Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 332333334335336 ... 1002>
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2019 14:38

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Дешевий ремонт - гроші на вітер. Перша здача може і проканає ще дорогувато. А потім то все посиплеться. Але й дорогий ремонт - десь так само помилковий. Люди купляють хати у термітниках на відшибі, вкладають туди ще 50-60% вартості квартири, маючи автомобіль в 100% вартості і вище.... це хвороба.

100 баксів за квадрат було можливо, з натяжкою, в 2015-2017 роках, але це такий собі одноразовий Юск або Ікеа. Наразі плюс-мінус дизайнерський ремонт буде тягнути від 250 баксів з пошуком або дешевших матеріалів або де дешевше продають те саме. Хоча маю сумніви і в 250 вже (у самого винесло до 250). Без заморочок по пошукам ремонт запросто потягне в 300 баксів. Ну а далі вже залежить від побутової техніки. Вона може запросто накинути 50-100 баксів на квадраті, а то й більше.

Дорогий ремонт можна і треба робити в дорогій нерухомості, бо ціноутворюючим фактором є локація, а вже потім наявність посудомийки.

Не забуваємо що ринок нерухомості насичується, тому в перспективі оренда скорше за все просяде через надлишок пропозиції.
kozlodoev
 
Повідомлень: 92
З нами з: 25.08.18
Подякував: 20 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2019 16:57

На які офіси є попит?

Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2019 19:36

  Львівський БатяР написав:akurt
5000дол за роботу + матеріали + меблі. Це нереально !!!!
Як підтвердження прошу для прикладу кілька цін нпр.
- одна точка у електрика - ціна ?
- вартість покладеного м2 плитки і/або ламінату ?
- вартість кухонного обладнання - холодильник + вар. поверхня + духовка + пралка ?
Як то кажуть для пристрілу....


Шановний Львівський БатяР!
Нічого я доводити не буду, нашо воно мені, тим більше то не мої квартири.
Я й так занадто багато не свого розказую.
Але тим, хто тим займається, треба мати на увазі, що можна й так...
Реально люди вклалися в 100 000 зайвих на кишені долярів (не останніх) за дві квартири.
Про меблі все просто теж: вони раніше тримали цех по виготовленню меблів, то знають, що і як, і з чого робиться...
А якщо більше сказати, то тримали аж 6 квартир до 2014 року в Криму під здачу, досвід мають дуже дуже дуже великий...
Не треба боятися ескпериментів.
Он люди взяли на двох одну квартиру в 120 квадратів ще й на 25-му поверсі, переділили тую квартиру 120 на дві: щось там 55+65 м вийшло і вже інтенсивно готують під квартирантів.
Хіба Ви сумніваєтеся, що в нас є купа талановитих людей?
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9628
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2019 22:37

.... отак треба ділитись інформацією! ))

... шановне товариство, майте терпець до літа :D і Долярчик вам теж розкаже "як на духу", про всі витрати...
- тільки правда, мій ремонт буде чуть-чуть вище економа(бо суперового немає сенсу викидувати кошти, "яких нема" + двоє малих дітей потріпають будь-який ремонт :D )
- нормальна в мене буде тільки сантехніка(нормальні труби/фітінги/радіатори/змішувачі) і електрика(нормальний 3-жильний монолітний дріт + ціла купа подвійних/і чотирних розеток у ПОТРІБНИХ місцях)
... все решти: плитка/шпалери/меблі.... - будуть дешеві!

- ну і ціни на роботи майстрів - вам не скажу(бо робимо все самі) , але можна підгледіти ціни на оголошеннях :wink:
... знаю, тільки(у Вайбері кидали), що електрик бере за "точку" 110 грн., "тепла підлога" + радіатори = "під ключ" у людей на "однусі" виходить щось +/- 1тис. ойро., заливка стяжки(готової з машини подають шлангом) 220грн/м2

....далі буде цікавіше... :)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2019 22:43

Щиро бажаю успіхів і з інтересом чекатиму на звіт.
Щодо меблів: на Луганській зверніть увагу на меблевий салон Red Blаck White - в них бувають РЕАЛЬНІ знижки на меблі на 50-70 відсотків!
У продавців питайте: то меблі з Польщі, чи з України ("по ліцензії" - в них є меблеві цехи або постачальники з України), з Польщі більш якісні.
Подумайте, чи вам потрібна та "тепла підлога" - в мене немає і не було, в квартирі у Львові немає зараз опалення - стоїть закрита - менше за +16 не було навіть у морози...
Найкращі пропозиції ламінату - як на мене - в Пасіках-Зубрицьких, зверніться там до Богдана.
Під ламінат - пробку. Теж там же...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9628
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2019 22:58

  akurt написав:Щиро бажаю успіхів і з інтересом чекатиму на звіт.
Щодо меблів: на Луганській зверніть увагу на меблевий салон Red Blаck White - в них бувають РЕАЛЬНІ знижки на меблі на 50-70 відсотків!
У продавців питайте: то меблі з Польщі, чи з України ("по ліцензії" - в них є меблеві цехи або постачальники з України), з Польщі більш якісні.
Подумайте, чи вам потрібна та "тепла підлога" - в мене немає і не було, в квартирі у Львові немає зараз опалення - стоїть закрита - менше за +16 не було навіть у морози...
Найкращі пропозиції ламінату - як на мене - в Пасіках-Зубрицьких, зверніться там до Богдана.
Під ламінат - пробку. Теж там же...

Я бы не советовал , личный опыт.
Vadim_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3129
З нами з: 23.05.14
Подякував: 603 раз.
Подякували: 487 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2019 22:59

Уточните именно какое г...о - его - г...о - вокруг очень много...
"Итальянскую" мебель успешно годами делали в цехе арендаторы моих друзей, народ верил, что прямо из Милана, ночным экспрессом...
Если вы про мебель из Black Red White - то надо уточнять у продавцов - где сделано.
Если Польша - можно брать, у них неплохие прихожки, неплохие стулья, неплохие столы, неплохие спальни (кровати надо пристально смотреть, как сделаны, есть сделаны неважно, а есть сделаны очень хорошо), неплохие кухни. Ну и для пана Долярчика с позолотой и резьбой по дереву - ручной - не очень нужно...
Востаннє редагувалось akurt в Пон 18 бер, 2019 23:05, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9628
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2019 23:01

Бусурманин про що ти пишеш?
Не в порядку чи так полікували турецькі лікарі?
Я не займаюся генделем як ти. Запам'ятай.
І пишу про Львів і нерухомість ,я завжди був патріотом,а не ті, що вихвалюють турецьку недвигу на всі лади. І знаю побільше мов ,ніж ти зі своїм айфоном. І працював у більше країнах ніж ти.
Почитайте що пише ця нечисть:

Так що, шановний, вчимося, вчимося і вчимося.
Від пана Ethereum чекаємо ариХметику вдалої операції з купівлі-продажу квартири з інтервалом 12 місяців, а то якась дурня: анонсував на весь світ таку важливу подію, і розказати не може.
Просимо, шановний пан... Там немає нічого секретного...
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2019 23:04

Це чергова брехня від нашого гостя. Робив бюджетний ремонт тещі на 60 м,2016-17р - обійшовся в 10000$ . Можу Вам в личку вислати всі записи,але цьому лихварю нічого не почажу,нехай вчиться на своїй брехні і дешевій турецькій рибі.

  Львівський БатяР написав:akurt
5000дол за роботу + матеріали + меблі. Це нереально !!!!
Як підтвердження прошу для прикладу кілька цін нпр.
- одна точка у електрика - ціна ?
- вартість покладеного м2 плитки і/або ламінату ?
- вартість кухонного обладнання - холодильник + вар. поверхня + духовка + пралка ?
Як то кажуть для пристрілу....
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2019 23:05

Пан Ethereum - молодець!
Читати цікаво...
Востаннє редагувалось akurt в Вів 19 бер, 2019 06:03, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9628
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 332333334335336 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24788 16551403
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 12:17
Andrey2512
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8870 6930078
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:29
cherchiltank
548 224832
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама