Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 372373374375376 ... 1002>
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 13:35

  Nataly_ru написав:
  Козак-характерник написав:Показуйте, не томіть душу... Зараз розберемо по косточках ці варіанти.

Я свой поиск завершила успешно ещё два года назад, а для нового надо потратить очень много времени, так что поверьте мне на слово :)))

Стоп. Ми один одного правильно зрозуміли? Я про купівлю власного житла вів мову, а Ви? Чомусь здалося, що Ви про оренду кажете. Чи купили собі новобуд у Львові?

П.С. Про опалення. Так то у вас мабуть не ЦО, а власна котельня придомова, про що ми тут і вели мову.

  Козак-характерник написав:Долярчик Там мабуть прибудинкова котельня, ось що пан мав на увазі. Індивідуальне опалення це опція за умовчанням. Навіть не обговорюється. Навіщо новобуд без індивідуального опалення?

П.С. Не з власного досвіду, а з розмов дізнався, що при такому способі опалення все одно є можливість регулювання подачі тепла і є лічильник індивідуальний на кожну квартиру. Це навіть естетичніше, безпечніше і екологічніше, коли котла на кухні немає. Але старт опалювального сезону залежатиме від колективної волі мешканців. Тобто таке собі обмежене індивідуальне опалення. Не так, як при власному котлі, захотів - увімкнув. Можливо, щось і не так зрозумів, виправте.


А справжнє ЦО в радянських хатах.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 13:42

  Virga написав:Дякую всім за відповіді! Мова йде про автономне опалення в будинку, тобто поряд буде своя котельня. Власне всі її недоліки вище описав пан Долярчик. :wink:

Я так одразу і подумав. А от пані Наталія каже, що в неї зовсім інший досвід по цій прибудинковій котельні. Чи можливо я щось не так зрозумів і в неї дійсно ЦО. У Вашому випадку як? Поділіться деталями....
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 13:45

  Virga написав:Добрий вечір вам у хату, шановне панство! Цікавить ваша думка, на рахунок майбутнього ЖК Містечко Підзамче. Ціна на початку бронювання дуже приваблива, проте дещо бентежать дві речі:

1. Забудовник компанія Ріел, про "якість" будівництва якої у Львові вже ходять легенди. Хоча ще не відомо, хто буде підрядником. :? Декілька об'єктів вони досить непогано збудували.
2. Автономне опалення. :(

P.S. Здачу декларують в другому кварталі 2021 року, та на ділі дай Боже щоб до 2022 здали.

... а де Ви ціни дивились? - бо дивлюсь на Лун і ще на одному сайті - цін НЕМАЄ! :shock:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 13:56

  Nataly_ru написав:Всё можно регулировать. ЦО в новобуде - это индивидуальный счётчик и батареи с регуляторами. То есть, по большому счёту, от индивидуального оно отличается только тем, что получить теплоноситель вы можете в отопительный период. А не в отопительный период - калорифер в помощь :) Зато есть плюсы. При ЦО отапливаются подъезды, а значит, меньшие теплопотери из квартир. Есть больше вероятности, что отапливаются квартиры даже тех соседей, у которых 0-цикл. Хотя это не факт. Меньше вероятности, что какой-то кулибин отрегулирует свой котёл так, что он рванёт. И, как ни странно, ЦО ГОРАЗДО дешевле выходит, чем индивидуальное газом, это проверено на практике.

Все ж таки уточніть...У Вас ЦО? Чи прибудинкова котельня? Бо з прибудинковою котельнею такий вид опалення вважається індивідуальним. І якщо все ж прибудинкова котельня, то скажіть наступне. Я вимкнув опалення під час опалювального сезону. Я щось платитиму за опалення, якщо лічильник показує нульвий розход? Просто це якось не справедливо виходе. Опалювальний сезон триває, котельня працює, обігріває квартири, площі по за межами квартир, а хтось вимкнув і нічого не платить. Чи я щось не так розумію? І ці втрати закладені вже в тариф? Тоді дійсно, що при такій системі, як писав Долярчик, тариф може бути кінський. Чи як це відбувається на практиці? Питання до всіх хто в курсі, не лише пані Наталії. :P
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Нед 26 тра, 2019 14:10, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 14:00

  Nataly_ru написав:Абсолютно всё вышеперечисленное, включая волшебный Гданьск, в котором мы жили 2 месяца, несправненно комфортнее Львова, просто НЕСРАВНЕННО :))))

Чим краще? Краще ніж в Києві? :P А де ще були, де ще краще ніж у ляхів? Викладайте порівняльний аналіз. Може я за бугор втікну кайфувати! :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 14:19

... ЗЕмний рай©®™

  Козак-характерник написав:
  Nataly_ru написав:Абсолютно всё вышеперечисленное, включая волшебный Гданьск, в котором мы жили 2 месяца, несправненно комфортнее Львова, просто НЕСРАВНЕННО :))))

Чим краще? Краще ніж в Києві? :P А де ще були, де ще краще ніж у ляхів? Викладайте порівняльний аналіз. Може я за бугор втікну кайфувати! :P

... а чим Вам Туреччина не підходить?
- он, пан Акурт пише, що вже майже все "обмацяв", а краще Туреччини з її цінами/законами/і, взагалі, умовами життя - не бачить і близько! :wink:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 14:33

Долярчик До османів, ні, душа не лежить, як і до всіх азіатів. :P Турок козаку не брат. Інша релігія. Крім того є певна тяглість історичної пам'яті. Турки брали козаків у полон і продавали в Криму у рабство. Жінок продавали слов'янських, яничар виховували. Нє забудім, нє прастім басурман. :P Звісно часи змінилися, але осадочек лишився. Та мені й у Львові по кайфу, просто для розширення кругозору, на всяк випадок, раптом щось станеться. Валізи запакував і до Варшави, кабаре дивитися. Чи у Варшаві кабаре немає? А в Парижі? :P Треба з досвідченими людьми погутарити. :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 16:07

  Nataly_ru написав:
  Козак-характерник написав:Показуйте, не томіть душу... Зараз розберемо по косточках ці варіанти.

Я свой поиск завершила успешно ещё два года назад, а для нового надо потратить очень много времени, так что поверьте мне на слово :)))

  Козак-характерник написав:Як це може подобатися? Без можливості регуляції, економії...

Всё можно регулировать. ЦО в новобуде - это индивидуальный счётчик и батареи с регуляторами. То есть, по большому счёту, от индивидуального оно отличается только тем, что получить теплоноситель вы можете в отопительный период. А не в отопительный период - калорифер в помощь :) Зато есть плюсы. При ЦО отапливаются подъезды, а значит, меньшие теплопотери из квартир. Есть больше вероятности, что отапливаются квартиры даже тех соседей, у которых 0-цикл. Хотя это не факт. Меньше вероятности, что какой-то кулибин отрегулирует свой котёл так, что он рванёт. И, как ни странно, ЦО ГОРАЗДО дешевле выходит, чем индивидуальное газом, это проверено на практике.

  Ethereum написав:Бо якщо ви порівняєте Гданськ з містом атстою,це явна неправда. Якщо брати Вроцлав,Краків,Познань то інша справа,хоча поляки говорять наоборот.

Абсолютно всё вышеперечисленное, включая волшебный Гданьск, в котором мы жили 2 месяца, несправненно комфортнее Львова, просто НЕСРАВНЕННО :))))

Думаю, малось на увазi Труймясто (Гданськ + Сопот + Гдиня), так як вони сполученi мiж собом лише швидкiсним рейковим транспортом (аля мiська електричка). Щодо чистоти повiтря, то Труймясто одне з найчистiших.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 16:12

  Козак-характерник написав:
  Nataly_ru написав:Абсолютно всё вышеперечисленное, включая волшебный Гданьск, в котором мы жили 2 месяца, несправненно комфортнее Львова, просто НЕСРАВНЕННО :))))

Чим краще? Краще ніж в Києві? :P А де ще були, де ще краще ніж у ляхів? Викладайте порівняльний аналіз. Може я за бугор втікну кайфувати! :P

I краще Киева теж.
У Киевi трохи краще щодо Львова тим, що е метро та електрички (мiська+примiськi), котрi можна використовувати як достатньо зручний та швидкий громадський транспорт.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 16:15

flyman І яким вітром, Флаймене, до ляхів Тебе занесло? :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 372373374375376 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541997
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922879
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222316
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама