Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 10601061106210631064 ... 1129>
Повідомлення Додано: Чет 06 тра, 2021 21:21

  Мизантрóп написав:Гава1 або Флор1да

Мне Флорида не зашла... Я на старости лет даже там не хотел бы жить.
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 01:14

  Понаехал написав:
  Мизантрóп написав:Гава1 або Флор1да

Мне Флорида не зашла... Я на старости лет даже там не хотел бы жить.

Флорида - для тех кто пытается сэкономить на жилье и при этом жить в теплом климате, ну и конечно же мекка ваших американских пенсионеров. В Турции тоже есть подобное место для жизни, правда оно по сравнению с Флоридой несколько микроскопическое. Это самый отдаленный район Анталии, который берет название от одноименного фрукта, очень популярного в Турции. :D Там до пляжа всего лишь километра четыре пешком пройтись, особенно в сезон по ПУСТЫРЯМ и раскаленному асфальту при температуре + 40 . Я по этой Хурме ( правильнее название района писать с приставкой ТРЕШ :mrgreen:) через google map прогулялся недавно( сьемки прошлого года кстати) и теперь понимаю, почему в этом ГЕТТО для русскоязычных инвеШторов ( ДЛЯ СЕБЯ А НЕ В АРЕНДУ), покупают зачастую только те, у кого нет денег на приличный район типа Лары или Лимана на ПЕРВОЙ ЛИНИИ у моря или кого просто обманули хитрые местные риелторы. :lol:
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1169
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 268 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 02:02

  roberto dark написав:Флорида - для тех кто пытается сэкономить на жилье и при этом жить в теплом климате, ну и конечно же мекка ваших американских пенсионеров. В Турции тоже есть подобное место для жизни, правда оно по сравнению с Флоридой несколько микроскопическое. Это самый отдаленный район Анталии, который берет название от одноименного фрукта, очень популярного в Турции. :D Там до пляжа всего лишь километра четыре пешком пройтись, особенно в сезон по ПУСТЫРЯМ и раскаленному асфальту при температуре + 40 . Я по этой Хурме ( правильнее название района писать с приставкой ТРЕШ :mrgreen:) через google map прогулялся недавно( сьемки прошлого года кстати) и теперь понимаю, почему в этом ГЕТТО для русскоязычных инвеШторов ( ДЛЯ СЕБЯ А НЕ В АРЕНДУ), покупают зачастую только те, у кого нет денег на приличный район типа Лары или Лимана на ПЕРВОЙ ЛИНИИ у моря или кого просто обманули хитрые местные риелторы. :lol:

Флорида- для состоятельных пенсионеров. Но мне больше нравится Техас. По многим причинам. Тот же Корпус Кристи или Порт Изабель вполне себе, если не ценитель белых песков как я, а ценитель выехать прямо на пляж на траке. ^_^
Турция мне и даром не нужна. Если уж выбирать дешевую жизнь у моря на старости- мой выбор Махачкала.
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 08:14

  Понаехал написав:Флорида- для состоятельных пенсионеров. Но мне больше нравится Техас. По многим причинам. Тот же Корпус Кристи или Порт Изабель вполне себе, если не ценитель белых песков как я, а ценитель выехать прямо на пляж на траке. ^_^
Турция мне и даром не нужна. Если уж выбирать дешевую жизнь у моря на старости- мой выбор Махачкала.

Это что-ли? https://varlamov.ru/1266779.html
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8765
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 1719 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 09:31

  roberto dark написав:Сколько стоит жизнь в Турции. О чем молчат Риелторы! (Алания) / ЖЕКА В АЛАНИИ
https://www.youtube.com/watch?v=yEHdI-YFBUo А нам тут заливает "отец всех сказочников" про дешманскую жизнь в Турции! Ещё бы... Да там и штукой баксов на персону не обойтись. И смысл какой в таком дауншифтинге? Да я на 1000$ в месяц не то что во Львове, а даже и в Киеве проживу не плохо, с походами с барышнями на выходные в модные кафешки.

Да, турецкая халява уже закончиласть...
https://www.youtube.com/watch?v=OvcY297XrFM
На очереди очередное повышение цен на ЖКХ, транспорт, еду и прочие услуги...
RTC12
 
Повідомлень: 648
З нами з: 09.05.15
Подякував: 105 раз.
Подякували: 326 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 12:25

Пане roberto dark, а поділіться із форумчанами роздумами та прийнятим рішенням про купівлю Вами в 2019 році квартири у Києві, до якого Ви особисто не мали та не маєте ніякого відношення.
Що спонукало, які чинники, який економічний бік питання? Які райони розглядали та на якому зупинилися?
Питання на тему гілки, бо нерухомість Києва і для мене (я хотів купити квартиру в 100 кв.м в 2005 році - але Бог відвів), і для Вас особисто - реальний закордон.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9468
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3534 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 12:42

  akurt написав:Пане roberto dark , а поділіться із форумчанами роздумами та прийнятим рішенням про купівлю Вами в 2019 році квартири у Києві, до якого Ви особисто не мали та не маєте ніякого відношення.
Що спонукало, які чинники, який економічний бік питання? Які райони розглядали та на якому зупинилися?
Питання на тему гілки, бо нерухомість Києва і для мене (я хотів купити квартиру в 100 кв.м в 2005 році - але Бог відвів) і для Вас особисто - реальний закордон.

По перше хто сказав, що до Києва відношення не мав? Це знову ваша фантазія і чергова маніпуляція.

Мав і маю бо кожен рік ( за винятком минулого) у своїй спадковій київській трьошці, перебуваю не один тиждень та жив там деякий час також. Місто знаю непогано , є родичі у Києві та немало знайомих. В 2019 році було вирішено поступово продавати активи у Львові, та переключитися на Київ, по деяким причинам і зараз ( в зв'язку з пандемією), я тим більше впевнений, що рішення було правильне.
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1169
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 268 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 12:51

Приємно прочитати перший раз за останній рік адекватні думки та роздуми.
Вмієте.
Але трохи нелогічно получається з точки зору економіки:
- вивести пасиви зі Львова у Київ - припустимо, є раціо. Хоча і спірне.
- виставити квартиру, куплену в 2019 році в Києві - в березні 2021 року - вже "контакти" не замикаються: раціо зникло....
Що скажете?
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9468
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3534 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 13:28

  akurt написав:Приємно прочитати перший раз за останній рік адекватні думки та роздуми.
Вмієте.
Але трохи нелогічно получається з точки зору економіки:
- вивести пасиви зі Львова у Київ - припустимо, є раціо. Хоча і спірне.
- виставити квартиру, куплену в 2019 році в Києві - в березні 2021 року - вже "контакти" не замикаються: раціо зникло....
Що скажете?

Раціо зникло, якщо зависнути думками у 2019 році, та не розуміти "ЩО СІ РОБЕ НА ДВОРІ")).

А в 2021 ситуація перевернулась з ніг на голову з того часу на фоні останніх подій з пандемією. ФРС тріщить від посилювання їхньої монетарної політики і надруковали за останніх півтора року стільки трильонів грошей, що рефінансувати будуть жорстоко у найближчому майбутньому. Для людини, хоч трохи яка має розуміння у финансах, це чіткий сигнал на чергову інфляцію,бюджетні дефіцити, банкруцтва великих підприємств і т.д .
Все це чимось потрібно покривати? І чим як думаєте? Майбутньою світовою економічною кризою звичайно. Пригадуєте як її пережила Україна у 2008 році? А як Ізраїль? Це небо і земля. Ось і думайТЕ!
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1169
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 268 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 тра, 2021 13:46

  change_pm написав:
  RTC12 написав:
  roberto dark написав:Сколько стоит жизнь в Турции. О чем молчат Риелторы! (Алания) / ЖЕКА В АЛАНИИ
https://www.youtube.com/watch?v=yEHdI-YFBUo А нам тут заливает "отец всех сказочников" про дешманскую жизнь в Турции! Ещё бы... Да там и штукой баксов на персону не обойтись. И смысл какой в таком дауншифтинге? Да я на 1000$ в месяц не то что во Львове, а даже и в Киеве проживу не плохо, с походами с барышнями на выходные в модные кафешки.

Да, турецкая халява уже закончиласть...
https://www.youtube.com/watch?v=OvcY297XrFM
На очереди очередное повышение цен на ЖКХ, транспорт, еду и прочие услуги...

Чуваки, не ганьбіться! Ви ж не поруч з Флаєм в підвалі живете?

Скільки ви витрачаєте на життя, там де ви живете?


Вопщем такі розклади:
https://fi202x.blogspot.com/2021/05/fire-2021.html
вна неньці достатньом мати активами лям гривень еквівалент, щоб "звільнити боса"
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34476
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2761 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 10601061106210631064 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16515839
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902959
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
9981 6234782
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама