Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 10741075107610771078 ... 1129>
Повідомлення Додано: Чет 13 тра, 2021 17:31

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

А може таки Португалія?

В Туреччині землю іноземцю не продадуть. Тому можна тільки взяти квартиру в багатоквартирному будинку.

А так свій будинок, свій виноград і апельсини, а не з чужих кущів між пустирями та котлованами.


Алгоритм такий:
купують (дешево) житловий контейнер,
купують (дешево) занедбаний будинок,
переїзжають з контейнером,
роблять реконструкцію будинку.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 13 тра, 2021 17:38

Шановне панство - в це важко повірити, але гілка наближається до цифри в
1 500 000 переглядів.
Піднімати її в ТОП розділу "НЕРУХОМІСТЬ" допомогають одні і ті ж актори цирку, які не сходять з арени.
Цей позитив - підняття в гору - має і негатив - матеріали корисні актуальні грошовиті - за темою гілки - часто опиняються вже похованими під купами сміття флудерів, які НЕ МАЛИ/НЕ МАЮТЬ/НІКОЛИ НЕ МАТИМУТЬ відношення до теми гілки.
Так сталося і з матерілом про підсумки купівлі квартир іноземцями в Туреччині за квітень 2021 року - вже опинився СВІЖИЙ вчорашній матеріал на 6 (ШІСТЬ!!!!) сторінок нижче.
Рекомендую:
Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

P.S. В ці дні в Чорногорії перебувають з метою купити щось для себе, коханого, мої приятелі.
Дам пізніше матеріал про те, що вони собі вибрали - ціни+місце - майже всю юридичну та фінансову інформацію.
Якщо сміттярі не заллють гілку гноєм та не засиплять сміттям. Ви ж бачите, як підстрибують та витанцьовують....
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 13 тра, 2021 17:47

Frant я за опалення взимку 2800 плачу, а комуналка росте і росте, що бісить. майже 5000 грн зимою за комуналку якось не дуже приємно для гаманця. мені особисто... а чути ці обговорення в оточенні, що людям ні за шо платити зовсім, бо зарплата як комуналка - зовсім печаль...

уподобання може і схожі. якщо є шанс витрачати менше, а отримувати більше - чому ні?
polanna11
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21
З нами з: 27.09.20
Подякував: 3 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 тра, 2021 17:51

  polanna11 написав:Frant я за опалення взимку 2800 плачу, а комуналка росте і росте, що бісить. майже 5000 грн зимою за комуналку якось не дуже приємно для гаманця. мені особисто... а чути ці обговорення в оточенні, що людям ні за шо платити зовсім, бо зарплата як комуналка - зовсім печаль...

уподобання може і схожі. якщо є шанс витрачати менше, а отримувати більше - чому ні?

Відпишитеся в жовтні, скільки пішло електрики на кондиціонер літом.
В Туреччині 4 місяці можна жити без нього, це квітень-травень, і жовтень-листопад. Решта часу, або грітися електрикою (700 лір в місяць) або охолоджуватися (теж не дешево).
Інакше "дешевий комфорт" зникне.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 13 тра, 2021 18:00

flyman влітку максимум заплатили 400 лір за електрику (за місяць), кондиціонери 3 шт ще старенькі працювали цілодобово. В кінці червня обов'язково покажу скільки напалили світла.

В цілому рахунок за світло в 400 лір це рівно стільки ж скільки я плачу за світло вдома в Україні. Я не знаю відкіля стільки нагорає, можливо ТВ+ сушу в пралці одяг доволі часто+посудомийка кожного дня рази по два, кондеціонером не користуємось, хоча є. Дійсно цікаво скільки напалимо в Туреччині влітку.
polanna11
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21
З нами з: 27.09.20
Подякував: 3 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 тра, 2021 18:13

  polanna11 написав:flyman влітку максимум заплатили 400 лір за електрику (за місяць), кондиціонери 3 шт ще старенькі працювали цілодобово. В кінці червня обов'язково покажу скільки напалили світла.

В цілому рахунок за світло в 400 лір це рівно стільки ж скільки я плачу за світло вдома в Україні. Я не знаю відкіля стільки нагорає, можливо ТВ+ сушу в пралці одяг доволі часто+посудомийка кожного дня рази по два, кондеціонером не користуємось, хоча є. Дійсно цікаво скільки напалимо в Туреччині влітку.

Я так розумію, цього всього поки що з електроніки нема, тому споживання низьке.
В мене електрики до 100квт, навіть зимою в цоколі, з врахуванням обігріву.
Літом прохолодно, зимою не холодно.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 14 тра, 2021 09:34

quote="5226459:change_pm"

====

  flyman написав:
  Frant написав:
  polanna11 написав:650 долларів то на 3 особ

650/3=216 дол/міс на одну особу.
Я думаю, що на ці гроші в Туреччині - можна просто шикувати!

Ой, майже як в цоколі в райцентрі Київської області.
Ну трошки більше, бо діти маленькі.

Ти Флай не уважно читав, пані витрачає в Україні 1.7 куе на прожиття...

зі. Я ж уважно прочитав? А у турків лише 650 баксів...

Ось тоді і Новий Рік здрастуй...

========

Ясно, у людей вийшло доуншифнутися по затратам, так як початково вони завищені були.

А в мене що не підрахуй, то вна неньці виходить найзаощадливіше, і куди не сунь то тре не менше ляма доларів активів і\або кешфло від 1Куе щомісяця (якщо з кобєтом)
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 14 тра, 2021 10:15

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:Шановне панство

Плииз, посоветуйте де лучше бронировать жильё в
Анталии/Кемере под отпуск на 20..25 дн
Шото на Букинге меньше чем за 70..80уе/дн я не нашел хоромов для 2х взрослых
Причем на береговой линии мне и не нуна. Я даж у зоопарка в Анталии согласен арендовать :)

ПС. Я вот помню, шо дето тут проскакивала от вас инфа, шо Турция не юзает Букинг. А шо юзает то?
Меня вот шото типа такого устраивает, но не обязательно на берегу, мона и за 8 км от него, но за 40..50уе :)
https://www.booking.com/hotel/tr/loft85 ... aid=339530
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5310
З нами з: 05.05.21
Подякував: 401 раз.
Подякували: 1017 раз.
 
Профіль
1
1
9
Повідомлення Додано: П'ят 14 тра, 2021 11:55

Amethyst
В фейсбуке есть группы, в которых состоят люди, сдающие свои квартиры в аренду(типа Аланья недвижимость, анталия аренда- при желании можно найти), и в которых размещают объявления о долгосрочной и краткосрочной аренде, можете найти варианты без риэлторов.
Знакомы риэлтор на мою просьбу, если вдруг захочу приехать на больше, чем на 2 недели летом, сказал, что нужно предупредить недели за две.
djbnd777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 199
З нами з: 19.12.14
Подякував: 52 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 тра, 2021 11:58

  Amethyst написав:
  akurt написав:Шановне панство

Плииз, посоветуйте де лучше бронировать жильё в
Анталии/Кемере под отпуск на 20..25 дн
Шото на Букинге меньше чем за 70..80уе/дн я не нашел хоромов для 2х взрослых
Причем на береговой линии мне и не нуна. Я даж у зоопарка в Анталии согласен арендовать :)

ПС. Я вот помню, шо дето тут проскакивала от вас инфа, шо Турция не юзает Букинг. А шо юзает то?
Меня вот шото типа такого устраивает, но не обязательно на берегу, мона и за 8 км от него, но за 40..50уе :)
https://www.booking.com/hotel/tr/loft85 ... aid=339530


1. Бронировать через Букинг отели можно и нужно. С единственной разницей: с территории Турции (с турецких IP-адресов) Вы не сможете забронировать отель именно в Турции (между Букингом и Налоговой в Турции какая-то финансовая проблема - турки закрыли такую возможность). То есть с Украины можно забронировать любой отель в Турции - из Турции любой отель в мире - кроме турецких.

2. Я для интереса смотрел отели в Анталии - видел смешные цены и приличные отели.
Я бы ориентирвался по ценам так: нормальный отель стоит смотреть примерно по 220-280 лир (примерно 35 долларов) - это будет с завтраком, а иногда можно попасть на спецпердложение: полупансион.
Допускаю что на июль-август-первую половину сентября цены будут выше, так как реальный ажиотаж.
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 14 тра, 2021 18:32, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 10741075107610771078 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10012 6251098
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
24758 16542032
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922902
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама