Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345 ... 1129>
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2018 09:54

Явилась милість нам Господня
І оживила світ, немов в раю;
В знаменне світле свято Великодня
Вітаю щиро кожну я сім’ю.
Бажаю щастя й злагоди в родині...


Ми у Турції теж святкуємо. Ось наша паска.
Зображення
Ну, як ви бачите, збоченці лютують навіть у Святі дні, ми їх перехресимо та самі сплюнемо три рази через ліве плече. Тьху-тьху-тьху.

А я тепер розкажу про нашу вечерю вчора та сніданок зранку.
Ось вечеря в суботу напередодні Пасхи.
Зображення
Розказую.
Ліворуч - "Сарма" , у нас її інколи, як у Криму, називають "Долма". Це - щось на гатунок голубців, але завернуто у виноградні листя. Без м"яса.
Саме цю Сарму виготовила справжня анталійська турчанка - років з 60 їй. На наше прохання скоштувати щось справжнье турецьке. Листя від винограду вже квашені вона купує на базарі.
Не гірше Сарма за якістю продається в магазинах.
Упаковка - 10 штук - коштує 2,5 ліри або приблизно 16 гривень.

Праворуч - оливки. Куплені на базарі. Тут їх продають десь 20 видів різних. Всі можна пробувати перед купівлею. Ціна 12-22 ліри за кіло. Це 84-150 гривень кіло. Не баночка в 200 грамів, а кіло. Найдорожчі - чорні копчені, ось ці я купив за 22 ліри кіло. Узяв грамів 300... Дуже смачні і дуже поживні. Кажуть, що вони містять природний сілданафіл - основний компонент Віагри. Це добре. Чом бі й ні, змість однієї - дві або три, вірно ж?

Посередині - чисто турецький витвір кулінарного мистецтва - називається "Піде".
Це щось на гатунок італійської піцци.
Я її взяв як напівфабрикат - упаковка - там 4 штуки - коштує 3 ліри або 21 гривню.
Зображення
Напівфабрикат такий: треба розігріти електродуховку до 250 градусів та поставити на середній піддон на 5 хвилин. Смачне "Піде" готове!
До таких страв в мене є турецьки вина.
Жінці - бокал - білого Шардоне - врожаю 2014 року.
Собі - бокал - червоного сухого Мерло-Каберне - врожаю 2013 року.
Така пляшка коштує 18 лір або 126 гривень. Вино справжнє. Вино є столовим і не є дорогим. Так, сухеньке на вечерю...
Зображення

Сніданок.
Головний компонент: класичний йогурт.
Зображення
Звертаю увагу: як і всьому світі, йогурт продается в пластикових відрах. Вміст - 2 (ДВА) кілограми. Вчора купив за 6 лір або 42 гривні.
Зображення
Йогурт такий густий, що треба набирати великою ложкою.
Зображення
В Турції, як і в усьму світі, невідомим є витвір хімічного українського мистецтва під назвою "Йогурт питний", який продають у пластикових колбах місткістю по 270-290 мл та ціною в 17 гривень.
До йогурту - на польский манер - варення. В мене його три види: помаранчове, лимонне, інжирне...
Зображення
Ну ось, поки збоченці та невдахи, які в мене в "ігнорі", готують на мене брудний пасквіль, збираюся відвідати один із самих красивих каньонів неподалік Анталії - Гувер Каньон.
Кажуть, що кисневе отруєння гарантоване. Ну й хай, що мені втрачати?
Востаннє редагувалось akurt в Нед 08 кві, 2018 10:22, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2018 10:03

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:збираюся відвідати один із самих красивих каньонів неподалік Анталії - Гувер Каньон.
Кажуть, що кисневе отруєння гарантоване. Ну й хай, що мені втрачати?


Зі святом вас, п Акурт!

щоб розвіяти усі негативи - зробіть по дорозі і під час фото-колаж!
потіште себе і шановну публіку чарівними краєвидами далеких країн

Смачної паски та ковбаски :)
greenozon
 
Повідомлень: 16114
З нами з: 01.06.14
Подякував: 420 раз.
Подякували: 1590 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2018 10:15

Добре!
Жінка збирає тормозок до каньону. Я готую кросівки. Син подарував спеціально для гірських мандрів - якісь хитрі американські.
https://www.lasportiva.com/en/
Фото зрОблю.
Автівка готова... Крім нас двох (я і жінка) в компанію просяться двоє дорослих мешканців Анталії та двоє їх дітей.
Ну, що ж, нехай турки та туркені покатаються на автівці із ЛЬВІВСЬКОЮ реєстрацією.
Зображення

P.S. Вчора другий раз за останні пів-року сплатив рахунок за електрику.
40 лір, або приблизно 280 гривень.
Тут не треба самому кудись вводити показники лічильника: приходить інспектор, зчитує інфу з лічильника та роздруковує квитанцію. Ціна на електрику така сама, як в Украіні. Якщо рахунок не перевищує 140 гривень - він не виставляється. Точніше виставляється, але у рахунку пишуть: СУМА МАЛА - ОПЛАЧУВАТИ НЕ ТРЕБА.
Оплатив через інет-банкінг, оплата можлива тільки карткою турецького банку. Оплата карткою Привату або іншого банку (в мене ще є А-банк та Альфа-банк) неможлива - оплата блокується. В магазинах розплачуватися українськими картками можна.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2018 12:05

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

akurt, чесно кажучи ще по львівській гілці мене вражали завзятість з якою ви дописуєте, але головне, була незрозуміла мета, якій підкорені більшість Ваших дописів. Власне допис, яким Ви започаткували цю гілку, частково пояснює мету. Хоча не відповідає на всі питання, і викликає нові, але це природній, нормальний процес.

  akurt написав:- мене вкрай сумує ситуація в Україні не з точки зору економіки, а з точки зору мозку людей. Тут біда. Реальна біда. Страшна біда.
- мене не сьогодні НЕ ХВИЛЮЄ ситуація із мозком переважної більшості мешканців України. Тут - біда. Біда велика та невиправна, на жаль. Я влаштував своє життя так, що НЕ ХВИЛЮЄ мене мозок переважної кількості мешканців України, на жаль для них.
- будучі впевненим в тому, що нас оточують на 50 відсотків люде не те, щоби примітивні, але люде, мозок яких не розвивається, я прийняв рішення виїхати на життя за кордон.


Мене також засмучує більшість з процитованого. Більш того, в мене дуже багато друзів і знайомих, яких це теж засмучує. Питання в тому, яка на це реакція. Мої спостереження, що активні і (розумні закреслено) з розвинутим критичним мисленням люди поділяються на дві категорії:
1. ті, хто виршує цю ситуацію якось змінити, нехай і в середньо- і довго-строковій перспективі. Мені хотілося б вірити, що я десь серед першої групи. Хоча, коли я дивлюсь на своїх знайомих, я розумію, що масштаб речей, які роблять вони, вражає - нові навчальні програми в університетах, нові дитячі садочки і школи - це все речі, які дадуть результат через 10-20 років.
2. ті, хто вирішив, що "один в полі не воїн", і виїхали за кордон.

Друга категорія ділиться на дві підгрупи:
2.1. ті, хто підтримують перших - як правило, в них тут залишились родичі, вони розглядають можливість повернутися в Україну після того, як зароблять грошей/завершать навчання/та ін. Вони підтримують проекти фінансово, під час приїздів в Україну вони беруть участь в освітніх проектах, читають семінари, діляться досвідом.
2.2. ті, хто потрапив в більш розвинуте середовище, на все готове, і очманівши від того всього щастя, яке на них звалилося (інфраструктура, чистота, культура та ін) починає повчати, тих, хто залишився, видаючи свій спосіб вирішення проблем, як єдино вірний.

Особисто мене така поведінка категорії 2.2 дуже дратує. Частково через те, що між категоріями 1 і 2.2 йде боротьба за "неокрепшие умы". Коли мозок починає розвиватися, в людей починають з'являтися питання, і відповідей шукають в розумних людей. Ось тут і виникає конкуренція між цими групами.
- перша група будує системні процеси (освіта, медицина, право), і пропагує кропітку працю, для досягнення довгострокових цілей.
- друга група пропагує звалити з країни будь-якою ціною, заробивши гроші на це в найкоротший термін.
Короткотермінові і довготермінові цілі дуже часто конкурують.

  akurt написав:Я дуже люблю Україну. Я проїхав її за кермоом від Севастополя до кордону з Белорусією та від Чопа до кордону із Росією. Я патріот.


Тут в мене виникає когнитивний дисонанс. Чому? Давайте заглянемо у вікіпедію.

Патріот — особа, яка відчуває патріотизм


Патріоти́зм — громадянське почуття, змістом якого є любов до батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури, особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, історії, традицій, готовність діяти в інтересах вітчизни та постати на її захист у разі необхідності.


Необхідність захищати (а на практиці це часто означає "жертвувати своїми інтересами") не закінчилась в лютому 2014 року, вона існує і досі.

Це все була прелюдія. Тепер власне питання. Якщо проаналізувати ваші дописи, то там є дві теми:
- фінансова грамотність - ви ділитесь досвідом щодо прийняття фінансових рішень, привертаєте увагу читачів щодо фінансового планування, створення капіталу, організації пасивного доходу, фінансової свободи врешті-решт. Це такая освітня компонента, що займає 20-30% контенту. Ця частина мені дуже подобається, вона попадає в категорію 2.1.
- популяризація "пораженческих настроений" щодо майбутнього країни (Ваш прогноз на 2098 рік мене мало тішить із зрозумілих причин) і виїзду за кордон як способу вирішення всіх проблем - це 70-80%, це класична риторика групи 2.2, в якій відсутні будь-які прояви патріотизму. Ви реалізували виключно свої інтереси, не пожертвувавши ними заради країни. Окрім того, поведінка, яку Ви пропагуєте (виїзд активної частини населення за кордон, згортання малого бізнесу, перехід в статус рант'є), суттево шкодить інтересам України в довгостроковій перспективі.

Перша тема (за яку я Вам щиро вдячний, там є що почитати, і над чим подумати, але ж важко вишукувати ті 20-30% серед всього потоку) тут є слабенькою ширмою для другої. Питання, яка мета того всього? Ну влаштували ви своє життя, ну вирішили ділитися досвідом, ну ОК. Але пропаганда навіщо? Причому те, що ви пропагуєте не має довгострокової перспективи. За реалізації вашого сценарію, Вашим друзям з Дніпра, за 10 років нікому буде здавати ті чотири квартири, або здаватимуть вони за суму недостатню на життя в Анталії.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2018 14:02

  Tribeca написав:К счастью, в современной украинской школе не изучают творчество классиков - их заменили произведения украинских сельских графоманов, обьедененных в курс "украинская литература".

если вы дома не читаете и дети это видят, то никакая школа не привьет любви к чтению. разве что самоотверженный педагог, коих мало. это первое.
когда я учился в школе, мне активно предлагали читать что-то вроде А.Приставкина и множества подобных русскоязычных авторов. не понимаю, чем они отличаются от названных вами "сельских графоманов". может быть вы мне расскажете? это второе.
вам никто ничего не должен. границы открыты: хоть на восток, хоть на запад, хоть к басурманам на юг. это третье.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2018 15:08

  Yuri_T написав:
  Tribeca написав:К счастью, в современной украинской школе не изучают творчество классиков - их заменили произведения украинских сельских графоманов, обьедененных в курс "украинская литература".

если вы дома не читаете и дети это видят, то никакая школа не привьет любви к чтению. разве что самоотверженный педагог, коих мало. это первое.
когда я учился в школе, мне активно предлагали читать что-то вроде А.Приставкина и множества подобных русскоязычных авторов. не понимаю, чем они отличаются от названных вами "сельских графоманов". может быть вы мне расскажете? это второе.
вам никто ничего не должен. границы открыты: хоть на восток, хоть на запад, хоть к басурманам на юг. это третье.

п. Трайбека - донецький продукт. Випускниця донецького університету. Живе в Україні і ненавидить її мову, культуру і людей. Голосує за "Ригіоналів", тобто за "крєпких хазяйствєнніков" з "Опазиційного блоку"
  Tribeca написав:Франт, а ты считаешь не нормальным ситуацию когда любой гражданин может проголосовать за любую партию, которая ему нравится?

Или ты хочешь как в СССР - только одна партия и все за нее ставят галочку?

Я хочу, щоб закон був однаковий для всіх.
І щоб всі платили податки, як в Америці чи Європі.
Хочу, щоб любителів "руського міра" позбавляли українського громадянства.
І за проповідування ідей "руськомірства" - треба, як в Росії за українофільські погляди, давати тюремні терміни 20 років з конфіскацією майна. Тоді у манкуртів з,явиться повага до держави. І вони не будуть нити про переваги творчості московитських графоманів над українськими письменниками.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2018 19:40

Coder - Ви - супер.
Ваш текст треба читати і читати.

Приємно, ще є розумні людЕ в Україні.

Буду читати ще раз, аналізувати і тоді напишу свою думку - я шойно спустився із гір та каньонів. Ноги гудуть.

Головне, на що Ви звернули увагу (на цей момент це для мене головне), - збоченці, які мене весь час штовхали ногами - саме цього не можуть зрозуміти: яка в мене мета?
Ось послухайте пана Долярчика: чиста чесна працьовита людна - просить пораду.
Яка відповідь?
- або пишуть що він дурний...
- або за пораду вимагають гроші... (впевнений, що самі не можуть заробити і половини того, що заробляє пан Долярчик).
Вони - люде з обмеженою мозковою активністю - весь час мені приписували, що я - ріелтор, продаван квартир, продаван паркету, директор рекламної фірми, що я - клон то Долярчика, то ще когось - і ще 10 ярликів.
Прікольно, що ЖОДНОГО разу не вгадали.
А вони повірити не можуть, що щось можна давати/дарити людям безкоштовно.
Звикли видирати з рота у людини останнє.

В мене немає ніякої мети.
Я просто ділюся досвідом.
Звик виступати перед аудіторією від 15 до 200 осіб. Зараз цього не роблю.
Як Ви бачите - інколи ділюся досвідом. Міг би цього не робити.
І тим, що в мене в ігнорі - немає що сказати, крім лайок та бруду.
Це дуже важливо: невдахи оточують нас та хочуть нами керувати.
Це - біда.
А в мене є що сказати. Вони не розуміють, що те, що я пишу - просто експромти, які я набираю на своєму МакБук просто за 3-5 хвилин. Вони набирають одну фразу в одну строчку годину.
Просто я весь час був публічною працьовитою людиною.
Такою і залишаюся. Я дуже активний. І не цураюся різної роботи.
Будете сміятися, але коли був студентом - якось так було - не можу пояснити - завжди у 100% випадків вгадував стать дитини, яка народиться, у всіх моїх знайомих студентів та просто знайомих.
Без всякого УЗД. Я уважно дивився на людей і визначав.
Не знаю, як воно получалося. Але так і було.
Інколи думаю, що як би я працював в СБУ - точно досягнень було би багато. Двоє із моїх одногрупників - до речі - генерали СБУ.

Ваш текст - пан Coder - уважно прочитаю пізніше та над ним подумаю.

P.S. Пан Coder - дякую за текст. Сьогодні зробив 500 фото, треба подивитися та обробити. Обмаль часу.
Очень правильную вещь написал мой друг Yuri_T.
Можно сколько угодно читать Чехова и Коцюбинського и стать Чикатило.
Или дурочкой-гемафродитом Надюшей Савченко, за которую я очень переживал, и которая оказалась более, чем дурой.
А вообще - полет нормальный!
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2018 21:27

Сподобалося на сусдній гілці про купівлю та здачу в оренду ЛЬВІВСЬКОЇ нерухомості.
  big539 написав:Давайте задам прямой вопрос. Например человек (типа Акурта) толканул одну-две квартиры во Львове, и имеет на руках 50-100 тысяч американских долларов. Следуя этому дурацкому совету- он решает "инвестировать в себя". Внимание вопрос:КУДА ему нужно впиндюрить сто косарей зелени, чтобы это местные "гуру" могли назвать "инвестицией в себя"?


Кумедно, що на львівській гілці наполегливо пише людина, яка ДО ЛЬВОВА ТА його НЕРУХОМОСТІ взагалі не має жодного відношення та не мешкає у Львові.
Цирк та й годі.
Вже рік цій особі задаємо питання - воно від Долярчика: назвіть хоча би групу (ГРУПУ!!!) товарів, якою торгує у своїх п"яти магазинах у Чернівцях?
НЕ ЗДАТНЕ ВІДПОВІСТИ.
Язик перестає ворочаться, пальці прилипають до дупи.
Це хоча би про ГРУПУ товарів мова...
Спробую вгадати: велосіпеди? - Ні, цю нішу зайняв пан Долярчик. Підгузники? Пральні порошки? Ні, там оберти будуть завжди - а видно, що людина нервується??? Отрута для пацюків? Насіння газонної трави? Хліб? (там націнка не вище 15 відсотків - то мало), "питні йогурти" або молоко, в яке молоко додають тільки для запаху?
Не вгадав.
Також, як і він. Бо я заробив значно більше, ніж він думає, і я знаю, куди їх вкласти. І вклав. І воно працює.
Ой, біда ненці - Україні...

Сподобалося на цій гілці:
  mann написав:тема интересна,но 99% тут написанного вода. Конкретики нет.
(...)
У меня есть деньги купить жилье в Турции. Куплю. Чем я должен заниматься, что замутить,чтобы проживая в Турции,оно приносило мне мин.1000 долл? ответ никто не скажет

Ха-ха-ха...
Людина зареєстувалася спеціально, щоби дізнатися, як заробити "мин." 1000 долярів на місяць, не прочитавши навіть тему гілки.
Відповідаю: ніяк ви не заробите 1000 долярів на місяць в Турції. Ні-як. Ніяк.
Я і не обіцяв і про те не писав.
У Польщі заробите (не факт) 15 злотих на годину.
Востаннє редагувалось akurt в Нед 08 кві, 2018 21:55, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2018 21:52

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Акурт, вопасік торгує іжею, бухлом і цигами.
korovas2
 
Повідомлень: 463
З нами з: 06.03.15
Подякував: 161 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2018 21:57

Я так і підозрював. Але чекав, що людина щось скаже сама.

Зря он от меня хочет совет.
Ведь на соседней ветке про инвестиции написали просто и доходчиво.
  St/2 написав:
  Камикадзе написав:Serhij
Гладко на бумаге, да забыли про овраги
Ликвидности нет во фьючах, в стакане 100 долларов июньских, и 5 сентябрьских. Про опционы вообще молчу

ПС В 11 году одной заявкой можно было взять/продать 1000 фьючей не дергая сильно рынок, можно было захеджировать серьезный пакет акций, а сейчас что?

Звоните в Аваль, а лучше в Морган Стенли. Говорите, хочу продать форвардов на грн/дол, объемом в 100 млн дол. Вам прикинут ГО, вносите на счет. И готово.
На свою сотню лямов можно два-три объема форвардов продать. Получите 25-40% годовых в гривне если не будет девала.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
  #<12345 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24709 16513165
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 14:15
hume
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 875, 876, 877
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8769 6901522
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 11:29
akurt
9981 6233944
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама