Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 149150151152153 ... 1129>
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 01:21

Ну, неграмотность - это дело такое...
Кстати, при личном обращении - а там было личное ко мне обращение - ВЫ ОБЯЗАНЫ писать слово "Вы" с большой буквы.

Ой, V2 Вам и задаст!


Нагадаю форумчанам ДУЖЕ просту тему гілки:
"Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість".
Дякую.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9619
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 01:30

  akurt написав:Ну, неграмотность - это дело такое...
Кстати, при личном обращении - а там было личное ко мне обращение - ВЫ ОБЯЗАНЫ писать слово "Вы" с большой буквы.

ого.
а буквально пару постов назад всё было иначе...
  akurt написав:Вот в вашем тесте выше минимум 4 ошибки.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 10:00

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  airmax78 написав:Coder Все управление персональными финансами в нашей стране, к сожалению, сводится к: поменял гривны на доллары, доллары на депозит (у продвинутых), в ячейку/укромное место (у всех остальных). Все прочие формы управления личныии финансами, доступные широкой публике в Украине, приводили и приводят к кратному уменьшению капитала. К сожалению.


З одного боку, майже співпадає з моїми спостереженнями. З іншого, дозвольте не погодитись з Вами по двох аспектах.

1. З цього допису мені виглядає, що "управління персональними фінансами =інвестування". Насправді, тема персональних фінансів (ПФ) набагато ширша. Інвестування - це лише верхівка айсберга. Для того, щоб в людини було що покласти на депозит чи в банківський сейф, потрібні знання не лише основ інвестування. Звуження теми ПФ до лише інвестування - це дуже поширена помилка. Саме тут виникають історії "Взяв споживичий кредит, інвестував у Forex. Що робити? Допоможіть!". Я це і мав на увазі коли писав, що в нас (та й не лише в нас) люди часто кажуть "мені це не потрібно, тому що в мене немає фінансів", а складання списків продуктів в контексті ПФ, викликає посмішку. Хоча, саме контроль доходів і витрат - це, в більшості випадків, рекомендований перший крок. А вже після того, можна складати бюджети, фінансові плани, заощаджувати, формувати капітал та інвестиційний портфель і т. ін. Можливо для Вас, це очевидні і зрозумілі речі, але (з мого досвіду) для багатьох в Україні - ні.

2. Щодо інвестування частково погоджуюсь. В Україні до недавнього часу дійсно була обмежена кількість доступних інструментів інвестування. До вашого списку додам хіба що нерухомість (зараз не говоримо наскільки це вдала інвестиція, говоримо про поширені інструменти). Окрім того, консервативні інструменти були відсутні взагалі, через низький рейтинг країни. Тому будь-який портфель був незбалансований. Одиниці намагалися це вирішувати, вишукуючи способи виводити кошти за кордон і інвестувати там (навіть якщо це було в обхід законів).

Але з минулого року картина змінилася. Можна отримати електронну ліцензію НБУ, легально вивести кошти за кордон (відкрити рахунок в банку, або в брокерській компанії) і українцям стають доступні багато інструментів, які доступні громаданям інших країн. Але це потребує базової фінансової грамотності, подальшого навчання і аналізу (тому що втратити капітал можна і там), а з цим в багатьох проблема.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 11:41

так, ми - не Зімбабве!- але, навіть, і до Польщі нам ще рос

  Coder написав:А що Ви знаєте про акції за кордоном? Скільки разів за останні, наприклад, п’ять років Ви були за кордоном? Де саме? На які акції натрапляли? На чому базуються Ваші висновки?

:D
  Coder написав:Долярчик, Ви праві в тому, що в нас таких акцій не буває, але це не означає, що в сучасному світі вони нам недоступні.

... так, за остані 5р. - не був, але багато знайомих і родичів "шморгають" то в Польщу, то в Італію.... - одна знайома, щотижня щось акційне з Польщі... привозить, щоб тут продати.... - то чай, то каву, то макарон, то сир..... та багато чого... - і воно справді(відносно наших харчів по тій ціні) - якісніше й смачніше!
... а в Польщі Я був років 14-15 тому, де ще від тоді враження залишились!
От деякі моменти, які вражали на той час(і то було 15р.тому! )
- смачне "м'ясне"(шинки, полядвиці, ковбаси) - але дешевше, ніж у нас!
- кульочки в супермаркетах "середні" МІЦНІ(!) на касі БЕЗКОШТОВНО! - пакуй як хочеш і як тобі зручно!( а що у нас? - знаєте)
- на зупинках громадського транспорту були мапи з маршрутом(як зараз подекуди в нас) але! - на табло завжди писало час прибуття автобуса, по якому він ЧІТКО прибував!(а що у нас з цим, навіть, зараз?)
- в тому ж автобусі були "коробки-термінали"(чи як там вони правильно називаються), до яких підходиш, "пікаєш" свою проїздну картку і їдеш, а не НАПРЯГАЄШ водія!-який має слідкувати за дорогою, а не входячи у поворот, давати решту і з 20-ти і з 50ти :mrgreen: (хоч можна було і у водія купити білет під-час зупинки)
- освітлення вулиць, доріг(ще тоді) було вау!(запам'яталось, що чомусь у них стовпи з ліхтарями вищі, ніж у нас)
- туалети біля зупинок БЕЗКОШТОВНІ! (оті сині з написами TOY-TOY, де заходиш, а пахне полуницею, бо посипано червоним порошком.... - може зараз інші, не знаю)
- тротуари, викладені "косткою" сірою(для пішоходів) і червоною(для велосипедистів)... - що в нас спостерігаю, вже теж таке роблять останніх - 2-3р.

...от так коротко, що мені запам'яталось ще від тоді!
... і то було 15р. тому!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 15:05

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Есть ли тема на форуме заграничной недвижимости под сдачу в аренду? Почему спрашиваю тут, по-моему это самая живая тема связанная с иностранными метрами. Интересует направление Германия-Австрия. Кто-то может посоветовать реальных, вменяемых риэлтеров с позитивными отзывами и опытом, связанных с данными рынками? Буду благодарен.
pirat-d
 
Повідомлень: 283
З нами з: 06.07.15
Подякував: 106 раз.
Подякували: 122 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 15:26

  Kripo написав:Все ясно с целями, неясно почему именно Турция? Президент провел референдум и выбил диктаторские полномочия, заигрывает с маргиналами-муслимами, сплачивает общество поиском внешних угроз - Израэль, США и Евросоюз и получил внутренних противников, в том числе курдов. Начал войну. Что будет с экономикой и политикой внутри страны не ясно.


от, величезний плюс людині, як в воду дивилась. Поки що дочитав до 9 квітня (5 сторінка), цікаво буде почитати далі, як на гілці будуть розвиватися події, з урахуванням того, що зараз коїться в Турції. Впевнений що пан Акурт (пишу з повагою) викрутиться. Тому запасаюсь покорном та ковдрою від комарів)
Дякую всім хто пише, приємно всіх читати.
sailed
 
Повідомлень: 625
З нами з: 24.05.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 18:26

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Я за останні 5 років близько 30 разів виїжджав за кордон (Польща, Словаччина, Чехія, Австрія, Німеччина, Італія, Франція, США), відпустки, відрядження, ну і просто одноденні поїздки "на закупи". Відпустки всі машиною, відрядження деколи машиною, частіше - літаком. Коли повертаємось з відпусток, то на пару годин заїжджаємо закупитися в Чехії, в Польщі (невідомо скільки стояти на кордоні, а холодильник вдома порожній).

Одноденні поїздки - це не заради закупів, це була більше традиція (останні два роки вже не їздимо, через черги на кордоні). Коли поляки впровадили закупівельні візи в 2011 році, ми вирішили собі таку візу зробити, щоб мати і про всяк випадок, і не робити кожного разу перед відпусткою, чи перед відрядженням. Для того, щоб їх продовжувати потрібно було надавати чеки із закупів. Окрім того, в нас є друзі, з якими ми бачимось не дуже часто, тому такі поїздки були поєднанням приємного з корисним - в дорозі встигали поспілкуватись, десь в Польщі обідали, закупи були лише приємним доповненням. Для того, щоб це було економічно вигідно (паливо, зелена карта) ми підписувались на рекламні розсилки Tesco, Rossmann, та інших торгових мереж Польщі, та обирали тиждень, коли були дійсно хороші акції, тобто сума економії на закупленому покривала вартість витрат (наприклад, знижка 50% на пральний порошок при закупці на 4-6 сімей (ми закупали і собі і своїм батькам) покривала вартість палива і зеленої карти). У відпустках, ми переважно живемо в апартаментах, тому частково готуємо самі, відповідно закуповуємо продукти на місці.

Це я все до того, що я трішки знайомий з асортиментом і якістю продуктів в Польщі (та інших країнах), акціями, тому можу порівнювати з нашими.

  Долярчик написав:... так, за остані 5р. - не був, але багато знайомих і родичів "шморгають" то в Польщу, то в Італію.... - одна знайома, щотижня щось акційне з Польщі... привозить, щоб тут продати.... - то чай, то каву, то макарон, то сир..... та багато чого... - і воно справді(відносно наших харчів по тій ціні) - якісніше й смачніше!


Ще раз прошу, не ідеалізуйте закордон. Ви ж не будете харчуватися лише чаєм, кавою та макаронами. Є групи товарів, які виграють по співвідношенню "ціна-якість", є такі, які програють. Наприклад, свинина суттєво дешевша, курятина трішки дорожча. Відповідно, ті самі сосиски там дешевші. В Польщі хороші і недорогі макарони. Хороша молочка (але в них на неї ПДВ не 23%, а 5%), хоча щодо твердих сирів, є питання.

Про сири розповім окремо. Сири дешевші 20 злотих за кілограм, я навіть сирами назвати не можу (в Україні коли прийняли закон про маркування продуктів, на цінниках з'явилися написи "сирний продукт", я в нас таке ніколи не купував, але це хороша назва для дешевих польских сирів). Мій улюблений польський сир - Королівський від Sierpc, його ціна в Tesco була 25-27 злотих за кг. Час від часу траплялися акції, з ціною по 18-19 злотих за кілограм. Я не знаю, як вони це роблять, але цей сир завжди був в нас на Стрийському ринку по 18-20 злотих за кг. В такому ціновому діапазоні, наші сири нічим не гірші. В США, взагалі біда. Як на мене, сир дешевше 8 долларів за фунт (450 грам) їсти неможливо.

Фрукти/овочі - все (і ціна, і якість) дуже залежить від сезону. Взимку те, що імпортується, наприклад, з Іспанії в Польщі, звичайно, дешевше. Влітку, Стрийський ринок виграє по більшості позицій, Шувар - взагалі рве на шматки :)

Олія, цукор, борошно - тут перевага на боці України. Кондитерка і хліб, також. Тобто в Європі (але не в Польщі), є хороший шоколад і цукерки, але він дорогий. В США з тим взагалі біда. Я привіз дитині цукерок з супермаркету різних по трошку, вони пролежали вдома рік і ми їх викинули (хоча малий ласун ще той). Також привіз шоколадок з Taza Chocolate Factory в Бостоні (аналогу нашої Майстерні шоколаду, тільки ціни множимо на 3)... ну таке собі. Я коли їду до замовників в США, то тафлі з Майстерні шоколаду везу на сувеніри (останній раз віз більше ніж на 4 тисячі гривень). Вони в захваті. В мене навіть є листівка з подякою від дітей одного із них :). Так само з хлібом, є і дуже смачний, але він набагато дорожчий ніж в нас.

Чим далі на захід, тим продукти дорожчі. Тому ми коли їдемо на лижі в Австрію, Італію чи Словаччину, і плануємо жити в апартаментах, то робимо зупинку в Польщі, щоб закупити продуктів на тиждень. Словаччина, може і не західніше, але в зоні євро, тому вже дорожча.

Тому цінуйте все те хороше, що є в Україні. Цінуйте те, що ви живете у Львові, де знайти польські продукти, по хорошій ціні не проблема (а деколи й дешевше ніж в самій Польщі :)).

  Долярчик написав:- кульочки в супермаркетах "середні" МІЦНІ(!) на касі БЕЗКОШТОВНО! - пакуй як хочеш і як тобі зручно!( а що у нас? - знаєте)


15 років тому і в нас торбинки були міцніші. :) Вже декілька років по всьому світу іде рух в сторону відмови від одноразових пластикових пакетів, посуду (прийняття закону про заборону пластикових пакетів обговорюється навіть в Києві). Причина - екологія/забруднення середовища. Десь зустрічав цифру, що в світі щодня викидається 5,000,000,000 (п'ять мільярдів! щодня!) пластикових пакетів. Тому в Польщі всі reklamowki вже платні від 25 до 70 грошей за одну (від 2 до 5 гривень), тут детальніше про це.

Наприклад, ми потроху відмовляємося від одноразових пакетів. На закупи (на ринок, в супермаркет) ми йдемо з багаторазовою сумкою з переробленого пластику (подібні можна бачити на касах в Ашані, в Метро). Окрім того, дружина пошила багаторазові торбинки з тканини подібної на капрон, які затягуються тасьмою зверху, плюс на них нашитий клаптик із шкірзамінника під ярлики (цінники, які друкує вага в супермаркеті). Замість того, щоб кожного разу тягнути додому 8-10 пакетів з фруктами/овочами і потім їх викидати, ми розкладаємо все по таких торбинках. Вдома викладаємо, цінники відклеюємо. Якщо торбинки забруднилися, вони швиденько перуться, за пару годин вони висихають, і готові для наступного разу.

  Долярчик написав:- на зупинках громадського транспорту були мапи з маршрутом(як зараз подекуди в нас) але! - на табло завжди писало час прибуття автобуса, по якому він ЧІТКО прибував!(а що у нас з цим, навіть, зараз?)


Цей і наступний пункт вимагає непопулярних рішень, а в нас при владі часто гостюють популісти. Більшість людей просто не розуміє, що рішення популістської влади, які ніби-то прийняті на їх користь, відкидають їх в минуле, затримують розвиток міста, держави. Та сама Польща пройшла "шокову терапію" в 90-ті, і тепер в них зовсім інша країна.

Тут потрібні зміни в організації дорожнього руху. В першу чергу, впорядкування паркування, організація смуг для руху громадського транспорту і т. ін. Навесні було прийнято закон, який змінює механізм штрафування за порушення правил паркування. Він вступає в дію у вересні. На черзі автофіксація порушень. Мені дуже хочеться, щоб вони запрацювали на повну, це звільнить простір на дорогах міста для громадського транспорту. Хоча це умова необхідна, але недостатня.

  Долярчик написав:- в тому ж автобусі були "коробки-термінали"(чи як там вони правильно називаються), до яких підходиш, "пікаєш" свою проїздну картку і їдеш, а не НАПРЯГАЄШ водія!-який має слідкувати за дорогою, а не входячи у поворот, давати решту і з 20-ти і з 50ти :mrgreen: (хоч можна було і у водія купити білет під-час зупинки)


Це концепція "електронного квитка", у Львові вона зараз в роботі. Взагалі-то, впровадження "електронного квитка" мало стати другим етапом транспортної реформи, якщо пам'ятаєте таку в 2012 році. Коли з 1го січня змінилися всі номери маршруток, мінімізували дублювання маршрутів, самих маршруток поменшало, з'явилися великі автобуси і багато інших хороших речей, подібних до тих які є в Європі. Чим закінчилося, пам'ятаєте?

Після того, як люди зрозуміли, що тепер тепер немає маршрутки від під'їзду до під'їзду, на деяких маршрутах потрібно добиратися з пересадками, і "водій зупиніть туй-во-во, будь-ласка" залишилося в минулому, то вони зчинили галас, що їм незручно. Це співпало з інтересами фракції Свободи в ЛМР, яка контролювала велику частину пасажирських перевезень у Львові. Оскільки стало потрібно видавати квитки, а не оперувати готівкою, що не обліковується.

Влада "підтримала" народ. Поступово повернули дублюючі маршрути, маршруток побільшало, знову стало "зручно", але відкинуло нас в розвитку мінімум на 5-6 років.

Єдине за що я в даному випадку можу дорікнути владі, це за недостатнє проведення роз'яснювальної роботи. Людям не пояснили, що вони програють в короткостроковій перспективі, але виграють в довгостроковій. Хоча, десь я їх розумію.

Навіть на прикладі цього форуму, видно, що в нас щось пояснити, інколи справа марна. Особливо, коли потрібно поступитися власними інтересами (всі хочуть, і дешеві машини, щоб була в кожного, і паркуватись безкоштовно де завгодно, і маршрутки по графіку, але ніхто не хоче думати, як це все разом запхати на вузенькі вуличкі Львова, про то "нехай влада думає, мене то не обходить"). Але влада вчиться на своїх помилках, і пробує щось робити в плані роз'яснювальної роботи. Зараз в контексті побудови сміттєпереробного заводу. Сподіваюсь, в них це вийде.

  Долярчик написав:- освітлення вулиць, доріг(ще тоді) було вау!(запам'яталось, що чомусь у них стовпи з ліхтарями вищі, ніж у нас)
- тротуари, викладені "косткою" сірою(для пішоходів) і червоною(для велосипедистів)... - що в нас спостерігаю, вже теж таке роблять останніх - 2-3р.


Так, рух в цю сторону є. Це і стратегія розвитку велоруху у Львові (яка викликає чимало протестів у водіїв, так само як це було під час транспортної реформи). Змінилося освітлення на пішоходних переходах (а починалося з приватної ініціативи). Я про неї писав тут, зараз це міська програма (з метою замінити освітлення на всіх переходах).

Зверніть увагу на освітлення вулиць/доріг встановлене під час останніх ремонтів (проїдтеся ввечері/вночі по щойно відкритій Личаківській, по трасі Львів-Пустомити).

Воно рухається, повільно, але рухається.

  Долярчик написав:...от так коротко, що мені запам'яталось ще від тоді!
... і то було 15р. тому!!!


На прикладі, з транспортною реформою, дуже спрощено я спробував пояснити, чому в нас ще не так. В переважній більшості, люди не готові жертвувати власними інтересами, заради інтересів загальних.

На це накладається недовіра до будь-якої влади. Переважна більшість не хоче мислити критично, тому обирають популістів, які обіцяють багато хорошого (з точки зору власних інтересів, кожного, але неможливого з точки зору логіки, оскільки неможливо догодити абсолютно всім), а при їх приході до влади краще не стає (та і не може стати, в принципі). Звідси і недовіра до влади.

Тому не чекайте дива від влади, це Ви її обираєте (і маєте право контролювати, до речі). Тому саме від нас, від наших рішень, від наших дій залежить, в якій країні будуть жити наші діти.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 19:39

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

... поставив + за детальне розтлумачення(і що не переходите на вішання образливих ярликів з яких тут більшість починає свою відповідь :D ) і ще виникло два запитання:
  Coder написав:влада вчиться на своїх помилках, і пробує щось робити в плані роз'яснювальної роботи. Зараз в контексті побудови сміттєпереробного заводу. Сподіваюсь, в них це вийде.

... от чому завод мав бути ГОТОВИЙ ще "на вчора"(хоча б рік-два тому), а він "НЕ ГОТОВИЙ" буде ще й "на завтра"? - це ж велика нагальна/негайна потреба є в ньому!!!(Я думав, що тоді, коли загинули люди під завалами сміття, то влада до року часу зведе і запустить завод!...... - а виходить, що "віз і до нині там!")
... і розумію, що скажете, що люди самі винні, що не дозволяють/перешкоджають тому будівництву(бо то там завод їм мішає, то там їм не подобається....) - але влада мала все чітко роз'яснити людям і будувати завод там, де вважає за потрібне! - це мало бути, як типу побудова мосту, чи автобану... - от закладено у розвиток/розбудову міста - все! - будуємо і нікого не питаємо! (лише пояснюємо що і для чого робимо/будуємо)
  Coder написав:Тому не чекайте дива від влади, це Ви її обираєте (і маєте право контролювати, до речі). Тому саме від нас, від наших рішень, від наших дій залежить, в якій країні будуть жити наші діти.

...виділені слова - дуже гарно звучать, та на практиці далеко не так....(нагадало: "маєте право - мати право"©)
... і, в основному, проблема полягає в єдності пересічних!-от немає, в більшості випадків, згуртованості! (в кожного хата зкраю - нічого не знаю)

" в єдності - сила!"©
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 сер, 2018 22:39

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  Долярчик написав:... от чому завод мав бути ГОТОВИЙ ще "на вчора"(хоча б рік-два тому), а він "НЕ ГОТОВИЙ" буде ще й "на завтра"?


Я не впевнений, що в мене є відповідь на це питання. В мене є лише певні припущення.

По-перше, в нас влада неоднорідна, завжди є "опозиція". "Опозиція" взяв в лапки, тому що в нас часто основна (єдина?) мета опозиції отримати владу в будь-який спосіб. А там від "на войне все средства хороши" до "чим гірше, тим краще". Навіть в таких критичних і трагічних ситуаціях, фокус буде на тому, щоб усунути конкурента, а не вирішити проблему (приклад - Садовий проти Свободи в контексті транспортної "реформи" з попереднього допису). Тому, я припускаю, що опозиція могла прикласти руку до організації "спротиву" "невдоволених мешканців", з метою щоб перед виборами звинуватити чинну владу в тому, що вона "не вирішила проблему утилізацію сміття у Львові".

По-друге, є процедура, якої потрібно притримуватись. Наскільки я з тим зтикався, то виділення ділянки під якийсь проект, потребує ухвали на двох сесіях ЛМР, а це майже рік часу (причому в нашому випадку, на першій сесії виділення ділянки було ухвалено, а на другій - ні, тому що з'явився інвестор, готовий будувати більш масштабний проект, на більшій ділянці, частиною якої була наша. Тепер ми заблоковані, тому що є шанс, що той проект "не взлетить", і ділянка ще може повернутися до нас). Чи існує спрощена процедура, яка може бути використана в критичних ситуаціях, я не знаю. Йти проти процедури, є ненульова ймовірність, що опоненти використають це, як мінімум для усунення від влади, як максимум для ув'язнення. Після ділянки - тендер на виготовлення проектної документації, потім - виготовлення проектної документації, потім тендер на побудову, потім - власне сама побудова. І кожен етап зі своєю процедурою.

Можливо є ще якісь підводні камені, я не знаю.

Правду кажуть, коли говорять, що авторитарний стиль управління найкращий в кризових ситуаціях. Але історія показує що диктатури бувають різні, і частіше призводять до нехороших наслідків.

  Долярчик написав:...виділені слова - дуже гарно звучать, та на практиці далеко не так....(нагадало: "маєте право - мати право"©)
... і, в основному, проблема полягає в єдності пересічних!-от немає, в більшості випадків, згуртованості! (в кожного хата зкраю - нічого не знаю)


Можливо і так, хоча в мене інша думка. Мені здається, що до згуртованості не доходить. До речі, коли доходить, то з нею все добре, приклад Майдан, і волонтерство в перші місяці війни, але причина має бути дуже вагома (краще щоб таких не траплялося взагалі).

А по дрібницях, дійсно спрацьовує або лінь, або "моя хата з краю". Це ж треба витрачати свій час, прикладати зусилля, вимагати від влади чогось, що нам було обіцяно. Простіше посидіти вдома перед ТВ, та слати прокльони на адресу влади, яка "ніц не робить", ми ж і податки платимо, і комуналку платимо, то нехай за них і працюють, і працюють добре. Якщо Ви працедавець або керівник, і Ваш підлеглий погано працює, Ваші дії? Ігноруєте це і залишите його далі? Навряд чи. А з владою в нас якось так і відбувається.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2018 03:56

  pirat-d написав:Есть ли тема на форуме заграничной недвижимости под сдачу в аренду? Почему спрашиваю тут, по-моему это самая живая тема связанная с иностранными метрами. Интересует направление Германия-Австрия. Кто-то может посоветовать реальных, вменяемых риэлтеров с позитивными отзывами и опытом, связанных с данными рынками? Буду благодарен.


Пять баллов!
Отличный вопрос - и в точку!

Приехал во Львов в 3-30 утра понедельника, 18 часов (!!!) за рулем... По дороге посетил усыпальницу королей Румынии... кстати, мало кто знает: Румыния - православная страна... И имеет Томас, которого так ждет Украина. Посетил монастырь, на территории которого есть церковь 1520 года, где и нашли последний приют все короли Румынии...
Потом - переезд в город Бран - замок Дракулы. Как бы для контраста.
18 часов за рулем. Восемнадцать. Через Черновцы и Ивано-Франковск...
Все 18 часов за рулем думал о том, что не успел написать 1 (одно) предложение в одном моем предыдушем посте.
Вот пост и вот оно.

  akurt написав:Сегодня во время похода в горы и кофе пили, и ноги растирали, и даже по 1 (одной) сигарете выкурили.
В компании - пара людей с ОЧЕНЬ крутыми бизнес-проектами, доходами, вложениями, многовекторными вложениями, многодневными днями борьбы с налоговой, СБУ, прокуратурой (все дела состояли в том, чтобы их развести на "бабки". Бабки не дали - дела на - по их словам - "10 лет отсидки" как-то сразу сами-собой закрылись).
Спрашиваю, глядя на водопад:
- А вот если бы сегодня Вас бы спросил 23-летний парень и неважно - выпускник какого университета - с чего начать личное прибыльное дело, где колотить бабло на жизнь?

Вы знаете, ответ прозвучал не сразу...

После паузы:
- никакое личное прибыльное дело не начинать....
- никакое...
- начать работать в крупной компании по найму...
- внимательно смотреть по сторонам и думать... и думать... и думать...

Так-то вот...


Мой друг Yuri_T немедленно задал вопрос: "...как эти строчки относятся к теме ветки?"

Очень даже относятся: здесь именно на этой ветке абсолютная величина моих критиков абсолютно уверена, что человек в Украине может купить дачу на Суре недалеко от Днепра, однушку в городе Ирпень, однушку во Львове или - как я - двушку в Анталии ЗА ТЕ ЖЕ ДЕНЬГИ, только насобирав вагон взяток.
Больше типа - никак.
Ну вот никак и все.
То есть народ тут пишет, что если вы купили однушку или дачу - то вы явный взяточник и гребете бабло лопатой с нищих или ПП.

А я и привел текст именно РЕАЛЬНОЙ беседы о том, где в наши дни может заработать бабулеты простой выпускник универа 2017 года для покупки хоть какой-то недвиги.
Жаль, что (удалено автором) этого не понял.

Но не надо о грустном.
О замечательном и веселом:
- сработал мой метод борьбы с (удалено автором). Давеча дама, приятная во всех отношениях, выяснила, готовя квартальный отчет для той фирмы, где она подрабатывает бухгалтером, что якобы какая-то там рыба в Турции по ее точному виртуальному мнению подорожала. Она зорко следит за одним из пищевых продуктов, который я люблю, чтобы жена моя именно мне подавала к столу. Не переводить же бокал белого сухого турецкого урожая 2014 по цене 15 лир бутылка или 15х4=60 гривен бутылка. Похвально.
Я, естественно, задал ей контрвопрос:
"Дама, Вы в каком городе живете и какую рыбу покупаете, по какой цене, напишите?!"

Дама ушла в полный осадок.

- идя на встречу форумчанам, заполонившим эту мою ветку - они настоящие, что приятно, ЧИСТЫЕ ТЕОРЕТИКИ - правительство Турции приняло решение ОТМЕНИТЬ акциз на бензин,
Забавная получилась ситуация: на сегодняшний день 1 литр бензина для меня стоит в Турции 1 доллар = 5.70 лиры, а в Украине - 31 гривна (я заправляюсь на WOG) то есть 31/27,50=1,1277 доллара. Прикольно, правда? Ой, и попутешествую... Мне - не привыкать... да и бензин - дармовой...

- сегодня получил радостное известие от друга (имя удалено): в супермаркет МЕТРО в Анталии (недалеко от моего дома в Анталии, а сегодня я во Львове) завезли СВЕЖИХ раков: 27 лир или 108 гривен кг...
Ах, ка хорошо... Мой друг их - с винчиком - урожая 2014... по 64 гривны бутылочка...
Фото - воскресенье, получено по Вайберу...
Зображення
Просьба не писать, что Вы успешно ловите раков в Самаре - притоке Днепра. Уважаю.
Сам ловил даже в экзотических местах - даже один раз с мужем одногруппницы жены в Краснодарском крае, где живут - может, Вы и не знали, украинцы. Ваня нырял, доставал раков, выныривал, я забирал раков, подавал ему рюмку самогона, он опять нырял. Так ведро и наловили...
Но то ведь совсем другая история...

Ну, народ, просыпайтесь, понедельник уж ("тяжелый день"), и начинайте строчить умные объективные настоящие отчеты и замечания, как везде у меня все плохо, как "все пропало" и как плохо купить вместо однушки в городке Ирпень двушку в Анталии... Просто для души...
Жду-с...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9619
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 149150151152153 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: cherchiltank і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 884, 885, 886
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8851 6926549
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 13:45
cherchiltank
24760 16545558
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 20:12
барабашов
10012 6253363
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама