Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 615616617618619 ... 1129>
Повідомлення Додано: Вів 26 тра, 2020 12:10

  clientage написав:ой-ой :(
Будет куча маленький детей-зайчат-пострелят, они бегают, прыгают, падают
И куча палок с острыми углами, высотой 50..60см
Да и для взрослого это неудобная высота -- в перделах зоны причинного места, которое иногда заместо головы используют :evil:
Не-не, предложите муниципалитету либо ставить штанги выше уровня глаз, по 2..2.2м (на них можно тенты натянуть), либо оте разметочные палки (цветные шарики) должны торчать из гальки не выше 5см, шобы только их не засыпало камушками.
А еще лучше сделать прибамбас в виде большой цветной пластмассовой кнопки и кнопить по периметру оте места лежбищ :lol:


А можете сказать пару слов про детей/палки/штанги/пластмассовые кнопки в Кирилловке, Приморске, Бердянске, Одессе, Затоке и на Арабатской стрелке, где я отдыхал много много много раз с палаткой и без? Какие там советы муниципалитетам дадите?
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 26 тра, 2020 12:34

  akurt написав:Я взяв трохи вивчив ситуацію із податками при продажу нерухомості в деяких країнах - реально почав - на жартую - від Албанії - був здивований майже однаковим підходом на відміну від України:
обкладається податком за стандартною шкалою країни не вартість проданого майна, а МОЖЛИВИЙ прибуток, отриманий при операції продажу.
Тобто якщо "за що купив- за те продав" - то податок буде нуль.
Якщо продав із прибутком - але він в певних межах (і межа змінюється щорічно офіційним повідомленням) - податок теж нуль.
Якщо володів нерухомістю 5 років - податок нуль.
Продаж земельних ділянок податком не обкладається взагалі (!!!).
І ще цікаво на відміну від України: наступний за роком продажу нерухомості рік - подача Декларації про прибуток - декларування - нарахування податку - сплата. Не сплатив - буде нараховуватися штраф.
Все по-чесному.

P.S. akurt нічого не збирається і не збирався продавати, вивчив трохи те питання, прочитавши на київській гілці про зміну законів в Україні. Стало цікаво.

На відміну від України, іліта та яка плоть від плоті народу, не страждає на ефект даннінга — крюґера і йододефіцит + наслідки радіації. І реально думає, бо є чим :!:
Чи другий варіант, така система була створена в Україні навмисно, щоб всіх замарати масою дрібних порушень, і не дати можливість гнилу систему змінити, бо всі пов"язані. Х.з :!:
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 тра, 2020 12:42

Мене в цьому сенсі здивувала система в Албанії: наприклад, квартира продається РЕАЛЬНО за 300 000 умовних одиниць.
Держава робить свій підрахунок (державний податковий аудит нерухомості) і виходить на цифру в 280 000 умовних одиниць.
Так ось ця цифра в 300 000 не приймається до уваги.
Податок нараховується на цифру в 280 000 умовних одиниць. І вираховується сума податку від ціни купівлі до цифри в 280 000 умовних одиниць.
Як я разумію - дивився приклади в інтернеті - там ще й виникає "податковий кредит".
В будь якому випадку: оподатковується НЕ СУМА ЦІНИ квартири, а отриманий - якщо він є - прибуток.
Ну і важливий нюанс: в Туреччині ніяких платежів нотаріусам, які в Україні беруть гроші навіть за те, що вносять відомості в ДЕРЖАВНИЙ реєстр нерухомого майна.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 27 тра, 2020 08:09

ОБЫЧНАЯ СОВСЕМ - ОБЫЧНАЯ СОВСЕМ - ИСТОРИЯ...

Эпиграф:
  Vlad442 написав:Поделитесь альтернативами. Наверное у вас есть наработки кроме бетона, как сохранить (не говорю про приумножить или заработать) со 100% надежностью с горизонтом 20-40 лет.


  Hotab написав:Искать счастье за границей. Там же и остаться. Продолжая работать по специальности на украинскую или любую другую постсоветскую компанию.


  Hotab написав: На старости лет обязательно надо стремится к просторному жилью.


Все было как обычно, как у всех: покупка голого участка земли в 15 соток на окраине (название города в Украине удалено) - строительство по собственному проекту с помощью проверенной бригады жилого дома - трудные 12 месяцев - сдача самому себе объекта - вселились почти - пришел неожиданно хмырь: "Я куплю" - совет akurt'a "Продавать" - продажа с профитом в 100 000 долларов США - выезд в США - оформление Грин-карты - временное жилье - поиск нового "правильного" - покупка дома новенького (пришлось ждать с пол-года завершения выбранного) площадью 2500 каких-то там непонятных квадратных футов - подсчитали бабло - 390 000 долларов - кредит на 20 лет - первый взнос 30% - шампанское - распитие в прошлое воскресенье с akurt'ом по Скайпу.
До пенсии лет 40...

P.S. Не стану выставлять реальные фото - соблюдая приватность - не скажу штат и город - но это не Канзас, не Техас, не Флорида и не Калифорния. Но нашел в инете видео объекта того же застройщика и такой же ландшафт, и ТАКИЕ же дома: нет ни одного похожего. Все как везде в принципе: в таком же городке неподалеку от Seattle (на восток) со смешным названием Fall City я бродил по улицам летом 2019...

А отмечать новоселье по Скайпу с шампанским - как и новые жильцы дома в 4 bedroom - даже прикольно...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 27 тра, 2020 13:03

Доброго дня, пан Акурт!
Дякую за ваші нотатки на цій гілці. Продовжуйте й далі!

Для себе хотів зрозуміти деякі моменти про житття в Туреччині:
1) Чому місцем для життя ви обрали й рекомендуєте саме Анталію? Чому не Аланья (не Мухмутлар) або район Кумлуджа – Фініке або взагалі любий інший район Середземного моря? На що потрібно звертати увагу при виборі регіону в цілому?
2) Чому ви рекомендуєте купувати тільки новозбудоване житло, а не на вторинному ринку?
3) Чому ви пропонуєте купувати, а не орендувати житло?
4) Яка толерантність сусідів (особливо турків) по житлу? Наскільки вони friendly? Яке їх відношення до українців, християн, не працюючих?

Дякую, якщо відповісте. Якщо вважаєте щось не коректним з питання/відповіді, то напишіть приватно.
Petro2004
 
Повідомлень: 128
З нами з: 28.01.13
Подякував: 192 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 тра, 2020 14:46

  Petro2004 написав:Доброго дня, пан Акурт!
Дякую за ваші нотатки на цій гілці. Продовжуйте й далі!

Для себе хотів зрозуміти деякі моменти про житття в Туреччині:
1) Чому місцем для життя ви обрали й рекомендуєте саме Анталію? Чому не Аланья (не Мухмутлар) або район Кумлуджа – Фініке або взагалі любий інший район Середземного моря? На що потрібно звертати увагу при виборі регіону в цілому?
2) Чому ви рекомендуєте купувати тільки новозбудоване житло, а не на вторинному ринку?
3) Чому ви пропонуєте купувати, а не орендувати житло?
4) Яка толерантність сусідів (особливо турків) по житлу? Наскільки вони friendly? Яке їх відношення до українців, християн, не працюючих?

Дякую, якщо відповісте. Якщо вважаєте щось не коректним з питання/відповіді, то напишіть приватно.


Гарні запитання.
Частково повно або неповно я й раніше висвітлював ці питання.
1) Я вже писав: Стамбул - для тих, хто займається БІЗНЕСОМ. А так - нічого особливого крім дуже великого міста - опереджає за населенням ледь не 50 країн (!!!!) світу. При цьому складний клімат. Для мене полетіти в Стамбул - авіаквиток коштує 80 лір або 300 гривень - 14 рейсів на добу - немає питань.
Анталія - для життя.
Місто із населенням трохи менше Києва. Розвинута інфраструктура, чудовий траспорт, театри, виставкові зали, один із найбільших в Європі стадіонів, і головне - ОСОБЛИВИЙ клімат.
Ще тиждень тому в горах лежав сніг - його видно із майже всіх вулиць Анталії - а в Анталії - сьогодні +26, сонячно, а чотири дня раніше - +36.
Про Аланію. Я товарищую із місцевими корінними турками - вони при слові "Аланія" кривляться так, наче з"їли поганий квашений огірок. Це як село. В несезон вимирає повністю.
Дивіться далі: 30 хвилин на авто від мого будинка або 1 година на автобусі від будинка за 5,6 ліри - то 25 гривень - аеропорт АнталіЇ. 40 ойро - і я в Дюссельдорфі п"ю пиво.
Де розтошоване одне з двох Консульств України в Туреччині - в Анталії.
Де розтшовані самі шикарні пляжі Середземного моря - в Анталії.
Де Ви знайдете в 40 км від бідинка гірськолижний центр на висоті 2400 м - в Анталії.
Де через кожні 200 м парк для дітей з безкоштовними атракціонами - в Анталії.
Можна говорити довго.
Фініке та Адрасан - цікава місцина - був багато разів. Планую поїхати скоро в Адрасан - там така бухта, що бомба. Це приблизно як "Велика Ялта" в Криму і щось на гатунок Сімеїза або Алупки. ЗдОрово - але Ялта - краще.

2) Про вторинний/первинний ринок. Теоретично нічого поганого у "вторинному ринку" не бачу. Просто рахуйте що то моя хвороба - я купував авто завжди із салона нові. Тобто в мене завжди получалося так, що я мав щось нове. Звідси таке відношення. В минулому році продавали непогані пару варіянтів вторинного ринку - треба дивится - думати, мацати ретельно і брати. Але вторинний ринок - то завжди "кіт в мішку". Як купівля авто на ринку.

3) Питання оренди/купівлі цікаве. Я не маю однозначного відношення, і тому розділив би на 2:
А) якщо маєте вільних 50 000 - 60 000 - 100 000 - як я вже писав - лежать у матраці кожного дідуся/бабусі навіть в селі - то навіщо орендувати - то за ціною голого залізобетонного парелелепіпеда в Україні. Далі: з 01.01. 2020 Туреччина не продовжує ВНП українцям і не українціям на підставі Договору оренди житла. Ось вчора говорив із приятелем - він з Вірменії - жив тут як в шоколаді - змушений повертатися в Єреван. Плаче реально. Орендував житло, купити немає грошей.
Б) Про оренду нема нічого поганого: я РЕАЛЬНО розглядаю - СЕРЕД інших - і такий варіянт ДЛЯ себе: орендувати суперову квартиру в суперовому комплексі - просто цукерка - взагалі квартира "2+1" коштує там 130 000 доларів - за 3 500 лір (приблизно 500 доларів - просто сміх для Києва або Львова), а свою здавати за 1500 лір - але отримувати вищу якість житла.
Цікавий варіянт. Робимо розрахунки із жінкою. Тут мої приятелі так роблять: купили ДЕШЕВУ квартиру "у чорта на куличках" - оримали ВНП - здали в оренду - переїхали в суперовий комплекс - як палац - задоволені.
4. Про толерантність. Я знаю тільки 2 (дві) країни в світі, де вам посміхаються, якщо ви скажете "Я - українець", це США, де я буваю щорічно 1-2 місяці (є квитки на 25 вересня), та Туреччина. Ось так коротко за пунктом 4. Те, що тут на цій гілці пишуть псевдознавці про султанів, мусульманство і таке інше - просто дурниці людей, які ніколи далі окружної в Києві ніде не були і в найближчі 70 років не будуть.
Востаннє редагувалось akurt в Сер 27 тра, 2020 20:11, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 27 тра, 2020 15:13

  Petro2004 написав:4) Яка толерантність сусідів (особливо турків) по житлу? Наскільки вони friendly? Яке їх відношення до українців, християн, не працюючих?


Просто статистика про власників квартир у моєму будинку (квартир у будинку - 19) за громадянством:
- Туреччина - 14;
- Німеччина - 1;
- Королівство Нідерландів - 1;
- Франція - 1;
- Україна - 1;
- Молдови (турок-месхетинець) - 1.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 08:10

Є, пане flymane, інфляція.
Не вивчав, як вони її рахують та які позиції саме враховують. Але щорічно - здається в лютому - публікують офіціне повідомлення про рівень інфляції. Тут це важлива цифра, тому що у відповідності до неї можуть:
- підвищити штрафи дорожньої поліції...
- підвищити плату за послуги державних установ (в минулому році підвішили вартість виготовлення картки ВНП с 89 лір до 103 лір)...
- підвищити плату за оренду квартири...

Найчастіше звичайному громадянину то непомітно:
- рік тому цигарки коштували 15 лір - а зараз коштують 15 лір.
- віскі Грантс - мій улюблений - коштували рік тому 145 лір - а зараз коштують 145 лір.
- курка тушка коштує 8,95 ліри кіло, а зараз коштує 8,95 ліри кіло.
- пиво банка коштувало 9 лір а зараз 9 лір
- батон білий коштував 1,5 ліри, а зараз здорожчав - 1,5 ліри...
- риба Дорадо (рекомендую хоч раз у жітті купити таку рибку - продається в Сільпо, і рекомендую брати не велику за розміром - а середню - вона смажена смачніша) - коштувала рік тому 25 лір кг, а зараз коштує 25 лір кіло.

Ось що здорожчало, так це вершкове масло - пачка в 250 грамів коштувала 9,95 ліри, а зараз 10,95 ліри. У перерахунку на "нашу"пачку маємо: (((10,95/250)х200)х27)6,78=34,90 гривень.
Але якщо вразхувати, що 1 (один) літр оливкової олії здешевшав у 2 рази - до 18 лір (72 гривні за 1 літр) - то жити можна...

Дякую, що Ви ретельно слідкуєте за тим, щоби мені було добре жити.

P.S. Реально приємно, що Ви послухали одну мою пораду та дієте саме так, як було в пораді - тому із великим задоволенням читаю Ваші повідомлення на київській гілці. Там у вас реально получається висловлювати цікаві, розумні і актуальні думки. Там реально за Вас не стидно.
Востаннє редагувалось akurt в Чет 28 тра, 2020 10:19, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 08:27

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Назар почему то думает,что анатолийский бетон буит дешеветь
5:05 https://www.youtube.com/watch?v=Bd6fQ-1 ... Sz5pYivMF4
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1430 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 08:49

Послушаем.
Он раньше жил недалеко от меня - буквально метров 300 - на последнем этаже дома, которому лет 10.
Потом переехал в Аланию.
Перед просмотром фильма: я обратил внимание, что появились как-то активно объявления о продаже квартир именно в Алании - которая упоминалась на этой ветке буквально вчера.
Я еще не слушал, что говорит Назар, но для себя поясняю так: там еще в 2018 году народу с баблом навешали лапши на уши, что если они купят квартиру, то ЛЕГКО и просто будут ее сдавать не менее, чем за 20 евро в сутки.
События коронавируса показали, что мало того, что за 20 евро в сутки можно сдать максимум 5 месяцев в году, а реально меньше - но и трудности с авиаперелетами "замораживают" их и без того хотелки.

P.S. Не ожидал от Мизантропа лжи - Назар на 5-ой минуте говорит, что НЕДВИЖИМОСТЬ НИКАК В ЦЕНЕ НЕ КОЛЕБЛЕТСЯ.
Востаннє редагувалось akurt в Чет 28 тра, 2020 08:56, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 615616617618619 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24715 16514975
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 06:20
Frant
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902475
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
9981 6234566
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама