Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 771772773774775 ... 1129>
Повідомлення Додано: Чет 24 вер, 2020 08:23

  akurt написав:О ДОСТУПНОСТИ ЖИЛЬЯ, КУПЛЕННОГО УКРАИНЦАМИ В ТУРЦИИ ДЛЯ СЕБЯ, ЛЮБИМЫХ

По сообщениям туроператоров в Украине о рейсах в Турцию:
"...ураїнські туроператори планують здійснювати рейси
✈️зі Львова, Одеси, Харкова, Запоріжжя до середини листопада (!!!)
✈️з Києва у планах грудень
✈️ з Дніпра рейси до 28/10
Наразі вже відкрито раннє бронювання квитків з України на деякі дати у листопаді.

Как видите, Турция для украинцев и открыта, и близка... и не только туризмом, а и транспортной доступностью...
Как бы тут не топали ногами, как бы не злились, как бы не подпрыгивали на месте...

а зимою рейси - все !?
от я хотів в низький сезон відсидітися в теплій Анталії, і пошукати собі дешеву кавалірку. Як я доберуся зимом? :shock:
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34841
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 24 вер, 2020 14:07

Я навіть здогадуюсь чиї це друзі чи родичі :)

Українських туристів зняли з рейсу Київ-Анталія за хамство та відмову одягти маску
Більше читайте тут: https://tsn.ua/kyiv/ukrayinskih-turisti ... 31926.html
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 24 вер, 2020 15:28

В шоке от цен в Турции. Нашел идеальное место для жизни

Andrey Burenok зайнявся рекламою нерухомості в Туречині...
Бач воно, яка тєма :)
https://www.youtube.com/watch?v=siamJoMZcFY
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 24 вер, 2020 15:33

  Квесторе_поверніться написав:Akurt, цікавий Ваш коментар.
https://prian.ru/pub/kak-zarabotat-na-nedvizhimosti-turcii-rekomendacii-rieltora.html


Пане Квесторе, щойно поверувся з моря - читаю - текст сумбурний, гадаю, що то і питання, і відповіді писала одна людина.
З великою обережністю відношуся до таких спеціалістів - 100% росіянка, ака заміжня за турком, та працює ріелтором.
Як правило, гальмів у цінах не мають.

Для початку: "В Аланье всегда было более популярным решением инвестировать в жильё на стадии строительства. Арендный бизнес не столь интересен."
В березні зі мною зв"язався син приятелів з Дніпра - прямо в Дніпрі "надійний товариш" пропонував задешево інвестувати в фундамент в Аланії всього за 51 500 ойро на "1+1" - я з"ясував - введення в експлуатацію в 2022 році і мріють за 45 000 ойро - відписався, що хочуть надурити на 51500-45000=6500 ойро. Порадив на лізти в халепу.
Було прикольно: в Дніпрі і то хочуть наваритися на нерухомості в Аланії...

Далі відверта замануха для лохІв: "Тогда купленную квартиру можно перепродать с прибылью до 30%, в некоторых случаях даже 40%".
Тільки сьогодні спілкувася з "нашим" - в нього квартира "2+1" - і не одна, то сказав таке: (цитую):
"Моя квартира в грин валлей (назва комплекса) выросла в 2,25 раз в лире и всего на 10% в долларе." Оце правда, бо за даними Центрального банку Туреччини (вони моніторять) за рік нерухомість в Туреччині у перерахунку на валюту здорожчала на 10,4% в середньому.

Теж правда і з прицілом на "товсті обставини": "Если же вы, собственник, будете работать неофициально, то надо понимать: такая работа до первой проверки. А проверка – это штрафы, часто лишение ВНЖ и даже какие-то тяжбы…"
Тут не Україна. Податки платять всі.
Гадаю, натякають на те: щобі віддати в "управление" - розкрию очі - апетити в Аланії 50% від виручки.
Воно Вам треба - купити щось за 50 000 - 100 000 ойро, щоби на тому заробляв хтось?

Тут явно дурять:
"Спрос сегодня есть на аренду именно элитного нового жилья. В комплексе с хорошим расположением, в центре города или хотя бы близко к пляжу, вы при инвестициях в €60–65 тыс. можете получить за год – и лето, и зиму – в среднем €5 тыс."
На практиці з того, що я знаю - умовляли приятеля купити аж три квартири "1+1" по 31 000 ойро з обіцянкою, що він буде мати 20 ойро на день. Він запропонував продавцю так: я купую і ти відразу візьмеш те в обслуговування - ТОЙ ВІДРАЗУ вІдмовився (!!!).
Гадаю, що 20 ойро на день міг би мати не більше 75% днів з сезону 15 червня - 15 вересня, тобто з 90 днів - 75% то 0,75х90х20=1350 ойро.
В інший період - якісь копійки. І більше того: сезон 2020 із0за коронавіруси вніс такі корективи, що і тих 1350 ніхто не побачив: іде масовий "сброс" квартир саме в Аланії, де було все "заточено" під орендарів. В Анталії такого немає.
Крім того, оця "керучюча компанія" 100% надурить на додаткових послугах, які ви не зможете перевірити: на ремонті кранів, кондиціонерів, дверей і таке інше...

Крім того, проста арифметика: ріелтор в Туреччині хоче мати 6% від вартості нерухомостіт (хоча за Законом не більше 4%) - звісно 6% від 100 000 ойро та 6% від 30 000 ойро - то різне цифри.
Якщо знайшли лохА, то треба за одну й ту ж роботу взяти більше грошви.

І всім раджу спробувати вийти на реального власника. Це важко. Але можливо.

В комерційних приміщеннях зовсім не розбираюся, але гадаю, що явно брешуть.

Я й раніше писав: вигідно здавати будь-яке житло в Україні - багато дурнів платять шалені гроші - а жити самому в Туреччині.
ЦЕ НАЙБІЛЬШ ПРАВИЛЬНИЙ ВАРІЯНТ.

Історія нас розсудила вірно: ніхто і ніяк не може скористатися своєю закордонною нерухомістю ніде в світі, від Монако та Ніцци до Великої Британії, - крім Туреччини.
Всі мої приятелі поховали всі свої маєтки в Іспанії - і за 70 000 ойро, і за 140 000 ойро, і за 400 000 ойро...

Там просте економічне обгрунтування: всі зароблені в Україні гроші у Вас так чи інакше відберуть через неякісні продукти/послуги ті, в кого родини та діти живуть за кордоном.
Простий приклад: сьогодні від мене з гостей повернулася додому племінниця з чоловіком, похід в парк з дитиною в Україні - 500 гривень, бо один атракціон - 50 гривень. 500 гривень - раз - і немає...
Для порівняння: в Туреччині - як правило - всі дитячі атракціони безкоштовні.

А ВОНИ ВСІ - НАДАВАЧІ ВАМ/НЕВАМ ТОВАРІВ/ПОСЛУГ - ЖИВУТЬ ЗА КОРДОНОМ.

Вони вміють рахувати курс гривня/долар - бо від того залежить існування жінок та дітей.
А то ближче до серця, ніж Ви та ваші родини.

Таким чином, пане Квесторе: не беріть дурного в голову та важкого в руки: я гілку назвав ПРАВИЛЬНО!!!
Гроші колотити в Україні, жити за кордоном.
Тільки так!
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9628
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 24 вер, 2020 16:38

  akurt написав:
  Petro2004 написав:Petro2004 цікаво чи знає, що район району різниця, і квартира квартирі різниця і місто місту різниця?

А Я ПРОСТО ЗНАЮ ПРЕДМЕТ. І не тільки цей.


Ну от і добре! То давайте більш інформації для форумчан!
Дайте посилання на:

http://www.sahibinden.com

та підскажіть форумчанам задати пошук вашого району "Hurma Mah.", щоб вони могли побачити ціни від 1.200 TRY (не Yüksek Giriş); або ближчого району до моря "Lıman Mah." де ціни від 1.600 TL (2+1).
а то ви все розповідаєте про оренду "в нових будинках ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ ОРЕНДУВАТИ дешевше за 2000 лір", може людям і б/у квартира підійде!
Petro2004
 
Повідомлень: 128
З нами з: 28.01.13
Подякував: 192 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 вер, 2020 17:20

  akurt написав:
  Petro2004 написав:
Насправді, рейси - не зручні. Чому не має рейсу Київ - Стамбул? Можна було б за 35€ злітати на вихідні.


Що ж воно Вам так все незручно?

І головне: не плутайте туристичну подорож на суботу-неділю в Стамбул, як ви написали - із ДОСТУПНІСТЮ НЕРУХОМОСТІ для українця в Туреччині...


Ну от незручно мені летіти в післяобідню годину із Запоріжжя, Львову чи Харкову, коли я проживаю в Києві! А реклама розповідає "про розпродаж від 35 євро у два боки". А реально получається: Kiev - Ankara - Istanbul (02:25 - 09:10) з 2 часовою пересадкою за 40€ (де ж тут зручність?) та назад Istanbul - Ankara - Kiev (20:40 - 01:30) з 2 часовою пересадкою за 42€, до того ж тариф "Базік" тільки з ручною поклажею; то разом получається = 82€, ну ніяк не 35! А якщо взяти чемодан 20 кг та вибрати місце з сендвічем =131,5€, то зовсім - не правда та не зручно!

по Дніпру рейсів - не має? Ну, - не турбує це мене.

нічого не плутаю! була інфа про дешеві авіаквитки, то я уточнив які вони "дешеві" та не зручні години вильоту з міст України (не Києва) для подорожі в Стамбул на вихідні.
"ДОСТУПНІСТЮ НЕРУХОМОСТІ" - значить будемо брати! тільки інформації мало! ви більше давайте! та більше посилань, щоб інформація не виглядала однобокою!

далі буде ...
Petro2004
 
Повідомлень: 128
З нами з: 28.01.13
Подякував: 192 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 вер, 2020 17:23

  akurt написав:Пане Петро!
А навіщо мені то треба, що Ви написали?

То навіщо я буду робити те, про що Ви написали - нехай пани самі шукають та читають...
В мене багато справ, як бачите...


Ну тоді все зрозуміло!

От ви не розповідаєте на форумі, що якщо їхати жити в Анталію з дитиною, то їй потрібно десь вчитись, а ось (наприклад) де:

http://www.eduant.ru

А вартість в "русская школа в Анталии" там за 4100€ / рік! Плюс гроші на обід, на розвозку. Бо дитина не піде до державної турецької (безкоштовної) школи, бо не знає турецької мови!
На цей аргумент потрібно звертати увагу всім бажаючим, хто "Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість"!
Petro2004
 
Повідомлень: 128
З нами з: 28.01.13
Подякував: 192 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 вер, 2020 18:08

Petro2004
Привет!
My two cents.
За последние лет 10 посетил страну несколько раз – два раза Стамбул, каждый раз по неделе, жил в Лаели и Таксиме, и два раза – Анталью – неделя в Ларе и две недели в Коньялты. Подчеркиваю, что это были не туры, а приватные поездки, и приходилось жить обычной жизнью.
Теперь, тезисно, о том, что нам рассказывает «Акурт», и что я видел сам.
Дешевизна жизни - выдумки и подтасовки. Ничего даром в Турции не дают, тем более экспатам. Конечно, многие товары и услуги дешевле, чем, например, в Дании или Швеции, но по сравнению с той же Украиной, Польшей, Венгрией, Германией, Таиландом и т.д. что-то дешевле, а что-то и дороже, а кое-чего просто нет (от слова совсем). Конечно, если больше делать нечего, можно выискивать скидки, распродажи, дисконтные карты и т.д., а потом радостно демонстрировать чеки и подсчитывать экономию. Но это можно делать в любой стране. Хорошие, качественные вещи от ведущих брендов стоят, как и везде, недешево. Например, футболка от известного бренда стоит от 30 дол. и больше, штаны – от 100 дол. и т.д. То же касается обуви и всего остального. Конечно, можно купить на лотке дешевую реплику турецкого производства и выложить фотографию в инстаграме… Такси – дешевое, но опять же по сравнению с чем? Если с Данией, то дешево, если с Грузией – то дорого.
Качественная дешевая еда – или заведомая ложь, или невежество. Во всем мире, без исключений, здоровая еда - это везде и всегда дорого. В рядовом супермаркете все овощи-фрукты – это продукты агрохимии. Подлетая к Анталье, взгляните вниз, увидите, сколько там теплиц. Рыба – вся с рыбоферм, т.е. вы можете думать, что едите рыбу, на самом деле вам скармливают коктейль из гормонов роста, антибиотиков и прочей химии. Эту рыбу не то, что есть – в руки взять страшно. Выбор мясопродуктов ограничен. Но это особенность любой исламской страны, в Эмиратах с этим еще хуже. К сожалению, без свиного сала хорошей колбасы не сделаешь. Видел в Migros отдельный шкаф с импортной испанской нарезкой, цены были от 40 дол за кг. Хлеб – типичная «турецкая пекарня», пока свежее – хорошо, но, если долежит до вечера – практически несъедобно. Молочка – как и везде, сколько там порошка или пальмового масла – не знаю, не докапывался.
Турецкое вино – то, что дешевле 10 дол. за бутылку, - лучше даже не связываться. По вкусу и букету похоже на грузинские вина, которыми нас поили в СССР. Начиная с 80-90 лир за бутылку, уже можно пить, но в небольших количествах. Пиво хорошее, но заметно дороже, чем в Европе.
Безопасная страна – может быть. Но прогуливаясь по Коньялты, обратил внимание на то, что во многих домах на окнах первых и даже вторых этажей установлены решетки. Дважды наблюдал драки между местными (в дневное время), по какой причине – не знаю.
Сам город – называть населенный пункт Анталья городом язык не повернется. Анталья – это некая совокупность поселений городского типа, не имеющих общей истории, единой городской среды, общих для жителей landmarks, традиций и культурной общности. Впрочем, это совершенно типичное явление для быстрорастущих городов стран «третьего мира». Можно жить и так, самое главное, какие стандарты жизни доступны. Кто много раз был и там и там – поймет. В Анталье есть районы, где живут богатые, и много районов, где живут бедные, соответственно и стандарты жизни разные. Общим является то, что без машины в Анталье жить невозможно, слишком большие расстояния между значимыми для повседневной жизни объектами. Специально сел в городской автобус и проехал от конечной до конечной, чтобы посмотреть, как живут в «спальных» районах. Сюрпризов не было – обычная помойка. Застройка безликая, тесная, хаотичная. Насколько я понимаю, из-за высокой сейсмичности высотные дома в этой местности строить нельзя, поэтому большая часть застройки – это 5-7 этажные стандартные дома эконом класса. Т.к. дома небольшие, то и расстояние между стенами соседних домов всего несколько метров, дворов, как правило, нет, тротуары (там, где они есть) и улицы очень узкие, там же местные паркуют машины. Из социально-культурных объектов – супермаркеты и мечети. Зеленые насаждения встречаются редко. Period. Хотите, двор, бассейн и свою парковку, парки и рестораны – вам в Коньялты, но и платить будете в три раза больше. Да, в Анталье хороший аквариум, хороший, хотя небольшой музей. Но вы, что собираетесь туда ходить каждый день?
Участков под застройку нет, строить больше не будут, поэтому хватайте, что есть, и побыстрее – чушь. Незастроенных участков полно, просто пройдите ногами километр в любом районе кроме центра.
Надежность турецких застройщиков – чушь. Опять же пройдите ногами километр в любом районе – обязательно обнаружите пару-тройку каркасов, которые уже заросли многолетним бурьяном и кустарником. Тут – как и везде, могут кинуть, а могут и не кинуть. Поэтому надежней таки покупать в уже достроенном или почти достроенном доме. А лучше – не покупать вообще, если вы не планируете проводить в этой квартире больше трех месяцев в году.
Абсолютная надежность турецких банков – утверждение сродни утверждению о надежности турецких застройщиков. Рейтинг даже системообразующих турецких банков - спекулятивный (что легко проверить, например, https://www.moodys.com/research/Moodys- ... -PR_432216).
Медицина – по моему опыту нормальная базовая медицинская страховка стоит от 150 дол. на человека в месяц. И то по ней, обычно, оплачивается процентов 80 расходов и есть куча других ограничений. Сомневаюсь, что возможно иметь удовлетворительный сервис за 100 дол. в год. В особенности турецкой страховой медицины я не вникал, возможно, для граждан есть какие-то льготы. Но так практически везде в Европе, вряд ли Турция в этом оригинальна.
Климат – об этом уже написано много и везде. Могу только повторить, что июль-август-первая половина сентября – из этого места надо уезжать. При 35 град.С в тени и 60-70% влажности жить можно только под кондиционером. С другой стороны, частенько замечал на балконах газовые котлы, что говорит о том, что зимой таки надо дом отапливать.
Пляж – в общем, хороший, но ничего особо выдающегося. Я видел и лучше. Променад длинный и удобный и хорошо задуман. Но пока деревья подрастут, чтобы было достаточно тени, пройдет еще лет 10. Поэтому, если хотите погулять в тени, то надо добираться до ближайшего парка. Парки кстати хорошие. Купаться лучше с утра, когда море спокойное. После обеда – обычно, сильное волнение и плавать некомфортно, я поэтому ходил в бассейн. Еще одна особенность пляжа – это то, что местные, в основном, туда ходят не купаться, а проводить время, спасаясь от жары и духоты своих 50-ти метровых «апартаментов». Приходит целое семейство со своими зонтиками, стульчиками, термосами, примусами, бабушками-дедушками, грудными детьми, располагаются на берегу, часами что-то едят, пьют чай, курят и т.д. Не хватает только телевизора. Большинство не то что не купается, а даже не раздевается. Но хорошо, что есть, куда пойти.
Об «Акурте» (или команде риелторов, скрывающихся под псевдонимом «Акурт»). Собственно, уже сказал. Anyway, actually, it’s not of my business. Люди зарабатывают, как умеют.
Всем здоровья и успехов!
Beware of your dreams, for they may come true!
Noname2020
 
Повідомлень: 42
З нами з: 24.09.20
Подякував: 5 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 вер, 2020 18:29

  Petro2004 написав:
  akurt написав:Пане Петро!
А навіщо мені то треба, що Ви написали?

То навіщо я буду робити те, про що Ви написали - нехай пани самі шукають та читають...
В мене багато справ, як бачите...


Ну тоді все зрозуміло!

От ви не розповідаєте на форумі, що якщо їхати жити в Анталію з дитиною, то їй потрібно десь вчитись, а ось (наприклад) де:

http://www.eduant.ru

А вартість в "русская школа в Анталии" там за 4100€ / рік! Плюс гроші на обід, на розвозку. Бо дитина не піде до державної турецької (безкоштовної) школи, бо не знає турецької мови!
На цей аргумент потрібно звертати увагу всім бажаючим, хто "Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість"!

які ще діти?
купуємо для себе на пенсії квартиру в Анталії,
не в Аланії, не в Болгарії, не Грузії, не в Албанії, не в Чорногорії,
а в Анталії.

І не сперечайтеся з акуртом, бо попадете в список лузерів до Франта і Мізантропа.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34841
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 24 вер, 2020 18:29

  change_pm написав:Andrey Burenok зайнявся рекламою нерухомості в Туречині...
Бач воно, яка тєма :)
https://www.youtube.com/watch?v=siamJoMZcFY


Почитайте репортаж выше от NONAME2020 и сравните с репортажем Андрея Буренка.
Особенно про цены - Андрей Буренок и его собеседник говорят на 7-ой минуте и на 10-ой.

Прикольно, НОВИЧКУ Noname2020 на форуме - всего 1 (одно!!!) сообщение - НЕМЕДЛЕННО поставил ПЛЮС тот, кто никогда жизни не был в Турции - то есть известный знаток Мизантроп.
Очень прикольно.
Востаннє редагувалось akurt в Чет 24 вер, 2020 18:36, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9628
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 771772773774775 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24786 16550127
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 01:17
UA
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8871 6929580
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:30
cherchiltank
10012 6255002
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама