Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 663664665666667 ... 1129>
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 11:11

  flyman написав:
  Frant написав:akurt
Що за куйня?
Раніше був дешевий турецький йогурт, а зараз з,явились дешеві турецькі меблі???

п.Акурт, пишіть за профілем гілки!!

так і літаки літають, і кородони відкриті, а "крокодил не ловиться не росте кокіс":
https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=5012570#p5012570
  San написав:Я писал, что друг сдаёт жилье в околицах Алании 400 м до моря через Airbnb. Ценник стандартный что-то около 30 евро за ночь на лето со значительными скидками в случае недели, месяца (до 30%). Понятно, дом как в лучших проспектах - бассейны, виды, бла-бла. Всё так же ни одного дня не забукано. Нет спроса, по крайней мере по этой цене. Хотя цена как по мне не высокая, раньше хата сдавалась. Кстати, можно прикинуть его доходность - сколько там процентов отдай айрбнб (20?), сколько там некому «Владиславу», который является помогайлом на месте.
В общем, кликнул я на этого «Станислава», он ещё помогайка у некоторых наших соотечественников. У одного из клиентов хата сдана где-то на половину дней июля и августа, ну и понятно, что может досдаться за оставшееся время. Ценник - 13 евро/сутки. Дальше вычитаем комисс Airbnb, комисс делка, утилитиз (работающий кондер нон-стоп). Выглядит все шикардос - аутсайд и инсайд бассейн, тренажерка, хата новенькая. Море рядом. Какой там бизнес - ещё тот вопрос. Скорее всего попытка оплатить текущие расходы и убить хату. Вот такое вот инвестирование зарубежом выходит у наших соотечественников. :|

Зображення
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1430 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 11:22

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Тут знову пролунала підказка із зали "residencia no lucrativa" в Іспанію.
Як на мене, якщо є невеликий дохід навіть у 300 400 євро у місяць або запаси протягнути рік-два, то можна легалізуватися в Іспанії з перспективою рано чи пізно отримати громадянство країни ЄС, а не Туреччини.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34466
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 11:31

  flyman написав:Тут знову пролунала підказка із зали "residencia no lucrativa" в Іспанію.
Як на мене, якщо є невеликий дохід навіть у 300 400 євро у місяць або запаси протягнути рік-два, то можна легалізуватися в Іспанії з перспективою рано чи пізно отримати громадянство країни ЄС, а не Туреччини.

Корриду обещают?
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1430 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 11:39

  Мизантрóп написав:
  flyman написав:Тут знову пролунала підказка із зали "residencia no lucrativa" в Іспанію.
Як на мене, якщо є невеликий дохід навіть у 300 400 євро у місяць або запаси протягнути рік-два, то можна легалізуватися в Іспанії з перспективою рано чи пізно отримати громадянство країни ЄС, а не Туреччини.

Корриду обещают?

Без поняття, я не по тим ділам.
Я от думаю (якщо колись прийде пенсія за віком), де краще грітися в осінньо-зимнй сезон: в цоколі під Києвом, в Анталії, в Португалії, в Іспанії, Італії, чи може в якому Індокитаю чи островах.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34466
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 11:45

  flyman написав:Тут знову пролунала підказка із зали "residencia no lucrativa" в Іспанію.
Як на мене, якщо є невеликий дохід навіть у 300 400 євро у місяць або запаси протягнути рік-два, то можна легалізуватися в Іспанії з перспективою рано чи пізно отримати громадянство країни ЄС, а не Туреччини.

Що там зі страхівкою?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 11:46

  flyman написав:
  Мизантрóп написав:
  flyman написав:Тут знову пролунала підказка із зали "residencia no lucrativa" в Іспанію.
Як на мене, якщо є невеликий дохід навіть у 300 400 євро у місяць або запаси протягнути рік-два, то можна легалізуватися в Іспанії з перспективою рано чи пізно отримати громадянство країни ЄС, а не Туреччини.

Корриду обещают?

Без поняття, я не по тим ділам.
Я от думаю (якщо колись прийде пенсія за віком), де краще грітися в осінньо-зимнй сезон: в цоколі під Києвом, в Анталії, в Португалії, в Іспанії, Італії, чи може в якому Індокитаю чи островах

Це якщо літаки будуть літати, а якщо ні?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 12:41

ЕСЛИ ВЫ ЖИВЕТЕ В АНТАЛИИ - ТО ВАМ БОЛЕТЬ ИЛИ НЕТ?
(репортаж из посещения сегодня приватной клиники)

Часть первая. Полис медицинского страхования иностранца.

Текст удален автором в 15-00 так как иформация о том, как "наши" посещают больницы за границей, как это происходит и сколько что стоит вызвал яростный поток оскорблений и бросания дерьмом со стороны знатных форумчан: Yuri_T, Мизантроп, flyman в адрес автора.
Спасибо, кто успел прочитать.
Инфа была реально важная - с цифрами и фактами.

Не болейте!
Востаннє редагувалось akurt в Пон 13 лип, 2020 20:11, всього редагувалось 3 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 12:46

  akurt написав:Врач завел пациентку к себе в кабинет, осмотрел пациентку, пощупал плечо и к моему удивлению понажимал на левой и правой руке какие то узловые точки, от чего пациентка даже вскрикнула.

живописно. талант не пропьешь.
вы присутствовали при осмотре терапевтом посторонней вам женщины?
однако...
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 13:03

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Yuri_T написав:
  akurt написав:Врач завел пациентку к себе в кабинет, осмотрел пациентку, пощупал плечо и к моему удивлению понажимал на левой и правой руке какие то узловые точки, от чего пациентка даже вскрикнула.

живописно. талант не пропьешь.
вы присутствовали при осмотре терапевтом посторонней вам женщины?
однако...
Кстати, у мусульман присутствие мужчины при медосмотре его дамы нормально, даже когда к нам приезжают, то муж, например, ходит с супругой по врачам и пока ее осматривают сидит рядом и молится.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34701
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 13:05

  Faceless написав:
Yuri_T написав:
  akurt написав:Врач завел пациентку к себе в кабинет, осмотрел пациентку, пощупал плечо и к моему удивлению понажимал на левой и правой руке какие то узловые точки, от чего пациентка даже вскрикнула.

живописно. талант не пропьешь.
вы присутствовали при осмотре терапевтом посторонней вам женщины?
однако...
Кстати, у мусульман присутствие мужчины при медосмотре его дамы нормально, даже когда к нам приезжают, то муж, например, ходит с супругой по врачам и пока ее осматривают сидит рядом и молится.

легенда рассказывала про какую-то тётку из диаспоры.
жена автора, теоретически, дома :)
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
  #<1 ... 663664665666667 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514655
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902321
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
9981 6234452
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама