Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 122123124125126 ... 1129>
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2018 09:19

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

.... шось то ваші закордонні ціни нагадують наші тутешні :(
- це там так дешево, чи тут так дорого?
(бо в нас, в Лазурному де Я замовив номер "економ"(просто до душу треба йти на вулицю), знайомі замовили "стандарт"(не ЛЮКС!) - за 1200грн/доба!) :shock:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2018 12:04

  Долярчик написав:.... шось то ваші закордонні ціни нагадують наші тутешні :(
- це там так дешево, чи тут так дорого?
(бо в нас, в Лазурному де Я замовив номер "економ"(просто до душу треба йти на вулицю), знайомі замовили "стандарт"(не ЛЮКС!) - за 1200грн/доба!) :shock:

В Лазурном сезон короче, чем в Греции. А кушать отельерам хочется одинаково.
ПС. 6 ночей в августе на Эгейском море - 9 с чем-то тыс. грн. (не 5 и не 4 звезды, конечно, но с душем в номере).
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3176
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 532 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2018 12:19

  Gastarbaiter написав:
  Долярчик написав:.... шось то ваші закордонні ціни нагадують наші тутешні :(
- це там так дешево, чи тут так дорого?
(бо в нас, в Лазурному де Я замовив номер "економ"(просто до душу треба йти на вулицю), знайомі замовили "стандарт"(не ЛЮКС!) - за 1200грн/доба!) :shock:

В Лазурном сезон короче, чем в Греции. А кушать отельерам хочется одинаково.
ПС. 6 ночей в августе на Эгейском море - 9 с чем-то тыс. грн. (не 5 и не 4 звезды, конечно, но с душем в номере).

... ну то в мене без душа в номері, але за 600+грн/доба а в знайомих з душом 1200грн/доба
... але всеодно, від цін Я акуєваю! :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 15 лип, 2018 16:38

  Долярчик написав:
  Gastarbaiter написав:
  Долярчик написав:.... шось то ваші закордонні ціни нагадують наші тутешні :(
- це там так дешево, чи тут так дорого?
(бо в нас, в Лазурному де Я замовив номер "економ"(просто до душу треба йти на вулицю), знайомі замовили "стандарт"(не ЛЮКС!) - за 1200грн/доба!) :shock:

В Лазурном сезон короче, чем в Греции. А кушать отельерам хочется одинаково.
ПС. 6 ночей в августе на Эгейском море - 9 с чем-то тыс. грн. (не 5 и не 4 звезды, конечно, но с душем в номере).

... ну то в мене без душа в номері, але за 600+грн/доба а в знайомих з душом 1200грн/доба
... але всеодно, від цін Я акуєваю! :mrgreen:


Дешевле уже на месяц там брать в аренду квартиры, так как те же 600 грн/день получаются со всеми нужными удобствами. :D
joniannoxha
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5
З нами з: 15.07.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 лип, 2018 15:49

... По Турции. Цитирую уважаемого Фунтика с соседнего форума.

Центральный банк Турции вопреки ожиданиям рынка сохранил процентные ставки без изменений в своем первом решении о денежно-кредитной политике после выборов президента страны, поскольку вновь избранный президент Реджеп Тайип Эрдоган назначил своего зятя «новым экономическим царем страны». Акции и лира обрушились. Банк удержал недельную ставку репо на уровне 17.75%, на целый процент ниже, чем гласила медианная оценка аналитиков в опросе Bloomberg. Лира упала на 4.2% до 4.9384 доллара. «Это шокирующее решение, учитывая, что инфляция резко ускорилась, а лира ослабла до рекордного минимума в начале этого месяца», — сказал Петр Матис, валютный стратег в Rabobank в Лондоне.Решение во вторник было под пристальным вниманием инвесторов, которые искали указания на курс денежно-кредитной и фискальной политики после назначения Берата Албайрака министром финансов в начале этого месяца. В прошлом Албайрак широко высказывался в поддержку неортодоксальных экономических взглядов Эрдогана, который настаивает на том, что инфляция будет замедляться, если затраты по займам для компаний и домашних хозяйств будут снижены.Без прямого опровержения подобных взглядов Альбайрак использовал свое первое интервью в своей новой роли, чтобы заявить, что поддерживает в целом политику независимости и невмешательства в работу центрального банка, что политические решения будут соответствовать экономическим реалиям и требованиям рынков.
POSToronnim V
 
Повідомлень: 64
З нами з: 15.09.16
Подякував: 37 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 лип, 2018 02:43

POSToronnim V
Причем тут фунтик и соседний форум?
http://www.profinance.ru/news/2018/07/2 ... a-4-4.html
jabba
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5346
З нами з: 18.12.08
Подякував: 349 раз.
Подякували: 347 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 лип, 2018 13:02

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Ну так теперь akurt ещё дешевле будет рыбу покупать в метро с гривневой карты...
правда квартирка подешевела малехо
Stringer
 
Повідомлень: 11643
З нами з: 23.01.13
Подякував: 346 раз.
Подякували: 1629 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 26 лип, 2018 02:01

  Stringer написав:Ну так теперь akurt ещё дешевле будет рыбу покупать в метро с гривневой карты...
правда квартирка подешевела малехо


Якщо кажуть, що інфляція прискорилась значить рибка мала б подорожчати і квартирка доречі теж. Але це в теорії... Як воно є на практиці- це вже інша справа. А от депозит пана Акурта в лірах це є повний фейл, і в теоріїї і на практиці)))
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 30 лип, 2018 15:06

Реально не заходив дуже давно... Навіть не читав попердні сторінки, щоби не зіпсувати собі гарний настрій. Навіть не інтересно, що пишуть дурнуваті, яких тут купа.

Пан Долярчик, ви праві: в мене все ОК, зараз я ТИМЧАСОВО у Львові.
А так все за планом: поки збоченці та невдахи лили бруд, я мандрував дорогами США. Цього разу побив власний рекорд: проїхав декількома штатами не одну тисячу кілометрів, один раз хотів зробити неможливе, відвідати покинутий у горах міст 19 сторіччя, заїхав на приватну територію (були попередження), їхав по дорогах, устелених щебенем. Не працював ні телефон, ні навігатор, але до того мосту добрався, дивуючись тому, що тільки ТОДІ не робили люди, щоби вижити в тому буремному 19-сторіччі: суцільні гори... В тих покинутих Богом горах дуже далеко від цивілізації - майже на кордоні із Канадою - вони працювали та працювали... Дорогу нам перебігали олені та косулі... Повзали ящірки... Не було ніде і нікого... Медвежий кут (реально я боявся, що вийдуть ведмеді).
Поїхав назад... невдовзі дорогу мені - я побачив із подивом іздалеку, що на дорозі лісової просіки стоїть величезна біла автівка - вона виїхала - та перегородив мені шлях здоровенний джип, з якого із вінчестером вийшов кремезний - під 2 метри - рейнджер і пояснив мені - дурню - що то є приватна територія... А на приватній території... Ой, що можна зробити із нікому не відомим українцем... Я щось там бурчав типу ..."хотів подивитися покинутий міст у горах"... Він кивав головою та відповідав, що на перегляд мосту треба мати permit (дозвіл), а у мене його немає. Тому зараз буде ескорт у Поліцію, складаняя протоколів та оплата величезного штрафу.
Я перехрестився та глянув на небо: Бог є!
Раптом по лісовій дорозі і рейнджер, і я побачили, що в наш бік із глухого лісового кута рухалась автівка та раптом зупинилася. З боку того водія було чітко видно, що йому лісову дорогу перегородили дві автівки білого кольору (я був на Мерседесі).
Той автомобіль завмер і не рухався...
Рейнджера перекосило. Він не відривав погляд від тієї іншої автівки та раптом спитав, куди я планую рухатись далі? Я відповів, що мешкаю в Seattle.
Він сказав мені: However, you are free and you can go!
Сам він погнався за іншим порушником. Я не знаю, хто то був... Можливо, воскрес герой серіалуNarco (дуже рекомендую подивитися всі сезони).
А я "вдарив так по газам", що Мерседес ледве не проскочив за декілька десятків кілометрів поворот виїзду із того гірського лісу.
Плив по щебеню, як корабель...
Досі згадую із жахом і задоволенням.

В липні продав останню із тих земельних ділянок, що у мене були у Львові... Гроші вивів у турецький банк та в інет-банкінгі конвертував у турецьку ліру. Відкрив депозит у лірах під 17,5 відсотка річних.
Беремо калькулятор:
- припустимо, Ви продали 1-к вартиру у Львові за 40 000 долярів (або - навпаки - купили 1-к квартиру у Львові під здачу і хочете мати із того зиск - припустимо, в 7 000 гривень на місяць або 7000/27=260 долярів на місяць. Не забудьте: 260.
- припустимо Ви конвертували 40 000 долярів у турецькі ліри (сьогодні 1 доллар=4,90 ліри).
- не припустимо, а реально робимо: відкриваєте через інет-банк депозит під 17,5 відсотка річних (будь-який термін, навіть 1 місяць дозволяється - однаково (!!!) 17,5 відсотка річних).
Беремо калькулятор:
40 000х4,90=196 000 лір.
Проценти за рік (ніякими податками не обкладаються): 196 000х17,5/100=34 300 лір або 2 848 лір на місяць.
У переводі на доляри: 2 848/4,90=583 долари ні місяць. П"ятьсот вісімдесят три.
Вам дає стільки здача в оренду у Львові? 260? Да?

Але не варто витрачати 2 848 лір на дурниці типу "доляри".
Варто:
- Літр молока у Львові 25 гривень, а в Туреччині 2,25 ліри х 5,5 (перевідний коефіцієнт) = 12,38 гривні.
- Кілограм Доради або Сібаса у Львові 270-305 гривень, у Туреччині 18 х 5,5= 99 гривень.
- Пляшка класного сухого білого вина до риби класу Преміум 15 х 5,5 = 82,50 гривні.

Я починав цю гілку із простою думкою про РОЗУМНИХ людей.
Просто поділитися досвідом...
Злетілися гнилуваті ворони та жаби. Боже, як вони каркали та кричали, що я ріелтор... Як квакали та верещали...
Не встигну я написати, що мене на балконі власної квартири біля моря не кусають ні комарі, ні мухи - бо їх там немає - відразу ціла купа збоченців розказує, сидячі у гнилоподібному вонючому хрущику під Києвом, що сотні турків ходять і сиплять отруту в мене під балконом...
Не встигну я написати, що всього за 95 долярів в обидва боки купив авіаквитики та прилетів на 2 дня у Львів прямо з Анталії (із пересадкою в Стмбулі) у справах - купа невдах розписує, що в мене IP-адреси із Хабаровська та я кремлівській шпійон... Ну дурнуваті, ну що поробиш...
На мене вилили відра та виварки образ та бруду ті, хто має приховані адреси та має багато аккаунтів... А я не клон і не мав, і не маю інших аккаунтів...
Вибачайте, я не Мічурін та не Дарвін, із ворон та жаб не збираюся робити розумних...
До побачення...

P.S. Для збоченців та невдах - я реально не заходив на сайт декілька місяців та реально НІЧОГО НЕ ЧИТАВ, крім рядків пана Долярчика (за версією збоченців - я його клон), що вище і тільки на цій сторінці. Зрадів, що він живий-здоровий.
Для адекватних читачів: "Хто не всиг, той опіздав!" - у Туреччині припинили відкривати рахунки українцям-візітерам. Відкривають тільки тим, хто купив квартиру, відкрив рахунки на постачання води та електрики.
На сьогодні витрати на утримання квартири мною:
- "Айдат" - кварплата в ОСББ - 70 лір на місяць або 385 гривень (де в кого із моїх знайомих Айдат скадає 70-150 лір: максимум тоді, коли крім обов"язкового басейна для мешканців будинка є підземний паркінг, сауна, хамам, тренажерний зал та "жива" охорона.)
- рахунки на воду виставляли за місяць максимум на 40 лір (220 гривень).
- рахунки на електрику за місяць максімум скаладали 46 лір (253 гривнні. Треба врахувати, що працювали в окремі дні кондиціонери і гаряча вода в мене - безкоштовно (сонячні колектори).
- рахунок за телефонний зв"язок та інтернет - 60 лір на місяць (330 гривень, дорого, але нічого не поробиш).
ІНШИХ ВИТРАТ У МЕНЕ НЕ БУЛО.

Бувайте здорові! Перехрещуся...
Востаннє редагувалось akurt в Пон 30 лип, 2018 15:34, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9619
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 30 лип, 2018 15:30

akurt Как всегда интересно пишете !
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 122123124125126 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон, BIGor, Vadim_ і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 884, 885, 886
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8855 6926683
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 14:31
Hotab
24760 16545614
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 20:12
барабашов
10012 6253384
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама