Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 617618619620621 ... 1129>
Повідомлення Додано: П'ят 29 тра, 2020 16:48

akurt
спасибо
т.е. 300 дол в месяц на содержание дома и зп уборщику-садовнику + домоуправительницы?
как-то фантастически минимальна сумма

уплатила за свою 2-ку(с арендаторами) 1434 грн
Из них утримання будинку 381 грн. и вывоз мусора 65грн.
за 10 лет я ни разу не видела уборщицы в подъезде, а электрики-сантехники - за свой счет.
djbnd777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 199
З нами з: 19.12.14
Подякував: 52 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 тра, 2020 17:28

Ну вот боюсь навлечь камни "в свой огород", но реально:
- самый лучший человек, с кем я приятно здороваюсь - это наш работник по дому. Мужчина лет 40. Труженик реальный. Реально тянет через день удлинитель на верхний этаж включает пылесос и все пылесосит. Потом все моет. Реально протирает ручки дверей. Лифт внутри такой чистый - что реально боюсь хоть плечом прикоснуться. Не шучу.
- он же косит газон и подстригает живую изгородь.
- в прошлом году запустили плавательный бассейн 26 мая - досрочно (обычно с 1 июня). В этом году вероятно позже - собрание жильцов ОСББ 14 июня - вот к нему обычно и запускают. Мой бывший подчиненный в Киеве промышляет тем, что "запускает" бассейны и консервирует их - назвал мне цены на запуск вроде 100 долларов, а на консервацию кажется 200 долларов. Это в частных усадьбах.
- дорожки вокруг дома и территорию парковки поливают водой со шланга.
- обратите внимание: нет никаких НДС, отчислений и бухгалтеров - деньги жильцов тратятся только на жильцов.
Вот дорожка вдоль дома к калитке и домику, предусмотренному под консьержа (внутри стоит система видеомниторинга), поле обработки работником примерно неделю назад.
Зображення
А вот новый дом недалеко от моего, в котором начались продажи квартир (цену не знаю, внутри не был) - обратите внимание на придомовую территорию и на плавательный бассейн. Там за ним есть детский бассейн и есть душ. Не фотошоп, фото сделал вчера с надземного перехода в сторону моря. Справа у дома на "нулевом" (по нашему "первый" этаж) видны витрины - будут сдавать под магазин или кафе.
Зображення
Обратите внимание (я показал белой стрелкой) на вертикальные декоративные панели вдоль всего дома (они разного цвета по дизайну) - за ними прячутся наружные блоки кондиционеров - кондиционеры установил застройщик и никто не будет ур** стены дома наружными блоками в разных местах.
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 29 тра, 2020 22:58, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 29 тра, 2020 18:45

Це правильно.
З 1 червня відмінено карантинні заходи. Відкриваються пляжі.
З 1 липня ніби-то відновлюються візити українців.
До речі - викупили миттєво дешеві авіаквитки (були по 50 доларів в один бік) аж до початку листопада.

І я дійсно страждаю. Коли страждаю дуже - купую кавун по 2,9 ліри - 11 гривень кіло.
Коли страждаю не дуже - диньку по 3 ліри - 12 гривень - штука... Ну, чисто щоби не "чокнутися" на карантині...
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 08:41

Як НЕ "страдати" за кордоном
З понеділка 1 червня відкривається доступ (було зачинено з приводу карантина) до пляжів Середземного моря.
Один із самих знаменитих - пляж "Konyaalti" довжиною чи 10, чи 15 км.

Для відвідування необхідно: вийти з своєї власної квартири, пройти пішки 1500-1800 м вздовж алеї із деревами помаранчів та "заземлитися" на оновленому мерією пляжі "Коньяалти".
Новинка сезону: палити цигарки на пляжі заборонено, можна палити тільки у відведених місцях. При вході можна отримати безкоштовну обробку рук спиртовим стерилізатором та отримати безкоштовно захисну маску.
Зображення
Зображення
Зображення
Температура води в морі сьогодні у берегів Анталії +21.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 19:25

ЛЮБОВ ПРИХОДИТЬ ТА МОЖЕ ПІТИ, А ЇСТИ ХОЧЕТЬСЯ ЗАВЖДИ!
або любов приходить та йде, а гарну квартиру хочеться завжди

Весною 2019 на продаж виставили ділянку землі площею 77 соток неподалік від мого будинка.
Я часто проходив поруч, прямуючи до руїн покинутої фабрики із виготовлення ртутних термометрів та залишків заводу із виготовлення автобусів "ЛАЗ" - ой, помилився: до поля для міні-футболу та суспільного саду гранатових дерев. Гранатами я там "пасуся" восени... Тільки і встигай раніше зірвати, ніж всю серцевину виклюють птахи...

Коли оце влітку 2019 все огородили, нагнали техніки та почали завозити грунт.
Так почалося будівництво нового житлового комплексу (тут їх називають "site") на 850 - ой, помилився - на 150 квартир... 12 будинків. 11 з них - на один підїзд із двома квартирами на поверсі...
Зображення
Старт продажів - літо 2019.
Стартові ціни:
- квартири "1+1" - "двокімнатні" площею 60 кв.м - 60 000 ойро. Станом на травень 2020 прайсова ціна - 76 000 ойро.
- квартири "2+1" - "трикімнатні" площею 90 кв.м - 92 000 ойро. Станом на травень 2020 - прайсова ціна 106 000 ойро.
Я точно не знаю, але так відчуваю, що 2 або 3 форумчанина з цього чи форуму, чи гілки вклалися в тую забудову.
Я в тому не приймав ніякої участі - та й вони не дадуть збрехати...
Але зробили мудро: те, що вони купили за 60 000 ойро в 2019, зараз продається за 76 000 ойро.
Термін введення в експлуатацію - травень 2021.
Як справи на сьогодні?
Зображення
Всі корпуси готові... Всі підведено вже під дах... Йдуть роботи в середині та на дахах...
Зображення
На стіні одного з корпусів вивішено велику рекламу компанії Daikin - всі комунікації під кондиціонери тут завжди роблять на етапі будівництва, а не потім...
Зображення
В найбільшій готовності - самий "далекий" від в"їзду корпус, що межує із полем для міні-футболу - тут вже й вікна вставлені, всередині йде укладання кахлів... В ньому в середині я вже трохи ходив - заглядав... (фото днів 10 тому):
Зображення
Ну що ж... почекаємо травня 2021...
Або як у відомій пісні: "Подождём, твою мать, подождём..."
Зображення
Востаннє редагувалось akurt в Суб 30 тра, 2020 20:02, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 19:55

  akurt написав:ЛЮБОВ ПРИХОДИТЬ ТА МОЖЕ ПІТИ, А ЇСТИ ХОЧЕТЬСЯ ЗАВЖДИ!
або любов приходить та йде, а гарну квартиру хочеться завжди

Весною 2019 на продаж виставили ділянку землі площею 77 соток неподалік від мого будинка.
Я часто проходив поруч, прямуючи до руїн покинутої фабрики із виготовлення ртутних термометрів - ой, помилився: до поля для міні-футболу та суспільного саду гранатових дерев. Гранатами я там "пасуся" восени... Тільки і встигай раніше зірвати, ніж всю серцевину виклюють птахи...

Я від віділеного навіть злякався. Думаю, ніх собі, а таки скрив, акурт, що в Хурмі була хфабрика термометрів :!: :lol:
  akurt написав:Коли оце влітку 2019 все огородили, нагнали техніки та почали завозити грунт.
Так почалося будівництво нового житлового комлпексу
Старт продажів - літо 2019.
Стартові ціни:
- квартири "1+1" - "двокімнатні" площею 60 кв.м - 60 000 ойро. Станом на травень 2020 прайсова ціна - 76 000 ойро.
- квартири "2+1" - "трикімнатні" площею 90 кв.м - 92 000 ойро. Станом на травень 2020 - прайсова ціна 106 000 ойро.
Я точно не знаю, але так відчуваю, що 2 або 3 форумчанина з цього чи форуму, чи гілки вклалися в тую забудову.
Я в тому не приймав ніякої участі - та й вони не дадуть збрехати...
Але зробили мудро: те, що вони купили за 60 000 ойро в 2019, зараз продається за 76 000 ойро.

По виділеному, справа в тому, що 1+1 вже давно нема. Ті що були за 76 (в січні здається), зникли за тиждень. Імхо, якщо зараз виставити 1+1 за 85 тис, за пару тижнів продасться.
прайсова ціна 106 000 ойро
ага, залишилась одна квартира = 112 тис.
  akurt написав:Термін введення в експлуатацію - травень 2021.

Супер швидко! І зразу можна буде заїхати, чи здати в оренду на рік! Імхо, 350-375 евро за 1+1 можно сміливо ставити!
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 20:11

Цікаво, що забудовник - перестраховуючися - покупцям восени 2019 говорив обережно, що за планом введення в експлуатацію - травень 2021, але нібито то буде липень 2021.
Але в мене враження, що здадуть раніше травня навіть.

Ще цікаво: на останньому фото ліворуч від комплекса видно зелену полоску землі - вона зараз ВСЯ заставлена коробками, пакунками та контейнерами із полірованим мармуром та кахлями - все класу Преміум або "Люкс" - багато і від відомого виробника Kutahya
http://www.kutahyaporselen.com.tr/tr

Я не тільки був у них на виробництві (на трасі від Анталії до Стамбулу), а навіть спеціально зупинявся в одному із готелів Лас Вегаса, де вони виконали повний дизайн одного із самих відомих готелів.
Так ось: все лежить в пакунках, кожна плитка - і мала і велика - і пачками, і велика окремо в окремих коробках - чесне слово - можна навіть зараз - вже стемніло - піти та вкрасти щось на пам"ять - але ніхто нічого не краде... Все лежить відкрито - навіть можна помацати руками та подивитися етікетки...
Дикі люди... не крадуть...
Зображення
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 22:56

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

change_pm написав:
  akurt написав:ЛЮБОВ ПРИХОДИТЬ ТА МОЖЕ ПІТИ, А ЇСТИ ХОЧЕТЬСЯ ЗАВЖДИ!
або любов приходить та йде, а гарну квартиру хочеться завжди

Весною 2019 на продаж виставили ділянку землі площею 77 соток неподалік від мого будинка.
Я часто проходив поруч, прямуючи до руїн покинутої фабрики із виготовлення ртутних термометрів - ой, помилився: до поля для міні-футболу та суспільного саду гранатових дерев. Гранатами я там "пасуся" восени... Тільки і встигай раніше зірвати, ніж всю серцевину виклюють птахи...

Я від віділеного навіть злякався. Думаю, ніх собі, а таки скрив, акурт, що в Хурмі була хфабрика термометрів :!:
  akurt написав:Коли оце влітку 2019 все огородили, нагнали техніки та почали завозити грунт.
Так почалося будівництво нового житлового комлпексу
Старт продажів - літо 2019.
Стартові ціни:
- квартири "1+1" - "двокімнатні" площею 60 кв.м - 60 000 ойро. Станом на травень 2020 прайсова ціна - 76 000 ойро.
- квартири "2+1" - "трикімнатні" площею 90 кв.м - 92 000 ойро. Станом на травень 2020 - прайсова ціна 106 000 ойро.
Я точно не знаю, але так відчуваю, що 2 або 3 форумчанина з цього чи форуму, чи гілки вклалися в тую забудову.
Я в тому не приймав ніякої участі - та й вони не дадуть збрехати...
Але зробили мудро: те, що вони купили за 60 000 ойро в 2019, зараз продається за 76 000 ойро.

По виділеному, справа в тому, що 1+1 вже давно нема. Ті що були за 76 (в січні здається), зникли за тиждень. Імхо, якщо зараз виставити 1+1 за 85 тис, за пару тижнів продасться.
прайсова ціна 106 000 ойро
  akurt написав:Термін введення в експлуатацію - травень 2021.

Супер швидко! І зразу можна буде заїхати, чи здати в оренду на рік! Імхо, 350-375 евро за 1+1 можно сміливо ставити!
Сейчас появилась одна 1+1 за 76€.
Я так понял один из инвесторов продает .

Отправлено с моего SM-G975F через Tapatalk
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 23:54

Только никому не рассказывайте о том, что то, о чём я рассказывал весь прошлый год, и что можно было взять за 60 000 евро, сегодня можно взять всего за 76 000 евро. И то последнее.
Люди жизнь свою буквально положили, чтобы, не вылезая из дерьма, где сидят по шею, доказывать обратное.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 07:49

Вот такой самолет вчера вечером прилетел из Борисполя в Анталию забрать наших граждан - кому нужно срочно было домой.
Организатор - Консульство Украины в Анталии. Фото в аэропорту Анталии.
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 617618619620621 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24711 16514026
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 19:27
GALeon
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8770 6901906
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:25
BIGor
9981 6234255
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама