Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 345346347348349 ... 1129>
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2019 16:11

  akurt написав:
мені приємно відмітити, що зростає рівень пана V2 - завдячуючі ТІЛЬКИ мені - дивіться, який прогрес: він піднявся від банального зауваження мені про вживання одного із "жаргонних слів" (я вже писав - я йому вдячний, ніколи вже не вживаю


Вітаю, шановний akurt!
Приємно, що моя толерантна наука таки сприяла підняттю вашого загального рівня спілкування та вживання правильних слів. ;)

  akurt написав:Ідемо далі: я пишаюся тим, шо я - єдиний на цьому світі !!! - поясню пану V2 різницю між "ріелтор" та "фінансовий консультант".
Так що пан V2 - як ви так вдало визначили, що я брехун і що я - ріелтор?


Просте питання - akurt ріелтор чи ні!
Що ви брехун ніде не писав. Проте, дещо символічно виглядає ця обмовка від вас ;)
V2
4
 
Повідомлень: 8280
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2019 16:43

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Панове, я трохи не в свій город, але читаю гілку, а значить, - читаю і усі коменти, бо інакше - провал і інформаційні білі плями ...
отож, пропоную, наголошую - пропоную, від"єднатись (культурно сказав) від пана Акурта і просто читати його пости про теплу Анталію і гостинну Туреччину.
Якщо хтось хоче писати всяке лайно на кшталт "то всьо 3,14здьож", "він/ВОНА бреше", "Зе!Бе!Ме! прийде, порядок наведе і т .п.", то заведіть собі блог і пишіть там. Побачите кількість читачів і збагнете свою недолугість.
А ще краще, зробіть пачпорт закордонний і поїздіть трошки країнами хоча б ближнього зарубіжжя, подивіться в реалі, як живуть людЕ. І не судіть про Туреччину та інші країни із високим рівнем життя з позиції "я_на_оллінклюзів_їздив, бачив з-за паркану - gavno та Туреччина".
Поїдьте без парканів і готелів, поживіть, потратьте грошенята і повертайтесь писати ПРАВДУ.
Не захищаю пана Акурта, інколи сам підколюю легенько, коли уже ну дуже гарно пише :)
Але сидячи у своєму Мухосранську, не вчіть жити інших. Для початку, будьте просто культурні. Бо два дні лайна геть не красять ні вас, ні гілку з високим рівнем відвідуваності.
Усім дякую. Персонально нікого не мав наміру образити.
Все буде Україна. Ну і трішки відпочинку у Туреччині. Вони ще щит Святослава на воротах Царграду не забули :) генетична пам'ять, щоб їй добре було :)
Зображення
stas_rst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2093
З нами з: 27.02.19
Подякував: 847 раз.
Подякували: 426 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2019 18:41

  akurt написав:Мій любий учень V2


З чого Ви взяли?
Хоча ... в питанні інвестування на ринку цінних паперів США мені дійсно є чого повчитись ;).
Через кого інвестуєте, які комісії, як виводите кошти в український банк?
V2
4
 
Повідомлень: 8280
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2019 19:36

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

stas_rst написав:Панове, я трохи не в свій город, але читаю гілку, а значить, - читаю і усі коменти, бо інакше - провал і інформаційні білі плями ...
отож, пропоную, наголошую - пропоную, від"єднатись (культурно сказав) від пана Акурта і просто читати його пости про теплу Анталію і гостинну Туреччину.
Якщо хтось хоче писати всяке лайно на кшталт "то всьо 3,14здьож", "він/ВОНА бреше", "Зе!Бе!Ме! прийде, порядок наведе і т .п.", то заведіть собі блог і пишіть там. Побачите кількість читачів і збагнете свою недолугість.
А ще краще, зробіть пачпорт закордонний і поїздіть трошки країнами хоча б ближнього зарубіжжя, подивіться в реалі, як живуть людЕ. І не судіть про Туреччину та інші країни із високим рівнем життя з позиції "я_на_оллінклюзів_їздив, бачив з-за паркану - gavno та Туреччина".
Поїдьте без парканів і готелів, поживіть, потратьте грошенята і повертайтесь писати ПРАВДУ.
Не захищаю пана Акурта, інколи сам підколюю легенько, коли уже ну дуже гарно пише :)
Але сидячи у своєму Мухосранську, не вчіть жити інших. Для початку, будьте просто культурні. Бо два дні лайна геть не красять ні вас, ні гілку з високим рівнем відвідуваності.
Усім дякую. Персонально нікого не мав наміру образити.
Все буде Україна. Ну і трішки відпочинку у Туреччині. Вони ще щит Святослава на воротах Царграду не забули :) генетична пам'ять, щоб їй добре було :)
Зображення


Поддерживаю.
Takona
 
Повідомлень: 12
З нами з: 14.06.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2019 20:40

Прикольні такі люди. Спочатку виллють відро помиїв на голову, а потім питають, як стати вумними та здоровими.
Востаннє редагувалось akurt в Пон 15 лип, 2019 23:13, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2019 21:25

akurt
Це добре, але тема так і не розкрита - через кого інвестуєте, які комісії, як виводите кошти в український банк?
V2
4
 
Повідомлень: 8280
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2019 23:12

Пан V2 - я щось забув - ви хоч одну якусь тему в житті/на форумі розкрили?
Нагадайте. Реально цікаво.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2019 23:46

  akurt написав:Пан V2 - я щось забув - ви хоч одну якусь тему в житті/на форумі розкрили?
Нагадайте. Реально цікаво.


Хоча б ту, як правильно називається країна, яку ви вихваляєте. Моя наука не була даремною ;)

Так що там з темою американського фондового ринку? :)
V2
4
 
Повідомлень: 8280
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 16 лип, 2019 00:26

Супер!
Величезні досягнення. Справжній - як зазначено поруч із купою золотих, платинових та діамантових медалей "Мудрець".
Зображення
Життя не можна рахувати прожитим даремно.
Трохи правда, дивно, що ми - "безлошадні" телепні повинні розтлумачувати мудрецю прості та елементарні речі.
Пригадую цікаву сцену з старого радянського фільма "Бумбараш".
Там один із персонажів питає: "А як ти читаєш Карла Маркса?"
- Дуже просто: таблиці пропускаю, мудрі думки читаю.
Так ось: таблиці пропускати не варто...
Зображення
Востаннє редагувалось akurt в Вів 16 лип, 2019 00:41, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 16 лип, 2019 00:36

akurt
Знову даєте задню? :)
V2
4
 
Повідомлень: 8280
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 345346347348349 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10008 6250090
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 07:23
Bolt
24758 16540796
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922244
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама