Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 10781079108010811082 ... 1129>
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 20:05

Пане roberto dark - будемо сподіватися, що за останню добу Ваш стан не погіршився - не дивлячись на негаразди - весь світ переживає за громадян та не громадян Ізраїля - мені подобалася наша суперечка про те, де ЛІТО в січні краще:
на березі Середземного моря чи на березі Середземного моря.
В сміслі в Анталії, чи на кордоні із Ліваном.
Перемогла тоді нічия. Мир. Що актуально для сьогодення.
Розкажіть: який район Києва Ви обирали восени 2019 для купівлі квартири.
Я гадаю, це НЕ суперсекретна інформація, реально гілка про нерухомість, і для Вас, як мешканця Ізраїля - Київ - то закордон.
Так чином, прості несекретні питання:
- район Києва (я погано знаю Київ);
- квартира яка - однушка-двушка-трьошка.
- орієнтир вкладень.
Це реально на тему гілки і буде цікаво.
Щоби Ви не лякалися: я особисто на цій гілці писав, що сам ледве не купив квартиру в Києві.
Розглядав 2 варіанти:
- На Позняках - ідея була в тому, щоби була квартира площею в 100 кв. м та з видом на Дніпро (центр мене зовсім не цікавив). Ціну точно пом"ятаю - було по 700 доларів квадрат - разом 70 000, в ремонт планував вкласти 30 000 доларів та вийти на 100 000 доларів.
- в кінці проспекта Перемоги ліворуч - будували 3 хмарочоси з видом на ліс та озеро; дуже мені то пасувало. По ціні виходило майже те саме.
Чисто з технічних причин - знаєте як часто буває - велкими задумам може завадити дрібничка - не плигнув у поїзд та не приїхав зі Львова на купівлю. Не зрослося.
Тому: ТАЄМНОГО НІЧОГО НЕМАЄ, розкажіть, поділіться.
Востаннє редагувалось akurt в Суб 15 тра, 2021 20:10, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3562 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 20:08

  change_pm написав:Нікого я не захищаю, я за справедливість і спілкування по тємі...

Акурт розповідає, як добре жити в Туречинні... Приводить свої витрати на життя, купівлю, як проводить час і так далі...

Що він отримує? Відро помиїв :shock: від кого? Від більшості, яка сидить в Україні і нічого по тємі не може росказати...

Колись тут відписував форумчанін з Тайланда, писав, поки хворів... Більще не пише, бо часу немає...

Ось ти коли поїдеш в ПСА, будеш тут самим модним дописувачем!

Чому, наприклад, роберт не міг би писати про життя в ізраїлі? Ясно, шо якщо ти не їх крові, ловити тобі там немає чого! Але було би по тємі...

акурт так і не відповів на запитання, скільки тре активів для життя в Анталії, в стилі F.I.R.E. з покупкою для себе

Я привів розрахунки по Україні, що достатньо 1 млн. грн. на особу (32Куе).

Досі чекаю.

Замісць цього пише нісенітниці про покинуту жінку і голодних дітей в підвалі райцентру. Тому приходить висновок, що в людини їде поїхав дах.

Також ллються постійно помиї, як зле в Україні, всі всіх надурють на кожному кросі, а от в Туреччині всі законопослушні, гаманці знаходять і повертають, корупції нема, і т.д. і т.п.

Складається враження, що обліківка веде інформаційну війну проти України на користь Туреччини.

Не знаю, як іншим, але для мене таке читати про Україну огидно. Так як тут за можна мати всі блага цивілізації, які має золотий мільярд: цілодобово електрика, каналізація, питна вода з крану, опалення, інтернет...

Більшість населення земної кулі таких умов не має, а ті хто мають, за це їм тре платити набагато більше.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34724
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 20:53

  flyman написав:акурт так і не відповів на запитання, скільки тре активів для життя в Анталії, в стилі F.I.R.E. з покупкою для себе

Я привів розрахунки по Україні, що достатньо 1 млн. грн. на особу (32Куе).

Досі чекаю.

Йо, ну не хоче тобі людина розказувати скільки треба активів... я також більше такі речі обговорвати не буду..

Витрати акурта можна було давно порахувати, він колись писав...

І особисто мені пофіг, які в нього активи і витрати...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 20:59

  flyman написав:Також ллються постійно помиї, як зле в Україні, всі всіх надурють на кожному кросі, а от в Туреччині всі законопослушні, гаманці знаходять і повертають, корупції нема, і т.д. і т.п.

Складається враження, що обліківка веде інформаційну війну проти України на користь Туреччини.

Не знаю, як іншим, але для мене таке читати про Україну огидно. Так як тут за можна мати всі блага цивілізації, які має золотий мільярд: цілодобово електрика, каналізація, питна вода з крану, опалення, інтернет...

Більшість населення земної кулі таких умов не має, а ті хто мають, за це їм тре платити набагато більше.

Тю, я ж писав - огидно:
- бан,
- не читай...

Якщо б ти вів нормальнє, а не бомжацьке життя на 125 баксів в місяць, штопаючи шкарпетки по 5колу і заварюючи чай в 5й раз... то ти б знав наскільки дороге життя в Україні, і порівнюючи з витратими акурта побачив би де тобі дешевше...

А коли то порівнюєш гнилу грушу зі смітника зі свіжим персиком, то звичайно, шо груша - девевше, тіко вона вже згнила два рази...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 21:23

  change_pm написав:
  flyman написав:акурт так і не відповів на запитання, скільки тре активів для життя в Анталії, в стилі F.I.R.E. з покупкою для себе

Я привів розрахунки по Україні, що достатньо 1 млн. грн. на особу (32Куе).

Досі чекаю.

Йо, ну не хоче тобі людина розказувати скільки треба активів... я також більше такі речі обговорвати не буду..

Витрати акурта можна було давно порахувати, він колись писав...

І особисто мені пофіг, які в нього активи і витрати...

Розмова не про активи акурта, а про те щоб не було "голою задницею в крижану воду".
От думаю їхати в Туреччину, або Португалію.
В Португалію, підубита хатка коштує 30Кєвро з кількома акрами землі та садом,
в Туреччині апартаменти за 4 км від моря 60Кєвро.

Далі рахуєм витрати на місяці і прикидаєм кешфло, та думаєм, що ж його буде генерити.

Умовно, скажімо вийде, що тре для Анталії мати 300Куе активів (300уе на ніс в місяць), а для Португалії 330Куе (330у.е. в місяць на особу).

Я би вибрав Португалію при такій різниці в 10%. Ось і вся казочка.
Востаннє редагувалось flyman в Суб 15 тра, 2021 21:27, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34724
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 21:33

  flyman написав:Умовно, скажімо вийде, що тре для Анталії мати 300Куе активів (300уе на ніс в місяць), а для Португалії 330Куе (330у.е. в місяць на особу).

Я би вибрав Португалію при такій різниці в 10%. Ось і вся казочка.

Флай, дістань вже свій польський пашпорт і не мудохай нам голову своєю проблемою вибору... :mrgreen:

зі. по португалії...
подумай про вартість перельоту,
вартість мед.страхівки,
вартість комунальних і те що там немає частише за все кондюків і газу, а взимку буває реально холодно...
мова... (ти вже вчиш португальську?)
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 21:34

  change_pm написав:
  flyman написав:Також ллються постійно помиї, як зле в Україні, всі всіх надурють на кожному кросі, а от в Туреччині всі законопослушні, гаманці знаходять і повертають, корупції нема, і т.д. і т.п.

Складається враження, що обліківка веде інформаційну війну проти України на користь Туреччини.

Не знаю, як іншим, але для мене таке читати про Україну огидно. Так як тут за можна мати всі блага цивілізації, які має золотий мільярд: цілодобово електрика, каналізація, питна вода з крану, опалення, інтернет...

Більшість населення земної кулі таких умов не має, а ті хто мають, за це їм тре платити набагато більше.

Тю, я ж писав - огидно:
- бан,
- не читай...

Якщо б ти вів нормальнє, а не бомжацьке життя на 125 баксів в місяць, штопаючи шкарпетки по 5колу і заварюючи чай в 5й раз... то ти б знав наскільки дороге життя в Україні, і порівнюючи з витратими акурта побачив би де тобі дешевше...

А коли то порівнюєш гнилу грушу зі смітника зі свіжим персиком, то звичайно, шо груша - девевше, тіко вона вже згнила два рази...

не покидає відчуття, що ти чергове альтерего акурта,
ті самі фрази, та ж демагогія.

з.і.
чай в мене з липи, м"яти і аліекспреса, а не з пакетів, але це упустим як і решту маячні
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34724
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 21:41

  akurt написав:Я вже подумав, що шановний пан roberto dark лежить у бомбосховищі, коли - живий, слава Богу.
Бачте, пане роберто - Ви тут віщували З СІЧНЯ ДО БЕРЕЗНЯ на цій гілці про крах Туреччини із-за "нульового" туристичного потоку, а воно бач як сталося: і туристичний потік на землю обитовану нуль і на віщуна ракети летять...
Тримайтеся.


Аккурт,да не преувеличивайте...Какие ракеты??Водопроводные трубы "туземцы" зарядили и пускают "феерверки" в сторону "святой земли",хоть убило кого-так нет,евреи в ответ долбут из артилерии,беспилотников и авиации.Это ж как с туземцами воевать бестолковыми,против луков и стрел хе-ра-чи-ть со 120мм гаубицы и расстреливать как в тире ракетами,кто в тебя булыжники бросает...С арабов воители,как с говна пуля,для Израиля чудесная мешень и безостановочная ротация и обновление боеприпасов."Достойный противник" для наидревнейших.

Акуурт,из первых уст...Что с передвижением меж городами Турции??? Автобусное сообщение прервано??Блокпостов на выезде много наставили?? Как со свободой передвижения?? Мосх сношают,проверки дотошные?? Спасибо.
osafly
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1638
З нами з: 29.05.14
Подякував: 117 раз.
Подякували: 494 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 21:43

  change_pm написав:
  flyman написав:Умовно, скажімо вийде, що тре для Анталії мати 300Куе активів (300уе на ніс в місяць), а для Португалії 330Куе (330у.е. в місяць на особу).

Я би вибрав Португалію при такій різниці в 10%. Ось і вся казочка.

Флай, дістань вже свій польський пашпорт і не мудохай нам голову своєю проблемою вибору... :mrgreen:

зі. по португалії...
подумай про вартість перельоту,
вартість мед.страхівки,
вартість комунальних і те що там немає частише за все кондюків і газу, а взимку буває реально холодно...
мова... (ти вже вчиш португальську?)

португальська не турецька, можна вивчити,
давай ще більше жахів, бо якось не страшно в Португалію
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34724
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 21:48

  flyman написав:португальська не турецька, можна вивчити,
давай ще більше жахів, бо якось не страшно в Португалію

Варум? Якщо ти вирішив, я за тебе радий!

Будуть репортажі про життя в Португалії...клас!!!

Головне, шоб ми всі булі живі і здорові, і раділи один за одного! :D

зі. Особисто я в Португалії не поїду, ойропашпорта в мене немає, а отримувати за 500 куе золоту візу бажання немає...
Востаннє редагувалось change_pm в Суб 15 тра, 2021 21:49, всього редагувалось 1 раз.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 10781079108010811082 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10005 6249900
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 01:03
Успіх
24758 16540513
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922032
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама