Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 3839404142 ... 1129>
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 08:43

Ждем от DmitryK рассказа о том, какую он рыбу покупает и ест.
С подробным указанием, где именно была оплодотворена сперматозоидом икринка, из которой она выросла, указанием моря (реки)-океана, где она росла, ожидая попадания к нему на стол.

Мне, который обычно при пребывании в Париже, покупает устриц в Латинском квартале, а при пребывании в Хургаде обедает только в рыбном ресторане на северной части Хургады, и готовящего стейки для жены только из Тунца в Калифорнии, очень будет интересно почитать.
Ждем-с!
DmitryK! Рыбу - в студию!

P.S. Приятно знать, что люди имеют такие высокие познания в области гречки.
Поскольку часть моих родственников живет во Франции, то скажу, что ЕДИНСТВЕННОЕ, что им не хватает - это именно гречневой крупы, которая относится к группе НЕПРОДОВОЛЬСТВЕННЫХ товаров и не продается в приличных местах.
Это корм для скота. Хотя и вкусный. Сам ел Гуляш с гречневой кашей не далее пятницы во Львове.
DmitryK! Рыбу - в студию!
Востаннє редагувалось akurt в Нед 22 кві, 2018 09:09, всього редагувалось 3 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9594
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 09:05

  DmitryK написав:ох уж пан Акурт, ох и любит перебарщивать. Я думаю, прекрасно он знает, что та дорадо, как и форель, которую он, наверное, ошибочно, назвал морской, на самом деле никакая не морская, а с близлежащих рыбных ферм. Я думаю, всем понятно чем их там кормят. А вот действительно морская рыба, стоит никак не 15 и не 20 лир.
Но, пан Акурт об этом упоминать не хочет почему-то
Апельсины то да, но, опять таки, а почему пан Акурт не пишет, с какой такой радости турки переплачивают скажем, за гречку в 2-3 раза? автор любитель манипуляций... выбрать местный самый дешовый продукт и сравнивать с нашим импортом

LOL, ти сначала найди ту грєчку в супермаркеті в прілічном общєствє...
В мене зустрічне питання, чому які б дешеві макарони, куплені в Польщі не липнуть і не розварються, а в Україні на "раз-два" (ціна та сама).
Чому в магазині в Польщі не дивишся на дату на упаковці, а в нас запросто можеш купити прострочений товар?

https://cosmetiqua.com/index.php/2017/09/01/exotic-food-germany/

Бідні німці, нема в них творога, білого батона і гречки.
Ужас ужас. І хліб не такий.
Про хліб,
колись у Львові купив хліб, то ївши його надломав зуба, бо якась скотиняка запекла шматочок гравія...
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 09:23

на рахунок рибки))

...а в Україну, ну просто таки ту дораду з фореллю "з моря до столу" подають?!!))
(за два кроки, біля Львова, в с. Кротошин, колєга мого друга розводить/вирощує форель вже нанадцять років, - каже важкувато, бо за фореллю потрібний догляд, чиста/фільтрована вода, певна температура і т. д...... - але, на хліб з маслом - хватає!)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 09:25

  flyman написав:
  DmitryK написав:ох уж пан Акурт, ох и любит перебарщивать. Я думаю, прекрасно он знает, что та дорадо, как и форель, которую он, наверное, ошибочно, назвал морской, на самом деле никакая не морская, а с близлежащих рыбных ферм. Я думаю, всем понятно чем их там кормят. А вот действительно морская рыба, стоит никак не 15 и не 20 лир.
Но, пан Акурт об этом упоминать не хочет почему-то
Апельсины то да, но, опять таки, а почему пан Акурт не пишет, с какой такой радости турки переплачивают скажем, за гречку в 2-3 раза? автор любитель манипуляций... выбрать местный самый дешовый продукт и сравнивать с нашим импортом

LOL, ти сначала найди ту грєчку в супермаркеті в прілічном общєствє...
В мене зустрічне питання, чому які б дешеві макарони, куплені в Польщі не липнуть і не розварються, а в Україні на "раз-два" (ціна та сама).
Чому в магазині в Польщі не дивишся на дату на упаковці, а в нас запросто можеш купити прострочений товар?

https://cosmetiqua.com/index.php/2017/09/01/exotic-food-germany/

Бідні німці, нема в них творога, білого батона і гречки.
Ужас ужас. І хліб не такий.
Про хліб,
колись у Львові купив хліб, то ївши його надломав зуба, бо якась скотиняка запекла шматочок гравія...

Я не пойму,тебя что в Украине насильно держат? Каждый человек может выбрать,где ему лучше жить,если тебе в Польше лучше,то,что ты делаешь в Украине?
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 09:52

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Да ну бросьте Вы ставить диагнозы. Если посмотреть, то у нас вся страна под диагнозом ходит)))) Читая опус пана Акурта о нашем пищевом ассортименте, почему-то вспомнился Булгаков с его осетриной второй свежести. Печально всё это, господа.
Rondo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5
З нами з: 15.02.18
Подякував: 6 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 11:33

  Yuri_T написав:
  change_pm написав:Долярчик, а це що тільки зараз стало зрозуміло? Що брата най..., а ви самі нікого в торгівлі не най...?

этот честный.
такой же честный, как и местный писатель, земельку в лесу за взятки дерибанящий.

ладно, пусть не в штатах, он бы там испугался так жить, но хоть в той же Турции: сколько лет тюремного заключения получил бы писатель, за взятку оформивший себе бесплатную землю, продавший её в черную за $50к без уплаты налогов в казну и отмывший путём покупки недвижимости?
"Так что по десятке с вас, граждане. По десятке на душу населения" (с)

но ветка эта нужная. хоть и писать в ней по теме некому. пока.
а поддерживать всем миром вяловато-упавшее либидо одного полу-гражданина - извольте...

Yuri_T, слушайте, но они же этим не в Турции или в Штатах занимаются. А в Украине, где у нас соц.договор с "олигархами" был до последнего времени, они миллиарды тырят, мы копейки, и все довольны, кроме "рыжих", работающих реально за минималку.
Мой ник, знающим людям, может подсказать сферу моей деятельности. Так вот, никакие инициативы никогда практически, не продвигаются снизу и не приживаются. Всегда должна быть модель поведения сверху. А у нас сверху тоже, что и снизу. Так что, с волками жить, по волчью выть...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 11:45

Сценарий 2019 года

flyman
Так вполне возможные сценарии. Поэтому многие и двигают подальше на Запад: кто раньше встал, того и тапки :)
Я пока занял выжидательную позицию. Больше в Украине деньги на недвигу не трачу. Доделаю ремонт в квартирах во Львове, пока виртуально в цене они уже выросли (продавать не пробовал, знаю, что цена уже выше от застройщика и инвесторов). Если и упадет цена, надеюсь не ниже, чем инвестиционная цена была.
Присматриваюсь к квартире в Кракове. Возможно куплю в Анталии. Была уже у меня попытка захода на недвижимость в Турции, к сожалению, неудачная. Но все деньги были в целости, вот квартиру только не получил.
Короче говоря, на низком старте :)
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 11:56

  change_pm написав:flyman
Так вполне возможные сценарии. Поэтому многие и двигают подальше на Запад: кто раньше встал, того и тапки :)
Я пока занял выжидательную позицию. Больше в Украине деньги на недвигу не трачу. Доделаю ремонт в квартирах во Львове, пока виртуально в цене они уже выросли (продавать не пробовал, знаю, что цена уже выше от застройщика и инвесторов). Если и упадет цена, надеюсь не ниже, чем инвестиционная цена была.
Присматриваюсь к квартире в Кракове. Возможно куплю в Анталии. Была уже у меня попытка захода на недвижимость в Турции, к сожалению, неудачная. Но все деньги были в целости, вот квартиру только не получил.
Короче говоря, на низком старте :)

Мені знайома каже, що краще все ж Вроцлав чим Краків.
А мені персонально сподобалася Ченстохова. Місто величиною з Тернопіль, зручний міський транспорт. До великих міст (крім Труймяста і Щеціна) макс. 2 години потягом/електричкою. Ціна житла досить помірна. Якщо здавати в оренду, то буде 5..7% річних, у Кра/Вро це до 5% а Ваві близько 3% доходності.
Єдиний мінус для нерезидентів ЄС, що житло не дає права на перебування на території і тре дозвіл, якщо до житла (пелна властность) додається властність на землю.
На квартиру у кооперативі (спулдєльча власность) дозволу не тре.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 12:01

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  change_pm написав:То що ж це таке, і що тим л...хам з цим робити?


Що робити? Класичне питання. В принципі, відповідь очевидна - потрібно піднімати рівень доходу.

Що для цього потрібно? Тут вже складніше. Спробую припустити:
- любити свою роботу
- любити людей, для яких ви цю роботу робите (в сфері послуг це назвали би бути клієнтоорієнтованим)

Мені також довелося трішки подорожувати, хоча в мене пробілів на мапі більше ніж в akurt’а. Одна з речей, яку за кордоном бачиш найчастіше - це сфера обслуговування. Офіціанти - це, як правило, рівень доходу нижче середнього, але… в нас це дохід нижче середнього часто читається на обличчі офіціанта. За кордоном, складається враження, що офіціанти люблять свою роботу, я спостерігав за офіціантом в Австрії, ми присіли на відкритій терасі випити чаю, глінтвейну та гарячого шоколаду. -5С, небо затягнуло хмарами, піднявся вітер - він літає між тими столиками, в традиційних тірольских шкіряних шортах, посміхається, жартує з клієнтами - він отримує задоволення від своєї роботи. Хто не бував за кордоном, для підняття настрою подивіться чудовий фільм з Андріано Челентано і Орнеллою Мутті “Шалено закоханий”, і порівняйте Барнабу Чіккіні з типовим водієм маршрутки у Львов, і ви зрозумієте про що я говорю. :)

Тому правила прості:
- завжди, за будь яких умов, як би не було важко робіть свою роботу якісно, з любов’ю до людей, для яких ви це робите. Встановіть собі планку якості вище, ніж та що ви бачите навколо. Постійно самовдосконалюйтесь і піднімайте цю планку. Вкладайте душу в те, що ви робите.
- не скочуйтесь до підходу “як мені платять, так я і працюю”, це прямий шлях до продукування лайна, ви просто збільшуєте кількість лайна навколо (неважливо чи матераільного, чи в сфері послуг). Якщо ви погодились працювати за певну ЗП, то дивіться п 1, роботу потрібно робити якісно завжди
- якщо ЗП не влаштовує, шукайте іншу роботу, якщо ніхто не готовий заплатити вам достойну ціну, відкривайте власну справу (це не так складно, є спрощені форми підприємництва)
- пам’ятайте, що є такий принцип “pay it forward”, який можна перекласти як “утром стулья - вечером деньги”. Спочатку вам потрібно показати чого ви варті, і лише потім це повернеться грошима. Дуже часто зустрічається підхід “за такі гроші я працювати не буду”, рідний брат підходу “як мені платять так я і працюю”. Якщо ви не готові працювати за такі гроші, то ви не готові працювати за будь-які гроші. Теорія менеджменту говорить, що ефект від підняття ЗП триває 2-3 місяці. Тобто навіть, якщо працедавець запропонує вам “гроші, за які ви будете працювати”, то через 2-3 місяці ви перейдете в режим “як мені платять, так я і працюю”.
- гроші впливають на якість виконаної роботи (наданого сервісу) набагато менше ніж внутрішнє бажання робити роботу добре. Гроші - це гігієнічний фактор, тобто їх має бути достатньо (щоб людина не фокусувалась на тому, як вижити, а могла присвятити себе роботі).

Ви можете мені заперечити, що в Україні не так багато сфер, в яких можна заробити гроші, які закриють гігієнічні проблеми. Я не погоджуюсь. Протягом останніх років мені довелося трішки зтикнутися з ремонтами - знайти хорошого електрика, сантехніка, плиточника, штукатура, маляра - це надзадача. Ще, в ідеалі, хочется людину, яка б координувала всі ці роботи. Звичайно, хочеться, щоб ця людина робила, як для себе, і планка цього “для себе”, була вищою ніж в мене. Мені поталанило, я таку людину знайшов. В рекрутингу є таке правило “хороші люди, знають інших хороших людей”. Ця людина привела хороших майстрів. На сусідній гілці озвучували суми на ремонт квартири під оренду, в мене ремонт вийшов дорожчим в рази. І це не через матеріали, чи якусь круту техніку і електроніку (там все скромно, за виключенням “розумної” системи опалення). Ви мені можете сказати, що мене “розвели” і це можна зробити дешевше, але знову не погоджуюсь, тому що:
1. я дуже задоволений результатом
2. я був в стані заплатити ту ціну (не в останню чергу через те, що міг максимально фокусуватися на роботі, а не витрачати час на координацію і контроль майстрів)
3. майстри отримують гідну платню в Україні, вони не виїхали за кордон по безвізу, і зараз ремонтують нам другу квартиру (першу я робив для мами). Мені не потрібно проходити той ад пошуку ще раз
4. я готовий їх рекомендувати своїм друзям (вони ж закінчили квартиру мого співробітника, і зараз закінчують будинок іншого спвіробітника, і ще один стоїть в черзі)
І ремонт квартир це не єдина ніша, в якій в нас брак хороших (клієнтоорієнтованих) спеціалістів, просто ця тема близка місцевим дописувачам. Аналізуйте потреби, постійно вчиться/самовдосконалюйтесь, змінюйте ставлення до роботи, і, головне, до людей, для яких ви її робите.

Люди будуть вас віддзеркалювати (до речі, якщо ви не відчули, то в спілкуванні на цьому форумі, це дуже сильно проявляється).

Якщо ви в майстрі, який робить вам ремонт шукаєте шахрая, який хоче вас намахати, перевіряєте кожен його крок, торгуєтеся за кожну дрібницю - ви і знайдете шахрая. Я шукав кваліфікованого спеціаліста, який зробить класну роботу, з мінімумом мого втручання. Я його знайшов. З певних причин, в мене ремонт квартири розтягнувся на 1.5 року. Я в процес не заглиблювався - приходив майстер, приносив чеки, і оголошував суми за роботи, я йому віддавав гроші, не пробував “віджимати його” по грошах. В свою чергу він постійно шукав можливості зекономити наші гроші (“Ой, там не купуйте, там дорого, я знаю де дешевше, я сам вам куплю”, навіть в дрібницях - “Я зараз в Стрию, я тут знайшов магазин, тут мішки для сміття по 2.50, у Львові найдешевші по 3, скільки вам взяти?“), він контролював роботу зовнішних підрядників (газовщики, “розумне” опалення, меблі), коли потрібно їх завертав (наприклад, фірмою, що монтувала розумне опалення, він залишився задоволений лише після, того як вони прислали третього майстра, перших двох він завернув). Я підозрюю, що є багато хороших речей, про які я навіть не знаю. Але в мене склалося враження, що він робив це як для себе, що він щиро хотів щоб ми залишились задоволені. І я не впевнений, що в мене в самого вийшло би зробити це настільки класно.

Це проблема нашого сервісу/бізнесу в цілому. Більшість робить свою роботу за гроші, а не заради гарного результату. Коли гроші є основний критерієм, тут починається бажання зекономити, “віджати”, “нажити”. Коли вам подобається робота, ви зконцентровані на хорошому результаті, ви це і отримаєте, а гроші самі за тим прийдуть. Сучасна теорія бізнесу говорить, що не варто створювати бізнес для того, щоб заробляти гроші - це шлях в нікуди. Створюйте бізнес для того, щоб вирішувати проблеми людей. Якщо ви вирішуєте реальні проблеми і робите це якісно, у вас будуть клієнти, а отже і гроші.

В принципі, Ви самі відповіли на своє питання :)

  change_pm написав:Ви ж були в Польщі, бачили ж там, що люде один до одного по іншому ставляться, більша повага
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 22 кві, 2018 12:38

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  Coder написав:Що робити? Класичне питання. В принципі, відповідь очевидна - потрібно піднімати рівень доходу.

Що для цього потрібно? Тут вже складніше. Спробую припустити:
- любити свою роботу
- любити людей, для яких ви цю роботу робите (в сфері послуг це назвали би бути клієнтоорієнтованим)


нажль це не допоможе, всього ось два приклади із життя

1. електричка, коли не їдеш знайдеться б_и_дло, яке почне палити в табурі.
На зауваження почне агресивно огризатися, якщо п"яне ще буде намагатися на тебе накинутися з кулаками.
2. В потязі, те саме б_и_дло, яке думає тільки про себе,
заходиш, на твоій полці вже хтось дрихне, бо "воно з дитиною",
десь воно вийшло, зайша, прийємної зовнішності дівчина, і туда гепнула якусь свою річ (на свому місці можна сидіти, а на чуже можна куй класти)

Я просто в акую від наших людей, які вважають себе за пуп землі, а інших не беруть до уваги. Хамовитість і не знавага до інших людей - це норма, і це не залежить від рівня доходу.

Я не кажу, що Польща ідеал, але там реакція людей зовсім інша, замість агресії попросить вибачення, що зайняла ненароком твоє місце, або що ти нагадав, що не можна палити в громадському в місці (на зупинці/платформі, не те що в потязі).
  Coder написав:Люди будуть вас віддзеркалювати (до речі, якщо ви не відчули, то в спілкуванні на цьому форумі, це дуже сильно проявляється).

вна Україні будуть возити на тобі воду...
а хами будуть вести ще хамовитіше, якщо не відчуватимуть, що можуть отримати по писку
Востаннє редагувалось flyman в Нед 22 кві, 2018 12:43, всього редагувалось 2 разів.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 3839404142 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8829 6923147
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 03:19
akurt
10012 6251347
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
24758 16542543
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама