Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 282283284285286 ... 477>
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2019 07:27

ЯКЩО ВИ КУПИЛИ НЕРУХОМІСТЬ ЗА КОРДОНОМ - ВАМ НЕ БУТИ БЕЗ ЗВИЧНИХ СВЯТ!

В кожній країні світу - на скільки мені відомо - існують потужні українські осередки.
Збираються, співають, танцюють, організовують концерти та вистави.
Українців зазвичай дуже люблять і завжди посміхаються, коли відповідаєш:
I am from Ukraine!
Очікується, що з понедліка будуть посміхатися гучніше.

Але сьогодні - на передодні Великодня - українська діаспора в Туреччині, і Анталія - не виключення - приготували для тих, хто має тут нерухомість, спражні святкові подарунки:

- о 17-30 - святкова Хода вишиванок. Автор планує прийняти участь. В мене вишиванка, зроблена на моє замовленння і саме для мене майстрицею Марією, яка мешкає в місті Хуст. Гадаю, ви були в цьому старовинному містечку. Святкова хода почнеться від муніціпалітету району Konyaalti та пройде в бік найдовшої в Європі набережної Середземного моря із найдовшим в Європі пляжем.
Зображення

- о 20-00 на автопарковці найбільшого в Європі акваріума - чудова виставка ретро-автомобілів, яка буде продовжуватися аж до 23-00. Раптом хто із форумчан буде сьогодні в Анталії - запрошую на зустріч із українською діаспорою. Мої приятелі заїжджають з 24 квітня, то приділю вам увагу.
Зображення
У світковій ході вишиванок в Анаталії можливо приймуть участь родини українських військових, які на запрошення мерії Анталії вчора прибули на відпочинок...
Зображення
Родини наших війсковців зустрічав Консул України в Анталії пан В"ячеслав...

Бачте, як воно получається: мої приятелі купили квартиру в Аліканте, Іспанія, то там не так весело... Вештаються зараз по Амстердаму, роздивляються тюльпани...

P.S. Сьогодні зранку - неподалік від моєї нерухомості - мій собака приймав участь в підготовці Акту прийомки-здавання нової дільниці автотраси на Кемер. Шари асфальту укладені проектною товщиною. Випадків крадіжки асфальту та дизельного пального не виявлено. Простоїв робітників та техніки не виявлено. Запізнень на роботу - на 8-00 - не зафіксовано.
Зображення
"За сыр в мышеловке обязательно заплатит лох! Заплатит в 10-ти кратном размере!" (С. Поярков)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3730
З нами з: 12.02.09
Подякував: 763 раз.
Подякували: 533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 08:31

"БЫТИЕ ОПРЕДЕЛЯЕТ СОЗНАНИЕ"

(Из предисловия к «К критике политической экономии» (1859) Карла Маркса (1818—1883): «Не сознание людей определяет их бытие, а, наоборот, их общественное бытие определяет их сознание».)

Когда вы насладились всеми замками в ближайших ко Львову местностях, посетили все Святые лавры - от Киево-Печерской до Почаево-Успенской, прошли на корабле, катере или вёсельной лодке все реки Украины от Киева до Одессы и от Днепра и Днестра до самой чистой в Европе Орели, самой забавной Самары и самой грязной Суры, вам всегда захочется чего-нибудь еще...
Слава Богу, автор принимает в гости (но не поселяет к себе в квартиру) множество друзей, приятелей и родственников... И даже - не скажу кого - форумчан.

Для очередных приятелей, которым чудом после 4-х лет напряженной работы над этим - еле-еле удалось продать две однушки под Ялтой, - приготовлен сюрприз.
Я разработал Тур "Сказочного дня".
Программа мною рассчитана на 2 дня, одна ночевка в отеле, общий пробег за 2 дня - 800 км, бензин - пополам.
Зображення
Первый день.
- Выезд из Анталии не позже 9-00.
Проезд Анталия - Salda Gölü - это кратерное озеро среднего размера на юго-западе Турции, в границах района Ешилова провинции Бурдур. Небольшой отдых у озера с традиционным турецким чаепитием.
Зображення
Расстояние 158 км, в пути 2 часа 15 минут.

- выезд от озера Salda Gölü в Pamukkale. 65 км. Время в пути 1 час.
Pamukkale South Gate, Амфитеатр Иерополиса, Kayaoğlu Plaza, Antik Yüzme Havuzu (бассейн Клеопатры), Ancient Temple Of Apollon (могила Аполлона), Pamukkale Travertenleri.
Здесь будут небольшие расходы: если у Вас нет турецкой Müze kartı (у меня есть, действует 1 год - стоит 70 лир), то прийдется платить по 30-50 лир (примерно 140 гривен) за билеты.

- ночевка в отеле. Приятно узнать для киевлян, что в Памуккале вы легко находите отель за 16 евро на двоих, с завтраком и возможностью содержать собаку с собой в номере в отеле.

- завтрак в отеле, не позже 10-00 выезд в горы. Наша цель - второй по величине в мире после Большого каньона в США (!!!) каньон Ulubey Kanyonu. Большой каньон в США я посещал уже 2 раза, теперь посмотрим это чудо природы.
Зображення

- выезд из каньона в другое чудо природы - Kula Peribacaları.
Зображення

- обед в придорожном чисто турецком кафе. Ориентир расходов - 30 лир на человека (примерно 140 гривен).

- возвращение в Анталию.
Общий пробег - примерно 800 км. Расход бензина - 80 литров, цена бензина: 80х7,15=572 лиры или 572/5,72=100 долларов США.

Ну вот, недвижимость в Турции приобретает хороший туристический смысл...
Есть мнение, что приятели захотят купить недвижимость в Анталии. Надо же куда-то девать вырученные 80 000 долларов...

P.S. Использованы чужие фото из открытых источников.
"За сыр в мышеловке обязательно заплатит лох! Заплатит в 10-ти кратном размере!" (С. Поярков)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3730
З нами з: 12.02.09
Подякував: 763 раз.
Подякували: 533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 21 кві, 2019 11:16

КАК ПЕРЕЖИТЬ ТРУДНЫЕ ВРЕМЕНА

Каждому поколению "советских людей" достались "трудные времена":
а) нашим бабушкам - принудительная покупка ими Облигаций внутреннего займа развития народного хозяйства СССР - получил 850 рублей 1954 года - купи через "нехочу" облигаций на 500 рублей. Нельзя было не купить красивую бумажку с рисунком трактора и плотины.
б) нашим родителям - обещание к 1980 году окончания построения общества всеобщего богатства, братства и любви, где все будут целовать друг друга в губы как Леонид Ильич - Эрика Хонеккера... А главное - сытых результатов "Продовольственной программы". Чуть позже - Программа "Каждой семье к 2000 году - по отдельной квартире!"
в) нам - прекрасного счастливого малого и среднего предпринимательства, где деньги льются ручьём...

С завтрашнего дня начинается новый этап - только теперь уже стало ясно и понятно - для "трудных людей" - "советские времена".

Где лучше пересидеть эти времена?
Я вижу 2 варианта:
- в своем родном городе - на заборе. Сидя на заборе - как тут умно написали на этом форуме - виднее, в какую сторону и когда именно надо спрыгнуть.
- в своей квартире за границей. Периодически путешествуя. Мне еще месяц-полтора - наслаждаться Турцией: а потом - целый калейдоскоп - Турция, Румыния, Болгария, Украина, США, Мексика, Польша, Германия, Швейцария, Франция, Испания... Планирую вернуться в Турцию только 1 сентября...
Что 1 сентября мне приготовит? Как угадать?
С 1 февраля 2019 года турецкая лира девальвировала на 13%.
Зображення
Трезвый экономический анализ и участие в "круглых столах" с турецкими друзьями подсказывали прогноз: доллар с ноября 2018 по 31 марта 2019 (выборы в Парламент) будут усиленно "держать", не давая турецкой лире "падать".
Что сделал я и мои турецкий друзья?
- перевели все активы в турецких лирах в американский доллар. Слава Богу, в турецких банках есть и депозиты на 1 месяц, и на 6 месяцев, и на год - и все с ОДИНАКОВОЙ ПРОЦЕНТНОЙ СТАВКОЙ. Кроме того, есть депозиты примерно как были в Украине в 2008-2009 годах - с ежедневным начислением процентов и возможностью расторжения в любой момент. Мы так всё и сделали.
- не делали никаких крупных покупок. Зачем, например, покупать отличный горный велосипед за 1200 лир при курсе 1 доллар=5,18 лиры, если через месяц его купишь за 1200 лир при курсе 6,50? Зачем покупать со вторых рук Форд Фокус за 52 000 лир при курсе 5,18, если через месяц ты его купишь за 52 000 лир при курсе 6,50?

Самое забавное, что в Турции все происходит совсем не так, как в Украине.
В Украине цена на лук - будь то в Варусе по 30 гривен кг или в АТБ по 33 гривны за кг - зависит от курса доллара. При чем зависимость не прямая: чем крепче гривна, тем дороже лук.

В Турции была до вчерашнего дня только одна вещь, которая зависит от курса доллара: БЕНЗИН (ДИЗЕЛЬНОЕ топливо). Четко и жестко отслеживается цена в 1,19 доллара за 1 литр. По цене на бензин легко прогнозировать курс доллара на завтра: заправился по 6,22 за литр - курс доллара завтра 5,23 лиры за доллар. Заправился сегодня по 6,81 лиры за литр - курс доллара завтра 5,72 лиры за доллар. Если бы я заправился вчера по 7,15 лиры за литр - курс доллара будет 6,00 лиры за доллар. Но я не заправлялся: у меня еще есть бензин в баке, купленный по 6,81 лиры за литр... Сегодня курс лира/доллар - 5,81... ага... понятно... сегодня лучше не заправляться... а доллар будет завтра-послезавтра - 6,00.
Самое забавное, что для меня это ОЧЕНЬ ХОРОШО.
Практически ни на что цены не меняются...
Достаточно через инет-банкинг сдать на прожитие 100 баксов - получить турецкие лиры - БОЛЬШЕ ТУРЕЦКИХ ЛИР - и наслаждаться жизнью...

P.S. Кумедна цибульна арифметика.
Ціна в ці дні на 1 кг цибулі в Україні в супермаркеті - 30-33 гривні за 1 кг, або ((30...33)/2)/27,10=1,162$
Як відомо, цибуля в Україні не вирощується, тому ціна на неї суттєво залежить від курсу доллара до гривні.
Ціна в ці дні на 1 кг цибулі в Туреччині в супермаркеті - 3,95 ліри за 1 кг, або 3,95/5,81=0,68$
Як відомо, цибуля в Туреччині вирощується і тому ціна на неї не залежить від курсу доллара до гривні. Залежить від пори року.
Таким чином, у вкритій горами Туреччині цибуля навесні майже в 2 (два) рази дешевша, ніж у вкритій черноземом Україні.
Кумедно... а головне - чітко видно, де в світі живуть багаті люди...

Вчора попросили купити в Туреччні один із протиракових препаратів (ніби-то Швейцарія) для хіміотерапії - в аптеках Туреччини - 75 доларів за упаковку. В Україні - 100 доларів. Треба ж тобі таке...
"За сыр в мышеловке обязательно заплатит лох! Заплатит в 10-ти кратном размере!" (С. Поярков)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3730
З нами з: 12.02.09
Подякував: 763 раз.
Подякували: 533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 21 кві, 2019 17:48

ЯКЩО ВИ МАЄТЕ НЕРУХОМІСТЬ В ТУРЕЧЧИНІ

- Ви можете стати на консульский облік у Посольстві в Анкарі, або в Консульствах в Стамбулі та в Анталії...
- Якщо ви стали на консульский облік - Консульство буде про вас як мінімум знати та в разі якихось проблем або негараздів - буде займатися захистом ваших прав та здоров"я...
- Консульство буде запрошувати вас прийняти участь в урочистих заходах, пов"язаних із Україною...
- Консульство допоможе вам в разі необхідності оформити будь-які документи - наприклад, новий закордонний паспорт, свідоцтво про народження, про шлюб, довіренності, тощо...
- Якщо ви стали на консульский облік - то можете в"їхати на авто турецької реєстрації в рідну Україну на 2 місяці в рік без всяких митних проблем.
- Консульство забезпечить вам можливість проголосувати в день виборів.
На фото: Консульство України в Анталії сьогодні... Голосування...
Зображення
Зображення
"За сыр в мышеловке обязательно заплатит лох! Заплатит в 10-ти кратном размере!" (С. Поярков)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3730
З нами з: 12.02.09
Подякував: 763 раз.
Подякували: 533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2019 10:00

НЕРУХОМІСТЬ ЗА КОРДОНОМ: ІНТЕРНЕТ ТА МОБІЛЬНИЙ ЗВ"ЯЗОК

Епіграф: "У Львові в неділю надійшли анонімні повідомлення про замінування аеропорту, а також двох торгових центрів і вокзалу" (повідомлення із мережі).

В деякі речі за кордоном важко повірити.
Важко повірити, що Туреччина не робить помилок України у галузі безпеки.
Будь-який збоченець - навіть із зони ООС - бойовик/зрадник/сєпар може подзвонити та сказати про мінування...
Туреччина: потужна поліція, кожен поліцейський озброєний краще Шварценеггера. На трасах періодично - профілактичні блок-пости - перевірка документів - сучасні потужні броньовики.
Автомати у хлопців - як в американських бойовиках.
До речі - жодного разу не зупиняли моє авто з жовто-блакитним прапором.
Серед цих заходів - жорсткий контроль за використанням інтернету та мобільного зв"язку:
- ви не можете укласти Договір з інтернет-провайдером, якщо ви не громадянин Туреччини, або не маєте ВНЖ; чужі там не ходять.
- ви не можете купити стартовий пакет мобільного зв"язку без паспорта.

З сьогодняшнього дня - жорсткий контроль за використанням мобільного зв"язку: почалася перереєстрація мобільних сім-карток іноземців, навіть якщо вона куплена за пред"явленням закордонного паспорта: треба пред"явити діючу посвідку про ВНЖ.
Мова не йде про цензуру, мова йде про боротьбу із "нелегалами", та людьми які невідомо як попали на територію держави. Держава бореться за те, з чим не боряться в Україні: будь-яке лайно може перетнути лінію розмежування із ОРДЛО, приїхати в Київ, легко орендувати квартиру в тому будинку, де мешкають співробітники СБУ. та підкласти о 21-00 бомбу під авто генерала СБУ...

Якщо ви не пред"явили посвідку про надання ВНЖ - ваш телефон буде відключено з 5 травня.
Безпека держави та громадян - вище прибутків від мобільного зв"язку.
Я - перереєстрував. Про перереєстрацію приходить СМС-повідомлення. Мені прийшло...
"За сыр в мышеловке обязательно заплатит лох! Заплатит в 10-ти кратном размере!" (С. Поярков)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3730
З нами з: 12.02.09
Подякував: 763 раз.
Подякували: 533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2019 20:15

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

От як валяться будинки в Туреччині:
https://novyny.org/2019/04/22/z-iavylos ... i-budynok/
https://tsn.ua/svit/u-stambuli-zavalivs ... 93042.html
А це домократія в Анкарі:
https://zik.ua/news/2019/04/22/rozlyuch ... _u_1557617
Ще може про інтернет в 5 зіркових отелях Анталії розказати?
В нас вже такого жахливого звязку давно немає навіть в хостелах.
Зі знайомими неможливо поговорити.
Може про вид на жительство турецьке розказати,яке нічого не дає,бо це не Європа і ніколи не буде Европою.
Ну але декому треба ,бо цибуля дешевша). В мене вона на городі росте біля будинку. Плюнув і росте зразу. Навіть Хурма є і персики. Все росте. А поливають свій рідний край тільки бусурмани,які продали свою душу нехристам
Ethereum
 
Повідомлень: 806
З нами з: 11.02.18
Подякував: 5 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2019 21:53

Щось вам, пане Ethereum, після того, як припинив 6 квітня діяти попередній Договір від 7 березня, зовсім погано стало жити: все валится...
І 27 000 гривень завдатку не допомогло... ШкодА... Якось все в житті робите невірно...

х х х
Цікава арифметика...
Позиція 1.
Зображення

Позиція 2.
Зображення

Позиція 3. Беремо калькулятор:
26,90/5,83=4,61...
Ой, як добре... кожного дня все для туристів з України в Туреччині стає дешевшим...
Сьогодні українці скуповували фірмовий Colin's в Анталії (наших реально було багато):
- футболки 15-19 лір або 69-88 гривень
- сорочки 35-45 лір або 161-207 гривень
- джинси 45-85 лір або 207-392 гривні
- куртки 85-95 лір або 392-450 гривень...

Пальне: 7,14 ліри за літр А95 Преміум або 32,92 гривні за літр.

Я б не купував собі, але ж попросили НАШІ привезти в фірмовий магазин, то прийшлося: я купив собі 3 (три) футболки та жінці 2 (дві) футболки. Ну суму 92 ліри або 92х4,61=424 гривні 12 копійок... Всього - 5 (п"ять) речей.
Так що шановний пан Ethereum - нехай валиться, Вам здалеку видніше...
х х х
Сьогодні українці відвідували старовинне античне місто Perge - побудовано 2 000 років тому: Амфітеатр, найбільший в Азії стадіон, величезне місто... колонни... мармур... фонтани античних часів... От же робили тоді люди: яким таким інструментом? На яких таких верстатах????
Зустрів іноземців - думав американці - ні - Велика Британія. Почали говорити.
Раптом громадянин Великої Британії спитав - для мене це було неочікувано: "А це добре, чи погано, що у Вас новий президент?"
Я отямився від запитання - це ж треба - громадянина Великої Британії турбує Україна - та відповів: "Everything will be fine!"
"Все буде добре!"
"За сыр в мышеловке обязательно заплатит лох! Заплатит в 10-ти кратном размере!" (С. Поярков)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3730
З нами з: 12.02.09
Подякував: 763 раз.
Подякували: 533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 кві, 2019 08:47

ТИХА УКРАИНСКАЯ НОЧЬ, НО ЗНАЧИТ ЛИ ЭТО, ЧТО НАДО ПЕРЕПРЯТАТЬ САЛО?

Этот форум тем хорош, что есть умные люди, которые высказывают умные мысли.
Конечно, их - умных - в мире не так много, и - конечно - умных мыслей тоже не бывает много.
Самая умная мысль на сегодня - не я автор - это с нашего форума:
"В нынешних условиях лучше пересидеть на заборе, наблюдая, в какую сторону лучше спрыгнуть".

Попробуем заглянуть в грядущее.
Ваше и моё грядущее зависит только от одной вещи: цены на нефть.
Вчера цена на баррель нефти установилась на уровне почти 75 долларов за баррель.
Конечно, в этих условиях стоит ждать понижения цен на бензин, на коммуналку и повышения зарплат учителей до 4 000$ в месяц.
А тут еще эта проблема с белорусскими нефтепроводами и трубопроводами для светлых нефтепродуктов - надо же как случилось: надо делать белорусам ремонт. Трубы проржавели от солярки и бензина.

Откуда получает нефть Турция?
Из Ирана.
Всё ли хорошо в этих поставках?
Не все хорошо. В том смысле, что прекрасным отношениям "Турция-Иран" препятствуют США, "вставляя палки в колеса".
Будет ли украинцам, живущим в Турции от этого плохо?
Самое забавное, что будет ХОРОШО.
Вот завтра в Анталию заезжают очередные друзья из Днепра.
По какой цене доллар был в пятницу? 5,81.
А по какой цене торгуется сейчас? 5,88.
А по какой цене был месяц назад? 5,51.
Это значит, что и отдых, и пребывание становятся для нашего туриста в Бердянске, Приморске и на Арабатской стрелке ДОРОЖЕ, а в Турции - ДЕШЕВЛЕ.
Автор общается с турецкими экономистами. Аналитики с трудом объясняют устойчивость лиры к росту цен на нефть.
С точки зрения западных инвесторов в валютные ценности - турецкая лира на сегодня "наихудшая". В то же время "Наихудшая валюта на развивающихся рынках" в этом месяце упала на меньшую величину, чем ожидалось, даже несмотря на то, что нефть марки Brent приближается к 75 долларам за баррель. Решение США отменить отказ от нефти, предоставленный клиентам Ирана, является неудачей для Турции, соседа, который больше зависит от иранской нефти, чем любая другая страна.
То есть Иран сможет продавать нефть не только Турции, а и другим странам.
Сбивает с толку и западных валютных спекулянтов и "хитрые" скрытые (читай - "умные") действия Национального банка Турции: после повышения ставки «овернайт» по иностранной валюте иностранцы дважды подумали, прежде чем покупать лиру. А Нацбанк Турции тихонько за углом улыбается...
Плохо это?
Самое забавное, что ХОРОШО!
На изменения курса доллара в Турции реагирует только цена на бензин на АЗС.
Всё остальное остаётся стабильным в цене.
Ну, разве что вчера подорожали куры - были по 8.75 лир за кг, стали по 10,25 лир за кг.
Но и доллар стал 5,88.
Я свой прогноз на предыдущих страницах не меняю: в ближайшие дни 1 доллар=6,00 лиры.
Уровень сопротивления: 6,25.
К лету, когда в Турцию нахлынет поток отдыхающих с Украины: 7,00-7,50.
Сказка!
Так что те, кто живет в Турции, потирают руки.
Что говорят эксперты оп поводу вопроса: "Стоит ли покупать доллары за лиру?" СтОит!
Зображення
Гривна, укрепляйся! Соотношение гривна/лира: 26,80/5,88=4,55. СКАЗКА!
(в эти дни расплачиваюсь везде только КРЕДИТНОЙ картой Привата. Верну в мае...).

P.S. Через 20 минут выезжаю в трехдневное путешествие: озера, Памуккале, водопады и каньоны.
Отели заказаны. Собака едет с нами в багажнике моего внедрожника с гордым украинским флагом на номерном знаке. Друзья прилетают завтра - их ждет Кемер, голубое небо, прекрасное солнце...
Везут мне в подарок бутылочку украинской водки... А то парадокс: селёдка есть, а водки нет.
Вечно в этой жизни чего-то не хватает...
"За сыр в мышеловке обязательно заплатит лох! Заплатит в 10-ти кратном размере!" (С. Поярков)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3730
З нами з: 12.02.09
Подякував: 763 раз.
Подякували: 533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 кві, 2019 13:39

  akurt написав:Щось вам, пане Ethereum, після того, як припинив 6 квітня діяти попередній Договір від 7 березня, зовсім погано стало жити: все валится...
І 27 000 гривень завдатку не допомогло... ШкодА... Якось все в житті робите невірно...

Брехун Акурт.
Позиція 3.

Одяг турецький не дорожче навіть у Вікторії Гарден,недаром поляки вже тут скуповуються.
Немаю часу тратити на чеки і фото,на те що всі знають.
Я повторюю,говорю про фірмові речі,а не дешевий ширпотреб з Турції.

Пальне ,заправляюся по 26 гр. 95 ,ОККО чи інше. І не дешеве турецьке РЕНО,а новенький джип Субару.
Якщо ти не знаєш як,ти ЛОХ.
Крім того завжди можна купити талони з -4 гривні на WOG.
ТОБІ НІХТО НЕ ВІДПОВІДАЄ. ЦЕ ДІАГНОЗ, ТИ ХВОРИЙ ПСИХІЧНО І ТОМУ В АНТАЛІЇ ВІД ТОГО ЛІКУЄШСЯ,


Позиція 3. Беремо калькулятор:
26,90/5,83=4,61...
Ой, як добре... кожного дня все для туристів з України в Туреччині стає дешевшим...
Сьогодні українці скуповували фірмовий Colin's в Анталії (наших реально було багато):
- футболки 15-19 лір або 69-88 гривень
- сорочки 35-45 лір або 161-207 гривень
- джинси 45-85 лір або 207-392 гривні
- куртки 85-95 лір або 392-450 гривень...Пальне: 7,14 ліри за літр А95 Преміум або 32,92 гривні за літр.

Я б не купував собі, але ж попросили НАШІ привезти в фірмовий магазин, то прийшлося: я купив собі 3 (три) футболки та жінці 2 (дві) футболки. Ну суму 92 ліри або 92х4,61=424 гривні 12 копійок... Всього - 5 (п"ять) речей.
Так що шановний пан Ethereum - нехай валиться, Вам здалеку видніше...
х х х
Сьогодні українці відвідували старовинне античне місто Perge - побудовано 2 000 років тому: Амфітеатр, найбільший в Азії стадіон, величезне місто... колонни... мармур... фонтани античних часів... От же робили тоді люди: яким таким інструментом? На яких таких верстатах????
Зустрів іноземців - думав американці - ні - Велика Британія. Почали говорити.
Раптом громадянин Великої Британії спитав - для мене це було неочікувано: "А це добре, чи погано, що у Вас новий президент?"
Я отямився від запитання - це ж треба - громадянина Великої Британії турбує Україна - та відповів: "Everything will be fine!"
"Все буде добре!"
Ethereum
 
Повідомлень: 806
З нами з: 11.02.18
Подякував: 5 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 24 кві, 2019 20:36

Ну кто-то бы спорил, а я так рад, что господину Ethereum все в жизни удается.
Если бы ещё умел фото делать и на калькуляторе считать - цены бы не было бы.
Могу посоветовать только прочитать роман Кена Кизи «Пролетая над гнездом кукушки».
Много ценных мыслей и советов.
Особенно в первой части, где МакМёрфи слушает рассуждения про волка и зайца.
От себя добавлю: начинайте новую жизнь.
1. Никогда и ни при каких условиях ничего не покупайте из шмоток в Victoria gardens. Даже если там будут при входе висеть объявления о скидках в 70 - хи-хи - процентов.
2. Заработайте денег. Только не начинайте торговать пищевой добавкой Rain (якобы на основе масла черного тмина и якобы излечивает от 3 456 болезней), или торговать кредитными картами по 35 евро, дающими скидки на покупку колье с бриллиантами в Дубае (в эти дни проходит для граждан Украины очередной "тренинг-семинар" с танцами под бубен на Кипре), или искать доноров яйцеклеток (сейчас увешаны объявлениями все лифты в Днепре) за вознаграждение в 27 000 гривен - эти ниши уже заняты.
3. Оформите наконец-то украинский заграничный биометрический паспорт.
4. Купите себе и жене авиабилеты от компании Ernest по маршруту "Львов - Милан (Бергамо)". Самые дешевые авиабилеты - в октябре, ранее умные люди уже разобрали.
5. Забронируйте авто в аэропорту (по прилету) через интернет.
6. Хоть раз в жизни оденьте жену по-человечески и за бесплатно.
7. Сами хоть раз в жизни купите бутылочку итальянского вина, советую любой сорт Prosecсo - можно даже за 3,5 евро. Это вам не итальянские вина в Victoria gardens со штрих-кодом, начинаюшимся с цифры "40" - это разливают наши украинские евреи в Германии. К бутылочке итальянского вина купите мягкий сыр "Горгонзола сливочный". Кушайте его чайной ложечкой после пары глотков вина, глядя, как жена примеряет покупки. Уверяю вас, это вкуснее, чем цибуля, вирвана під вікном на городі.

Х Х Х
Доллар к лире сегодня возвышался до 5,89.
Гривна укрепилась.
Сказка для туристов в Турции.
Отель в Памуккале на двоих с завтраком и маленьким бассейном прямо в номере с водой из термальных источников мне обходится дешевле, чем 500 гривен в сутки.
Сказка. Прикольно: общался с итальянцами и с гражданами Индонезии. При слове "Украина" аж млеют и все сразу улыбаются. Приятно, нас знают во всём мире...
Ethereum пишите ещё, реально веселите. Мне нравится.
"За сыр в мышеловке обязательно заплатит лох! Заплатит в 10-ти кратном размере!" (С. Поярков)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3730
З нами з: 12.02.09
Подякував: 763 раз.
Подякували: 533 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 282283284285286 ... 477>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 1 гість
Модератори: Faceless, ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4197 381414
Переглянути останнє повідомлення
Сер 16 жов, 2019 13:26
Ethereum
195 23253
Переглянути останнє повідомлення
Вів 15 жов, 2019 21:47
sinus
45 7404
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 лип, 2019 09:57
RealtyExpert
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама