Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 5253545556 ... 1002>
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 19:46

  fis написав:
  jump написав:Який метраж того всього, чи міняли вікна на склопакети із збереженням конфігурації, скільки тягне комуналь, як із паркуванням? ДЯКУЮ
п.с. у якому стані балкони, тераса, горище, дах?
п.с2 а тераса крита? чи просто ковка?
сніг-дощ-листя туди не потрапляє?


96 метрів по паспорту
В двох кімнатах поміняв вікна на дерев'ні склопакети. В третій залишив пластик з попереднього ремонту бо в майбутньому ще є можливість трохи видовжити її. Зараз не робив бо зібрався продавати. Але всі дозволи є.
Терасу частково накрив скляним навісом на два метри від вікон. Так що виходи накриті - 10кв метрів скла десь. стан тераси після ремонту буде супер. Листя не проблема але сніг так, треба скидати і, увага! є куди(хоча то така справа - водовідвід є). Бо бачив величезні тераси в деяких новобудовах, а сніг хіба на тротуар можна скинути.

На рахунок сусідів то така штука. Всюди є дивні. І в мене є, але я знайшов підхід. А як би були грощі то яб коммунікації просто відремонтував сам.
Але я на останньому поверсі і мені не так страшно, що там десь комусь труба потече. Вонаж вниз тече:). А як потече то всі бігом почнуть чухатись. Єдине це дах. Я давно усвідомив, що це мій клопіт і тільки. Ремонтувати капітально ще рано, але треба буде, і я б вже це робив разом з надбудовою мансарди.


метраж добрячий
з терасами в новобудах повний швах - великі, неможливо то все накрити, там футбол можна грати, чим ті забудовники думають?? дупою, однозначно, і сніг, як Ви правильно вказали - хіба униз-людям на голови
з дахом згідний-пітніти доведеться тільки Вам. Такі гіркі реалії

а як електропроводка?
і для чого робити ремонт, якщо хочете міняти хату?
мож варто скинути яка є - знайти поціновувача такої краси - докласти і купити омріяний таунхаус :D
бо тут витратите час на ремонт-облаштування, потім будете шукати покупця-продавати, далі купівля хауса-ремонт-облаштування - так і купа років спливе :D
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 20:21

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:а як електропроводка?
і для чого робити ремонт, якщо хочете міняти хату?
мож варто скинути яка є - знайти поціновувача такої краси - докласти і купити омріяний таунхаус :D

Розкрию всі карти :)
Кімнат було 2 а тераса була 60 метрів!!. В мене росте 2є дітей і я зібрався добудовувати ще кімнату. Зробив проект на добудову + внутрішні зміни. І тут мені попався на очі таунхауз в зручному місці і я кинувся продавати. Поки продавав таунхауз продався, а нічого більше на ринку не було. А то вже весна і треба було приймати рішення продавати чи будувати для себе. Вибрав другий варіант. В процеці вирішив добудувати тільки кімнату і відремонтувати нормально терасу, а інщі кімнати просто гарно біленьким помалювати і довести до житлового стану і продовжувати жити. Внутрішню масштабну реконструкцію залишити до кращих часів або новому власнику :). Десь восени вирішив, що всеж таки продавати буду, бо щоб реально купити щось треба мати вільні кошти. От зараз доведу до товарного вигляду і буду виставляти.
Продам, орендую десь щось велике і дешеве та буду полювати за тими таун хаузами :).
Новому власнику може й гараж продам в 300 метрах:).
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 21:19

jump
До речі, накрита тераса то вже не тераса а веранда. І це якась українська звичка все закрити і огородити.
Суть тераси як раз бути на відкритому повітрі і сонці.
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 21:21

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Aldebaranchik написав:Итого, купить за 7к, сдавать за 20$ с окупаемостью 30 лет при таком спросе?

...думаю, що після вищенаписаного, купівля місця-паркінгу для подальшої здачі в оренду, стає АБСОЛЮТНО нецікавою!
  Lambada написав:Та й паркомісце - це частина інфраструктури, як дитмайданчик чи газончики, і мабуть воно має бути закладено в ціні квартири.

... ото-то! - але ж ні! - як же ж не зрубати бабла на рівному місці!(і то ще чималого бабла!).... те саме і з коморами(ну якщо вони подекуди є) - теж продають по 1,5-2тис.долярів!) - колись же це ВХОДИЛО У ЦІНУ КВАРТИРИ!(якщо, наприклад, згадати панельки)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 22:28

то в чім же секрет успіху? (щастя то ж не в грошах!)

  akurt написав:Продав як "готові працюючи бізнеси".
Для себе залишив одну затишну квартиру у Львові та один шмат землі піді Львовом.


  akurt написав:Давно це було... Рік 2003... Теща якось так назбирала тисяч 5 000 пенсійних долярів

  akurt написав:та я купив, додавши до тещиних 5 000 долярів, (88х220)-5000=14 360 $.

  akurt написав:Восени 2005 купили ще декілька квартир під здачу.

...що, отако вийшли за хлібом, але хліба не привезли і Ви вирішили купити "декілька квартир під здачу"? :mrgreen:
  akurt написав:вирішили робити ремонт. Як для себе. За проектом. Керував син.
"Вкинули" 40 000$.

  akurt написав:Прєлесть пішла за 110 000$.

...був би я податковим інспектором, запитав: - "а де пан працює"? або "де пан взяв стільки грошви на той час?"))
1)...ніби "на грошовитій" не одружились :wink:
2)...ніби, "при кориті" не були(а може і були, а нам не признались))
3)....бувший ДАЇшнік, помічник депутата, чи судді і т. п.? :mrgreen:
4)...спадщина?
... нє, тут не те щоб щось......- просто пересічному важко зрозуміти, яким чином можна за ПОЛОВИНУ ЖИТТЯ(!)(а Долярчик Вам бажає 100р.прожити!) можна ЧЕСНИМ ТРУДОМ заробити на "декілька квартир"(і то не тільки в Україні) і ще при тому робити НЕ бідні ремонти, ну і з 7-м автівок поміняти(напевно не ланусів - це точно!).... і часто подорожувати за кордон???!

....то от і звичайному пересічному нашому тут читачеві, буде НЕзрозуміло, як це можна отак...... - як написано вище?— як він(пересічний читач) знає, що звичайна пересічна людина, може(з великим трудом/важкою працею) за життя заробити на ОДНУ квартиру!.... - ну, максимум - дві, але потратить на це ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ!
(... от взяти, хоч до прикладу, засновника цієї гілки :D +/- пів життя позаду, а він, заледве, минулоріч, купив "повітря над котлованом"!) :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 23:16

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Пан працював у вищі, до речі;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 23:21

Ти ба, як пан Долярчик збудився.
Це добре.
Це стимулює розвиватися. Не нервуйтеся - мінімум дві особи - харківський рибалка та чернівецький батяр - обіцяли Вам розказати, на чому по ночах кують бабулєти та бабулоси.

В тому, що я казав, є ще й інший бік медалі:
Оті квартири, куплені тоді по 400$ за квадрат - простояли порожніми або під ремонтом щось із рік, а то й два.
Тітка-конс'єрж нас як бачила - аж руки відривала - все розказувала, який був попит на ті квартири, клієнти все питали та питали, і продати можна було, НІЧОГО не робивши, десь приблизно вдвічі дорожче.
Жінка тримала за руки - не треба продавати, то буде колись - років через 100 або 200 - "моя пенсія"...
Тобто дійсно був період, коли достатньо було купити - притримати рік або два - і раптом падало з неба на кожні 22 000 $ долярів ще 44 000$, Саме те ми прогавили. "Будєттокадаражать!"
Тому зробили саме так: зробили недорогі, але пристойні ремонти і здавали.
Жінка порахувала: за 3 роки - "плюс" 20 000 $ з квартири.
Так що, пан Долярчик, не нервуйтеся... Це ми ще й бідні були...
В саме ті часи моя однокласниця закупила 6 (шість) квартир - здає і досі. Все ОК!

P.S. У "нерухомості" не треба боятися змін.
Приятель отримав від держави безкоштовно трьошку у будику з білої цегли у так би мовити престижному районі.
Ну, престижний - для лохів. До найближчтого транспорту - пішки 2 квартали, поруч гуртожитки студентські, РОВД. Таке собі "захолустя" у центрі майже. Паркуватися у дворі не можна - прийшлося йому гараж винайняти.
З тим гаражем трохи халепа сталася - у гараж сунувся, а воно якось вітерець дмихнув, та дверку авто новенького й вибило...
Був якийсь там 20ХХ рік.
За тут трьошку, де немає жодної плити на стелі, щоб лежала не вище, ніж на 3 см вище або нижче попердньої, та квартира суцільно складається з якихось колонн або кутів, давали 40 000$.
Повіз його у нову квартиру в 88 квадратів, куплену по 220 долярів квадрат і кажу:
- Петре, продавай оті кути з перепадами висот плит залізобетонних, купуй тут за 88х220=19 360 $, а залишок в 20 000$ (!!!) прогуляємо в Славському, поки твоя жінка буде ремонт робити.
Що Ви думаєе?
От уявіть собі - дешеві понти "ближче до центра" на дозволили вчасно зрозуміти:, що центр - один: і до нього можна з різних радіусів попадати - ось із цього - ПЛЮС 20 000$ (одна новенька квартира), а з цього боку - МІНУС 20 000$ (одна новенька квартира в цінах того часу).

Пройшов рік чи два - ту квартиру вже ніхто не купує - бо кому воно треба таке із білої цегли - а поруч побудували аж 3 (три) сучасних багатоповерхових комплексів - ще й загальна площа тієї трьошки - сміятися будете яка - тому й не пишу...
Тут сталася халепа така... Не знаю, як і сказати.
Скажу словами чернівецького батяра:
"Пусть там чпокаются пять лет, пока папец оплачивает весёлые годы"...
Коротше, син - виявилося - хоче "чпокатися"... хоча б "пять лет"... тобто прийшли "весёлые годы"...
Ну що: "папец" купив сину в тому будинку, що я взяв під здачу - по 400$ - але вже по 450 за квадрат...
Отак дурних вчать: не хотів з кобітами у колибі по 220 $ - купуй некобіт по 450...
Але вже не в колибі...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9620
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2018 09:50

  fis написав:
  jump написав:а як електропроводка?
і для чого робити ремонт, якщо хочете міняти хату?
мож варто скинути яка є - знайти поціновувача такої краси - докласти і купити омріяний таунхаус :D

Розкрию всі карти :)
От зараз доведу до товарного вигляду і буду виставляти.
Продам, орендую десь щось велике і дешеве та буду полювати за тими таун хаузами :).
Новому власнику може й гараж продам в 300 метрах:).


Ваша тераса - міні-поле дітям для гольфу :D
роботи у Вас там до біса багацько буде, купа перепланувань
а якщо виробити доки на горище, приєднати та продати усе разом+гараж без грання :wink: ?
Гляньте Сокільники, там здається ще є вільні хатки. Чи Вам тільки Львів?
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2018 09:53

  fis написав:jump
До речі, накрита тераса то вже не тераса а веранда. І це якась українська звичка все закрити і огородити.
Суть тераси як раз бути на відкритому повітрі і сонці.


згідний з Вами

але можна поставити панорамні вікна, аби розсувались по усій площі.
думаю це краще ніж відкрита площа на якій узимку сніг-та лід, влітку-навесні-осінню листя та дощі+Вам буде мокріти постійно зовнішня стіна, незважаючи на випуск дашка, буде усе одно засікати та задувати.
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 лют, 2018 10:40

  fis написав:jump
До речі, накрита тераса то вже не тераса а веранда. І це якась українська звичка все закрити і огородити.
Суть тераси як раз бути на відкритому повітрі і сонці.


Як на мене, то всі оці тераси, лоджії та балкони - зайва дурниця, яка вимагає грошей.

Слава Богу, сучасна норма у забудовників - відразу здають балкони вже остекленими.
Приємно відразу перетворити затеклений балкон у склад відер, швабр, старих шухляд, швабр, частками меблів, коробками, ящиками, дитячими санками та іншим непотрібом.

Зіпсована сама ідея балкону. Подивіться на балкони у Польщі: виставка квітів та шезлонг для милування сонечком.
У квартирі одного з синів у San Francisco балкон: маленький столик для двох бокалів шампанського та два крісла. Все.
Вид з балкона:
Зображення
У моїй закордонній квартирі на балконі: стіл та два крісла. Все... На балконі...
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9620
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 5253545556 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Gastarbaiter, whois2010 і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 884, 885, 886
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8853 6926909
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 14:38
Бетон
24760 16545810
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 20:12
барабашов
548 223733
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама