Squeeze-out

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
  #<1 ... 2829303132 ... 51>

Що Ви готові витратити,щоб Розділ XI закону про АТ(про примусовий викуп)був відмінений?

Squeeze-out 7.2 5 46
1. Я готовий очолити процес боротьби при допомозі інших;
4%
2
2. За моїми плечима є подібні виграні справи в судах, можу надати серйозну юридичну підтримку;
2%
1
3. Більше 10 млн грн;
2%
1
4. 1 - 10 млн грн;
4%
2
5. 100 тис - 1 млн грн;
4%
2
6. 10 тис - 100 тис грн;
9%
4
7. менше 10 тис грн;
26%
12
8. Глибоко стурбований, обурений, співчуваю, морально підтримую, але почекаю, коли хтось за мене зробить моє життя кращим;
22%
10
9. Хтось звернеться і ВР сама приведе розділ Закону у відповідність до Конституції / мені байдуже / у мене (уже) немає свого майна / від мене нічого не залежить.
7%
3
10. Я не проти, щоб моїм майном розпоряджалися без моєї згоди, головне, щоб добре заплатили.
20%
9
Всього голосів : 46
Повідомлення Додано: Сер 20 чер, 2018 12:15

Дракон

Владеющая 98,3516% акций ПАО "Карловский машиностроительный завод" (КМЗ, Полтавская обл.) компания Dragon Capital Investments Limited (Кипр), конечным бенефициаром которой является Томаш Фиала, объявила о принудительном выкупе у миноритариев остальных ценных бумаг.


https://interfax.com.ua/news/economic/513043.html
d_12
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1777
З нами з: 19.04.16
Подякував: 118 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 чер, 2018 23:57

Господа, кто знает Либанов из комиссии это чья протекция? Не по годам "умный" :? и язык длинный. Подрезать не мешало бы. А то как на официальные письма отвечать по теме сквиза (люди в теме десятки лет и то до конца не имеют общего единого мнения), так оно перенаправляет на подчиненных в тер.комиссии в т.ч. бывшего Луганского тер.подразделения. А как на новостной ленте комментировать, так Либанов.
Якщо підбивати проміжні підсумки зміни корпоративного законодавства, я б говорив не тільки про закон №2210, а також і про закон №1983, який запровадив механізм обов’язкового продажу акцій акціонерами на вимогу власника 95% (сквіз-аут). Цей закон уже рік як діє і точно можу сказати, що діє досить успішно. Близько півсотні проведених компаніями сквіз-аутів однозначно доводять, що потреба в цій процедурі існує.

Наявність перших судових процесів щодо оскарження процедури сквіз-ауту показує, що не все так гладко. Комісія стежить за розвитком подій по кожному оголошеному сквіз-ауту і працює над тим, як вирішити неврегульовані в законі питання.

Зі свого боку, можу сказати, що законодавець виписав механізми в законі досить кваліфіковано. Звичайно, в учасників цих процесів може виникати питання меркантильного характеру: “а чому мені заплатили 50 копійок за акцію, а я хочу в 10 разів більше”. Ми розуміємо, що частина проблеми криється у низькій ліквідності українського ринку, який не завжди дозволяє об’єктивно оцінити компанію, використовуючи біржовий курс. А у разі залучення оцінювача для визначення ринкової вартості акцій можуть виникати питання щодо справедливості оцінки. Але це вже проблема в цілому низького рівня стандартів на ринку оціночної діяльності.

Оценка проводится согласно закону, который "не дописал в нужных местах" Максим с коллегами (НАБУ надеюсь проверит не случайно ли)


Член НКЦБФР Максим Либанов уточнил, что, согласно данным Комиссии, в настоящее время споры о squeeze-out находятся на стадии рассмотрения в судах первой инстанции.
Он добавил, что омиссия также рассматривала несколько жалоб, однако лишь в одном случае (одна из подконтрольных ДТЭК компаний) установила нарушение: эмитент выбрал не тот способ определения цены выкупа. По его мнению, это решение Комиссии должно быть хорошим аргументом для истца в суде.

Эти "несколько" случаев и "лишь одно нарушение" мы еще вспомним, чуть позже.

Странно, вопросов на пальцах сосчитать, а ответы на них подписывают третьи по значимости лица тер.управлений.
ПС. "А максим максимом, тем временем, из кустов отстреливался". Пьосик ручной декоративный (возможно ошибаюсь ? :roll: ) :mrgreen:
paolot
 
Повідомлень: 161
З нами з: 14.02.18
Подякував: 4 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 23 чер, 2018 22:17

Re: Squeeze-out

Моим знакомы до сих пор не пришло письмо о выкупе от Азовстали и они считают, что у ахмета что то не срослось. Нам пришло еще в апреле. Интересно кому больше повезло, курс гривны за это время уже упал.
Случайно ни кто не знает, какой процент уже забрал свои деньги?
dvs
 
Повідомлень: 24
З нами з: 19.04.18
Подякував: 7 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 24 чер, 2018 14:55

dvs Приход-не приход письма ничего не значит. Все акции у всех списаны в пользу Барленко. Все деньги лежат на эскроу счетах в ПУМБЕ. Забрали вы их или нет вообще ни кого не волнует. Процент окешившихся знает только ПУМБ.
Пенсионер
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1863
З нами з: 13.10.08
Подякував: 56 раз.
Подякували: 233 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 чер, 2018 16:40

АУФТ про сквіз

Голова Ради Асоціації «УФТ» Олексій Петрашко наголосив, що завжди питання примусовості дії є конфронтаційними. Норми директиви, що імплементувались до закону України, діють на розвинутих та публічних ринках, а оскільки в України такий ринок на сьогодні відсутній, дослівно застосовувати ці процедури та норми не можна. Ще більшою проблемою треба визнати – поворот дії закону у минуле. Мажоритарні пакети акцій у власників вже існують довгі роки, а міноритарні акціонери – стали власниками акцій в результаті приватизаційних процесів. Ці компанії не залучали кошти за рахунок публічної оферти акцій або облігацій на внутрішньому ринку України. А ми сьогодні намагаємось застосувати норми директиви про пропозиції поглинання, що застосовуються на публічному ринку, до історій, що виникли в постприватизаційний період.


недолуга думка - виділене мною

У підсумку засідання члени підкомітету прийняли рішення про створення робочої групи за участю представників громадськості та зацікавлених осіб щодо підготовки проекту конституційного подання з клопотанням до Конституційного Суду України перевірити Закон України №1983-VІІ на відповідність сутнісному змісту Основного Закону держави – Конституції України.


до КС слід було звертатись до прийняття Закону :(
d_12
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1777
З нами з: 19.04.16
Подякував: 118 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 чер, 2018 16:47

https://www.stockworld.com.ua/ru/news/v ... queeze-out
Законы, если нет методик и процедур, интересны только тем, кто может их "благополучно обойти". Это было преступлением, утвердить сквизаут без положений регулирующих даже элементарно, порядок оценки. Умышленно? Очевидно.
Коллеги указывали на необходимость проведения суд.-эконом. экспертизы. Вот и ответ. Теперь понятно, почему одесский НИИ суд.эксперт. уже год как отказывает, ссылаясь на отсутствие методик. Приехали.
Выходит, единственной возможностью было точное прописание норм НКЦПФР. Чего она не сделала, а теперь "благополучно" всех направляет в суд, который попросту не имеет возможности даже решать подобные вопросы ибо лишен такого инструмента , как суд.экономическая экспертиза фондовых активов :mrgreen:
Рецензия по третьей категории, и что из этого?
Будет переоценка и доплата?
Интересно, и за чей же счет "банкет"?
1.Эмитент
2.Оценщик
3.Заявник вимоги
4.хромаев-тарабакин-либанов-ипрочиебановы из собственных средств.
Голосуем на выбор :twisted:
paolot
 
Повідомлень: 161
З нами з: 14.02.18
Подякував: 4 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 25 чер, 2018 16:55

paolot
тому, кто сможет отжать у рыжего хоть одну лишнюю копейку по сквизам, можно будет при жизни отлить монумент в бронзе, поместить звезду на голливудском бульваре, снять отпечаток стопы, ладони, кулака и остальных частей тела.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Пон 25 чер, 2018 17:59

Uscb

Укрсоц - сквизаут по 0,03
reestr
 
Повідомлень: 1047
З нами з: 10.08.10
Подякував: 25 раз.
Подякували: 377 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 чер, 2018 18:08

Re: Squeeze-out

reestr написав:Укрсоц - сквизаут по 0,03
Вот жешь жлобье!!
double-u
Аватар користувача
 
Повідомлень: 209
З нами з: 19.03.12
Подякував: 38 раз.
Подякували: 62 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 чер, 2018 18:34

reestr Аваль всегда был в два раза дешевле ;)
St/2
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11210
З нами з: 02.09.08
Подякував: 675 раз.
Подякували: 1696 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 2829303132 ... 51>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама