Squeeze-out

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
  #<1 ... 1718192021 ... 51>

Що Ви готові витратити,щоб Розділ XI закону про АТ(про примусовий викуп)був відмінений?

Squeeze-out 7.2 5 46
1. Я готовий очолити процес боротьби при допомозі інших;
4%
2
2. За моїми плечима є подібні виграні справи в судах, можу надати серйозну юридичну підтримку;
2%
1
3. Більше 10 млн грн;
2%
1
4. 1 - 10 млн грн;
4%
2
5. 100 тис - 1 млн грн;
4%
2
6. 10 тис - 100 тис грн;
9%
4
7. менше 10 тис грн;
26%
12
8. Глибоко стурбований, обурений, співчуваю, морально підтримую, але почекаю, коли хтось за мене зробить моє життя кращим;
22%
10
9. Хтось звернеться і ВР сама приведе розділ Закону у відповідність до Конституції / мені байдуже / у мене (уже) немає свого майна / від мене нічого не залежить.
7%
3
10. Я не проти, щоб моїм майном розпоряджалися без моєї згоди, головне, щоб добре заплатили.
20%
9
Всього голосів : 46
Повідомлення Додано: П'ят 20 кві, 2018 19:44

Serhij
давайте быть справедливыми: руда в земле не принадлежит эмитенту, цена не добытого не включена в баланс, какая будет цена завтра и будет ли эмитент иметь лицензию никто не знает.
по такой логике можно обязать UNAF заплатить ренту за не добытую нефть, а арендатора земли заплатить вперед за 5 лет.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: П'ят 20 кві, 2018 20:57

  Yuri_T написав:давайте быть справедливыми: руда в земле не принадлежит эмитенту, цена не добытого не включена в баланс, какая будет цена завтра и будет ли эмитент иметь лицензию никто не знает.

Давайте. Ніхто не знає, кожен оцінює ситуацію на свій розсуд, але кількість недобутого ресурсу також впливає на ціну. Далі можна багато філософствувати, розраховувати, але думаю, що у моєму прикладі мало хто захоче ГЗК за 12 узаконених грн. продати. Ну хіба що криптовалютчики.
Serhij
Аватар користувача
 
Повідомлень: 952
З нами з: 06.01.12
Подякував: 152 раз.
Подякували: 211 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 кві, 2018 21:08

Serhij
У предприятия гудвил положительный, а у страны сильно отрицательный, потому такие цены.

И так хорошо, что за деньги долю в бизнесе выкупают. Каких-то 25 лет назад, дали бы лопатой покопать в темном лесу. Пол века назад статья в КК была за частный бизнес.
Еще 25 пройдет еще на шаг к цивилизации будем.
St/2
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11210
З нами з: 02.09.08
Подякував: 675 раз.
Подякували: 1696 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 кві, 2018 21:46

  St/2 написав:Каких-то 25 лет назад, дали бы лопатой покопать в темном лесу. Пол века назад статья в КК была за частный бизнес.
Еще 25 пройдет еще на шаг к цивилизации будем.

Віталій, правильно, 30 років назад могло бути. Але для чого йти 2 вперед і 1 назад, якщо можна 3 вперед ?
Не 30, а 1 рік назад мені мажор міг запропонувати, щоб я йому продав. Захочу продам, не захочу - не продам, це було моє право. А тепер мене уже не питають, у мене це право, гарантоване Конституцією, забрали.
Serhij
Аватар користувача
 
Повідомлень: 952
З нами з: 06.01.12
Подякував: 152 раз.
Подякували: 211 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 кві, 2018 23:06

Serhij
а как на счет норм законов о доли в ЛТД?
такое же корпоративное право, как и акции. немного иное по регулированию и "наполнению", но тоже "гарантированное".
однако, при определенных ситуациях, участники могут исключить другого участника, оценить его долю и выплатить ее стоимость. и сроки выплаты, кстати, намного дольше.
при чем, чаще всего (не всегда, но чаще) спор решается именно в плоскости стоимости части, а не правомерности исключения участника.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Суб 21 кві, 2018 14:55

Yuri_T
До чого Ви ведете ? Що все законно крім ціни викупу ? А якщо, наприклад, поправочку внесуть через рік, що не не менше ніж 90% від вартості активів, а скажімо не менше ніж 50% ? Можуть, щоб мінори менше в суди подавали по ціні викупу ? Можуть і обґрунтують і пояснять як нам це життя покращить. А чому саме 90%, чому не 89% ?
Якщо ми "проковтнемо" якісне погіршення, то кількісне погіршення (питання ціни) на догоду олігархам - лише питання часу. То Коломойському приватбанк, то Ахметову акції мінорів і т. д.
Звикнемо до цього - далі знову думатимуть як обдерти.
Як поставити людей на коліна ? Не треба силою, треба роз'яснити як добре стояти на колінах - і самі стануть.

P.S. По ЛТД не знаю. Скажу образно, якщо у сусідів (ЛТД) щось вкрали і вони мовчать, то це здебільшого їхні проблеми і лише трішки мої.
Serhij
Аватар користувача
 
Повідомлень: 952
З нами з: 06.01.12
Подякував: 152 раз.
Подякували: 211 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 кві, 2018 21:11

Re: Squeeze-out

Вот в этой дискуссии, один из коментаторов Yuliya Bereshchenko, по-видимому, из "реформаторов" говорит, что оно как бы так и задумывалось, что нужно обобрать миноритариев, и цена в 1 EBITDA - это для Украины еще очень справедливо:
https://www.facebook.com/olexandr.yaret ... 4064080753
smmmanagerua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7
З нами з: 01.04.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 02:13

Serhij
вы сослались на Конституцию, которой что-то гарантировано.
я вам привел пример, когда корпоративного права могут лишить на вполне законных основаниях.
не пойму, откуда взяты ваши выводы по всем остальным вопросам и, якобы, моего к ним отношения.
или приветствуются лишь посты с лозунгами "линчевать"?
я таких постов могу написать по 20 штук хоть каждый день, что и делаю, когда на дуркование хватает времени.
но толку-то от них?

зы. мы все в одной лодке, не нужно натягивать сову на глобус и искать ведьм среди коллег.
зыы. напишу относительно себя. документы собираю, к искам готовлюсь, склоняюсь к варианту "возмещение ущерба", общаюсь с оценщиками на предмет индикативной оценки попавших под сквиз бумаг в разрезе годовой отчетности, оспаривать право заявителя на сквиз не планирую.
желаю и вам поскорее определиться в направлении своего движения.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 08:50

Запорожкокс

Если кто-то собирается подавать иск в части цены выкупа акций Запорожкокса напишите в личку - имеет смысл скоординироваться в части оценки и т д
slgv
 
Повідомлень: 13
З нами з: 07.04.17
Подякував: 2 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 09:53

Ок. Не хотів нікого образити, просто шкода, що позиції міноритаріїв так суттєво відрізняються, тому пости вийшли дещо емоційні.
Тоді бачу картину так, що міноритаріїв можна поділити на 2 групи з наступними баченнями проблеми:
1. Не згода з цінами викупу, по більшості емітентів, але згода з самим принципом примусового викупу.
2. Не згода з самим принципом примусового викупу.
Serhij
Аватар користувача
 
Повідомлень: 952
З нами з: 06.01.12
Подякував: 152 раз.
Подякували: 211 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1718192021 ... 51>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама