Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 296297298299300 ... 1129>
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2019 14:13

ПЛАЧ ЯРОСЛАВНИ

Епіграф:
В Путивлі-граді вранці-рано
Співає, плаче Ярославна,
Як та зозуленька кує,
Словами жалю додає.

(Тарас Шевченко)

Пани все думають, як позбутися витрат на комунальні послуги.
Ну не хочуть платити і все.
  Козак-характерник написав:
  Gastarbaiter написав:В щуцинских ипенях есть отдельная оплата за сети ГВ и ЦО. Распределяется пропорционально метражу квартиры. В среднемесячных расходах получается примерно 40%.Зображення

Це не по фен-шую. :P Як абонплата. Я хочу платити ЛИШЕ по лічильнику. Якщо немає розходу, то нічого не платити. Щоб прозоро все було.
Воно й зрозуміло: зараз як подивитися на квитанцію оплати за газ - так не те, щоби страшно, але цікаво стає...
Зображення
Я думаю, вумні люди дуже вумно зробили: потихеньку кожна "контора", зазначена в ці дні в квитанції, потихеньку та обережно/необережно підніме ціни на свої чудові послуги.

А як то за кордоном?
Доповідаю в сенсі такого:
  Долярчик написав:... а чим Вам Туреччина не підходить?
- он, пан Акурт пише, що вже майже все "обмацяв", а краще Туреччини з її цінами/законами/і, взагалі, умовами життя - не бачить і близько! :wink:


Прийшов мені ось рахунок за електричну енергію за травень:
- спожито, як завжди, близько 100 кВтгод електричної енергії на суму 47 лір (188 гривень).
- спожито води - 6 куб. метрів по 3 ліри (1,20 гривні за куб. метр).
- квартплата - 80 лір або 320 гривень.
- інтернет та телефонія - 60 лір або 240 гривень.
ЦЕ ВСІ ВИТРАТИ.

Що взимку?
Будь ласка - все те саме - електричної енергії максимальний рахунок був на 92 ліри - то в січні здається - при тому курсі ліра/гривня то було десь 540 гривень.
В мене встановлено 2 кондиціонера LG - один в спальні (потужність 12 000 теплових одиниць), один в головній кімнаті - потужність 18 000 теплових одиниць.
Так ось, в спальні ніколи за рік не включали. (!!!)
Я навіть тепер всім даю пораду ставити на квартиру "1+1" тільки один кондиціонер.
Взимку на ранок у квартирі без працюючого кондиціонера нижче +19 ніколи не було.

Ось так... я зайвого не плачу.
Ще цікава річ:
- до водолічильника я не маю ніякого відношення і його метрологічна повірка (ви ж знаєте, що то таке - наприклад, зняти його та поставити в Україні, або перевірити новомодним способом без зняття десь за 650 гривень - то не мій клопіт).
- до електричного лічильника я не маю відношення.
- газового лічильника в мене немає, але якби був - в Туреччині - повірка його - то справа постачальника (в Україні - 350 гривень).
Пан Долярчик таки правду пише... А ви на нього лаєтеся...
Не треба...

Родичі у Франції: пенсія свата - 3500 ойро. Витрати на опалення та електричну енергію - 160 ойро на місяць (4,57%).

Родичі в США: витрати на комунальні послуги, які не входять в орендну плату - 100 доларів на місяць, зарплата приблизно 15 000 доларів на місяць, то 0,7%.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2019 17:14

akurt Та ніхто не лається... :P Просто не лежить душа християнська до басурманів-нехристей. :P Це чисто таргани в голові. Якщо Ви там знайшли свій загублений Рай, то радий за Вас... :wink:
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2019 23:02

Коли прочитаєш про те, що пишуть пани на київській гілці, то виникає 2 враження:
- точно, що Рай.
- якось дивовижно бідно люди живуть, сидячі на цьому форумі по 18 годин на добу.
Львів, сьогодні:
- картопля - 20 гривень.
- полуниця - 50 гривень (2 тижні тому - 200 гривень).
- крім хека нормальна людина нічого не може купити, риба по ціні алмазів та смарагдів (в Туреччині - від 13 лір кефаль свіжа - то 42 гривні кіло).
- 2 стейки на вечір - Львів - 400 гривень.
- Львів - готові квартири на продаж з ремонтом по 1200-1600 доларів за квадрат.
Дивовижно.
Як на мене, я би видавав квартири бекоштовно.
Де ще в світі знайдеш такий соціум, щоби за курку, привезену із моргу та таку, що має сіро-трупний колір, платили по 60 і більше гривень за кіло?
Слава Богу: свинина здешевшала - без кості по 85 гривень кіло.
Але я свинину не їм...

P.S. Ввечері так наплавався в басейні свого будинка, що ледве до квартири доповз. Плавав один. Вода дуже тепла. Обіцяють на тиждень вперед +32.
В будинку - 19 квартир, реально живуть не більше 14. В басейні за останній рік більше 2-х людей не бачив. Працює зараз підсвітка - можна із кобітою плавати. Файно...
Як ви там сказали? "Рай" - так і є.
"Занублений" - теж вірно. Для когось - загублений.
Весь вечір умовляв одних поважних панів (вважають себе дуже мудрими) продати:
- Волга ГАЗ-21.
- Гараж.
- Волга ГАЗ-24.
- Гараж.
- Мерседес Віто - не продавати. Ще їздить...
- Двушку в Криму неподалік Судака (не були там з 2013 (!!!) року) - продати.
- дачу в 36 км від Дніпра (комарі, жаби, амброзія).
Не умовив.
Сказали, що 77 років - то не вік, щоби щось розпродувати, ще є час почекати, а огірок, зірваний за 36 км від квартири в жалюгідній смердючій панельці 1975 року - то найсмачніше.
Дочка 30 років (не працює) та син 35 років (10 000 на руки) - разом четверо онуків дідуся не зрозуміли, бо на тій дачі не бувають зовсім.
Ще й така халепа - двушка в Криму оформлена на сина, а син - офіцер і був в АТО...
От біда...
Як ви там сказали "Загублений Рай"?
Для них - так і є...
(Син вирішив звільнитися з роботи - 10 000 на руки, ну трохи менше, та поїхати в Китай працювати, типу в Китаї як раз його таланти будуть чи оцінені. Чи знецінені...
Я спитав: а є хоча б 20 000 доларів, щоби стартонути?
- Немає. А навіщо?
Ну тоді найкращі побажання.
Не умовив. І в мене бувають "проколи"...
Наллю трохи віскі на дно сткана із льдом та на закуску - "цвітна капуста" запечена із пармезаном.
Свинину тут не купиш.
Є така біда...
Востаннє редагувалось akurt в Пон 27 тра, 2019 23:37, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2019 23:30

  akurt написав:- точно, що Рай.

Але я свинину не їм...

Я теж свинину не вживаю, брудне м'ясо. Кролик, риба, курка. Іноді яловичина. :P

Про Рай...

Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 тра, 2019 23:40

Зображення
І знову мені не повезло...
Але я знаю напам"ять:

Гуляючи долиною тіней смерті,
I take a look at my life and realize there's nothing left
Я оглядаю своє життя і раптом розумію, що нічого не залишилося.
Cause I've been blasting and laughing so long that
Я так довго веселився і сміявся, що
Even my momma thinks that my mind is gone
Навіть мама думає, що я зійшов з розуму.
But I aint never crossed a man that didn't deserve it
Але я ніколи не ставав поперек дороги тим, хто цього не заслуговував.
Me be treated like a punk, you know that's unheard of
До мене ж ставилися як до нікчемного - просто нечувано!

Гарні слова... Переклад з англійської мій.
Здав сьогодні до друку чергову книжку англійскою мовою.
Це вже шоста з 2015 року.
Видавництво в Німеччині.

Фрагмент аннотації. Частину прийшлося видалити - умова редакції - не більше 1200 знаків, враховуючи "пробіли".
Саме ці слова прийшлося видалити. Ну нічого, це на останній сторінці обкладинки.

"The kinematics of programmed transfer and rotation, including the Frenet–Serret formulas and the Darboux vector, are presented in quaternion matrices. The kinetics of the programmed motion of a transport vehicle is considered in the forms of the Newton equations, Euler equations, Euler-Lagrange differential equations and is represented by quaternion matrices. The principle of kinetostatics is applied to the determination the resultant vector of driving forces and the resultant moment of force providing programmed transfer and rotation."
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2019 00:48

  akurt написав:Але я знаю напам"ять:

Гуляючи долиною тіней смерті,
I take a look at my life and realize there's nothing left
Я оглядаю своє життя і раптом розумію, що нічого не залишилося.
Cause I've been blasting and laughing so long that
Я так довго веселився і сміявся, що
Even my momma thinks that my mind is gone
Навіть мама думає, що я зійшов з розуму.
But I aint never crossed a man that didn't deserve it
Але я ніколи не ставав поперек дороги тим, хто цього не заслуговував.
Me be treated like a punk, you know that's unheard of
До мене ж ставилися як до нікчемного - просто нечувано!

Гарні слова...

Так, зі змістом... :)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2019 01:02

  akurt написав:Здав сьогодні до друку чергову книжку англійскою мовою.
Це вже шоста з 2015 року.
Видавництво в Німеччині.

Фрагмент аннотації. Частину прийшлося видалити - умова редакції - не більше 1200 знаків, враховуючи "пробіли".
Саме ці слова прийшлося видалити. Ну нічого, це на останній сторінці обкладинки.

"The kinematics of programmed transfer and rotation, including the Frenet–Serret formulas and the Darboux vector, are presented in quaternion matrices. The kinetics of the programmed motion of a transport vehicle is considered in the forms of the Newton equations, Euler equations, Euler-Lagrange differential equations and is represented by quaternion matrices. The principle of kinetostatics is applied to the determination the resultant vector of driving forces and the resultant moment of force providing programmed transfer and rotation."

И кто платит за задачи поставленные более 100 лет назад?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2019 07:43

Приятно получить отзыв от специалиста в области математического моделирования движения, который точно знает, что актуально, а что нет.
Кстати, "поезд Маска" на небосводе видели? Посмотрите, впечатляет.
Такую задачу тоже ставили 100 лет назад. И даже 1000.
А парень взял и сделал сегодня и сейчас.
Приятно отметить, что мои дети имеют отношение к компании TESLA.
Но я вам отвечу: платит покупатель. Гонорар - 12% от продажной цены книги. Продается на Amazon и не только.
Приятно отметить, что один из сыновей имеет отношение к компании Amazon.

х х х
Сегодня поздравлял с Днем рождения отличного парня. Исполнилось 35 лет.
Вот до 2012 года сидел на вот таких вот форумах и умничал.
Потом взял и круто изменил жизнь.
Сумел.
Вы хотели успех и богатство?
"Их есть у нас". Рекомендую почитать на его сайте историю его успеха.
Закончил университет в Киеве. Это тот случай, когда образование привело не за прилавок рынка в Киеве, Львове или в Днепре, а к славе и богатству.
https://www.garipov.com.ua/about/

Ну что, вам-то хорошо, господа, устоявшаяся привычная работа.
А я поплаваю в своем бассейне и надо готовить анализ ситуации и дать совет по вопросам, поставленным моими клиентами сегодня с утра:
1. Есть депозиты на 240 000 гривен и 30 000 долларов. Приват. Что делать: оставить или забрать?
2. Есть квартира-двушка в Партените, переделанная на 2 "однушки" (под сдачу). При необходимости 2 "однушки" легко трансформируются назад в двушку. По цене "хотелки" не продается. Что делать?
3. Стоит ди удариться во все тяжкие - как метод зарабатывания денег на хлебушек - в эту афёру? Ну, вы знаете, называется "Мегалайкс"?
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2019 08:29

КАК ЗАРАБОТАТЬ ДЕНЬГИ НА КВАРТИРУ В ПАРИЖЕ
(идея текста подана форумчанином shapo - за что я ему искренне благодарен).

Эпиграф:
"Твоя беда в том, что ты прожил всю жизнь так, будто в ней есть правила. А их нет." ("Фарго", сезон 1 серия 1.)

This is a true story. The events depicted took place in Ukraine in 2004. At the request of the survivors, the name have been changed. Out of respect for the dead, the rest has been told exactly as it occurred.

Шел 2004 год. Весна или лето. Легкое ощущение счастья и прекрасного будущего.
В те дни я решал такой вопрос: нужно сделать кандидатом наук одного нормального парнишку.
Замысел был наглым до безобразия, мой друг shapo не очень удивится, а вот другие форумчане будут полны негодования.
В те годы можно было становиться учеными. Как-то президент кучма на совещании сказал, что ты можешь не быть казнокрадом и коррупционером, но ты не можешь не быть кандидатом наук.
О! Приказ президента был понят примерно так же, как в наши дни приказ вывешивать в кабинетах государственных учреждений вместо портретов Порошенко/Зеленского "портреты своих детей".
Пошутил, однако, Зеленский.
Во многих кабинетах на сегодня на стенах торчат ТОЛЬКО гвоздики без портретов детей.
Если вывесить портрет своего сынишки/дочурки, то это будет такой плевок в лицо коллективу, что "отойти" коллектив не сможет. Думают, что вывешивать. Торчат пока гвоздики.
Поспешили только в Харьковском отделении Укравтодора: более забавного кабинета вряд ли вы найдете: толстенный мужик с животом, большим глобуса в "Доме инвалидов" Парижа, по которому Наполеон планировал свои походы, хвастаясь тем, что руководимое им предприятие, несмотря на 3 (три) открытых против него лично уголовных дел за хищения успешно освоила 1 (один) миллиард (МИЛЛИАРД) гривен на строительство дорог в Харьковской области.
На это бравурное заявление смотрит с большой грустью висящий вместо Порошенко суровый дядька в полушубке и каракулевой шапке. По взгляду сурового дядьки мы понимаем: "Трындит как Троцкий...", хотя дядька умер за 50 лет до успехов Троцкого...

(текст будет, мне нужно после бассейна принять душ и выпить свежезаваренный кофе. Кроме того, надо успеть пообщаться с одним из сыновей - он сейчас в аэропорту острова Мауи, это Гавайи, вылетает в Сан Франциско после краткого отдыха.)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2019 09:23

  akurt написав:Приятно получить отзыв от специалиста в области математического моделирования движения, который точно знает, что актуально, а что нет.
Кстати, "поезд Маска" на небосводе видели? Посмотрите, впечатляет.
Такую задачу тоже ставили 100 лет назад. И даже 1000.
А парень взял и сделал сегодня и сейчас.


Не очень понимаю какое отношение имеет математическое моделирование движения объекта в космосе к механическим принципам сформулированным более 200 лет назад для линейных механических систем
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 296297298299300 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537778
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919979
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
9994 6247530
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 10:24
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама