Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 566567568569570 ... 621>
Повідомлення Додано: Сер 08 кві, 2020 10:19

Frant написав:Є план купити собі квартиру в Єгипті. Для себе!
Завжди літо, дешеві продукти,фініки з пальм прямо до рота сиплються. За опалення не треба нічого платити. Солярка дешевша, ніж вода. Авіапереліт дешевий.
Що думає наш знаний "неріелтор", екс-доцент з цього приводу? Які мінуси він бачить? Дякую за слушні поради!

Из минусов - билеты дорогие. От меня в хорошие времена 700-800usd. Мексика лучше
Понаехал

Подякував: 76 раз.
Подякували: 137 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 кві, 2020 10:49

Приветствую форумчанина "Понаехал" с успешным состоянием своего здоровья и своих дел.
Признаться, тут народ слегка уж волновался. Отлично!
Признаться, удивил выбором - Беларусь, но вероятно хорошо.

х х х
Простое подглядывание Yuri_T в кошелёк akurt'a вызвало небывалый всплеск интереса форумчан к этой ветке. Приятно, что моя скромная личность будоражит умы.

Я еще не читал, что там выше написал Frant - пока заметил только, что он сделал очередную ошибку - нервничает очень - у меня нет и не было авто Судзуки, я "хондовод", но он так разнервничался, что впервые в жизни перепутал вонючий йогурт с дешевым кефиром.
Кажется, он там разоблачил меня в жутком кровожадном злодеянии - депозите (!!!) в Родовидбанке - это ваще жестче, чем отнимание сироты у вдовы. Почитаю позже.

Но тема про депозиты как финансовый инструмент мне показалась интересной.
Итак, какие необычные финансовые инструменты предлагают банки Турции.

1. Overnight депозит. Согласитесь, редкий финансовый инструмент. Но по-своему интересный.
Итак, условия: минимальная сумма - 25 000 лир или 25000/6,77=3692 доллара США.
Процентная ставка как бы микроскопическая: 4,6% годовых, но есть свои прелести.
Зображення
На что я бы тут обратил внимание и какие есть интересные плюшки.
а) согласитесь, 3692 доллара США - не деньги, и лежат прямо сейчас у каждого в ящике стола (остальные под грушей). В Турции 25000 лир - это 10 минимальных зарплат (на руки) простого подсобника или водителя грузовика.
Что с этого можно поиметь? ((25000х1)/365)х4,6%/100=3,15 лиры. Не густо: это 2,5 батона хлеба, или или упаковка куриных сосисок, или 4 шоколадных батончика METRO (иногда очень хочется за рулем что-то пожевать) или 0,5 бутылки 1-литровой кефира, который так в эти дни мечтает выпить Франт (очень разнервничался).
б) как можно заработать на целую бутылку кефира? Тут есть такой прикол: банк у вас покупает и вам продает валюту в он-лайн режиме быстро и мгновенно по курсу мирового рынка с маржей в 0,02 лиры.
Зображення
То есть если прямо сейчас нажать три кнопки клавиатуры, то доллары будут зачислены на счет по курсу как на скрине экрана минус 0,02 лиры - то есть по 6.7525 лиры за доллар.
Курс доллар/лиры пляшет на протяжении дня. Обычно самый интересный курс доллара примерно в 11-00. Самый низкий курс - примерно в 15-00.
Зображення
То есть, поскольку на ваш счет вернулись деньги рано утром - то вы в течение дня можете легко и просто заработать дополнительные 3,15 лиры и купить полноценную бутылку кефира.

2. Классический депозит. Есть лимит - не более 1 000 000 лир.
Срок депозита разный - вот на 90 дней в моем инет-банкинге.
Зображення
Тут что интересно: стандартная процентная ставка - 9% годовых, но для постоянного клиента банка - 10,5. +1,5% мелочь, а приятно. Вот на предыдущей странице пан флайман с радостью сообщил, что Приват ему дал бы +1 всего, а тут на 0,5% больше. Мелочь, а приятно.

3. Необычный депозит. Его предлагает второй банк, клиентом которого я есть - банк Кувейта (Кувейттуркбанк). Я так понимаю, что Коран запрещает заниматься ростовщичеством - и потому действуют иначе и очень необычно.
Минимальная сумма "дружбы" - 25000 лир (примерно 4000 долларов).
Банк прямо говорит, что он не будет начислять никаких процентов. Он за ваши деньги купит акции известных ему предприятий и поделится по-братски полученной прибылью.
Дележка необычная и по-своему драконовская: банк заберет 25% полученной прибыли, а вам отдаст 75% полученной прибыли.
Я еще не разобрался как именно и что они делают, но при этом гарантируют, что вы "в минус" не едете, и какой то процент прибыли все же получите.
Если предположить, что там сидят умные люди и не покупают акции CEEN или DOEN, то может быть и интересно. Придумали же для чего-то.

4. Депозиты в золоте. Мне тут не повезло - я на границе третьей и четвертой четверти 20-гов века не принимал у части в раскопках, как господин Франт и не определял, что серебро, покрытое золотом, не портится в земле и в реках так, как серебро, не покрытое золотом и Потмоу это инструментом никогда не интересовался. Правда, и не прогнозировал цену в 2000 долларов за унцию, как Франт. То есть не дурил народ.
Востаннє редагувалось akurt в Сер 08 кві, 2020 10:55, всього редагувалось 1 раз.
akurt

Подякував: 1044 раз.
Подякували: 620 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 кві, 2020 10:57

Круто! Я заставил парней в условиях карантина думать головой и шевелить руками.
Горжусь!
Мне понравилось, как меня разоблачили как депозитчика - хотя полторы страницы назад я сам написал, что бы активным вкладчиком банков с конца 90-х годов до декабря 2013.
Там упоминали Укрпромабанк - так я там держал не только депозиты в гривне, но и в долларах США.
Жуткое преступление, аж мороз по коже прошел.

Из приятных банков вспоминаю:
- Укрпромбанк - удачное для меня расположение, удобные банкоматы, каждый месяц - примерно 2500 гривен на карту, кроме того, по их карточке была скидка в 5% на бензин на заправках сети ANP.
- Родовидбанк - по своему милый банк. Там самое лакомое было такое: выплата процентов по депозиту наперед. Я делал так: имел наличными денег МЕНЬШЕ, чем указанно в договоре - но с учетом указанных сразу в Договоре наперед выплаченных процентов нужная сумма в кассе получалась - так как был Расходный кассовый ордер и Приходный. Это вообще приводило к приятному результату. В Родовидбанке работала приятная девочка-менеджер и она мне во вторник ШЕПОТОМ сказала, что какой-то VIP-вкладчик сегодня забирает всю сумму. Она не знает, чтобы это заучило, но денег очень много, и я сделал вывод - сразу написал Заяву на расторжение договора на 120 000 гривен - в пятницу получил, а с субботы ввели мораторий. COOL!

Парни, а я правильно дела вывод, что судя по накалу агрессивности у вас дела не только плОхи, но становятся еще хуже?
Востаннє редагувалось akurt в Сер 08 кві, 2020 11:15, всього редагувалось 2 разів.
akurt

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 кві, 2020 11:08

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

akurt написав:Простое подглядывание Yuri_T в кошелёк akurt'a вызвало небывалый всплеск интереса форумчан к этой ветке. Приятно, что моя скромная личность будоражит умы.

Розважаємося, читаючи "Пригоди барона акурта"
Життя не ціль, лише подорож...it is the journey, not the destination.
zenpencils.com/comic/131-c-p-cavafy-ithaka/
flyman

Заблокований
Подякував: 1093 раз.
Подякували: 1331 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 08 кві, 2020 11:18

Ну я ж написав: змусюю панів тренувати мозок.

А ось на тему шаленого збудження: поділіться, як Ви собисто, отримавши +1% по депозиту в гривні в Приваті зможете заробити на реалізацію свого гротескного плану - заповнити всі гілки метро Києва власими офісами.
Яка там арифметика.
akurt

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 кві, 2020 11:20

akurt написав:Ну я ж написав: змусюю панів тренувати мозок.

А ось на тему шаленого збудження: поділіться, як Ви собисто, отримавши +1% по депозиту в гривні в Приваті зможете заробити на реалізацію свого гротескного плану - заповнити всі гілки метро Києва власими офісами.
Яка там арифметика.

ціна КРЖН вниз,
депоактиви вверх.

От такий арбітраж.
flyman

Заблокований

Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 08 кві, 2020 11:32

Ну ось бачите, корисна інформація.
Я Вам її трохи буду підсилювати - бо Ви не все знаєте.

1. Вартість оренди приватних будинків за околицями великих міст України забільшалася на 30-40%!!!
Цього ніхто не очікував і не прогнозував.
Головний чинник: важко із дітьми сидіти в стінах навіть сталінки.

2. Зріс попит на земельні ділянки в приємних місцях - особливо там, де є навіть не ріка (небезпечне місце), а - наприклад - сосновий ліс. Цього теж ніхто не очікував. Люди замислилися над тим, де можна сховатися. При цьому втрачає цінність такий чинник, як метро - і не працює, і небезпечне.

Ах, карантина-карантина, что ты - подлая - сделала!
akurt

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 кві, 2020 12:00

Frant написав:
  akurt написав:Вартість оренди приватних будинків за околицями великих міст України забільшалася на 30-40%!!!

пана туркомана те не повинно турбувати.
За околицею Анталії немає ні українських міст, ні дешевих лимонів.

Хай пофантазує.
Чим би дитя не тішилося, аби не плакало.
flyman

Заблокований

Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 08 кві, 2020 13:51

Карантин - хорошее время, чтобы дать самым активным парням пару ценных уроков.

Урок 1 для Франта.
Забавно, но Вы постоянно ошибаетесь, причем ВО ВСЕХ вопросах без исключения.
  Frant написав:"пан" Акурт "не читає" мої повідомлення, але визнає, що я помилився.

Можно НЕ читать - но "на лету", бегло, так сказать "боковым зрением", схватить какие-то ключевые слова.
Научитесь этому - иногда нужно быстро просмотреть важный документ.
Потому я видел ваше сообщение, наполнненое очередными глупостями, но реально его не читал. Вернулся к тексту потом.

Далее:
  Frant написав:Квартиру в Анталії він купив як інвештицію. Поки що сам вирішив пожити, а потім - "коли подорожчає" - продати з вигодою.
Проте не так склалось, як гадалося.

Тут очередная ошибка, ибо вы не читаете никогда название ветки.
Раскрою Вам секрет: у Вас в Киеве ТРИ квартиры - две куплены как инвестиция, а сталинка - для СЕБЯ любимого.
У меня квартира куплена для себя, любимого.
Потому: так склалось, як гадалося.

Следующая ошибка (блин, мужику за 50 и живет среди ошибок, просто цирк):
  Frant написав:[
Працювати дистанційно ріелтори не можуть - не та професія.

Я уже устал писать, что я не риэлтор, ну как вы не можете отличить риэлтора от нериэлтора?
Вас обманет любая цыганка на Приміському вокзалі Києва.
Ну прямо обидно за Вас.
Я понимаю, что Вас лично риэлторы кидали не раз, но нельзя же обижаться на весь мир?

Следующая ошибка: Вы написали, что лимоны НЕ растут за пределами Анталии. На самом деле растут не только за пределами, но и на улицах Анталии. Что удивительно для "нашего"человека - можно реально протянусь руку и сорвать, но НИКТО не срывает: частная собственность - вещь святая.
Сейчас, кстати, цветут апельсиновые деревья - невероятное зрелище: цветет дерево, а на нем висят не снятые еще прошлогодние апельсины.

Панe Frant'e - переривайте череду помилок в житті. Я НЕ винен, що виручки від здачу в оренду ваших двох інвестиційних хрущиків не дозволяють вам вже бути "середнім" класом, як Ви позиціювали себе раніше. Ваша активність на цій гілці, до якої Ви не мали і не маєте жодного відношення, тільки розкриває те, що у вас все дуже дуже погано.
Але не я в цьому виниий, я не віднімав у Вас скоринку хліба.

Урок 2 для пана flyman.
Дуже рідко, але у Вас все ж таки вспливають інколи і цікаві слова, і цікаві думки.
Але раптом це переривається - нічим не закінчуючись.
Наприклад - саме Вас стосувалися мої слова про зростання ціни на оренду нерухомості ЗА МІСТОМ на 30-40% та на те, що почали інтересуватися ділянками.
Я чомусь думав, що Ви за те вхопитиеся та зробите висновки.

("Зри в корень!" (Козьма Прутков).)

Так ось читайте і починайте думати.
Пан флайман - вчиться дивитися трохи глибше та ширше.
У Вас застрягла чудова дача за 100 км від Києва.
З мого тексту треба робити висновок, шо у Вас з"явивися шанс ту дачу продати.
Наприклад, приятелі влізли у 2015 році у чудову дачу на березі річки (думали, що то "+", а комарі потім їм повідомили, що то "-").
Станом на кінець 2019 вартість дачі, купленої в 2015 за 18 000 доларів, становила 0 (нуль) доларів.
Порадив приятелям скористатися карантином. Так що думайте.
akurt

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 кві, 2020 14:07

akurt написав:Раскрою Вам секрет: у Вас в Киеве ТРИ квартиры - две куплены как инвестиция, а сталинка - для СЕБЯ любимого.

Знову помилка.

Акурт, не читайте моїх старих повідомлень довоєнної епохи десь 2012 року. То все було давно!! зараз я взагалі живу в Конотопі, працюю сторожем на сирзаводі. Тому що я надто багато варнякав і бахвалився в свій час.

Подумайте краще, коли турки ввалять спецподаток для негромадян Турецької республіки на операції з нерухомістю! Плюс податок на утримання житла для негромадян

Ви ж розумієте, що баранів треба стригти, а розумна людина середніх статків ніколи не стане для себе купляти курортну нерухомість в чужій країні.

Тим більше - у турків.

Ще. Будьте скромнішими. Є азербайджанське прислів,я: "Золото і гарну дівчину - не показуй нікому!"
Інакше ризикуєте. Патякання і хвалькуватий апломб - ще нікого до добра не довів, наш любителю дешевого йогурту, незрілих лимонів і старих хондовських "джипів"
Востаннє редагувалось Frant в Сер 08 кві, 2020 14:16, всього редагувалось 7 разів.
Мета Росії - знищення української держави і поголовна русифікація українців
Frant

Подякував: 1196 раз.
Подякували: 2194 раз.

Профіль
  #<1 ... 566567568569570 ... 621>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей