоборот, радоваться надо :) Зачем вам центральное? Единственный минус - пока соседи не заселятся, будете греть и их квартиры, но это временное неудобство.
Кстати, я сейчас живу с ЦО в новобуде, тоже норм. Новобуд - он и в африке новобуд, в нём любое отопление норм.
Nataly_ru
 
Повідомлень: 70
З нами з: 02.10.14
Подякував: 18 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 17:48

  Nataly_ru написав:Надо уметь искать и находить ;) Если не к спеху, есть много прекрасных ближне-центровых вариантов.

Показуйте, не томіть душу... :P Зараз розберемо по косточках ці варіанти.

  Nataly_ru написав:Кстати, я сейчас живу с ЦО в новобуде, тоже норм. Новобуд - он и в африке новобуд, в нём любое отопление норм.

Як це може подобатися? Без можливості регуляції, економії...
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Суб 25 тра, 2019 17:51, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 17:51

  Львівський БатяР написав:
  Ethereum написав:
  Львівський БатяР написав:Надійність забудовника звичайно має значення. Але, для мене це один з вирішальних факторів.

Рекомендую переглянути це відео *Рейтинг новобудов Львова* якщо ще не бачили. Одразу скажу, що не зі всім згоден, проте автор розкриває багато факторів які теж впливають на комфорт життя.

https://youtu.be/vOMjQXTwQrc

Стосовно інвестувати чи ні. По своїм критеріям я цей район відкинув тому, проектами які будуються там не цікавлюсь. Якщо скажете які ваші інвестиційні очікування, обіцяю спробувати сказати своє бачення, тобто чи на мою думку вони є виправданими. Одразу попереджаю, що думка буде сформована поверхнева!


Згіден щодо не дуже добрих критеріїв.
Блог супер,класно обіс.ав Ріел і Манхеттен. А тільки самосхвалювання свого проекту Єфремова це помилка.
Мої очікування:
Новобудови зростуть на 10% в 2010.
Район УКУ перспективний. Близько Сихів ,для дітей все що треба. Тому і туда приціл.
Ніхто не знав ,що Чорновола стане таким дорогим районом!)


Мій прогноз до 2020, що зараз ціни зрівноважуються і вище 2-3% в ту чи іншу сторону не підуть. Пік попиту на нерухомість позаду, про це говорить велика пропозиція від забудовників, вже збудованого житла, особливо там де великі площі, деякі квартири висять в продажі по 2-3 роки і це мова про продаж від забудовника у вже зданих будинках. Нагадаю, що раніше все вимітали, ще на етапі фундаменту.
Якщо грн. не буде знецінюватись 7мильними кроками, як це було в 2014-2015рр - Я бачу, що багато інвесторів захоче вийти з холодного і клопіткого бетону щоб повернутись в теплі і безтурботні депозити. В свою чергу це й фактор зменшить тиск на ціну.

Ви купуєте для життя під здачу чи перепродаж 7

депо пiшли вверх (грн) ще минулоi осенi, доларовi потроха вниз,
однак збiльшення ФГВФО дасть друге дихання депозитчикам...
з другого боку:
"нема депо - нема iпо(теки)"!
ось такий слоган придумав я.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34715
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 20:32

flyman
Думаю Ви праві,але зараз всі забудовники не такі дурні і мають привязку до долара,тому іпотека незможе виплатитися за допомогою аренди.
Я думаю що робити зараз і вважаю ,що все таки краще зайти в елітку. Ціну на сайті не дивіться,ціна покупки значно дешевша.
Краще скажіть що краще : Зелена Авалон чи Стрийська,Національний? Різниця там 100$ ,ну але це несуттєво. :D
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 20:42

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Дякую всім за відповіді! Мова йде про автономне опалення в будинку, тобто поряд буде своя котельня. Власне всі її недоліки вище описав пан Долярчик. :wink: Конкретно розглядаю ЖК Новий Форт, на території колишньої фабрики Бачевських. Дуже подобається локація, навколо низькоповерхова забудова та 20хв. пішки до Опери.
Virga
 
Повідомлень: 7
З нами з: 24.05.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 370371372373374 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot], Кочевник і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16539554
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6921321
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 221650
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама