Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 457458459460461 ... 1002>
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 17:16

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Про поганий центр здебільшого пишуть ті, у кого немає бабла на нерухомість там. Це аскісома, з якою звичайно що будуть сперечатись а то й примовляти що вже встигли пожити в центрі, продати квартиру і купити десь на відшибі міста.

На площі ринок жити дійсно може не дуже приємно, там краще здавати нерухомість і отримувати хороший заробіток. Але ж центр є різний. Район кастелівки це прицентральний район з аурою історичного міста. Це піший доступ до садочків, шкіл, університетів, туристичного центру, безлічі магазинів і послуг, парків, транспорту в усі напрямки. 5-10-15 хвилин на все. В дощ, сніг, спеку, мороз. Це не якась ЖК Фамілія, де тільки виїхати на ВВ - це 10-15 хвилин автомобільного пекла. Більше там робити й так нема чого. Тощо

Спальник, натомість, хороший лише для проживання, аж ніяк не життя.

Та й з точки зору дітей, гарна аура формує хороший світогляд. 15-25-поверхові коробки взагалі погано впливають на розвиток психіки, адже вісдутній зв'язок з середовищем, натомість є персональна клітка в гуртожитку.

Якби все було так погано, як пишуть більшість тих, хто може собі дозволити лише відшиб - центр падав би в ціні і був би ще й дешевший. Ага.
Востаннє редагувалось kozlodoev в П'ят 13 гру, 2019 17:19, всього редагувалось 1 раз.
kozlodoev
 
Повідомлень: 92
З нами з: 25.08.18
Подякував: 20 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 17:19

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  kozlodoev написав:Про поганий центр здебільшого пишуть ті, у кого немає бабла на нерухомість там. Це аскісома, з якою звичайно що будуть сперечатись а то й примовляти що вже встигли пожити в центрі, продати квартиру і купити десь на відшибі міста.

У вас тільки крайності самі, Львів це не тільки центр та далекі спальні райони.
і Кастелівка - це бижній центр, ближній центр як на мене саме оптимальне розташування, а також Єфремова, Коновальця, Чупринки - але це не центр
В загальному - найбільш комфортно жити там де зручне добирання до роботи/школи і т.д
Востаннє редагувалось dinozavrik в П'ят 13 гру, 2019 17:23, всього редагувалось 1 раз.
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 17:21

dinozavrik

Так я і не сперечаюсь що це центр. Це прицентральний район з пішим доступом до центру. Він має всі ті плюси центру, за виключенням більгшості мінусів. Ці райони певною мірою є кращими за центр. Тому вони були дорогими, є дорогими і будуть ще дорожчими. Всі ці Єфремова, Коновальця тощо. Ви ж праві, дехто просто прирівнює ці райони до туристичного центру і стверджує що вони погані. Ага

У вас тільки крайності самі, Львів це не тільки центр та далекі спальні райони.
і Кастелівка - це бижній центр, ближній центр як на мене саме оптимальне розташування, а також Єфремова, Коновальця, Чупринки - але це не центр

Та я ж про те саме написав, читати до кінця треба )))
kozlodoev
 
Повідомлень: 92
З нами з: 25.08.18
Подякував: 20 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 17:29

  kozlodoev написав:dinozavrik

Так я і не сперечаюсь що це центр. Це прицентральний район з пішим доступом до центру. Він має всі ті плюси центру, за виключенням більгшості мінусів. Ці райони певною мірою є кращими за центр. Тому вони були дорогими, є дорогими і будуть ще дорожчими. Всі ці Єфремова, Коновальця тощо. Ви ж праві, дехто просто прирівнює ці райони до туристичного центру і стверджує що вони погані. Ага

У вас тільки крайності самі, Львів це не тільки центр та далекі спальні райони.
і Кастелівка - це бижній центр, ближній центр як на мене саме оптимальне розташування, а також Єфремова, Коновальця, Чупринки - але це не центр

Та я ж про те саме написав, читати до кінця треба )))

не правильно зрозумів :) для мене - центр - туристичний з дуууже рідкісними виключенями, ближній центр - житло для себе (під оренду економічно не дуже вигідно), спальній райони - бюджетне житло
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 17:37

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Ближній центр під оренду теж нормально. Спальники швидко забудовуються і починають конкурувати самі з собою. Вищезгадана Добра Оселя - гетто взаємоконкуренції з 2000 квартир. Для комфортного життя не придатна взагалі, для оренди - теж під питанням, адже там жахливий район і погане місце, ще й на незручній височині. Оренда в таких мурашниках просяде у ціні завдяки всім бажаючим здавати в оренду. Продавани з радістю набудуть ще з пів-сотні таких гетто.

Ближній центр можливо має дещо меншу прибутковість по оренді, але це компенсується здорожчанням нерухомості як активу вцілому. На відміну від спальників. Ближній центр дійде до докризових 3к і більше. Спальники і термітники вже по 1000 баксів виглядають непривабливим вкладенням. 800 - це їх стеля
kozlodoev
 
Повідомлень: 92
З нами з: 25.08.18
Подякував: 20 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 18:51

Років десять, поки не побудувався, жив на Свенціцького.Теж є тераса , що правда не як у пана fis-a над приміщенням , а на клаптику землі , що примикає до балкону квартири.Будинку десь коло 115 років.Трое сусідів продали квартири, і виїхали .Ніхто не признався за скільки.Хоча спираючись на деякі непрямі дані , припускаю , що десь по штуці за метр.Жити там було добре ,поки не відкрили міст на Психів.Зара постійні корки , загазованність(хоча між вулицею і будинком десь 10-12 м)Припаркуватись на протязі дня практично не можливо.Подвір'я є .Але паркувати там трохи небезпечно, бо декілька старих дере в з яких падають гілки(сусіду розбило скло в авто)Сусідка не дає спиляти.Так, що вважаю що найкраще жити за містом при умові , щ о діти не вчатся в школі, щоб не возити.(хоча чув ,що в Наваріі непогана школа) і є пасивний дохід, щоб в той довбаний Львів далі Ашана не заїзджати.
Bolt
 
Повідомлень: 2871
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 19:15

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bolt написав:Так, що вважаю що найкраще жити за містом при умові , щ о діти не вчатся в школі, щоб не возити.(хоча чув ,що в Наваріі непогана школа) і є пасивний дохід, щоб в той довбаний Львів далі Ашана не заїзджати.


уже місяць не був у центрі Усе намагаємось із дружиною туди піти погуляти, випити кави, але як згадаємо, що там уже наставили на стометрівці та Ринку довкола ратуші ті псячі буди із гидотним шмурдяком, ковбасами та дешевою цуйкою, що там уже бродять бухі святкувальники, немає де приткнути автівки - пропадає будь-яке бажання. Краще вже на Погулянку/Стрийський парк.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 20:15

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

До центру на гульки треба йти пішки, а не на власному авто. Якщо далеко - таксі.
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 20:54

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Або сідаєш до прикладу на 2й трамвай і прям на площу ринок їдеш. А там до кольору до вибору в тому числі в менш людних місцях.

Краще вже на Погулянку/Стрийський парк.

О, такі люди ще кажуть що краще я піду у ресторан в ТРЦ.

Центр люди не люблять через його недоступність. Вірніше вони певною мірою заздрять тим людям, для яких вийти в центр - не проблема. Але переконують себе в протилежному. Псячі буди, шмурдяк - це все слід розуміти як "я би теж хотів вийти в центр, але мої трущоби в 50 хвилинах від нього"
kozlodoev
 
Повідомлень: 92
З нами з: 25.08.18
Подякував: 20 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 21:31

  kozlodoev написав:Або сідаєш до прикладу на 2й трамвай і прям на площу ринок їдеш. А там до кольору до вибору в тому числі в менш людних місцях.

Краще вже на Погулянку/Стрийський парк.

О, такі люди ще кажуть що краще я піду у ресторан в ТРЦ.

Центр люди не люблять через його недоступність. Вірніше вони певною мірою заздрять тим людям, для яких вийти в центр - не проблема. Але переконують себе в протилежному. Псячі буди, шмурдяк - це все слід розуміти як "я би теж хотів вийти в центр, але мої трущоби в 50 хвилинах від нього"


то є так пане :lol:

пожив у різних районах Львова, в тому числі на Дорошенка, якщо точніше між проїздом Крива Липа та Костюшка, тільки на протилежній стороні і на Коперніка біля СІЗО. Запам’яталось надовго: вічно обісцяний під’їзд, пошолупані та потріскані стіни, на балкон боязко вийти-увесь у тріщинах, дах тече, з вікон сифонить, вузенький дворик-у який в’їхати/виїхати неможливо, нескінчені сварки із сусідами та орендарями за паркомісце, бо неможливо на клапті землі на від сили 5машин вмістити 15 :shock: , з самого сизого рання і до пізньої ночі гуркіт трамваю, коліс автівок по бруківці, п’яні верески туристів під вікнами, мати сміттярів, що "ніжно" викочують возики зі сміттям о 6-й ранку, пацюки та птахи, що порпаються у сміттєвих баках, які розташовані у тому ж куцому дворику :x

я не сплю і мрію вийти до Вас, пане, у центр міста зі своєї задрипаної трущоби за 50хв. від центру, але на жаль не маю коштів ні на таксі, ні на каву для себе та жінки, може нашкребу на 2 квитки на трамвай, то якось виберусь у той омріяний рай, зайду си під ратушу, візьму си наливки, зроблю си селфі і виклад го на фистбуці - най всі видят, що простий хлоп заїхав до центру :oops:
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 457458459460461 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24789 16552376
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 15:10
UA
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8870 6930443
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:29
cherchiltank
548 224919
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама