Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 662663664665666 ... 1129>
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 17:15

Я так розумію, пане Флаймане, що мова вже не йде про гроші.
Мова йде про життя...
Папірці можна надрукувати...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 19:08

  flyman написав:
  change_pm написав:
  shapo написав:Самое забавное что в этих дешевых намеках других русскоязычных максимум процентов 20,остальные - евреи, так что сочувствую.
Вот только речь шла о вкладе еврейской и украинской диаспор в свою историческую родину, т.е. Израиль и Украину. В Израиле пройдя по любому городу, особенно Тель-Авиву или Иерусалиму всегда натыкаешься на таблички " этот сквер,больница,театр построены на средства такого-то", в ЦАХАЛ приезжают только чтобы отслужить в боевых войсках молодые ребята из США,Канады, Аргентины.
А что в Киеве или Львове построено на средства украинской диаспоры и сколько их молодежи отслужило в ВСУ не просветите?

Ось за це я вас поважаю, а наших зневажаю!

зі. У нас (у вас і мене) набагато більше спільного, ніж різного.

Чомусь постійно намагаються нав"язати думку, що якщо українці індеферентні до держави (як відомо держава - це апарат насилля), то вони якісь "недороблені".


Можете реальные примеры привести которые я просил по вкладу диаспоры в историческую родину?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 19:24

  akurt написав:Я так розумію, пане Флаймане, що мова вже не йде про гроші.
Мова йде про життя...
Папірці можна надрукувати...

Про стиль життя
Have more with less
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34695
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2767 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 20:03

Стиль життя простий: народу потрiбнi нiчнi клуби.
Особливо в Херсонськiй областi.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 21:03

[quote="5012274:akurt"]Так-так-так, панове, сьогодні Угорщина закриває кордон для українців...
До цього дня ще дозволяла українцям хоч транзит до Хорватії...
Угорщина відносить Україну до "Червоного списку"...
Щось там мешканці руки з милом не миють зовсім... і маски не носять...
А, зрозумів: нема коли, дуже дуже дуже сильно хвилюються про Айя Софію... То є головна проблЄма...
Іншої немає...
Чи може продовжують купувати "Крабові паличкИ" із спражніх Камчатських крабів, які виготовляли на фабриці під Одесою і де виявили у всіх співробітників Коронавірус...
А тут ще в Новомосковському районі під Дніпром - річки Самара та Піщанка - сьогодні - на день Петра та Павла - (Петро був рибалкою - наче знамєніе) - вся риба передохла...
Мийте руки з милом.




Читаю Вас с удовольствием, но сейчас перегибаете...
Транзит в Хорватию оставили...пока....
komant733
 
Повідомлень: 252
З нами з: 07.03.16
Подякував: 32 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 21:22

  komant733 написав:Читаю Вас с удовольствием, но сейчас перегибаете...
Транзит в Хорватию оставили...пока....


"Угорський уряд на своєму найближчому засіданні планує розділити всі країни на три групи, відповідно до поширення у них коронавірусу.
Наразі Україну планується включити до "червоного" списку – країн із найбільшими ризиками.

Нагадаємо, наразі Угорщина дозволяє транзит через свою територію для поїздок у країни, які дозволяють в’їзд для українців. Чи збережеться ця норма – наразі невідомо.
https://www.pravda.com.ua/news/2020/07/12/7259083/
Перегибаю так перегибаю...
Надо ехать в Хорватию... Ну закроют транзит так закроют... можно будет попробовать через Словению, Австрию и Словакию вернуться.
Или через Сербию или Румынию. Румыния, кстати, транзит разрешает...
Я, конечно, перегибаю палку, но вот ведь какая штука:
с 15 июля - Аллес капут насчет Венгрии - об этом даже сообщает пограничная служба Сербии...
https://www.garda.com/crisis24/news-ale ... -update-10
Сегодня только 12-е, еще можно успеть "смотаться" туда и обратно...
Выезжаете, komant733? Или все же в Лепрозорное?
"Red" states include Albania, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Moldova, Montenegro, North Macedonia, and Ukraine in addition to a number of destinations in Africa, Asia, and South America.Зображення
Если насчет "перегибать палку" - то люди иной раз много пишут забавного...
  komant733 написав:Посмотрел на акции Тесла....Зачем заниматься бизнесом?В прошлом году нужно было купить акций и год отдыхать.....

В прошлом году достаточно было купить акции Тесла по 180 долларов скажем на 100 000 долларов (вместо покупки ж/б параллелепипеда в Киеве) и в пятницу 10 июля получить 1 000 000 долларов, ну почти миллион.
Я не перегибаю палку? На год точно хватит?
Востаннє редагувалось akurt в Пон 13 лип, 2020 06:22, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 22:28

  flyman написав:Про стиль життя
Have more with less

Яке там Have more with less....
Пане Флаймане: звідки людЕ беруть гроші мішками?
Але щоби заради наркоти та випивки перекривати міст в Херсоні...
Вже перекрили...
Боже правий: день тому як тут пани хвилювалися про Айя Софію, як хвилювалися...
Точно навкруги не озираються?
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 09:02

МЕБЛІ... МЕБЛІ...
Вчора з приятелями готували калькуляцію купівлі меблів в його нову квартиру в Анталії - "2+1" площею 90 кв. метрів.
В голові вже є матеріал з цифрами - але пізніше.
Гадаю буде цікаво: мій приятель займається кухнями в Україні, я питав, яка в нього накрутка.
Ну він так скромно сказав: "Наприклад, клієнт платить 65 000 гривень.
Так половина - моя."
Тобто пересічний громадянин за все на світі - від дрібнички до меблів переплачує як мінімум вдвічі.
Цікаво, що інший приятель здає в (назву міста видалено) ангар - так там виготовляють "СПРАВЖНІ ІТАЛІЙСЬКІ МЕБЛІ З МІЛАНУ". Цікаво, що людЕ вірять...

Цифри викладу пізніше.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 09:14

  akurt написав:МЕБЛІ... МЕБЛІ...
Вчора з приятелями готували калькуляцію купівлі меблів в його нову квартиру в Анталії - "2+1" площею 90 кв. метрів.
В голові вже є матеріал з цифрами - але пізніше.

О, давайте інфо пліз! І можна ще назви магазинів нагадати?

І підксажіть, чи є шкіряні дивани в продажу і ціна?
  akurt написав:Гадаю буде цікаво: мій приятель займається кухнями в Україні, я питав, яка в нього накрутка.
Ну він так скромно сказав: "Наприклад, клієнт платить 65 000 гривень.
Так половина - моя."

Тобто пересічний громадянин за все на світі - від дрібнички до меблів переплачує як мінімум вдвічі.

Я робив кухню через Віяр в 18 році. Вже точно не пам"ятаю всі деталі. Десь 3.5 метри кутова, АГТ+Егер, дорога італійська столешниця, хороша польська фунтітура.

Скрізь користувався знижками 10-20%. Кухоні меблі вийшли десь 30 тис грн.

Імхо, в салоні з мене б зняли мінімум тисяч 50, а може і 60-70. Ок, можливо би продали блюм, а не польшу.

Але чи варто було б вішати на себе табличку - лох, і давати "пєті/васі" заробити 2 %? Питання риторичне...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 11:14

  Frant написав:akurt
Що за куйня?
Раніше був дешевий турецький йогурт, а зараз з,явились дешеві турецькі меблі???

п.Акурт, пишіть за профілем гілки!!

так і літаки літають, і кородони відкриті, а "крокодил не ловиться не росте кокіс":
https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=5012570#p5012570
  San написав:Я писал, что друг сдаёт жилье в околицах Алании 400 м до моря через Airbnb. Ценник стандартный что-то около 30 евро за ночь на лето со значительными скидками в случае недели, месяца (до 30%). Понятно, дом как в лучших проспектах - бассейны, виды, бла-бла. Всё так же ни одного дня не забукано. Нет спроса, по крайней мере по этой цене. Хотя цена как по мне не высокая, раньше хата сдавалась. Кстати, можно прикинуть его доходность - сколько там процентов отдай айрбнб (20?), сколько там некому «Владиславу», который является помогайлом на месте.
В общем, кликнул я на этого «Станислава», он ещё помогайка у некоторых наших соотечественников. У одного из клиентов хата сдана где-то на половину дней июля и августа, ну и понятно, что может досдаться за оставшееся время. Ценник - 13 евро/сутки. Дальше вычитаем комисс Airbnb, комисс делка, утилитиз (работающий кондер нон-стоп). Выглядит все шикардос - аутсайд и инсайд бассейн, тренажерка, хата новенькая. Море рядом. Какой там бизнес - ещё тот вопрос. Скорее всего попытка оплатить текущие расходы и убить хату. Вот такое вот инвестирование зарубежом выходит у наших соотечественников. :|
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34695
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2767 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 662663664665666 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919431
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
9994 6247149
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 10:24
Bolt
24757 16536940
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 кві, 2024 22:36
барабашов
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама