Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 274275276277278 ... 1129>
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 21:30

Це дуже вірно...

Мені особливо приємно, що ви помітили, що я НЕ КОПІЮЮ когось.
Це дуже приємно.
Дякую за дозвіл писати.
Щойно повернувся із прогулянки до Середземного моря.
Повний штиль. План виконано: 13 000 кроків за сьогодні...
Тепло...
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 22:25

  Frant написав:
  akurt написав:десь о 09-30 в Туреччині стався землетрус силою 5,2 бали, в Анталії зафіксовано 4,2 бали.

М-да.
Може, варто купляти нерухомість в сейсмічно безпечнішому місці?

Інакше - трусне пару разів, і від нерухомості п.Акурта залишиться лише купа битої цегли і понівеченого бетона....

Не землетрусом так смерчем. :)
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 22:45

  akurt написав:Це дуже вірно...

Мені особливо приємно, що ви помітили, що я НЕ КОПІЮЮ когось.
Це дуже приємно.
Дякую за дозвіл писати.
Щойно повернувся із прогулянки до Середземного моря.
Повний штиль. План виконано: 13 000 кроків за сьогодні...
Тепло...


Шось в тому є. Особисто у мене враження що ви або свідомо загоняєте в нерухомість, або просто самостверджуєтесь. Я це пишу не для того щоб образити. Це просто роздуми. Маю на них право мабуть.

Здебільшого в українців є така риса, що вони ненавидять успіх інших. А ще є риса заздрості. І як фінальний розвиток - копіювання дій і думок іншого, але з подачею ніби то результат їх розумової діяльності. І таких людей 99%. Шкода що вони не здатні до генерації власних ідей, мабуть тому ми в такій дупі.
kozlodoev
 
Повідомлень: 92
З нами з: 25.08.18
Подякував: 20 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 00:38

akurt
Не пожалеете. Мой сын танцевал 4 года, до 5 класса, и я, конечно, была на их концертах. Мурашки по коже, когда танцуют.И очень сильная энергетика на выступлениях. Остаются в ансамбле самые-самые преданные танцам детки. Мой не захотел, гнобили детей сильно. Мне и самой это не нравилось, тем более, что карьеру артиста балета мы не рассматривали на будущее.Вам обязательно понравится. Я тоже люблю ездить на концерт в другие города.
Пропустили концерт в Киеве, зато поехали во Львов на Океан Эльзы. До сих пор помню, как проезжали кордоны полиции на стадионе, изображая очень деловой вид)))
Востаннє редагувалось djbnd777 в Чет 21 бер, 2019 11:54, всього редагувалось 1 раз.
djbnd777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 199
З нами з: 19.12.14
Подякував: 52 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 06:45

  kozlodoev написав:Шось в тому є. Особисто у мене враження що ви або свідомо загоняєте в нерухомість, або просто самостверджуєтесь. Я це пишу не для того щоб образити. Це просто роздуми. Маю на них право


Цікаві думки і цікаві фрази.
Навіть приємно читати.

Ви вже 10005000000245-ий, який мене звинувачує у тому, що я заганяю у бетон.
Розшируйте світогляд - буде краще жити.
Я - як з"ясувалося - єдиний, хто може честно та правдиво написати, що він зробив та як.
Люде настільки звикли жити в брехні, в обмані, що не можуть зрозуміти: як це не брехати.
Тут відбувається саме цікаве: достатньо мені сказати звичайну правду - і вони в повному шоці. Аж дух перехватує, аж щелепи зводить, і замість того, щоби спитати, а як саме це так зробити та повторити, витягують з-під власного ліжка відро помий і починають лити.
Дивиться - я проста людина - привернув увагу і цілої купи свідомих розумних людей - типу Квесторе_поверніться, Козак-характерник, слава Богу, багатьох інших свідомих та розумних людей, і цілого кодла збоченців та невдах по життю, типу (виделено атвором).
Я змусюю їх думати, замислюватися та порівнювати. А якщо не думати - у багатьох - треба визнати - нема чим думати - але й вчитися. Це саме важке.

Пан kozlodoev! А ось цікаве питання з приводу вашої фрази:
свідомо загоняєте в нерухомість - от скажіть чесно: ви живете в наметі, в картонному ящику, в бочці з під-пива? Може, в поліетиленовому кульку?
Ну ось чесно: бочка? Кузов списаного тролейбуса?
В мене всього-навсього квартира - двушка на четвертому поверсі будинка в 2000 м від моря - то "заганяти в бетон" чи ні? Я тут живу. Я тут сплю. Я тут харчуюся. Я тут п"ю каву. Я тут займюся сексом. Я тут працюю дистанційно. Я тут миюся. То моя квартира.
За тую квартиру пани готові змішати мене з таким лайном, якого можна побажати тілько їх дітям.

Ви себе і свою родину загнали в бетон, чи мешкаєте в причепі для автівки?
Ну реально цікаво.
Ну, напишіть. Прошу: намет, бочка, землянка, гніздо на дереві?
Реально цікаво.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 08:08

  akurt написав:Я - як з"ясувалося - єдиний, хто може честно та правдиво написати, що він зробив та як.



Вы лукавите поскольку так и не рассказали на чем заработали на жизнь турецкого рантье.
Кроме того, безудержное хвастовство и самолюбование собой и своими детьми не в традициях страны где от тюрьмы и сумы не советуют отказываться.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 08:14

  Frant написав:
  akurt написав:десь о 09-30 в Туреччині стався землетрус силою 5,2 бали, в Анталії зафіксовано 4,2 бали.

М-да.
Може, варто купляти нерухомість в сейсмічно безпечнішому місці?

Інакше - трусне пару разів, і від нерухомості п.Акурта залишиться лише купа битої цегли і понівеченого бетона....

Добре, що п.Акурт попередив нас, дописувачів, про небезпеку землетрусів в Анталії. Най сам живе в сейсмічно небезпечній зоні, їсть несвіжу рибу і запиває її дешевим йогуртом.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 09:22

  Frant написав:Добре, що п.Акурт попередив нас, дописувачів, про небезпеку землетрусів в Анталії. Най сам живе в сейсмічно небезпечній зоні, їсть несвіжу рибу і запиває її дешевим йогуртом.

Сейсмично опасны 100% территории Японии, 90% территории США, почти вся советская Средняя АзиЯ, а также Карпаты и Крым. Вот с связи с обвалом турецкой лиры стоимость жизни в Турции подешевела
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 13:09

  shapo написав:
  Frant написав:Добре, що п.Акурт попередив нас, дописувачів, про небезпеку землетрусів в Анталії. Най сам живе в сейсмічно небезпечній зоні, їсть несвіжу рибу і запиває її дешевим йогуртом.

Сейсмично опасны 100% территории Японии, 90% территории США, почти вся советская Средняя АзиЯ, а также Карпаты и Крым. Вот с связи с обвалом турецкой лиры стоимость жизни в Турции подешевела


Господин строитель!
Приятно встретить от вас адекватное мнение, основанное на реальных фактах.
Вот курс лиры и доллара на сейчас.
Зображення
Вчера был кур 1 доллар=5,47 лиры.
За день курс сегодня плавал от 5,42 до 5,44... Я бы не сказал, что обвалилась, но...
В самом деле ваше замечание верное.
Жизнь в Турции для меня подешевела...
Порассуждаем...

Доллар сегодня в Украине покупают по 27,22, продают по 27,25.
Доллар в Турции сегодня покупают по 5,42 продают по 5,46.
Тогда: ((27,22+27,25)/2)/((5,42+5,46)/2)=27,235/5,44=5,006.
Берем 5.
Тогда: тот дешевый йогурт, запахом которого упивается господин Frant, и мечтает, просыпаясь утром и ложась спать, обходится в 7,90х5=39,5 гривны (упаковка в 1,5 кг).
А еще недавно, желая угодить господину Frant'y который с детства мечтал хотя бы понюхать (с тех пор - душевная травма) простой молочный продукт, я платил по 42 гривны. Тут вы - в "десятку"!

Идем дальше.
Дальнейшее Вам, как строителю особенно понятно будет.
Рукописи, как Вы знаете, не горят.
Читаем клона господина Франта - текст на этой ветке за август 2018.

  greenozon написав:Ердоган веде свою країну в економічну диру
а акурти рожеві бульбашки роздувають!
думайте своєю головю панове і не слухайте запроданців своєї батьківщини!
https://24tv.ua/kak_politika_jerdogana_ ... 5?.........
С 2002 года внешний долг Турции (корпоративный и частный) вырос с 130 миллиардов долларов до почти полутриллиона. Это просто колоссальная сумма. Сейчас ее надо выплачивать, а денег-то нет!
............


А что на самом деле?
20 марта в столице Турции - горд Анкара - открыт КРУПНЕЙШИЙ В ЕВРОПЕ ТЕМАТИЧЕСКИЙ ПАРК.
В Анкапарке с индивидуально спроектированными 1217 аттракционами (!!!) также находится второй по величине фонтан в мире, высота которого может достигать 120 метров (!!!) (около 394 футов).
Ankapark также является экологически чистым проектом с 10-мегаваттной системой солнечной энергии, которая будет удовлетворять определенную потребность в электроэнергии...
Проект, стоимость которого составляет около 1,4 миллиарда турецких лир (255 миллионов долларов США), будет приносить муниципалитету Анкары около 50 миллионов лир (9,1 миллиона долларов США) в год.

Причем, заметьте: муниципалитету, а не "держателю" маршруток в вашем городе.

Парк был построен муниципалитетом Анкары и занимает площадь 1,3 миллиона квадратных метров.

Парк может похвастаться более чем 2 миллионами видов растений и деревьев, а также 5-километровой (3,1-мильной) железнодорожной системой и около 6800 парковочных мест.

Как туда попасть мне?

Легко и просто.
Авиасообщение Анталия-Анкара, это Вам не Днепр-Киев с ценами на авиабилеты в золотом эквиваленте: авиабилет в одну сторону - 69,90 лиры, в две стороны - 140 лир или примерно 33 доллара туда и обратно.
Отель 3 звезды - 81 лира - 15 евро - номер с завтраком.
Покупаем?
А как же - я вылетаю в воскресенье на 2 дня. Вылет в воскресенье в 8-30 утра, прямой авиарейс.
ДО 31 МАРТА ПОСЕЩЕНИЕ САМОГО КРУПНОГО В ЕВРОПЕ ТЕМАТИЧЕСКОГО ПАРКА БЕСПЛАТНО!
Востаннє редагувалось akurt в Чет 21 бер, 2019 14:51, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 13:40

https://www.youtube.com/watch?v=x-XHb0SOHdY

Такое землетрясения современные здания должны выдержать,но если будет такое как 30 лет назад в Армении не выдержат и современные
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 274275276277278 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10012 6251111
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
24758 16542071
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922921
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама