Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 357358359360361 ... 406>
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 09:58

Долярчик написав:... коли, коли, коли, коли, коли, коли, коли, коли, коли, коли, коли таке буде в Україні???(... і чи буде взагалі? )
- чому, чому, чому, чому, чому ще й досі такого немає в нашій Ненці???

... а так, згадав, Ви писали.... в 2189р. :)
... еееехххххх, шкода, що Вашу гілку не читає пан Зе! ... можливо, він хоч зможе НАБЛИЗИТИ до такого за 5р..... :roll:

akurt написав:Хі-хі, пан Долярчик...
Я свій прогноз не змінюю: 2189 рік, а зранку 23 липня ще, можливо, відкорегую - на 2289 рік.
Там сунеться така сволота під різними гаслами, що я не перестаю дивуватися - декількох із кандидатів у "народні" депутати знаю особисто, у деяких знаю батьків - батьки нормальні, діти - повна сволота, аж хрюкають...

Як і обіцяв: коригую.
Проаналізував ті округи, де пройшли "мажоритарники", яких я хоч трохи знаю особисто.
Цікаві люди йдуть:
- у минулому росіянин - єврей, що втік із Санкт-Петербургу, в часи Янека отримав громадянство України, розорив банк та став "Народним депутатом" від Севастополя (!!!) - обраний... Українці не помилилися: "Гідний!"
- двічі засуджений раніше - "Гідний!"
- пика не влазить у рамки фото - в 17 років на нього засновано фірму із статутним капіталом в 1 000 000 доларів - "Гідний!"
- боєць АТО, волонтер, останні 5 років на фронті - НЕ ГІДНИЙ!
- чиновник облвиконкому - по СІЛЬСЬКОМУ вибочому округу - "Гідний!"
- вигнали із посади керівника мережі "PROSTOR" - "Гідний". Обраний селянами за 600 км від того міста, де обранець мешкає...

Коригую: 2289.
"Если тебя выписали из сумасшедшего дома, это еще не значит, что тебя вылечили. Просто ты стал как все." (Пауло Коэльо)
akurt

Подякував: 722 раз.
Подякували: 522 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 10:49

akurt написав:[
Коригую: 2289.

на Львівщині обидва бандюки дубневичі знову пролізли.... :cry:
jump

Подякував: 73 раз.
Подякували: 478 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 12:09

Я вже бачив... Я їх, правда, не знаю - тільки чув... Ну-ну...
Але ті, що я знаю особисто, або знаю через батьків - то повний гній. Але ж пролізли, махаючі зеленими прапорами...
А ось результати української діаспори...
Зображення
До речі: Патріарх Варфоломій, перебуваючи 21 липня в Анталії, відвідав Консульство України в Анталії (Консул пан В"ячеслав Хоменко - досить молодий та кваліфікований дипломат - я собисто знайомий) та всі охочі наші українці мали можливість спілкуватися та навіть робити фото.

Уточнення щодо парку Української культури в Анталії.
Зображення
Парк - дуже великий - у мікрорайоні Güzeloba, біля Menekşe cd., поруч із автобусною зупинкою та зупинкою таксі Ornekkoy Taxi (Lara Örnekköy Taksi).
Це далі водоспадів Duden в бік пляжів Lara.
Дуже цікаве розташування: в тій частині Анталії більшість мешканців - навіть не турки, а росіяни.
Ось будуть ходити в парк Української культури...
Зображення
Форумчани можуть зробити "2-в-1" - відвідати знамениті Дюденські водоспади та під"їхати на таксі в парк Української культури.

Рівень цін на готелі в Анталії на вересень - я взяв тиждень з 7 по 14 вересня:

- готель Lara World Hotel поруч із парком Української культури - 516 ойро на тиждень, Все включено! Готель Lara World з плавальним басейном і традиційним хаммамом розташований в 250 метрах від власного пляжу, зазначеного Блакитним прапором за бездоганну чистоту і якість!!!!

- The Corner Park Hotel (зазвичай в ньому зупиняється із своєю дівчиною один із моїх синів - вид з номера просто на море, пляж прямо перед готелем - нікуди і ходити не треба) - із сніданком 433 ойро. Зазвичай, катаючись на ровері по спеціальним трасам для роверів, або ідучі в спортивному одязі по гумовим доріжкам для бігунів вздовж Середземного моря, ми завжди із жінкою доходимо саме до цього готелю та повертаємо назад. Рекомендую.

- ДУЖЕ непоганий варіант Zel Hotel - 482 ойро на тиждень - сніданок та вечеря. Тут "2-в-1" - море і пляж - поруч, і тусовка на бульварі Ататюрка - поруч. Сніданок подають на даху готеля - панорама Середземного моря - просто райська насолода! Рекомендую.

- Цікавий варіант відразу на 2 родини - перевірені мною Апартаменти Flamingo Residence - велика шикарна трикімнатна квартира - 562 ойро - але там на 6 осіб апартаменти!!! Не близько до моря (на автобусі треба підїзджати десь 5 зупинок, але реально класний варіант для великої компанії!)
"Если тебя выписали из сумасшедшего дома, это еще не значит, что тебя вылечили. Просто ты стал как все." (Пауло Коэльо)
akurt

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 18:02

НЕРУХОМІСТЬ ЗА КОРДОНОМ: ХОЧУ БАГАТО ГРОШЕЙ!
(іх єсть у нас)

Якщо ви маєте Вид на прожиття в Республіці Туреччина, то гроші пливуть у руки самі.
Навіть можна не розкривати їх:
- гроші пливуть, коли ви сидете на балконі та дивитесь на гори...
- гроші пливуть у руки, коли ви плаваєте у морі...
- гроші пливуть у руки, коли ви їсте, спите, займаєтеся секосом, мацаєте на ринку свіжий інжир...

Все просто:
- якщо ви маєте квартиру у Туреччині, ви відкриваєте рахунки в одному із турецьких банків. Туристам не відкривають.
- якщо ви маєте ВНП в Туреччині, ви маєте турецький смартфон із турецьким номером - то потрібно для інтернет-банкінгу.
- якщо ви мали гроші на квартиру - шикарну двушку або трьошку - по ціні залізобетонного паралелопіпеда без ремонту в Україні - то маєте і 100 000 лір.
То приблизно 100 000/5,68=17 605 доларів - чиста дурничка. Є у схованці кожного сільського пенсіонера із пенсією в 1 800 гривень на місяць.
Ось давайте відверто? Ось що ви купите в Україні за 17 605 доларів?
Бите в америці авто і таке, що продають вам ваші/наші жваві хлопці?
Ой, я вас благаю - три родичі тим "розводом" займаються: купили в США на аукціоні за 10 500 (то дорого) разом із витратами та ремонтом обходиться в 19 000, та зараз виставляють на продаж для лохів за 24 000 доларів. Получається, що ви навіть не можете купити бите в США та відремонтоване вірменами в Україні авто. Тому - панове - я вас благаю - заробляємо гроші та п"ємо шампанське, ОК?
- відкриваєте депозит в турецькому банку.

Прибуток обкладається податком і ми чесно - правда ж, ви всі платите чесно податки - платимо податки:
Зображення
бачите, як мудро - вам і не снилося - мінімальний відсоток податку - 10% при відкритті депозиту на термін більше 1 року!
Ми так і робимо!

Вибираємо надійний банк.
За останні 1 000 років в Туреччині не "лопнув" і не ліквідований жоден із банків. Тому вибрати легко!

Так, вибираємо...
Вибираємо...
На 6 місяців під 23,5% чи на рік - але трохи менше відсоток - за те податок на прибуток всього 10%?
Зображення
О! ING bank!
Круто!
За рік він видасть українцю 19 615 турецьких лір ЧИСТИМИ!
То самасшедші гроші реально!
То - вартість авто, наприклад, не нового, але нормального...
То 19 615/12=1 634 ліри в місяць, або вартість орендної плати за місяць квартири-двушки на Міжнародному курорті!
То прекрасне - за 1 634 ліри на місяць - харчування самими якісними продуктами, а не сіро-похоронною куркою з АТБ!

Так-так-так... та за 1 634 ліри на місяць, та я... і все це - всього від вкладення жалюгідних в Україні 17 605 доларів, де тільки пачечка кави турецької продається за 67 гривень... Та я... та я...

P.S. У akurt сьогодні важливий день: рівно о 19-45 - понеділок - подзвонив один із синів - із Сан Францисько - там було 07-45 ранку - та сказав, що сьогодні перший раз в житті на власному авто Mercedes klass C - їде на роботу. Йому нарешті прийшов EAD...
Перший робочій день в компанії Amazon...
Мама спитала: "А як ти одягнувся?"
А папа відкоркував пляшку українського білого сухого вина із Закарпаття...

Бусурманин кажете? В українському салі не розбирається? Не знає, по якій ціні Кьянті? Ну-ну... Пишіть далі...
akurt

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 18:24

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

akurt написав:сьогодні перший раз в житті на власному авто Mercedes klass C - їде на роботу. Йому нарешті прийшов EAD...
Перший робочій день в компанії Amazon...
Мама спитала: "А як ти одягнувся?"
А папа відкоркував пляшку українського білого сухого вина із Закарпаття...

ВІТАЮ з реалізацією чергового етапу одного із НАЙГОЛОВНІШИХ життєвих проектів !!!
stas_rst

Подякував: 118 раз.
Подякували: 79 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 18:57

Дякую!
Так і є!
Головною перепоною була відсутність станом на ранок понеділка 22 липня дозволу на роботу від уряду США: документ має назву "EAD".
За законом ми подали документи 15 березня і на ранок 16 березня син вилетів спершу на Париж, а поім на Відень - на короткий відпочинок - раніше не мали права подавати документи, хоча на руках вже був документ Job offer - то є пропозиція на роботу, із описом всіх подробиць та обов"язків.
За законом треба чекати той дозвіл 90 діб.
Насправді із-за січневого Shutdown в США - коли вимушено не працювали державні установи із-за відсутності фінансування - документи на розгляді весь час затримувалися.
Компанія Amazon про те знала і перенесла початок роботи із 17 червня спочатку на 8 липня, потім на 28 липня.
Ми той час не втрачали: займалися пошуком житла в Сіліконовій долині та облаштуванням того житла.
І ось нарешті - Меркурій кудись там зайшов якось правильно - дозвіл на роботу надійшов...
Зірки розташувалися правильно...
akurt

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 19:22

Інвестори "перебігають" з облігацій в європейську нерухомість — Bloomberg

той час як від Європейського центробанку чекають перезапуску стимулів для прискорення зростання та інфляції в єврозоні, один сегмент економіки - ринок житла - не потребує імпульсу ззовні.

Про це пише Bloomberg.

Ціни на житло в єврозоні в 2018 році підвищилися в середньому на 4,6%, що близько до максимальних темпів з докризових часів.

Навіть в умовах спостережуваного в 2019 році уповільнення вони все одно зростають приблизно втричі швидше споживчих цін.

Це не безконтрольний бум, пише видання, але в порівнянні з бондами континенту, де низькі і негативні ставки означають, що в багатьох випадках інвестори навіть не можуть випередити інфляцію, цей ринок - мрія для мисливців за прибутковістю.

Економісти і консультанти з нерухомості стверджують, що ринок житла залишиться відносно гарячим ще рік-два, приносячи інвесторам приблизно 4%, в той час як від держоблігацій єврозони насилу можна отримати прибутковість більше 1%.

"Нерухомість - один з дуже небагатьох інструментів, які все ще забезпечують пристойний дохід. Інструменти з фіксованою дохідністю здаються жахливими великим інвесторам на кшталт пенсійних фондів і навіть власникам невеликих заощаджень", - зазначає економіст Алехандро Інуррьета.
jump

Подякував: 73 раз.
Подякували: 478 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 19:37

akurt написав:Головною перепоною була відсутність станом на ранок понеділка 22 липня дозволу на роботу від уряду США: документ має назву "EAD".

Ой вей... Вот только маленький момент опять забыла учетка. EAD не дает права на вьезд\выезд с территории США. :mrgreen:
Понаехал

Подякував: 69 раз.
Подякували: 102 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 20:17

О! Учетка "Понаехал" прибыл - не может без меня!
Знает кошка, чьё мясо съела: горит "красным"... Нервничает, ясное дело...
Зображення
А спросил бы меня - был бы как я - горел бы "зеленым"...
Зображення
Но "Понаехал" - оно от слова "Понаехал"...

Для справки: следующий этап - получения бывшим студентом 2019 года визы Н1-В.
Не поверите, виза эта разыгрывается как в лотерею - все компании США хотят взять на работу иностранцев.
Есть квота на выдачу таких виз - и потому - чтобы никакой компании не было обидно - право на получение такой визы разыгрыватся как в лотерею. Реально! Лотерея!
Младший сын как раз подал на неё заявку - вот не поверите - выиграл с первого раза! (всего имел право на 2 попытки - с интервалом в 1 год).
Такую визу начинают оформлять юристы кампании осенью 2019. Процесс долгий - может и год длиться.
Получит ксиву, которую - вот повезло же Понаехалу - он - Понаехал наш нервный - получил весной 2019 - называют по цвету ксивы - "Гринкард", то есть ВНЖ.
Вот Понаехал сейчас только - к пенсии - и получил такую Гринкарду.
Что дальше?
Дальше - 5 лет жития на территории США с правом выезда не более, чем на 6 месяцев в году - и подача доков на гражданство.
Все просто.
А Понаехалу не надо так нервничать - я ему не раз уже писал: В США все НЕ нервничают, все улыбаются, и все спрашивают: How do you do?
Понаехал! Учитесь у меня!

Господин Понаехал - вот лично я реально за Вас рад, ибо знаю, какой тернистый путь Вы прошли - и видите - я вас люблю и уважаю.
А потому - в ТРЕТИЙ раз задаю вопрос по теме ветки:
перед отъездом в США в накупили в одной стране Восточной Европы целый пул "Шевченковых хат", которые - ясное дело - надо умно сбывать с рук.
Вот без обид, без ёрничая, без умничанья, без надувания щек, без лишних подробностей - какой Вы путь придумали для уменьшения базы налогообложения за счет вырученных от продажи "Шевченковых хат" долларов?
Реально интересно.
Востаннє редагувалось akurt в Пон 22 лип, 2019 20:33, всього редагувалось 2 разів.
akurt

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 20:26

akurt написав:О! Учетка "Понаехал" прибыл - не может без меня!
А спросил бы меня - был бы как я - "зеленым"...

Не люблю когда лапшу на уши вещают :)

тесла упала с 376 до 255. Явно зелень. :mrgreen:
Понаехал

Подякував: 69 раз.
Подякували: 102 раз.

Профіль
  #<1 ... 357358359360361 ... 406>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему