Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 532533534535536 ... 1129>
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 09:52

Вам виднее.
Напишите, кстати, какие цены на недвигу в вашем городе, районе.
Максимум цен уже виден?
Чем, кстати, закончилось ваше желание купить наконец-то свою собственную квартиру?
Мечтам скоро 10 лет: сбылось?
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9594
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 10:25

  Frant написав:Грамотні люди пишуть, що інвештування в турецьку нерухомість не є вигідною справою:

"примеру, напряжение политической ситуации в стране в 2016 году, накал международных отношений с РФ в 2015 году повысили уровень рискованности покупки недвижимого имущества, что привело к снижению стоимости объектов, так как при нарастающем их предложении (обеспечивается увеличением объемов строительства) спрос на них снизился.

Воду из-под крана пить крайне не рекомендуется по причине наличия микробов (особенно в жаркие месяцы) и высокого содержания опасных примесей"

https://www.propertyinn.ru/blog/220-ned ... sy-pokupki


https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=4882653#p4882653

  prosecutor написав:Что то весело

Российская авиация атаковала турецких военных в Сирии.

Убиты до 30 турецких солдат и много раненых. Сотни местных жителей приграничного города Рейханлы пришли поддержать раненных и требуют мести.

Президент Турции Эрдоган проводит экстренное заседание с лидерами нации.

Турецкие СМИ сообщают о поднятии в воздух нескольких турецких F16

UPD: ⚡️В Турции власть отключила Facebook, Instagram, YouTube и Twitter

⚡️Официальное количество погибших турецких военнослужащих в сирийской провинции Идлиб составляет 22 человека. Об этом сообщил губернатор приграничной провинции Турции.


цікаво, чому не відключили майл.ру, яндекс, вконтакт...?
якось дивно, воюють із а РФ, відключають інтернет ресурси США,
надіюсь, що фінанс.уа не відключили акурту, і ми побачим ще не одну довгу простиню про дешеву комуналку, йогурт, рибу і воду в мирній Анталії
Востаннє редагувалось flyman в П'ят 28 лют, 2020 10:33, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 10:32

  airmax78 написав:Да, я боюсь, что цены на недвигу в Турции дна еще не достигли.

яке дно, ось "відкладений попит"
https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=4882734#p4882734
  jump написав:За даними ЗМІ, на засіданні Радбезу в Анкарі Ердоган ухвалив рішення протягом наступних 72 годин відкрити для сирійських біженців всі кордони Туреччини з Європою. Наразі в Туреччині вже 4 млн біженців. Таким чином, президент має намір змусити Європу натиснути на Москву і активно втрутитися в сирійський конфлікт.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 10:58

Пан flyman!
Будьте обережнішим в двох питаннях:
- у загибелі на полі бою солдат/офіцерів власної/невласної країни.
- у цитуванні російських видань на Фінансовому форумі України.

Я НІКОЛИ не читаю пресу тих, хто вбиває ваших у минулому - до вашого виїзду з України у вересні 2015 - сусідів по місту або будинку - чисто із моральних причин.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9594
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 11:33

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:Витрати за лютий:
- квартплата за місяць 100 лір - 390 гривень.
- витрати на воду та водовідведення: 17,92 ліри або 69,90 гривень.
- витрати на електрику (133,7 кВтгод - це і робота кондиціонерів на опалення, і освітлення, і побутова техніка): 95 лір або 370,50 гривень.
...
Разом за місяць: 390+70+370=830,40 гривні або 34,10 долари США.

Чот у моих пенсов на Позняках(Киев) гораздо больше статей затрат на коммуналку.
А кушать на чем готовите?
А отопление совсем в игноре? Класс
Нуна таки своих пенсов до османов пристраивать :wink:
Ото продать их хату на Позняках за 45..50Куе, потрясти мошною, докинуть 20ку и пристроить рядом до Акурта. И буду в гости к ним весной/осенью ездить :)

Рахунок-повідомлення
за січень 2020 від 08 лют 2020
Кількість прооживаючих: 2
Загальна площа: 57,9 м2
Опалювальна площа: 55,6 м2


Утримання будинків та прибуд. територій 425,98
ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ОПАЛЕННЯ 1678,27
ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ 32,41
Відведення гарячої води 30,64(около 2 куб)
За центр. постач. і відвед. хол. води 43,51
ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ПОСТАЧАННЯ ГАР.ВОДИ 246,68(около 2.5 куб)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГIЯ 199,48
Разом до сплати: 2656,97
clientage
Аватар користувача
1
1

Фінансовий гуру Finance.ua
 
Заблокований
Повідомлень: 34112
З нами з: 08.12.07
Подякував: 2686 раз.
Подякували: 4083 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 11:36

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Как думаете, какие последствия повлечёт новость, что ниже по ссылке?

Ударные бомбардировщики сирийских ВВС совместно с российской авиацией атаковали конвой турецкой армии в Сирии.

Источник: http://news.bigmir.net/world/1982566-Ty ... atki-jertv
© News.bigmir.net
http://news.bigmir.net/world/1982566-Ty ... atki-jertv
San1t
 
Повідомлень: 66
З нами з: 24.02.20
Подякував: 107 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 11:42

МОЖНО ЛИ СНЯТЬ КВАРТИРУ В АНТАЛИИ НА ПАРУ МЕСЯЦЕВ?
(обзор)

1. Как правило, у меня напряженный график приема родственников и гостей - через 2 недели приезжает племянница - ее я поселяю в отдельной своей спальне. Другие месяцы такж расписаны до начала лета - например, 23 мая прилетают гости (наши бывшие соотечественники) из Дюссельдорфа (вчера вечером помогал брать авиабилеты) - тоже будут жить в отдельной спальне.

2. Если приезжают приятели - то помогаю снять отель или квартиру.
С отелями все просто - если не на первой, то на второй линии пляжа Коньяалты Анталии можно снять очень приличный отель за 150 лир (менее 600 гривен в сутки) с завтраком да еще и с видом на море с балкона.

Вот со съемом квартир сейчас ломаю голову - заезжают из Запорожья приятели на авто - с середины мая (раньше нельзя - я до 14 мая буду во Франции - будут ехать через Измаил, Румынию и Болгарию с велосипедами.
Пока проблема.
а) посуточная сдача запрещена - сдают нелегально через airbnb - и цены не слабые.
Например, в моем микрорайоне цена на аренду квартиры на месяц 4500 - 5000 - 7000 - 15 000 !!! лир в месяц. Это от 720 до 2 500 (!!!!) долларов месяц.
Мои приятели в легком шоке. Сами сдают по 500 баксов в месяц в Украине - но тут получается дороже.

б) можно снять ЧЕРЕЗ знакомых квартиру на месяц-два по "божеской цене" в 3000 лир, но там есть такая опасность: поскольку краткосрочная аренда запрещена, то делают так: оформляют Договор аренды на 1 год, по цене скажем 2000 в месяц, а на самом деле вставляют пункт о возможности досрочного расторжения Договора и цену повышают до 3000 - 4000 лир в месяц.
Но таких знакомых надо иметь... То есть они как бы "теряют" - могут упустить клиента на год...
Трудно это, понимаешь...
На сегодня вопрос аренды квартир для моих приятелей - одни просят на месяц, а вторые на 2 - для меня "открыт".
То, что можно взять легко и быстро - цены сбивают с ног...

Забавно, но предложил своим двум приятелям, которым, начиная с 2017 года помог купить квартиры - сейчас стоят "законсервированные" - я иногда проведываю - сдать - НЕ ХОТЯТ.
Наверное, мудро: "Трубка, лошадь и жену - не дам никому!"
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9594
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 11:47

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

а тим часом акурт незручні запитання та коментарі потихеньку підтирає
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 11:56

[quote="4882843:clientage"]
А кушать на чем готовите?
А отопление совсем в игноре? Класс
Нуна таки своих пенсов до османов пристраивать :wink:
Ото продать их хату на Позняках за 45..50Куе, потрясти мошною, докинуть 20ку и пристроить рядом до Акурта. И буду в гости к ним весной/осенью ездить :)
[quote]

Дякую за цікаві та актуальні запитання.
Спробую відповісти.

У мене в кухні: мультіварка (жінка дуже любить в ній готувати), електричний гриль (поверхні з двох боків - просто чудова річ - готую стейки з лосося, яловичини, а позававчора пробували із баранини = супер - без диму та шкварчання), елекрична духовка (використовуємо для запікання), газова поверхня.
Для приготування чаю використовуємо електричний чайник, для кави - електричну кавоварку.
В січні - лютому в окремі дні включаю електричний бойлер замість подачі горячої води із сонячних колекторів на даху. Наприклад, включав вчора - зараз переключив на гарячу воду із сонячного колектора.

"Отопление" - не в ігнорі.
Для опалення включаємо 2 рази в день - на пару годин зранку - і на пару годин ввечері - це січень-лютий - один з двох кондиціонерів - LG. Invertor. Зараз не включав, бо навтіь двері на балкон зараз відкриті - сонячно та тепло.
Дуже рідко - в спальні - я включаю кондиціонер - коли включаю на всю стіну проектор та дивлюсь серіали по Netflix - жінка любить, щоби вночі було свіжо - відкриває на ніч вікно.
Кондиціонери налаштовані на +21.
Але дивіться.
Найнижча за всю зиму ніч була один раз +3 градуси. Ще одна ніч була +5 градусів.
Зазвичай всю зиму - вночі +12, вдень не менше +16.
НІКОЛИ на ранок - я прокидаюся зазвичай о 8-00 - НЕ БУЛО В КВАРТИРІ НИЖЧЕ за +19 градусів.
Ну ось так...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9594
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 12:04

  flyman написав:а тим часом акурт незручні запитання та коментарі потихеньку підтирає


"Незрeчні" питання я задав вам ще тиждень тому - щось цураєтеся відповісти.
Цікаво - як можна "підтирати" незручні запитання до мене???? А як можна "підтирати" незручні коментарі моїх текстів???? Як я розумію - питання до мене від форумчан та коментарі від форумчан???

Дивлячись на вашу величезну турботу про їжу - від мінеральної води до йогуртів та риби - можна впевненно зробити висновок, що ваш вояж в Жечьпосполіту Польску виявивися ГЕТЬ НЕВДАЛИМ:
- квартиру купити не потягнули.
- витрати=прибуткам.

Чи вірно я розумію з ваших безкінечних згадувань, що в Польщі вам не вистачає грошей на пляшку мінеральної води - я дуже люблю там Наленчовянку та йогурт - я дуже люблю із ананасами - цілі шматочки анансів прямо в йогурті - Jogobella.
Невже не витачає грошей?
З риби раджу вам купити Śledzie w sosie smietanowo-majonezowym - пальчики можна облизувати.
Але то вже, як є гроші. Бо коштує дуже дорого - 2 злотих.
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 28 лют, 2020 12:08, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9594
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 532533534535536 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8829 6923138
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 03:19
akurt
10012 6251340
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
24758 16542520
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама