Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 721722723724725 ... 1129>
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 07:55

Мало хто з форумчан звернув увагу на вчорашнє рішення Уряду про закриття кордону з окупованим Кримом.
Це добре. Перехрестіться...
Але дехто попав у пастку - зараз величезні черги на виїзд... Відпочили панове...
Мій приятель продає свою нерухомість в Криму з травня 2015 року.
Старт ціни - 600 000 доларів. В травні 2015 йому сказали ріелтори з Ялти: "Хотітє прАдАть - 350 000".
Відмовився, бо сказав мені чесно, що вивіз з України та вклав в омріяну віллу 400 000 доларів.
З 2015 продає частинами:
- перша частина продана в 2018 за 200 000 доларів (гроші вдало вивіз в Україну).
- друга частина продана в 2019 за 180 000 доларів, з яких 150 000 отримана готівкою та вивезена за допомогою жінки (десь там глибоко заховала на грудях - так глибоко, що митник - народжений в Бурятії - і подумати не зміг. Решту - 30 000 - покупець із станиці в Краснодарському краї - не повірите ніколи яка назва - "Гривенская" обіцяв віддати "как только - так сразу".
Мій приятель збирався поїхати за рештою ще 2 тижні тому. Навіть приготував дві свої автівки : Вольво-універсал (колись купив за 60 000 доларів) та Тойоту найновшої моделі (гібрид).
Але прибув в Севастополь без авто - на "перекладних" позавчора о 23-00.
Я написав Вайбером вчора ввечері - "Супер!"
Він відповів коротко:
- Нічого доброго!
Кордон "Україна-Крим" закрито і на виїзд, і на в"їзд...
Щось мені підказує, що у покупця із станиці - не повірете яка назва - "Гривенская" не виявилося 30 000 готівкою...

Я вже писав цю фразу пару раз - треба оформити авторське право:

"В недвижимости - как и в сексе - всё нужно делать вовремя и быстро!" (с)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9617
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 08:15

  akurt написав:Мало хто з форумчан звернув увагу на вчорашнє рішення Уряду про закриття кордону з окупованим Кримом.
Це добре. Перехрестіться...
Але дехто попав у пастку - зараз величезні черги на виїзд... Відпочили панове...
Мій приятель продає свою нерухомість в Криму з травня 2015 року.
Старт ціни - 600 000 доларів. В травні 2015 йому сказали ріелтори з Ялти: "Хотітє прАдАть - 350 000".
Відмовився, бо сказав мені чесно, що вивіз з України та вклав в омріяну віллу 400 000 доларів.
З 2015 продає частинами:
- перша частина продана в 2018 за 200 000 доларів (гроші вдало вивіз в Україну).
- друга частина продана в 2019 за 180 000 доларів, з яких 150 000 отримана готівкою та вивезена за допомогою жінки (десь там глибоко заховала на грудях - так глибоко, що митник - народжений в Бурятії - і подумати не зміг. Решту - 30 000 - покупець із станиці в Краснодарському краї - не повірите ніколи яка назва - "Гривенская" обіцяв віддати "как только - так сразу".
Мій приятель збирався поїхати за рештою ще 2 тижні тому. Навіть приготував дві свої автівки : Вольво-універсал (колись купив за 60 000 доларів) та Тойоту найновшої моделі (гібрид).
Але прибув в Севастополь без авто - на "перекладних" позавчора о 23-00.
Я написав Вайбером вчора ввечері - "Супер!"
Він відповів коротко:
- Нічого доброго!
Кордон "Україна-Крим" закрито і на виїзд, і на в"їзд...
Щось мені підказує, що у покупця із станиці - не повірете яка назва - "Гривенская" не виявилося 30 000 готівкою...

Я вже писав цю фразу пару раз - треба оформити авторське право:

"В недвижимости - как и в сексе - всё нужно делать вовремя и быстро!" (с)

Акурт, щось швидко Крим ти відніс до "купуємо для себе за кордоном"
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34808
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 08:38

Там все просто, профессор Кащенко (с мая 1917 года руководил нервно-психиатрической секцией Совета врачебных коллегий, в 1918—1920 годах заведовал подотделом нервно-психиатрической помощи Наркомздрава РСФСР) - писал: "Развитие ума некоторых индивидуумов часто не позволяет понять причинно-следственные связи."
Востаннє редагувалось akurt в Нед 09 сер, 2020 12:52, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9617
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 08:47

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

К стати, акурт, а карточки Мир принимают в Турции? Допустим могу я, резидент США, купить квартиру 50/50 с американэкпресс и мир? Комбинируя кредитку и дебетовую карту.
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 10:21

ВНЖ в Турции и «сладкие плюшки».

В Турции есть интересная особенность: разные цены для граждан и не граждан на билеты для посещения музеев и достопримечательностей.
Отличие в цене очень существенное - и очень правильно: грех не получить в бюджет деньги от богатых иностранцев. Так вот скидки действуют и для граждан Украины, имеющих ВНЖ в Турции.

О двух из них - просто потому что вчера посещали первое, а сегодня второе. Это очень важно, так как двое из самых частых писателей на этой ветке ведут отчаянную борьбу за чудо финансов - «кешбек» от банка при условии покупки просроченных продуктов или получения ненужных услуг. Один из них на всю Украину хвастался, что получил 100 гривен, из которых удержали 19,5% налогов. Второй не такой богач и довольствуется то 10-ю, то 7-ю гривнами: просто очень кушать хочется.

1. Билет для посещения Археологического музея в Анталии стоит 45 лир (7$).
Однако по предъявлению ID-карты ВНЖ вам оформят прямо на кассе за 60 лир индивидуальную Muze Kard, которая даёт право на посещения в течение года (!!!) абсолютно всех музеев в Турции, всех античных городов, включая Памуккале, куда билет стоит 80 лир. В том числе морские античные города с амфитеатрами и пляжами на берегу моря, как например Фазелис (входной билет кажется 50 лир, планируем быть послезавтра).

2. Билет на посещение одного из самых больших в мире аквариумов - Аквариума Анталии - самый дешевый (без посещения туннеля с акулами, музея восковых фигур и Снежного (!!!) города), стоит 33$.
Достаточно на сайте аквариума ввести номер своего ВНЖ - вуаля - вам билет за 79 лир или 10$ (примерно).
Ну что же, как писал Карл Маркс: «Кто на что учился». Кому и кешбек в 7 гривен за счастье, а кому доллары падают с неба просто так.
Написано на пляже, в Анталии +27...+28, с утра был в некоторых районах освежающий лёгкий дождик.
Температура воды в море +29. На море легкая волна, резвятся дети.
Востаннє редагувалось akurt в Нед 09 сер, 2020 13:18, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9617
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 11:03

  akurt написав:К сожалению, я не вижу сообщений от техасского рейнджера - он у меня в блоке, но думаю он форумчанам даёт ценную информацию о недвижимости в своём штате и приглашает вас на житие. Парни, нАдА ехать!

ВНЖ в Турции и «сладкие плюшки».

В Турции есть интересная особенность: разные цены для граждан и не граждан на билеты для посещения музеев и достопримечательностей.
Отличие в цене очень существенное - и очень правильно: грех не получить в бюджет деньги от богатых иностранцев. Так вот скидки действуют и для граждан Украины, имеющих ВНЖ в Турции.

О двух из них - просто потому что вчера посещали первое, а сегодня второе. Это очень важно, так как двое из самых частых писателей на этой ветке ведут отчаянную борьбу за чудо финансов «кешбек» от банка при условии покупки просроченных продуктов или получения ненужных услуг. Один из них на всю Украину хвастался, что получил 100 гривен, из которых удержали 19,5% налогов. Второй не такой богач и довольствуется то 10-ю, то 7-ю гривнами: просто очень кушать хочется.

1. Билет для посещения Археологического музея в Анталии стоит 45 лир (7$).
Однако по предъявлению ID - карты ВНЖ вам оформят прямо на кассе за 60 лир индивидуальную Muze Kard, которая даёт право на посещения в течение года (!!!) абсолютно всех музеев в Турции, всех античных городов, включая Памуккале, куда билет стоит 80 лир. В том числе морские античные города с амфитеатрами и пляжами на берегу моря, как например Фазелис (планируем быть послезавтра).

2. Билет на посещение одного из самых больших в мире аквариумов - Аквариума Анталии - самый дешевый (без посещения туннеля с акулами и Снежного города), стоит 33$.
Достаточно на сайте аквариума ввести номер своего ВНЖ - вуаля - вам билет за 79 лир или 10$ (примерно).
Ну что же, как писал Карл Маркс: «Кто на что учился». Кому и кешбек в 7 гривен за счастье, а кому доллары падают с неба просто так.
Написано на пляже, в Анталии +27...+28, с утра был в некоторых районах освежающий лёгкий дождик.
Температура воды в море +29. На море легкая волна, резвятся дети.

В музеї жити не будеш, і ВНЖ за абонемент не дадуть.
Краще було би почути історію про те як українському хлопу отримати дешеву іпотеку від Ердогана, і чим це все закінчиться з огляду що ліра впевнено дешевій вже кілька років підряд.

Я так розумію: ліра дешевій - ТРЖН дорожай (в доларах США).
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34808
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 13:13

  akurt написав:Гривня он дешевіє-дешевіє, іпотеку роздають і роздають, а український хлоп як був безхатньо-безлошадним так і буде.

Ви краще розкажіть: на сніданок витрачаєте - це Ви писали - 1000/7=142,857143 мл "молока" жирністю 2,5% із пакета ціною в 10 гривень 90 копійок.
А ось не висвітлили - якось не прозувучало - скільки вівсяних пластівців кладете.
У нас тут форум фінансовий, любимо точність.

А я хотів би уточнити, що пан флай робить після заварювання пальоної польської кави, чи не запаряює її ще пару раз?
Скільки раз пан флай заварює пакетик чаю?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 13:24

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

В Турции новый виток ковида?
Как сообщают местные СМИ, власти 81 турецкой провинции требуют носить маски в общественных местах, таких как площади, улицы, парки, сады, сельскохозяйственные районы, общественный транспорт и офисы.

Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2020/06/23/v-turcii-nazvali-razmer-shtrafa-dlya-turistov-za-otsutstvie-zashchitnoy-maski
Штраф с туриста 900лир с местных наверное в 3 раза меньше?
Шо ж они так туристов-то не любят, что везде норовят обмануть? И на билетах в разы дороже собирают с бедных туристов... отпугивают, наверное.
С такими новостями по ковиду еще и обсервацию по возвращении начнут вводить..
А это из более менее свежего
Турецкие власти выразили обеспокоенность в связи с ростом подтвержденных случаев заражения коронавирусной инфекцией в стране, так как ежедневный прирост числа заражений второй день подряд превышает показатель в тысячу человек, пишут в среду местные СМИ.
Обеспокоенность ситуацией выразила и Медицинская палата Анкары, представители которой заявили во вторник, что "больницы, (оборудованные для больных COVID-19, - ИФ) и отделения интенсивной терапии в Анкаре заполнены на 100%" и не в состоянии принимать новых пациентов с коронавирусом.
Граждан Турции обязали использовать маски в общественных местах, в том числе на пляжах, где участились проверки со стороны полиции.

https://www.interfax.ru/world/720481

В маске на пляже - это конечно очень оригинально, а главное абсолютно бесполезно, но надо же поддерживать продажу масок для туристов (наверное, т.к. местным бесплатно раздают?) - интересный вид будет у возвратившихся с такого отдыха - белый прямоугольник на фейсе :).
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 13:58

  change_pm написав:
  akurt написав:Гривня он дешевіє-дешевіє, іпотеку роздають і роздають, а український хлоп як був безхатньо-безлошадним так і буде.

Ви краще розкажіть: на сніданок витрачаєте - це Ви писали - 1000/7=142,857143 мл "молока" жирністю 2,5% із пакета ціною в 10 гривень 90 копійок.
А ось не висвітлили - якось не прозувучало - скільки вівсяних пластівців кладете.
У нас тут форум фінансовий, любимо точність.

А я хотів би уточнити, що пан флай робить після заварювання пальоної польської кави, чи не запаряює її ще пару раз?
Скільки раз пан флай заварює пакетик чаю?

якщо зелений чай, то до 7 раз
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34808
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 14:27

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

ви більше читайте російські сайти, вони напишуть...
на пляжі маски ніхто не носив, соціальна дистанція не витримується, але якщо це так принципово для вас, то можете викликати поліцію з цього приводу, поліція обов'язково приїде и напише протокол, якщо це комерційна зона відпочинку, також запитає ваше ім'я, щоб сказати тешекюр едірем.
якщо у вас не має грошей купити маску, вам ії безкоштовно дадуть)))
djbnd777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 199
З нами з: 19.12.14
Подякував: 52 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 721722723724725 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 884, 885, 886
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8855 6927169
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 17:38
cherchiltank
24760 16546003
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 20:12
барабашов
10012 6253564
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама