Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 295296297298299 ... 1129>
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 08:23

РУКОПИСИ НЕ ГОРЯТ!
("Мастер и Маргарита", М.Булгаков)

«Дайте-ка посмотреть, — Воланд протянул руку ладонью кверху.
— Я, к сожалению, не могу этого сделать, — ответил мастер, — потому что я сжег его в печке.
— Простите, не поверю, — ответил Воланд, — этого быть не может. Рукописи не горят. — Он повернулся к Бегемоту и сказал: — Ну-ка, Бегемот, дай сюда роман.
Кот моментально вскочил со стула, и все увидели, что он сидел на толстой пачке рукописей. Верхний экземпляр кот с поклоном подал Воланду» .

Этот форум. Эта ветка. Август-сентябрь 2018.

  Yuri_T написав:ты о собаке побольше рассказывай, о ногтях и о прочей обычной своей хрени.
тематический автор...


  kozlodoev написав:Мені здається що акурт може вчинити самогубство, у нього явні психічні розлади і постійні панічні атаки. Мабуть він постійно має сумніви щодо того чи правильно він все зробив і робить, а форум використовує для самозаспокоєння і спроби домінувати над іншими. Коли він пише що сміється з когось, то насправді він тремтить і строчить новий коментар спітнілими руками


  Frant написав:
  Coder написав:Вихід? Можна когось найняти. Хто має купу вільного часу, любить багато писати (хоча по якості контенту деколи виникають питання, через що адміністрація форуму час від часу на день відлучає його від роботи). Г

Побільше клізм графоману, любителю дешевої риби і великих пакетів з йогуртом - і ми взнаємо, наскільки знецінилась турецька нерухомість за останні
місяці!



Честное слово, у меня вчера был шок.
От недвижимости. В Турции.
Ничто не предвещало беды.
Поехал в автосалон Хонда - посмотреть пощупать новый Honda Jazz (20 000 долларов).
Потом поехал в стоматологическую клинику на чистку зубов (50 лир или 200 гривен).
А потом - по дороге домой заехал в очень даже престижный район "Uncali".
Ничего турецкого: широкий проспект с двухсторонним двухрядным движением, газон посредине, пальмы и диковинные хвойники, очень красивые новые дома, какое-то все ухоженное и чистое.
Цель - посмотреть недавно законченный комплекс двух домов. Я там был кажется в декабре - стройка шла полным ходом. Велись отделочные работы.
Комплекс из двух 5-ти этажных домов. В декабре свободно можно было купить любую квартиру.
Ориентир цены - 105 000 долларов США за "2+1". Полностью с готовым ремонтом, вся техника - немецкая, кондиционеры - Митсубиши. Частично меблирована. Подогрев квартиры - от полов. Подземный паркинг.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Ну вот. Осталась в продаже 1 (одна) квартира. Второй этаж и балкон на улицу прямо на перекресток.
825 000 лир.
Доллар - 6,1075.
135 080 долларов США.
Я не мог поверить и несколько раз переспрашивал турка, действительно ли в продаже только 1 квартира?
Он ответил: вообще-то есть еще две, но они на первом (не котируется) этаже. И она - 750 000 лир.
122 800 долларов. Покажите.
Смотрю: неплохая квартира, первый этаж. Разница в том, что "мастер-спальня" чуть больше, но зато другая спальня гораздо меньше. Только один душевой узел с санузлом (в других квартирах - два). Правда, бонус: выход из кухни на собственный, скрытый от посторонних глаз хвойниками, зеленый дворик с подстриженным газоном немалой площади, думаю, там сотка земли есть.
Я начал трясти турка, не веря, что в продаже осталась только одна приличная квартира и та - на втором этаже с видом только вдалеке на гору.
Сказал, что одна квартира выкуплена инвестором и сдается з 3000 лир (500 долларов в месяц).
Я и ее рассмотрел. Третий этаж, вид на плавательный бассейн.

Сегодня проверил рынок недвижимости Анталии - есть сайт объявлений - смотрел те объекты, которые реально знаю и "щупал руками" - то, что месяц-два-три назад продавалось по 690 000 лир - обновили цены - 750 000 лир.
  Frant написав:...і ми взнаємо, наскільки знецінилась турецька нерухомість за останні місяці!

Взнали?
Зображення

Сайт затройщика (все фото - реальные):
https://www.nexusyapi.com/insaat-konyaalti-foto-galeri
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 10:23

  b3320413 написав:akurt
А эта девочка, что вышла замуж за однокурсника, где живет?
В его доме или арендуют или взяли ипотеку на семью? ;)


Получил ответ от мамы девочки.

(имя мое удалено мною), я очень за вас рада!!! Так здорово, что имеете возможность путешествовать, свободно передвигаться!
Дочка сейчас с мужем в Калифорнии. Снимают квартиру, он работает, у неё в начале лета практика в Арканзасе, компания Walmart, Inc.
Они живут в городе Торрэнс.
Квартира им обходится в 1600$ в месяц.

Зображення

Для справки:
1. Walmart, Inc. — американская компания, управляющая крупнейшей в мире сетью оптовой и розничной торговли, действующей под торговой маркой Walmart. Штаб-квартира находится в Бентонвилле, штат Арканзас.
2. 1600 долларов в месяц - более, чем лояльная цена в пригороде Лос-Анджелеса.
Для сравнения: один из сыновей, проживая в пригороде Сан Франциско, платит в 2,5 раза больше.

Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Сподіваюся, що шановне панство уважно вислухало промову (дуже незвичайну) Володимира Зеленського на ІFORUM – 2019.
Креативність? Що ти можеш зробити нового? Здивуєш нас?
А чому б і ні?
Я зараз йду на пляж, та, сидячі у шезлонзі біля моря, спробую порахувати: "...а що якщо взяти та орендувати найновшу чудову сучасну квартиру за 3000 лір - дивись вище (менше 500 доларів на місяць), якщо здати свою приблизно за 1500 лір. Та жити, насолодуючись життям?"
Наскільки це буде вигідно у порівнянні із вкладанням в вартість квартири готівкою (!!!) 135 000 доларів?
А наскільки вигідно здати свою панельну трьошку десь на Сихові у Львові чи на Соколі у Дніпрі, або двушку у термітнику на 650 квартир без паркувальних місць десь на Княгині Ольги чи на Позняках та жити на курорті за ТІ САМІ ГРОШІ????????????
Інновація?
Креативно?
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 18:34

Аkurt, якщо їхати з України в Турцію по ID - картці на 90 днів, без закордонного паспорта, не буде проблем?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 19:05

Ні, не буде.
Єдина різниця: якщо людина в"їхала в Турецьку республіку по ІD-картці, вона не може оформити Посвідку на тимчасове проживання ("ВНЖ").
Треба виїхати і заїхати із закордонним паспортом громадянина України.

Зараз активізувалася "робота" - хі-хі - всіляких хВахівців із "допомоги" в оформлення ВНЖ Туреччини - повна купа оголошень.
Саме цікаве, що беруть гроші за те, що є безкоштовним, їздячі дурненьким по вухах... Діапазон цін "за послуги" - до 400 доларів (нагадаю: все оформлення є безкоштовним, а платежі державі зазначаються на першій сторінці Заяви після того, як вона сформована та роздрукована. Зазвичай приблизно 100 доларів).
Беруть гроші навіть за "допомогу" у "виборі" дати співбесіди (дату та час пропонує електронна система) та "супроводженні" на бесіду (типу будуть вести до офіса Міграційної служби під білі руки та по дорозі допомагати відкорковувати шампанське).
От молодці!
Назбирав в інтернеті 12 дурнів - вважай, що вдало здавав у Львові на вулиці княгині Ольги цілий рік квартиру в оренду...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 09:38

Ну, мені подобається, що людина намагається шукати вихід...
В наші дивні часи...

Звертаю увагу:
- завжди пише чесно, а не бреше, як 75% учасників форуму...
- не крадЕ...
- не працює "в чорну", як 75% учасників форуму...
- не обманює...
- не бризкається отрутою та образами, як ....% учасників форуму...
- задає конкретні актуальні запитання, на які 99% учасників форуму не дають відповді, бо навіть не знають, що можна запропонувати.
Тому пана Долярчика вважаю - слід підтрмувати та цінити...
Востаннє редагувалось akurt в Суб 25 тра, 2019 09:40, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 10:39

УРОКИ ЗАКОРДОННОЇ АРИФМЕТИКИ

"Будьте осторожны со своими желаниями – они имеют свойство сбываться..."
(М.Булгаков, "Мастер и Маргарита")

З цікавістю можна дізнатися, що середня зарплатня в Україні - 11 000 гривень.
Думаю - і ви погодитеся - що та цифра занижена, бо статистика, як відомо, НЕ знає все.
В наші дні зарплатня підсобника на будівництві шпаківень на 650 квартир складає щонайменше 500 гривень на день чистими, а якщо в тебе є якісь навички на тій роботі - то 800-1000 на день, або - грубо кажучи - 25 000 гривень на місяць.
Таку зарплатню на сьогодні мають ректори та проректори вищів, які мріють цим літом, щоби прийом на бюджетні місця не впав у 2 (два) рази із попереднім роком, коли університети із статусом "Національні", маючи план прийому по 325 студентів на перший курс, не виконали його на 100 і більше місць. За деякими спеціальностями зараховано у групи студентів за профільними (!!!) для вищу спеціальностями по 3 (три) - 5 (п’ять) студентів.
Таку ж зарплатню - 20 000 - 25 000 мають звичайні працівники звичайних фірм, які як працювали "в темну", так і працюють.
Доценти університетів у порівняні із їх випускниками річної-трирічної давнини мають в 2-3 рази менше і виглядають повними жебраками. Раніше рятували від голоду хабарі, але тепер хабарів не платять - хіба що студенти - заочники у філіях університетів... А так платити нема кому, як написав мені позавчора декан одного із національних університетів (цитую) "Я в 1975 пришел на кафедру... её уже нет... коридоры (назва університету видалена) пусты... страшно смотреть..."

Трохи гірше себе почувають пенсіонери, особливо ті, яким нараховано пенсію у 2017 та 2018 роках - з 1 березня ніякого підвищення пенсій їм не відбулося. І так хліб з маслом їдять.
Але за пенсіонерів не варто хвилюватися. По-перше, виникає питання, де вони поділи свої гроші за весь час сумлінної праці? Шашлики? Ікра? Норкові шуби? Кришталеві люстри? Килими на стінах? Повні шафи зібрання творів Шарафа Рашидова або Антона Чехова? По-друге, виникає питання, чому ви, шановні пенсіонери, не платите податки від здачі квартири в оренду - ну признайтеся, хоч одну ж та здаєте? По-третє: а де ж ваші улюблені дочки та сини? Чому не допомагають батькам годуватися?

Тому актуальним є питання: якщо людина отримує середню по Україні зарплатню в 11 000 гривень на місяць, то вона живе, смакує життя, чи його марнує?
А як не марнувати? Про те розкаже звичайна арифметика.

Урок 1 від вчительки Валентини Денисівни.
Ви орендуєте квартиру в Туреччині, в Анталії, квартира "1+1" - "двушка" та орендна плата складає 1500 лір (250 доларів на місяць). Яку суму треба покласти на депозит в банк Туреччини, щоби те житло ви орендували безкоштовно?
До дошки виходить учениця Оля. Відсоткова ставка по депозитах в Туреччині - 23,5% річних.
Зображення
Податок на прибуток від депозиту складає 15% від нарахованих грошей.
Тоді збільшуємо необхідну суму нарахованих відсотків на 15% та маємо:
1500х1,15=1725 лір на місяць.
За рік треба отримати 1725х12=20 700 лір прибутку.
При відсотковій ставці 23,5% річних маємо пропорцію:
20700 - 23,5%
х - 100%

Звідси х=(20700х100)/23,5=88 085 турецьких гривень.
Якщо врахувати, що в Україні національною валютою фактично є американський долар, то достатньо на депозит покласти 88085/6,10=14 440 доларів США.
Таку суму має в матраці кожна бабуся в кожному селі.
- Оля, в твоїх розрахунках є неточність. Я не скажу, що це помилка, але неточність: 20 700 лір прибутку за рік від депозиту в 14 440 доларів США, прихованих у канапі бабусі в будь-якому селі, принесуть на місяць з урахуванням податку на доходи фізичних осіб у Турецькій республіці 20700х0,15=3 105 лір, або щомісячний прибуток реально буде складати (20700-3105)/12=1466,25 ліри, що є недостатнім для покриття щомісячної орендної плати в 1500 лір. Сідай, тобі "9" балів.
Але взагалі, діти, розрахунки вірні: достатньо витягти із старого дивану у трикімнатній панельці побудови 1975 року 14 440 доларів - і ти живеш "у шоколаді".
Запитання учня класу Вови: "А нашо вони ховають у старенькому дивані 14 440 доларів?"
- На похорон, Вова, на похорон...
- От дурні!
- Вова, я тебе прошу... старі люди не можуть бути дурними....

Урок 2 від вчительки Марії Михайлівни.
Діти, припустимо ви маєте класну квартиру в Анталії на курорті, де зазвичай проводите години 3-4 на день на пляжі, але хочете підвищити "клас" свого житла та орендувати квартиру більшу за площею, обладнану всім німецьким/японським, за сучасним проектом і плавальним басейном вдвічі більшим, та трохи з "понтами", але вам треба платити за її оренду 3000 лір на місяць. Яку суму треба покласти на депозит в банк Туреччини, щоби те житло ви орендували безкоштовно?

До дошки виходить учень Микола: Ніяку суму не депозит у турецький банк вклади не потрібно!

Марія Михайлівна: доведи.
Учень Микола: мій батько - працюючи деканом факультету - як і всі декани його університету - мають під здачу 2 квартири орендарям. Кожна квартира щомісяця приносить батькові - крім заробітної плати - по 11 000 - 14 000 гривень неоподаткованого прибутку. В середньому це складає 13 000 гривень або 13000/26,30=494,30 доларів на місяць. В турецьких лірах то складає 494,30х6,07 на цей час= 1500 лір на місяць. Тобто, віддаючи в оренду всього 1 (одну) квартиру із наявних двох, маємо класний рівень життя. За гроші іншої квартири живемо та у стелю - вибачайте - плюємо...
- Сідай, несподіваний метод розв’язку... Тому - чисто за інноваційний підхід: 11 балів з 12.

Марія Михайлівна: учениця Таня, який розв’язок задачі запропонувала б ти?

Учениця Таня: пропоную суму в 3000 лір розбити на дві частини: 1500 лір та 1500 лір. Першу суму отримати від здачі в оренду власної квартири "1+1" за 1500 лір та не мати клопоту. Другу частину в сумі 1500 лір отримати, поклавши на депозит в турецький банк суму в турецьких лірах - 90 000...

Запитання із класу: Чому саме 90000?

Учениця Таня: депозит в 90 000 лір дасть за рік прибуток в 90000х23,5%=21150 турецьких лір.
З цієї суми буде вирахувано податок на доходи: 21 150х15%=3172,50 ліри.
Тоді реальний прибуток складе на місяць: (21150-3172,5)/12=1498,12 ліри.
Марія Михайлівна: Але ж це менше, ніж 1500 лір?
- Не все буває в цьому житті безкоштовним... Частину ризиків треба брати і на себе. В цьому сенсі варто порахувати, при якій ціні на долар США в турецьких лірах ми вийдемо на "нуль" від цієї оборутки...
- Марія Михайлівна: З цього місця прошу із подробицями.
Учениця Таня: щоби покласти на депозит сьогодні 90 000 лір, треба здати в інет-банкінгу турецького банку покладені заздалегідь через звичайний банкомат - приймає тільки купюри "старого" зразка - без синьої стрічки - 90 000/6,05 (курс прийому на цю мить)=14 876 доларів США.
Через рік хочеться отримати не менше 14 876 доларів США з урахуванням ризиків можливого знецінювання турецьких лір. Тоді маємо: (90 000+(1498,12х12))/14876=7,2585 ліри за 1 долар США.
- Марія Михайлівна: Тобто, поки курс ліри до долара не опуститься до цифри 7,2685 - можна спати спокійно?
Учениця Таня: Я й зараз сплю спокійно... Ну як спокійно...
Учень Вова: А чого це всі відразу на мене подивилися? Я взагалі пропоную зробити так: із виділених на купівлю нового житла 135 000 доларів 14 876 доларів витратити на ту оборутку, що зазначена вище, а на залишок купити круту "беху" та катати дівчат по селу... Я навіть знаю, куди краще дівчат відвезти...
- Марія Михайлівна: Так, стоп, урок закінчено! Діти, повідомляйте батьків про Батьківські збори у неділю, 27 травня о 17-00. Тема: “Треба щось змінювати в цьому житті”.
Востаннє редагувалось akurt в Суб 25 тра, 2019 10:55, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 16:32

ЩО МОЖНА ПОБАЧИТИ ЦІКАВОГО
якщо ви живете за кордоном

(текст тимчасово видалено автором, щоби не заважати фахівцю у мовознавстві, нерухомості та фінансах творити нові перли - дивись нижче...)
Востаннє редагувалось akurt в Суб 25 тра, 2019 17:21, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 16:59

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

а як там iпотека, при 22% на депо?
чи мо" дають в еврах/доларах пiд нещасних 5%?
flyman
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 34462
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 26 тра, 2019 13:59

ЧТО МОЖНО УВИДЕТЬ НЕОБЫЧНОГО,
если Вы живете за рубежом

1. Выйдя на Набержную Анталии, вы можете увидеть - и не только увидеть - а покататься на настоящей подводной лодке!
Зображення
Можно сколько угодно рассказывать глупости о том, как турки считают "копейки", но согласитесь: ВРЕМЯ ЗАРАБАТЫВАТЬ ДЕНЬГИ НЕ УПУСКАЮТ!
5 раз в неделю - на глубину до 110 м (это глубже, чем затонул бедный "Курск", а Адмирал Нахимов вообще лежит на глубине всего 48 метров).
НЕ ДЕШЕВО: от 65 до 100 долларов с человека.

2. Подойдя к пекарне за углом моего дома, вы можете увидеть как раздают совершенно бесплатно "социальный" хлеб.
Вот - подходите и берите - прямо из печи!
Зображення
Примечание: предъявлять пенсионное удостоверение не нужно.

3. В 20-00 прислушались к каким-то звукам и ничего не поняли? Так и должно быть. Но знайте: кое-что происходит.
Прислушиваться в 21-30 даже и не нужно: что за шум и гам?
Прошу к ближайшей мечети:
Зображення
С 20-00 во дворе мечети под огромным навесом - накрытые столы, совершенно бесплатно после того, как пропел муэдзин - пиршество. Совершенно бесплатное и сытное. С первого этажа мечети выносят сотни пластиковых кресел для участников пиршества. Ряды и ряды столов....
Вы просто слушали звук жующих челюстей. Рамазан, однако... Кушать и пить можно только после 20-00.
А с 21-00 - для детей появляется возле мечети сцена и идет выступление артистов.
Немного напоминают клоунов или ряженных "Петрушек". Десятки детей - перед сценой.
Я совсем не понимаю, о чём это представление и что за персонажи - не иначе из эпохи Седжукидов, но я понимаю пап и мам этих детей - они стоят вдоль забора мечети, смотрят на представление и на своих СЫТЫХ детей, и думают:
"Когда-то и я был молодым, неженатым и счастливым. И даже был ребенком и так же смотрел спектакль".
Возможно, такой же...

Для довідки:
Станом на кінець 2018 року, діти складали 28 відсотків від загальної чисельності населення Туреччини, або 22 920 422 особи. Про це повідомляє Інститут статистики Туреччини (TurkStat).
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2019 01:41

ДОРОГА ІЗ ДОМУ

Почав помічати на вулицях Анталії автівки з українськими номерами.
Тому корисні поради:
1. Для тих, хто буде мандрувати із Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Херсона. З 1 липня повинна відкритися нова чудова переправа з України прямо в Румунію.
"Орловка - Isaccea"
То недалеко від Ізмаїлу. Раніше мандрівникам потрібно було заїжджати на території Молдови, там платний проїзд, проходити 2 прикордонних переходи, щонайменше їхати всього 15 км по Молдові по вщент розбитих жахливих дорогах Молдови.
Це не переправа - а чудо - автівка - 10 ойро, людина - 1 ойро. Будуть працювати аж 4 пороми - по 2 з кожного боку!
При цьому під час руху по Румунії вам не треба буде переправлятися через Дунай через міст "Дружба", проїзд по якому теж платний.
Супер!

2. Для інших мешканців України мабуть приємніша дорога через Чернівці. Я їзджу через Чернівці.
Зображення
До першого в Туреччині великого міста - Edirne - 930 км.

ГОЛОВНЕ: проїзд дорогами Румунії та Болгарії платний. Не лякайтеся, дешево і є приємна новина щодо Болгарії.
- проїзд дорогами Румунії - платний - коштує на тиждень 3 ойро. Треба заплатити заздалегідь. Я здійснюю оплату карткою Приватбанку, на яку, слава Богу, приходять з України щомісяця гарні гроші.
Ось сайт оплати проїзду по румунських дорогах, не лякайтеся, там є англійська мова.
https://www.roviniete.ro/en
Вибираєте спочатку "легковик", потім дату, з якої вам буде дозволено їздити, а потім ДУЖЕ уважно вводите дані автівки, особливо український реєстраційний номер автівки саме так, як він є у вас в Технічному паспорті. Підтвердження прийде вам на електронну пошту, хоча саме підтвердження вам не потрібне: фіксація фотокамерами. Вам нічого робити не треба.

- проїзд дорогами Болгарії - платний. З 1 січня 2019 року болгари зробили корисну річ: ввели електронні дозволи на проїзд. Раніше треба було купувати на кордоні - коштувало те 8 ойро, та приклеювати треба було на лобове скло. Те, що приклеїли, дуже важко потім відклеювалося.
Тепер все простіше!
Особливість: на тиждень коштує 15 болгарських леви (8,57 долара або 8 ойро), а ось "на вихідні" (ще одна новинка) - всього 10 левів (5,72 долари). Під "вихідними" болгари розуміють час з 12-00 п’ятниці до неділі до 23-59 !!! Це 2,5 доби! От, молодці!
Сайт:
https://www.bgtoll.bg/en/
Підтвердження прийде вам на електронну пошту, хоча саме підтвердження вам не потрібне: фіксація фотокамерами. Вам нічого робити не треба.

Хто їде з Чернівців, буде перетинати річку Дунай через міст "Дружба", побудований ще при Сталіні, який - як відомо - дуже опікувався "языкознанием" наприкінці свого життя (Марксизм и вопросы языкознания — работа Иосифа Сталина, основная часть которой опубликована впервые 20 июня 1950 года в газете «Правда» ). Кажуть, від того і помер...
Що інтересно - проїзд з боку Болгарії коштує дешевше - 4 боларських леви (вартість 1 пляшки води на АЗС Болгарії - 1,5 леви). Треба мати їх готівкою. То є монетки.
Якщо ви їдете з Чернівців - раджу Болгарію перетинати повним транзитом, ніде не зупиняючись, нічого інтересного зовсім немає. Навіть людей на вулицях ніде не побачити: пусто.
Заправляйтеся в Чернівцях до повного баку пального, а на зворотній дорозі - на АЗС Туреччини.
Якщо будете їхати через Ізмаїл - та особливо у п’ятницю з 12-00 - у Вас буде чудова нагода зупинитися в Варні, або в Сонячному березі, або в Бургасі. На пару днів...
Я чого ні? Скільки того життя?

P.S. Враховуючи, що вартість авіаквитків на напрямку "Україна-Туреччина" у зв’язку із небувалим попитом зросла вдвічі (раніше авіаквитки "Запоріжжя-Анталія" коштували 95 доларів туди і назад на 1 людину, то зараз - 200 доларів туди і назад. Зі Львова раніше квитки були по 105 доларів в два боки. Тепер - 400 доларів на двох), то поїздка на автівці має великий економічний смисл.
Наприклад, відстань від Львова до Анталії через Стамбул - 2200 км.
Витрати пального в один бік - не більше 200 літрів (мій позашляховик на чудових швидкісних трасах від Едірне до Анталії бере всього 6,9-7,4 літра на 100 км - British Petroleum), то витрати на пальне не перевищать 180-240 доларів на автівку. То вартість 1 авіаквитка.
А вас в авто скільки?
Принаймні, двоє: ви і гарна кобіта...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 295296297298299 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24713 16514142
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 19:44
GALeon
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8770 6901948
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:25
BIGor
9981 6234286
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама