Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 357358359360361 ... 1129>
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 10:58

  Долярчик написав:... коли, коли, коли, коли, коли, коли, коли, коли, коли, коли, коли таке буде в Україні???(... і чи буде взагалі? )
- чому, чому, чому, чому, чому ще й досі такого немає в нашій Ненці???

... а так, згадав, Ви писали.... в 2189р. :)
... еееехххххх, шкода, що Вашу гілку не читає пан Зе! ... можливо, він хоч зможе НАБЛИЗИТИ до такого за 5р..... :roll:


  akurt написав:Хі-хі, пан Долярчик...
Я свій прогноз не змінюю: 2189 рік, а зранку 23 липня ще, можливо, відкорегую - на 2289 рік.
Там сунеться така сволота під різними гаслами, що я не перестаю дивуватися - декількох із кандидатів у "народні" депутати знаю особисто, у деяких знаю батьків - батьки нормальні, діти - повна сволота, аж хрюкають...

Як і обіцяв: коригую.
Проаналізував ті округи, де пройшли "мажоритарники", яких я хоч трохи знаю особисто.
Цікаві люди йдуть:
- у минулому росіянин - єврей, що втік із Санкт-Петербургу, в часи Янека отримав громадянство України, розорив банк та став "Народним депутатом" від Севастополя (!!!) - обраний... Українці не помилилися: "Гідний!"
- двічі засуджений раніше - "Гідний!"
- пика не влазить у рамки фото - в 17 років на нього засновано фірму із статутним капіталом в 1 000 000 доларів - "Гідний!"
- боєць АТО, волонтер, останні 5 років на фронті - НЕ ГІДНИЙ!
- чиновник облвиконкому - по СІЛЬСЬКОМУ вибочому округу - "Гідний!"
- вигнали із посади керівника мережі "PROSTOR" - "Гідний". Обраний селянами за 600 км від того міста, де обранець мешкає...

Коригую: 2289.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 11:49

  akurt написав:[
Коригую: 2289.


на Львівщині обидва бандюки дубневичі знову пролізли.... :cry:
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 13:09

Я вже бачив... Я їх, правда, не знаю - тільки чув... Ну-ну...
Але ті, що я знаю особисто, або знаю через батьків - то повний гній. Але ж пролізли, махаючі зеленими прапорами...
А ось результати української діаспори...
Зображення
До речі: Патріарх Варфоломій, перебуваючи 21 липня в Анталії, відвідав Консульство України в Анталії (Консул пан В"ячеслав Хоменко - досить молодий та кваліфікований дипломат - я собисто знайомий) та всі охочі наші українці мали можливість спілкуватися та навіть робити фото.

Уточнення щодо парку Української культури в Анталії.
Зображення
Парк - дуже великий - у мікрорайоні Güzeloba, біля Menekşe cd., поруч із автобусною зупинкою та зупинкою таксі Ornekkoy Taxi (Lara Örnekköy Taksi).
Це далі водоспадів Duden в бік пляжів Lara.
Дуже цікаве розташування: в тій частині Анталії більшість мешканців - навіть не турки, а росіяни.
Ось будуть ходити в парк Української культури...
Зображення
Форумчани можуть зробити "2-в-1" - відвідати знамениті Дюденські водоспади та під"їхати на таксі в парк Української культури.

Рівень цін на готелі в Анталії на вересень - я взяв тиждень з 7 по 14 вересня:

- готель Lara World Hotel поруч із парком Української культури - 516 ойро на тиждень, Все включено! Готель Lara World з плавальним басейном і традиційним хаммамом розташований в 250 метрах від власного пляжу, зазначеного Блакитним прапором за бездоганну чистоту і якість!!!!

- The Corner Park Hotel (зазвичай в ньому зупиняється із своєю дівчиною один із моїх синів - вид з номера просто на море, пляж прямо перед готелем - нікуди і ходити не треба) - із сніданком 433 ойро. Зазвичай, катаючись на ровері по спеціальним трасам для роверів, або ідучі в спортивному одязі по гумовим доріжкам для бігунів вздовж Середземного моря, ми завжди із жінкою доходимо саме до цього готелю та повертаємо назад. Рекомендую.

- ДУЖЕ непоганий варіант Zel Hotel - 482 ойро на тиждень - сніданок та вечеря. Тут "2-в-1" - море і пляж - поруч, і тусовка на бульварі Ататюрка - поруч. Сніданок подають на даху готеля - панорама Середземного моря - просто райська насолода! Рекомендую.

- Цікавий варіант відразу на 2 родини - перевірені мною Апартаменти Flamingo Residence - велика шикарна трикімнатна квартира - 562 ойро - але там на 6 осіб апартаменти!!! Не близько до моря (на автобусі треба підїзджати десь 5 зупинок, але реально класний варіант для великої компанії!)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 19:02

НЕРУХОМІСТЬ ЗА КОРДОНОМ: ХОЧУ БАГАТО ГРОШЕЙ!
(іх єсть у нас)

Якщо ви маєте Вид на прожиття в Республіці Туреччина, то гроші пливуть у руки самі.
Навіть можна не розкривати їх:
- гроші пливуть, коли ви сидете на балконі та дивитесь на гори...
- гроші пливуть у руки, коли ви плаваєте у морі...
- гроші пливуть у руки, коли ви їсте, спите, займаєтеся секосом, мацаєте на ринку свіжий інжир...

Все просто:
- якщо ви маєте квартиру у Туреччині, ви відкриваєте рахунки в одному із турецьких банків. Туристам не відкривають.
- якщо ви маєте ВНП в Туреччині, ви маєте турецький смартфон із турецьким номером - то потрібно для інтернет-банкінгу.
- якщо ви мали гроші на квартиру - шикарну двушку або трьошку - по ціні залізобетонного паралелопіпеда без ремонту в Україні - то маєте і 100 000 лір.
То приблизно 100 000/5,68=17 605 доларів - чиста дурничка. Є у схованці кожного сільського пенсіонера із пенсією в 1 800 гривень на місяць.
Ось давайте відверто? Ось що ви купите в Україні за 17 605 доларів?
Бите в америці авто і таке, що продають вам ваші/наші жваві хлопці?
Ой, я вас благаю - три родичі тим "розводом" займаються: купили в США на аукціоні за 10 500 (то дорого) разом із витратами та ремонтом обходиться в 19 000, та зараз виставляють на продаж для лохів за 24 000 доларів. Получається, що ви навіть не можете купити бите в США та відремонтоване вірменами в Україні авто. Тому - панове - я вас благаю - заробляємо гроші та п"ємо шампанське, ОК?
- відкриваєте депозит в турецькому банку.

Прибуток обкладається податком і ми чесно - правда ж, ви всі платите чесно податки - платимо податки:
Зображення
бачите, як мудро - вам і не снилося - мінімальний відсоток податку - 10% при відкритті депозиту на термін більше 1 року!
Ми так і робимо!

Вибираємо надійний банк.
За останні 1 000 років в Туреччині не "лопнув" і не ліквідований жоден із банків. Тому вибрати легко!

Так, вибираємо...
Вибираємо...
На 6 місяців під 23,5% чи на рік - але трохи менше відсоток - за те податок на прибуток всього 10%?
Зображення
О! ING bank!
Круто!
За рік він видасть українцю 19 615 турецьких лір ЧИСТИМИ!
То самасшедші гроші реально!
То - вартість авто, наприклад, не нового, але нормального...
То 19 615/12=1 634 ліри в місяць, або вартість орендної плати за місяць квартири-двушки на Міжнародному курорті!
То прекрасне - за 1 634 ліри на місяць - харчування самими якісними продуктами, а не сіро-похоронною куркою з АТБ!

Так-так-так... та за 1 634 ліри на місяць, та я... і все це - всього від вкладення жалюгідних в Україні 17 605 доларів, де тільки пачечка кави турецької продається за 67 гривень... Та я... та я...

P.S. У akurt сьогодні важливий день: рівно о 19-45 - понеділок - подзвонив один із синів - із Сан Францисько - там було 07-45 ранку - та сказав, що сьогодні перший раз в житті на власному авто Mercedes klass C - їде на роботу. Йому нарешті прийшов EAD...
Перший робочій день в компанії Amazon...
Мама спитала: "А як ти одягнувся?"
А папа відкоркував пляшку українського білого сухого вина із Закарпаття...

Бусурманин кажете? В українському салі не розбирається? Не знає, по якій ціні Кьянті? Ну-ну... Пишіть далі...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 19:24

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:сьогодні перший раз в житті на власному авто Mercedes klass C - їде на роботу. Йому нарешті прийшов EAD...
Перший робочій день в компанії Amazon...
Мама спитала: "А як ти одягнувся?"
А папа відкоркував пляшку українського білого сухого вина із Закарпаття...

ВІТАЮ з реалізацією чергового етапу одного із НАЙГОЛОВНІШИХ життєвих проектів !!!
stas_rst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2093
З нами з: 27.02.19
Подякував: 847 раз.
Подякували: 426 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 19:57

Дякую!
Так і є!
Головною перепоною була відсутність станом на ранок понеділка 22 липня дозволу на роботу від уряду США: документ має назву "EAD".
За законом ми подали документи 15 березня і на ранок 16 березня син вилетів спершу на Париж, а поім на Відень - на короткий відпочинок - раніше не мали права подавати документи, хоча на руках вже був документ Job offer - то є пропозиція на роботу, із описом всіх подробиць та обов"язків.
За законом треба чекати той дозвіл 90 діб.
Насправді із-за січневого Shutdown в США - коли вимушено не працювали державні установи із-за відсутності фінансування - документи на розгляді весь час затримувалися.
Компанія Amazon про те знала і перенесла початок роботи із 17 червня спочатку на 8 липня, потім на 28 липня.
Ми той час не втрачали: займалися пошуком житла в Сіліконовій долині та облаштуванням того житла.
І ось нарешті - Меркурій кудись там зайшов якось правильно - дозвіл на роботу надійшов...
Зірки розташувалися правильно...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 20:22

Інвестори "перебігають" з облігацій в європейську нерухомість — Bloomberg

той час як від Європейського центробанку чекають перезапуску стимулів для прискорення зростання та інфляції в єврозоні, один сегмент економіки - ринок житла - не потребує імпульсу ззовні.

Про це пише Bloomberg.

Ціни на житло в єврозоні в 2018 році підвищилися в середньому на 4,6%, що близько до максимальних темпів з докризових часів.

Навіть в умовах спостережуваного в 2019 році уповільнення вони все одно зростають приблизно втричі швидше споживчих цін.

Це не безконтрольний бум, пише видання, але в порівнянні з бондами континенту, де низькі і негативні ставки означають, що в багатьох випадках інвестори навіть не можуть випередити інфляцію, цей ринок - мрія для мисливців за прибутковістю.

Економісти і консультанти з нерухомості стверджують, що ринок житла залишиться відносно гарячим ще рік-два, приносячи інвесторам приблизно 4%, в той час як від держоблігацій єврозони насилу можна отримати прибутковість більше 1%.

"Нерухомість - один з дуже небагатьох інструментів, які все ще забезпечують пристойний дохід. Інструменти з фіксованою дохідністю здаються жахливими великим інвесторам на кшталт пенсійних фондів і навіть власникам невеликих заощаджень", - зазначає економіст Алехандро Інуррьета.
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 20:37

  akurt написав:Головною перепоною була відсутність станом на ранок понеділка 22 липня дозволу на роботу від уряду США: документ має назву "EAD".

Ой вей... Вот только маленький момент опять забыла учетка. EAD не дает права на вьезд\выезд с территории США. :mrgreen:
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 21:17

О! Учетка "Понаехал" прибыл - не может без меня!
Знает кошка, чьё мясо съела: горит "красным"... Нервничает, ясное дело...
Зображення
А спросил бы меня - был бы как я - горел бы "зеленым"...
Зображення
Но "Понаехал" - оно от слова "Понаехал"...

Для справки: следующий этап - получения бывшим студентом 2019 года визы Н1-В.
Не поверите, виза эта разыгрывается как в лотерею - все компании США хотят взять на работу иностранцев.
Есть квота на выдачу таких виз - и потому - чтобы никакой компании не было обидно - право на получение такой визы разыгрыватся как в лотерею. Реально! Лотерея!
Младший сын как раз подал на неё заявку - вот не поверите - выиграл с первого раза! (всего имел право на 2 попытки - с интервалом в 1 год).
Такую визу начинают оформлять юристы кампании осенью 2019. Процесс долгий - может и год длиться.
Получит ксиву, которую - вот повезло же Понаехалу - он - Понаехал наш нервный - получил весной 2019 - называют по цвету ксивы - "Гринкард", то есть ВНЖ.
Вот Понаехал сейчас только - к пенсии - и получил такую Гринкарду.
Что дальше?
Дальше - 5 лет жития на территории США с правом выезда не более, чем на 6 месяцев в году - и подача доков на гражданство.
Все просто.
А Понаехалу не надо так нервничать - я ему не раз уже писал: В США все НЕ нервничают, все улыбаются, и все спрашивают: How do you do?
Понаехал! Учитесь у меня!

Господин Понаехал - вот лично я реально за Вас рад, ибо знаю, какой тернистый путь Вы прошли - и видите - я вас люблю и уважаю.
А потому - в ТРЕТИЙ раз задаю вопрос по теме ветки:
перед отъездом в США в накупили в одной стране Восточной Европы целый пул "Шевченковых хат", которые - ясное дело - надо умно сбывать с рук.
Вот без обид, без ёрничая, без умничанья, без надувания щек, без лишних подробностей - какой Вы путь придумали для уменьшения базы налогообложения за счет вырученных от продажи "Шевченковых хат" долларов?
Реально интересно.
Востаннє редагувалось akurt в Пон 22 лип, 2019 21:33, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 22 лип, 2019 21:26

  akurt написав:О! Учетка "Понаехал" прибыл - не может без меня!
А спросил бы меня - был бы как я - "зеленым"...

Не люблю когда лапшу на уши вещают :)

тесла упала с 376 до 255. Явно зелень. :mrgreen:
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 357358359360361 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919442
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
9994 6247152
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 10:24
Bolt
24757 16536980
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 кві, 2024 22:36
барабашов
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама