Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 556557558559560 ... 1129>
Повідомлення Додано: Чет 02 кві, 2020 14:59

  Trast написав:
  clientage написав:
  Trast написав:А на морі зараз хтось взагалі купається?
Карантин це дозволяє чи ні?

А выход к морю не через парк у вас? :mrgreen:

Не зрозумів?

В частности, во время карантина, который продлится до 24 апреля 2020 на всей территории Украины, ввели запрет на:
...
посещение парков, скверов, зон отдыха, лесопарковых и прибрежных зон, кроме выгула домашних животных одним лицом и в случае служебной необходимости;
clientage
Аватар користувача
1
1

Фінансовий гуру Finance.ua
 
Заблокований
Повідомлень: 34112
З нами з: 08.12.07
Подякував: 2686 раз.
Подякували: 4083 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 02 кві, 2020 15:05

  clientage написав:
  Trast написав:
  clientage написав:
А выход к морю не через парк у вас? :mrgreen:

Не зрозумів?

В частности, во время карантина, который продлится до 24 апреля 2020 на всей территории Украины, ввели запрет на:
...
посещение парков, скверов, зон отдыха, лесопарковых и прибрежных зон, кроме выгула домашних животных одним лицом и в случае служебной необходимости;

Так я про Турцію питаюсь.
До чого тут Україна?
Trast
 
Повідомлень: 645
З нами з: 10.03.18
Подякував: 14 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 кві, 2020 15:16

  Trast написав:
  clientage написав:
  Trast написав:А на морі зараз хтось взагалі купається?
Карантин це дозволяє чи ні?

А выход к морю не через парк у вас? :mrgreen:

Не зрозумів?

Чи можна у Львові вийти до моря скупатися ... :roll:
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 02 кві, 2020 15:29

Ні, в Анталії і не тільки НЕ можна виходити на пляж.
Суцільна заборона - карантин - вихід до моря (тут пляж довжиною з 15 км) перекрито.
Тут треба врахувати, що тут набережна з газонами і зазвичай на пляж та на газони вибираються родинами - відпочивають та п"ють чай. Інколи готують шашлик.
Все це заборонено - Набережна в Анталії огорожена - чергує поліція на мотоциклах.
За вихід на пляж або за проведення пікніків - я писав вище - штраф 3 150 лір або приблизно 500 доларів.
Я планував виїхати в гори сьогодні, але підкорився карантину та не поїхав.
Дивлюсь серіали.

Дуже раджу не жартувати з тією бідою і зробити 3 речі:

а) почитати заяву мера Дніпра Бориса Філатова. https://gorsovet.com.ua/ru/news/8012-kh ... 6p1no5r2gg

б) почитати вище повідомлення від clientage

в) робити як я - виконувати умови карантину та як я - дивитися серіали - проектор транслює зображення на всю стіну спальні.
Так ось, хто жартує: серіал від Netflix "The rain".
Данія. З перекладом (я дивлюсь в оригіналі - мова англійська, субтитри англійською) можна подивитися тут:
http://hdrezka.tv/series/thriller/27526-dozhd-2018.html

х х х
По непроверенным сообщениям въезд в Анталию на авто разрешен ТОЛЬКО авто с номерами Анталии (серия номерных знаков 07).
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9595
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 02 кві, 2020 20:21

С большим удовольствием читаю ветку по недвиге в Киеве.
Отмечаю для себя:
Faceless, Alex6, Прохожий, baraka, Первый, adeges, PS4, investorkiev и еще пару-тройку ребят/girls...
Отличные рассуждения!

На тему такого:
  sequence написав:
  investorkiev написав:.. карантин закончится и ошалевшие заросшие без маникюра люди выйдут на улицы и узрят цены, от которых у них уши в трубочку свернутся.

ага. Вот только к этому времени денех даже на стрижку не останется.
Зато вторичка в цене люто просядет - спрос на деньги сильно вырастет


Из Ирландии по Вайберу:
- На выходных стригусь налысо... настал мой час...
- Мудро
- И 12 евро сэкономлю!

Делаете выводы, господа...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9595
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 02 кві, 2020 22:43

  akurt написав:С большим удовольствием читаю ветку по недвиге в Киеве.
Отмечаю для себя:
Faceless, Alex6, Прохожий, baraka, Первый, adeges, PS4, investorkiev и еще пару-тройку ребят/girls...
Отличные рассуждения!


колеги по цеху!
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 01:55

Пропоную Вам нову ділову гру.
Чисто як "колезі по цеху" згаданих виже осіб та фахівцію із закордонної нерухомості.
Цього разу я не маю на увазі Польщу - а цікавіше.
Дивіться - Ви - житель славетного Тернополя (одне з найбільших міст історичних земель Галиції та Поділля, Тернопіль входив до складу ЗУНР, Київ - до складу УНР), і - нарешті - після довгих (25 років) роздумів вирішили кинути якір у Києві.
Тобто Київ для Вас - реальне зарубіжжя.
Крім того, поєдується час і простір - як філософські категорії.
Простір - то комплекс відчуттів і досвідних даних (Берклі, Мах) або апріорна форма відчуттєвого споглядання (Кант).
Час - відносна властивість феноменальних речей, порядок послідовності подій (класичний варіант реляційної концепції Ляйбніца).

Які резони?
Які економiчні аспекти?
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9595
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 13:30

  akurt написав:Пропоную Вам нову ділову гру.
Чисто як "колезі по цеху" згаданих виже осіб та фахівцію із закордонної нерухомості.
Цього разу я не маю на увазі Польщу - а цікавіше.
Дивіться - Ви - житель славетного Тернополя (одне з найбільших міст історичних земель Галиції та Поділля, Тернопіль входив до складу ЗУНР, Київ - до складу УНР), і - нарешті - після довгих (25 років) роздумів вирішили кинути якір у Києві.
Тобто Київ для Вас - реальне зарубіжжя.
Крім того, поєдується час і простір - як філософські категорії.
Простір - то комплекс відчуттів і досвідних даних (Берклі, Мах) або апріорна форма відчуттєвого споглядання (Кант).
Час - відносна властивість феноменальних речей, порядок послідовності подій (класичний варіант реляційної концепції Ляйбніца).

Які резони?
Які економiчні аспекти?


viewtopic.php?p=4923529#p4923529

  Replay написав:....
Там, где ты можешь получить образование и медпомощь, там надо и жить!
А работать там, где больше платят.
....


ще одне пояснення, як сприймається житло в мегаполісі: місце де ти спиш.



Акурт,
так як ти з села, то тобі і Київ і Львів - реальне зарубіжжя.
Твоя проблема в тому, що ти переносиш свій світогляд на інших, і думаєш, що вони мислять подібно тобі.
Якщо ти думаєш, що ти родився в селі і втік в місто, щоб не критути коровам хвости і не викидати гній з під свиней, то не думай, що решта мають подібну мотивацію, так як вони можуть походити із шляхетної родини, а не з сім"ї колгоспника.
І в них зовсім інший світогляд і ставлення до життєвих цінностей, грошей, нерухомості
...
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 15:57

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

https://lenta.ru/news/2020/04/03/villa_sales/

В условиях пандемии коронавируса c начала марта 2020-го увеличилось число зарубежных вилл и апартаментов, выставленных на продажу с дисконтом до 30 процентов. Больше всего таких объектов во Франции и Италии, говорится в материалах консалтинговой компании Knight Frank

...

«Что касается локаций, то интерес проявляют преимущественно к приобретению недвижимости в европейских странах, — констатируют эксперты. — 50 процентов запросов приходится на Италию, Францию и Испанию — страны, которые сейчас больше всего пострадали от эпидемии COVID-19. Остальные запросы распределились между другими европейскими направлениями, а именно Лондоном, Кипром и Грецией, а также странами, участвующими в миграционных программах».
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 03 кві, 2020 16:55

Ну що ж Ви так, пан flyman, вже 2-ий раз падаєте з п"єдестала експерта закордонної нерухомості.

Питання ж дуже толерантні: люди в нашу епоху - ну скажімо так, в інтересну епоху - бо я думаю, що це на дуже довго - вкладаються в бетон - цікава ж ваша думка: причини, роздуми, економіка, доведення доцільності - хіба не важливо?
Я не даремно наголосив на філософській складовій - бо ПРОСТІР+ЧАС.
Спробуйте, питання ж реально толерантні та без "підводних каменів".
І не помиляйтеся так в черговий раз: я народився і виріс в центрі великого міста в приватному будинку, який на ділянці в 6 соток побудували тато та мама. Шість соток землі видала УРСР - як було записано в документах - у "безстрокове користування". Ні тато, ні мама не чекали ні "хрущовок", ні "панельок" від держави. Стіни будинка викладував чоловік маминої сестри - то його основна професія. Цікаво, що УРСР - зараз в те важко й повірити - разом із документами на землю видавала і готовий проект приватної садиби - альбом креслень. Але батько та мати відступили суттєво від проекту і будували на свій розсуд. Це рішення було вірним: через якийсь час була можливість вже мені зробити суттєву реконструкцію. Як бачите, я ні по "хатках", ні по селам не жив.
Тобто, не помиляйтеся черговий раз.

ПрОшу.
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 03 кві, 2020 17:07, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9595
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 556557558559560 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 9 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8829 6922991
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 03:19
akurt
10012 6251193
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
24758 16542231
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама