Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 150151152153154 ... 1129>
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2018 14:48

Автор ветки, пообедав в ресторанчике на проспекте Чорновола во Львове, как всегда становится безгранично добрым.
Добрые - безгранично щедрЫ.
Потому автор искренне благодарен всем форумчанам, которые, скрепя перьями, пишут и пишут о том, как автор неправильно и нерационально вложил нахомяченные деньги.
Автор может прямо сейчас описать 2 348 случаев неправильного вложения своих собственных средств моими друзьями или коллегами.
Из них 2167 случая связаны с недвижимостью. Самое глупое вложение денег, как всем показал год 2009 и год 2014 - это вложение в покупку квартир. Особенно в Днепре, Запорожье, Кривом Рогу и гораздо восточнее этих славных городов.
В том числе за рубежом.
Поскольку с утра понедельника ещё никто не сочинил какую-нибудь очередную мысль про мои неправильные действия, расскажу об одном из 2167-и случаев с моими приятелями.

ЖУТКОЕ МАРНОТРАТСТВО
(быль)

Для Yuri_T: это на тему ветки.

Итак, наши герои жили-не тужили в славном городе по имени Днепр. Ну как жили... не тужили... молодому мужу переставало хватать белков, жиров и углеводов, совершенно необходимых для выполнения супружеского долга. Кроме того, как Вы знаете, есть только 2 (две) причины для развода супругов: деньги и секс. Другого не было, нет и не будет.
Желая не лишить себя второго, молодая жена голодающего мужа вспомнила, что ее бабушка живёт в Греции, будучи внучатой племянницей старшего конюха короля Константина I.
На том и порешили: воссоединилась внучка с бабушкой, прихватив с собой и изнывающего от тестостерона мужа.
Бабушка поила внучку - как и положено - молочком, а мужа внучки устроили на виноградники работать.
Парень как-то посвежел лицом, на щеках появился здоровый румянец и - в это вообще трудно поверить - его жена как-то почти сразу и родила сыночка.
Скажете, жизнь удалась?
Не все так просто...
Получая каждую неделю зарплату, находящийся в хорошем мужском тонусе молодой муж и отец покупал один лотерейный билет какой-то том европейской лотереи.
Каждую неделю. Один.
«Дорогу осилит идущий!» - помните?
Судьба-злодейка подсунула нашему герою неприятность: очередной билет был выигрышным, и выигрыш составил 2 000 000 евро.

Лирическое отступление: автор на 100% уверен, что все авторы, исписавшие на этой ветке уже сотни страниц, дали бы совершенно ценные советы, как надо потратить 2 000 000 евро.
Автор советов не давал: наблюдал (ну, дал один) со стороны и записывал:
- за 240000 евро были куплены апартаменты в Салониках.
- за 100 000 евро был куплен небольшой 2-х этажный домик в горах Болгарии. Вблизи горнолыжного курорта. Это был мой совет. Вы догадались верно.
- ещё 7500 евро были потрачены на визит супругов в славный Днепр - на пороге квартиры друзей в один из дней появилась «сладкая парочка» с огромным букетом цветов и бутылочкой Метаксы. Без утаивания скажу, что я редко пью Метаксу, но в тот день «было».
- остальные деньги были положены в греческий банк. Так и сказали: капиталовложения в образование ребёнка. Или двух. Или трёх.

Впрочем, как известно, тратить деньги на производство детей и их выращивание - самая напрасная трата денег.

P.S. Пишу на разряжающемся iPhone в ресторане, исправлять ошибки нет никакой возможности. Попробую исправить вечером...
Хотя нет, я забыл, мне в упрёк ставят даже то, что я редактирую собственные тексты...
Даже не знаю, как быть...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2018 16:28

akurt Ээээ, на самом интересном месте... Ну хоть как банк-то назывался?
airmax78
 
Повідомлень: 42889
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5285 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2018 17:25

Название банка говорили, но я не запомнил. Не хотел редактировать - но добавлю, что из тех денег было ещё куплено авто.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2018 17:38

  akurt написав:Название банка говорили, но я не запомнил. Не хотел редактировать - но добавлю, что из тех денег было ещё куплено авто.

Это хорошо, я подозреваю деньги сразу 2 лимона на банковский счёт упали или вообще мешки с деньгами в руки и нормуль :)
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4817
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2018 18:21

  akurt написав:Название банка говорили, но я не запомнил. Не хотел редактировать - но добавлю, что из тех денег было ещё куплено авто.

Банк накрылся?
airmax78
 
Повідомлень: 42889
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5285 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2018 19:24

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:Для Yuri_T: это на тему ветки.

сказки бабушки Арины - на других форумах.
вы, как всегда, ошиблись местом, мой дорогой друг.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2018 21:07

https://www.rbc.ru/business/20/08/2018/ ... ?from=main
Расеяне кинулись скупать турецкую недвигу.
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2018 21:16

Bolt
.... Я так розумію, що хто наскирдував мішечок з дУлярами, той сидить і чекає слушної нагоди, щоб у якісь країні обвалилась її нац. валюта, і тоді собі спокійно купує там житло "за копійки" для ДУШІ, як наприклад, п. Акурт у Туреччині! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2018 23:00

Пан Долярчик, воно ж бачите як получається, весь час у нас гості:
- одна шановна пані - пишеться на три букви - вже тиждень думає, коли вона останній раз купувала рибу... І що це воно таке... Це - сало?
- другий розумний пан все мені доводить, що я пишу в своїй гілці не по темі гілки, а сам ще ЖОДНОГО слова не написав на тему гілки.

А я сьогодні заправився на WOG у Львові пальним по 33-2.70 (персональна знижка)=30,30 гривні або 30,30/27,75=1,092 долари, їду та рахую...

1 літр пального А-95 на АЗС British Petroleum (заправляюсь в Анталії тільки там) мені коштує:
5,70 ліри за 1 літр/6,1062 (курс на цю мить)=0,933 доляри за літр. Ще й маю персональну знижку 3 відсотка...
Тут рОблю перший висновок: в Україні мене критикують виключно багаті людЕ - вони платять за неякісне пальне в 1,092/0,933=в 1,17 рази більше.
Це при тому, що отримують, як правило, максимум 10 000 гривень на місяць.

Ні, ну інколи можуть махнути опахалом та крикнути гучно на цій гілці, "А, може, я отримую в 3 рази більше!" Ну "може" - так "може"...
Ну Ви ж, пан Долярчик, знаєте ціну тому "може"...
В мене приятель - власник фірми "Роги та копита", торгують китайським рулонним металом.
Він може теж хоче сказати жінці, умовляючи народити другого синочка, що отримує на тих спекуляціях як років з 5 тому - по 4 000 долярів на місяць, але не скаже, бо й 1000 не виходить... з лютого по травень зовсім сиділи в "мінусах"...
А так круто бавився, Ауді А8, шкіряний салон... понти...
Геть все продав... Квартиру продав би, але купував ту двушку за 65 000 долярів та вклав в ремонт ще 40... Тепер все разом хтів продати за вартість ремонту - не получається...

БЕНЗИНОВА АРИФМЕТИКА
(текст задачі зі підручника з математики для 5-го класу)

1. Дано: Серпень, але не за горами - гірськолижний відпочинок. Автор зазвичай катається на лижах двічі на рік: Північна Італія, Словаччина, Польща, Грузія, Австрія, Україна. Не вмовляйте мене кататися в Буковелі - не треба, я вас дуже прошу. Не вмовляйте мене кататися на лижах десь у Славському чи ще десь... Так, якщо чесно, то єдине місце, де я якесь задоволення від того отримую, то Плай. Сів в автівку - 2 години за кермом - нормально... нічого так собі, і дешево і прекрасно. Додам, що автор навість свого часу катався на лижах на Ай-Петрі. Ну, там не катання, а так, п"яна забава на весь день... Та й того вже немає...
2. Як попасти зі Львова в мою улюблену Пінічну Італію? Дуже просто: автівка - кордон - лижі в автівку - одна ночівля по дорозі туди в Кракові (готель IBIS Budget - 39 PLN = 10 euro) - одна ночівля по дорозі назад - ціна така сама - і ось моє улюблене містечко Soraga - тризірковий готель з пансіоном та плавальним басейном...
Зображення

В один бік - 1500 (!!!) км.
Класно!
3. Витрати:
- пальне (1500/10)х2х1,29=387 ойро. Це 2 (дві) зарплати романтика Coder, який із незрозумілих для мене причин пише на цій гілці про якісь кумедні речі і чомусь ніяк для того не заведе власну гілку.
- готель з пансіоном на двох у горах - 700 ойро.
- платні дороги в Чехії, Італії та Австрії - додайте ще десь 75 ойро.
- SKI-PASS - (30-40) eurox2x7=560 euro (це дуже смішно, але дешевше, ніж в Буковелі).
- обов"язкове спортивне післякатальне харчування перед плавальним басейном у вигляді "Пляшка італійського Prosecco+Gorgonzola": (4 ойрох2х7)х2=112 ойро.
Коротше, як не викликай підрахуя, 1000 ойро на людину за 10 днів виходить.
Разом на двох: 2000 ойро.

В Туреччині:
На відстані в 40-100 км від мого будинка - 2 (два) гірськолижних курорти.
Але будемо чесними: для порівняння ми поїдемо у найновший та самий класний на сьогодні гірськолижний комплекс в Кайсері; це 650 км від моєї квартири.
Зображення
Викликаємо підрахуя:
- всі автодороги - безкоштовні (є в Туреччині платні, але не тут. Платною є, наприклад, автотрасса від болгарськго кордону до Стамбула - десь 250 км - плата 7 лір або - сміятися будете - 28 (двадцять вісім) гривень, це за швидкісний автобан 130 км на годину з 2-3 полосами в кожному напрямку). Я ось вчора вночі проїхав і по Чернівцях, і по дорозі на Львів - я вас прОшу... Ні, не зовсім погано, але...
- пальне (650/10)х2х0,933=121,29 долари або 100 ойро. Це 0,5 (половина) зарплати романтика Coder. Вже круто!
- готелі: 45х7=315 долярів або 270 ойро.
- SKI-PASS - 50 лірx2x7=700 лір або 117 долярів, або 100 ойро.
- обов"язкове спортивне післякатальне харчування перед плавальним басейном у вигляді "Пляшка турецького білого сухого вина врожаю 2013 +Blu cheese (supermarket Sok - 1 pies - 3,5 TRY= 0,5 euro): (0,5 ойрох2х7)х2=14 ойро. Помилки немає, не 112 ойро, а 14.

Знайти: в скільки разів шановне панство гірше робить підрахунки, ніж я, та в скільки разів відпочинок для мене в Tуреччині буде дешевшим?

Поки роблять підрахунки, починаємо гострити канти!
Востаннє редагувалось akurt в Пон 20 сер, 2018 23:14, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2018 23:06

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Турция конечно страна неимоверно перспективная из за роста населения до 100 млн уже в скором времени, но жарко там летом жить.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 150151152153154 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон, Альтернативщик і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10012 6250919
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
24758 16541712
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922715
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама