Рахунки для українців за кордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 789101112>
Повідомлення Додано: Пон 12 бер, 2018 16:41

  change_pm написав: В Польші без ІПНу, вам рахунок не відкриють

Не говоріть дурниць. Тільки паспорт.

Для прикладу мілленіум:
(навіть песель не обов"язково)
Зображення
mlynok
 
Повідомлень: 241
З нами з: 08.06.10
Подякував: 68 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 12 бер, 2018 17:01

  mlynok написав:
  change_pm написав: В Польші без ІПНу, вам рахунок не відкриють

Не говоріть дурниць. Тільки паспорт.

Ви коли останній раз рахунок в Польші відкривали? Я в серпні 2017 і ІПН був потрібен. Так що про дурниці, то не до мене :)
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 12 бер, 2018 17:06

change_pm

Можливо Ви маєте на увазі PESEL. При працевлаштуванні його необхідно отримати. Але, аж ніяк не український ІПН. Не вводьте людей в оману.

ось скріншот
жодного ІПН
Зображення
Востаннє редагувалось mlynok в Пон 12 бер, 2018 17:13, всього редагувалось 1 раз.
mlynok
 
Повідомлень: 241
З нами з: 08.06.10
Подякував: 68 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 12 бер, 2018 17:13

  mlynok написав:change_pm

Можливо Ви маєте на увазі PESEL. При працевлаштуванні його необхідно отримати. Але, аж ніяк не український ІПН. Не вводьте людей в оману.

Я маю на увазі саме ІПН. Але це мій досвід. Зараз перевірити, що потрібно для відкриття рахунку не складно і хто відкриє, нехай відпише, що було потрібно.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 12 бер, 2018 17:17

change_pm

У попередньому пості є скрін. Тільки паспорт. Відкриваєте рахунок онлайн, вибираєте філію для підписання угоди. Все. Потрібна, правда, польська комурка.
mlynok
 
Повідомлень: 241
З нами з: 08.06.10
Подякував: 68 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 12 бер, 2018 17:29

  mlynok написав:change_pm

У попередньому пості є скрін. Тільки паспорт. Відкриваєте рахунок онлайн, вибираєте філію для підписання угоди. Все. Потрібна, правда, польська комурка.

Все правильно. А потім приходите у відділення і... дайте ваш ІПН. Короче, ви рахунок тільки в теорії відкривали, то ви з теоретіками і сперечайтесь :) будь-ласка.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 12 бер, 2018 17:36

  change_pm написав:Все правильно. А потім приходите у відділення і... дайте ваш ІПН. Короче, ви рахунок тільки в теорії відкривали, то ви з теоретіками і сперечайтесь :) будь-ласка.


У мене є простіше пояснення. Думаю у Вас з полькою мовою не дуже. Працівник банку у Вас попросив песель, а Ви йому дали ІПН, той делікатно поклав його збоку. А у Вас склалося враження, що він був потрібний.

Ви навіть не розумієте, що український ІПН для своєї легітимності у польському банку потребував би присяжного перекладу. Польські банкіри не розуміють української, практик Ви наш :mrgreen:
mlynok
 
Повідомлень: 241
З нами з: 08.06.10
Подякував: 68 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 12 бер, 2018 17:53

  mlynok написав:
  change_pm написав:Все правильно. А потім приходите у відділення і... дайте ваш ІПН. Короче, ви рахунок тільки в теорії відкривали, то ви з теоретіками і сперечайтесь :) будь-ласка.


У мене є простіше пояснення. Думаю у Вас з полькою мовою не дуже. Працівник банку у Вас попросив песель, а Ви йому дали ІПН, той делікатно поклав його збоку. А у Вас склалося враження, що він був потрібний.

Ви навіть не розумієте, що український ІПН для своєї легітимності у польському банку потребував би присяжного перекладу. Польські банкіри не розуміють української, практик Ви наш :mrgreen:

You are absolutely right, I don't speak Polish here, only English. But in bank Millenium they speak English that's why it was selected. So they requested Ukrainian tax number (which is ІПН) and they used the number only. There's no need for translation as they need only number from that document and they know how number should look like. Anyway, thanks, I don't want to have a discussion with you anymore. It's waste of time :)
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 12 бер, 2018 18:12

  change_pm написав:There's no need for translation as they need only number from that document and they know how number should look like.
Нічого дурнішого не могли придумати, щоб викрутитися? Маєте хоч якийсь пруф? Напр., скрін з danych osobowych з відповідним полем (а воно повинно бути).

Не морочте людям голову неправдивою інформацією, вейстовий Ви наш.
mlynok
 
Повідомлень: 241
З нами з: 08.06.10
Подякував: 68 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 бер, 2018 01:20

Re: Рахунки для українців за кордоном

  change_pm написав:но вот ваша жена с ребенком, живя в Украине сделает вам "заподлянку" в виде центра жизненных интересов,

Жена... тут что бы содрать денег "центр интересов" и по мышке в старом сарае припишут((.
Джон
 
Повідомлень: 2016
З нами з: 16.03.17
Подякував: 71 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 789101112>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: patrikk і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
8 8058
Переглянути останнє повідомлення
Пон 20 лют, 2017 22:08
renegade
2 6031
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 21 тра, 2010 17:33
riaria
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама