Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 284285286287288 ... 1129>
Повідомлення Додано: Вів 07 тра, 2019 15:33

  Vadim V написав:
  akurt написав:Очень удобно. Я с собакой прошел один из первых.

Во время прогулки куда срёт и ссыт ваш собака :( и убираете ли вы за ней ?


Если оставить в стороне слова иностранного происхождения, выделенные жирным шрифтом, то вопрос верный и актуальный.

ДОМАШНИЕ ПИТОМЦЫ ЗА ГРАНИЦЕЙ – БИТЬ ИЛИ НЕ БИТЬ?

Фраза, которую вы процитировали из моего текста, касается пешеходного перехода, который построили просто по просьбе жителей микрорайона (собрали подписи жители – вуа-ля – построен пешеходный переход-красавец. Жители написали письмо в мэрию после того, как на размеченном переходе с дорожными знаками и «мигалками» от солнечных батарей была сбита бродячая собака (здесь есть такие с желтыми метками на ухе – они, кажется, стерилизованы) и после того, как будто бы сбили (не насмерть) мотоциклиста.)
Ясно дело, что на пешеходном переходе, покрытом резиновыми плитками, никакая собака не испражняется, хотя ход мысли интересный.
Зображення
А вообще в Турции соблюдаются обычные принятые в Европе нормы выгула собак.
В моем микрорайоне есть много приятных «плюшек» - на расстоянии в 250-300 м уже есть площадки для выгула собак. Всего я вижу собачников не более 10. В основном «наши» - турки не держат домашних собак. Котов держат с большим удовольствием.
Так вот:
Зображення
- маршрут 1 – «длинный» - достаточно перейти улицу и попадаешь на «длинный маршрут» прогулки с собакой, здесь во-первых, перепаханное поле с природным по периметру газоном (висит объявление «ПРОДАМ 80 СОТОК»), а потом идут остатки когда-то существовавшего здесь сада: пальмы, деревья граната и апельсина. Всего маршрут несколько километров (по желанию). Какая-то трава и какие то кустики. Гуляй – не хочу. Именно здесь осенью, когда выгуляю собаку, рву совершенно бесплатно гранаты с гранатовых деревьев.
- маршрут 2 – «короткий» - здесь пустырь, примыкающий к частному большому саду апельсиновых деревьев. На этом месте собираются построить овощной рынок. Пока здесь какие то природные газоны, какие-то кусты, какие-то остатки деревьев. Гуляй – не хочу.
- маршрут 3 – «короткий» - здесь большая бесплатная парковка, которая в основном используется как парковка для тех, кто приехал на авто на какой-нибудь мусульманский праздник в мечеть, а слева от нее – огромный природный газон, примерно 100 соток. Пустырь. Там сейчас какие-то цветы желтые чуть ли не в пояс и маки красные. Эту растительность кто-то скашивает, вероятно на сено. Говорят, что будут делать благоустроенный парк. Гуляй-не хочу.
- маршрут 4 – «короткий» - оригинальный объект – я так понимаю – бывший частный сад - там остатки теплицы. Деревья апельсинов, гранатов, кипарисов, инжира. Гуляй внутри бывшего сада – не хочу. Сад облюбовали коты и, что интересно, ёжики (!!!).
- маршрут 5 – какое-то поле площадью, наверное с гектар, очень красивое, засеяно не знаю чем, на пшеницу и рожь не похоже. Вдоль поля по периметру – гуляй не хочу.
Зображення
Это всё – свободные площадки общего пользования и они не являются «регулярными» газонами. Тут и выгуливают собак. Маршруты я выбираю по настроению и по наличию свободного времени.

2. Вот там, где регулярные газоны, которые поливают и стригут - или детские площадки, с бесплатными аттракционами, тренажерами и резиновыми беговыми дорожками или полями для игры в волейбол (До ближайшего такого детского парка – метров 100. Он очень чистый и очень ухоженный, там регулярно стригут газоны, там беседки, аттракционы, качели, красивые кустарники и деревья, урны для мусора) – там укреплены на столбиках таблички, которые разрешают прогулку с собакой на поводке и с обязательной уборкой за собакой. Обычная европейская практика. В отличие от, скажем Польши или США, не предлагаются бесплатные пакеты для уборки за собакой, которые там обычно находятся в прикрепленных к специальным столбикам коробках.
Собачник всегда с собой имеет 1-2 полиэтиленовых пакета для уборки за собакой. Пакет выбрасывается в ближайший мусорный бак, которые тут расставлены через каждые 50 м и регулярно вывозятся (кажется, 1 раз в сутки) городской мэрией за свой счет. Жильцы за вывоз мусора не платят, это задача мэрии. Кроме того, раз в 2-3 дня проходит по улицам машина-пылесос.

3. Быть на пляже с собакой разрешается при условии немедленной уборки за нею.
Мы не всегда берем с собой на пляж собаку. Если берём, то она на поводке, и не заходит в море, не любит вообще морскую воду, выбираем место так, чтобы рядом никого не было. Благо пляжи – километровые.

А вообще совет: самое умное, что вы можете сделать в жизни – не заводить собаку. Я держал в свое время эрдельтерьера (с***), потом уже 11 лет – лабрадора (с***) и знаю, о чем говорю.
Я уже говорил кому-то про классный бизнес под названием «передержка собак» - берут люди за то, что у них сутки посидит моя собака при моем отъезде 100-150 гривен в сутки. Корм – мой. Там, где я оставляю собаку во Львове – как правило во дворе частного дома 3 собаки на «передержке». Считаем: 3х125х30=11 250 в месяц ЧИСТЫМИ.
Так что когда я слышу, что кое-где у нас порой какие-то там пенсионеры типа бедные – не верю. Ленивые. Если кое-где у нас порою говорят, что школьник/студент не может себе заработать на iPhone – не верю. Ленивые.
И не надо мне рассказывать, что нет условий для содержания. Всегда можно найти условия.
В США любой гражданин не гнушается таким «бизнесом»: выгул собаки, 20 долларов за 30 минут.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9619
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 07 тра, 2019 15:59

akurt
Для чого оцю виставу влаштовувати в коментарях? Ціна - 30 баксів. Тобто на 3 бакси дешевше ніж в азії. До чого тут калькулятор і так далі? Що там ще рахувати треба? Козлодоєв не буде купувати на екзісті, але у турка просто розрив шаблону і він все далі про свій барижний екзіст

Зрештою
Я давній клієнт exist.ua

Звучить як "я давній л..х"
kozlodoev
 
Повідомлень: 92
З нами з: 25.08.18
Подякував: 20 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 тра, 2019 23:33

https://hotline.ua/auto-avtomobilnye-masla/mobil-1-fs-x1-5w-

akurt
Машина вже не нова переходьте на дешевше масло, або ставте гбо...
Atiker(краще від Китаю!)
Rasputin Ioan
 
Повідомлень: 11
З нами з: 21.06.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 тра, 2019 08:39

Так і хочеться згадати відому козацьку приказку: "Голота на вигадки багата..."

Пару років тому приємна пара батьків одного гарного сина поїхала як раз на травневі свята на відпочинок у Туреччину.
Син 20 років залишився вдома сам.
Лазив по нишпорях та знайшов у схованці 30 000 доларів.
Думав не довго, що з ними робити - гроші невеликі - 30 000 готівкою - та в той же день купив собі мрію - не нову, але гарну автівку BMW-745. Та ще й з індексом "L": незвичайний дизайн, але і безліч революційних систем: керована електронікою повністю алюмінієва підвіска з активними стабілізаторами поперечної стійкості Dynamic Drive, роботизована 6-ступінчаста автоматична КП виробництва ZF з селектором на рульовій колонці, електронне гальмо стоянки, нові двигуни з системою безперервної зміни підйому клапанів Valvetronic.
Дівчата аж пісяли "в кружочок" та лізли одна поперед одною в ту автівку, щоби їх швидше той жовнір відвіз у найближчу балку.
Купив у понеділок, а на четвер з"ясував, що всі гроші на пальне вже закінчаться, бо тая автівка при подорожі із дівчатами в найближчу балку брала чи 25, чи 30 літрів пального.
Слава Богу, гроші батьківські ще залишалися, то до приїзду батьків встиг поставити газобалонне обладнання на ту бідову автівку.
Батько і мати були в захваті від кмітливості сина: навіть Ангела Меркель, роз"їзджаючи на тій автівці в її найкращі часи, до такого не додумалася б...
По приїзду після 7 днів відпочинку в Туреччині в Кемері в готелі Rama (3 зірки) в понеділок не вдалося продати ту обладнану газобалонним обладнанням бідову автівку, але у вівторок вже продали.
Тиждень цвірінькання із веселими сільскими дівчатами по посадках обійшовся батькам щось не так вже й дорого: в пару тисяч доларів.
А продати тую чудову автівку допомогло саме газобалонне устаткування.
Ні, шановний пан Rasputin, як то не прикро, але я тією гарною порадою не скористаюся.
Заливаю пальне тільки на British Petroleum, свічі запалюваня ставлю NGK, або Denso, оливні фільти двигуна ставлю тільки фірмові, китайську оливу у двигун мого позашляховика не ллю, гумових жінок не застосовую.
Але за пораду дякую. Вона не дивує.

х х х

ЕКОНОМІЧНІ РЕАЛІЇ ДНЯ

Всі пам"ятають чудровий фільм "День байбака". Там герой фільму знову і знову повертається у той самий день та той самий час.
Щось схоже відбулося сьогодні в Туреччині: курс долара повернувся до рівня жовтня 2018 року: 6,18 ліри за 1 долар.
Теоретично у глобальному смислі це погано.
Це якщо хтось зібрався жити вічно під цим місяцем.
Але життя змінюється, час плине.
Ще в жовтні один форумчанин дуже дуже бідкувався за бідних турецьких громадян, які, за його відомостями, купували картоплю по 7 (сім) лір за кг.
Звісно, такої ціни не було. Навіть не повірив, коли я робив фото ящика із картоплею в супермаркеті за рогом свого будинка, зазвичай ціна на картоплю становила 2,5 ліри.
Щось сьогодні мовчить, купуючи цибулю по 36 гривень та помідори по 82...

Думаю, Уряд Туреччини робить в ці дні дуже правильні кроки, намагаючись заробити гроші: підняли ціни на цигарки. Пачка цигарок коштувала від 9 до 11 лір (11 лір - slims).
Нова ціна на всі цигарки без залежності від сорту та назви - 13 лір.
Думаю, тут мудрість в тому, що починається сезон і нехай іноземці, купучи цигарки, трошки допоможуть державі.
Сеанс арифметики: у 2018 році Анталю відвідало 32 000 000 ІНОЗЕМНИХ відвідувачів.
Нехай візьмемо родини із трьох людей: тато, мама, дитина.
Тоді теоретично курцями можуть бути 10 000 000 людей із числа 32 000 000 туристів.
Нехай один курець купує 1 пачку цигарок на 2 дні з 8 днів перебування.
Збільшеннія ціни цигарок склало від (13-9) до (13-11) - в середньому 3 (три) ліри.
Тоді прибуток тільки від збільшення ціни цигарок в середньому на 3 ліри принесе тільки від туристів Анталії:
10 000 000х(8/2)х3= 120 000 000 турецьких лір.
Будемо чесними: нехай кинули палити ще половина із 10 000 000 відпочиваючих.
Тоді прибуток від збільшення ціни буде становити 60 000 000 лір.
Це тільки по Анталії.
Це 10 000 000 доларів США, з тих грошей які МВФ, можливо, виділить Україні в 2019 році.
Ось що таке "туристичний бізнес".
Цікаві цифри, як на мене....

Долар - 6,18. Курс гривні до турецької ліри: майже 4 гривні за 1 ліру.
Тобто ціни в лірах можна майже сміливо множити на "4". Якщо бути точними, то 26,50/6,18=4,29.
Це призводить до того, що дуже вигідно тим, хто приїде в Туреччину відпочивати, і тим, хто мешкає в Туреччині, купувати будь-що.
Здається, що все стало коштувати майже даром.

Ціни на ринку в Анталії сьогодні.
- полуниця - була 5-7 лір кг, сьогодні 10 лір кіло. Крупна, смачна.
- дині - 6 лір кг. Дуже солодкі.
- помідори - від 2 до 6 лір в залежності від виду (черрі - 6 лір або 24 гривні кг., рожеві - 4 ліри (16 гривень кг)), звичайні - від 2 лір (8 гривень кг). Я не помилився: не 82 гривні кг, як сьогодні в АТБ, а 8.
- баклажани (сині) - 2,5 - 4 ліри кг. (10-16 гривень кг).
- перець солодкий - його тут 4 види - від 2 до 6 лір (маскимум 24 гривні кг).
- огірки - від 2,5 до 4 лір кг (від 10 до 16 гривень кг).
- картопля молода - 5 лір кг.
- цибуля - від 3 до 4 лір кг (від 12 до 16 гривень кг).
Зображення
Зображення
Що інтересно, ціна на цибулю і в супермаркеті, і на ринку однакова - 3 (три) ліри або 13 гривень кг.

Ціни на рибу стабільні, на м"ясо (яловичина та баранина) навіть знизилися.
Ціна на вина - стабільна (від 24 лір - 90 гривень пляшка).
Ціна на пиво стабільна - 9 лір або 37 гривень банка.

Віскі я не купую, горілка тут не продається, турецьку раки (майже аналог "чача") я не купую, газобалонного устаткування на автівках ні в кого тут не бачив, хоча газ на АЗС у продажу є - 3,5 ліри за літр. Жодного разу не бачив, щоби хоч одна автівка заправлялася газом.
Вчора сусід купив собі автівку - не нову - Hyundai Accent - 2005 року.
Продавець просив 21 000 лір, покупець запропонував з урахуванням знайдених недоліків 19 500 і ні копійкою (корушем) більше.
Вдарили по руках: покупець побіг та "злив" 19500/6,15=3 170 доларів США.
Я подивився auto.ria.com: у нас за таку просять від 3 900 до 5 000 доларів США.
Ну що ж, повинно ж і туркам хоч в чомусь "везти"...

P.S. З 24 квітня тиждень відпочивали у Кемері мої приятелі із Дніпра. Відпочинок на тиждень став їм у 1700 доларів США. Кемер. Готель не на першій, та не на другій лінії.
Сьогодні з ранку дізнався, де живуть самі багаті люди в Україні: в Запоріжжі.
Тільки там люди мають можливість купувати цибулю по 42 гривні за 1 кг.
Кажуть, що враховуючи пустельний клімат Запоріжжя та нестачу вологи, завозять цибулю діріжаблями із Антарктиди.
Сьогодні очікую черговий гривневий транш з України. Гроші зайдуть на картку Альфа-банку.
То банк хлопець зі Львова тримає...
При такому курсі гривні до долара та турецької ліри до долара життя стає не таким вже й поганим...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9619
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 08 тра, 2019 12:28

  akurt написав:Дівчата аж пісяли "в кружочок" та лізли одна поперед одною в ту автівку, щоби їх швидше той жовнір відвіз у найближчу балку.
Купив у понеділок, а на четвер з"ясував, що всі гроші на пальне вже закінчаться, бо тая автівка при подорожі із дівчатами в найближчу балку брала чи 25, чи 30 літрів пального.



От же ж, йолоп, можна було кобєт як удалу трійку запрягти і вйо! :D От йому б і пальне халявне було б.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 тра, 2019 12:55

Звісно, що йолопе...
Ви аби бачили його очі, коли він запросив мене "посидіти" в тій чудовій автівці на другий день після купівлі у відсутності батьків: і тут кнопочка така, і тут кнопочка така, а ось ще подивіться...
А в четвер гроші на пальне закінчилися. Щоби кобіту звозити у найближчу посадку послухати співи птахів - каністра бензину...

х х х

В ці дні інтенсивно намагаюся підібрати житло для одного із синів, який отримав нове місце роботи.
Мова йде про так звану "Силіконову долину".

Не саме важливе, але інтересне: орієнтир ціни 1500-2000 доларів на місяць. Це буде по-нашому "двушка". Комунальні витрати - орієнтир 80 доларів на місяць. Це приблизно 6% від зарплати на місяць. Субсидію точно не будуть платити, шкодА...
А ось саме цікаве, нашим лендлордам і не снилося:

ЯК ПІДБИРАЄ ОРЕНДОДАВЕЦЬ ОРЕНДАРЯ В США
Цитую (читати уважно):

Screening process includes:
- Verifying the information provided on the rental application
- Contacting present and previous landlords for rental history
- Obtaining credit reports from one or more credit agencies. FICO score of at least 650.
- income proof (2 most recent pay stubs, or official Offer Letter from employer).
If you are interested in this unit, please email me as soon as possible.
Please email with employment details and your reason, why you want to rent this studio.

В перекладі на зрозумілу мову: вам, по-перше буде зроблено суворий "скрінінг", а, по-друге, ви ще й поясніть, навіщо те житло вам треба. В письмовій формі.
До речі, то не шпаківня на 450 квартир, що так люблять у нас...
Зображення
Вулиці досить широкі, асфальт присутній, місць паркування авто достатньо...
Зображення

Нагадаю: я буду в США, починаючі із 11 червня.
Цікаві подробиці:
- авіаквиток "Київ-Париж-Сан Францисько" - на момент купівлі - 450 доларів туди і назад. Air France. Включено і багаж, і харчування, і навіть шампанске на борту.
- на сьогодні Air France продає квитки на ті самі рейси вже по 1050 доларів.
Тобто прогуляти/прокутити можна вільно і не жалкуючи 1050-450=600 доларів на одного, або 600х2=1200 доларів на двох.
Люблю натискати кнопочки калькулятора...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9619
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 08 тра, 2019 15:30

akurt , как погода в Анталье на ближайшие 5 дней?
Нужно слетать с 10.05 до 14.05 и не знаю что брать с собой
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 тра, 2019 16:12

Может, кому-то пригодится:
Зображення
Это чартеры - прямые рейсы.

  shapo написав:akurt , как погода в Анталье на ближайшие 5 дней?
Нужно слетать с 10.05 до 14.05 и не знаю что брать с собой

вчера был дождливый день. Относительно прохладный.
Сегодня солнечно, но ветрено. Не купаются. Вода +20, сильный ветер с моря.
Лучший вариант: кроссовки, джинсы, футболка, ВЕТРОВКА, бейсболка, очки солнцезащитные.
Только вернулся с прогулки вдоль моря.
Навстречу дул сильный ветер на фоне солнца.
Зображення
Востаннє редагувалось akurt в Сер 08 тра, 2019 16:16, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9619
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 08 тра, 2019 16:16

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

akurt написав:Звісно, що йолопе...
Ви аби бачили його очі, коли він запросив мене "посидіти" в тій чудовій автівці на другий день після купівлі у відсутності батьків: і тут кнопочка така, і тут кнопочка така, а ось ще подивіться...
А в четвер гроші на пальне закінчилися. Щоби кобіту звозити у найближчу посадку послухати співи птахів - каністра бензину...

х х х

В ці дні інтенсивно намагаюся підібрати житло для одного із синів, який отримав нове місце роботи.
Мова йде про так звану "Силіконову долину".

Не саме важливе, але інтересне: орієнтир ціни 1500-2000 доларів на місяць. Це буде по-нашому "двушка". Комунальні витрати - орієнтир 80 доларів на місяць. Це приблизно 6% від зарплати на місяць. Субсидію точно не будуть платити, шкодА...
А ось саме цікаве, нашим лендлордам і не снилося:

ЯК ПІДБИРАЄ ОРЕНДОДАВЕЦЬ ОРЕНДАРЯ В США
Цитую (читати уважно):

Screening process includes:
- Verifying the information provided on the rental application
- Contacting present and previous landlords for rental history
- Obtaining credit reports from one or more credit agencies. FICO score of at least 650.
- income proof (2 most recent pay stubs, or official Offer Letter from employer).
If you are interested in this unit, please email me as soon as possible.
Please email with employment details and your reason, why you want to rent this studio.

В перекладі на зрозумілу мову: вам, по-перше буде зроблено суворий "скрінінг", а, по-друге, ви ще й поясніть, навіщо те житло вам треба. В письмовій формі.
До речі, то не шпаківня на 450 квартир, що так люблять у нас...
Зображення
Вулиці досить широкі, асфальт присутній, місць паркування авто достатньо...
Зображення

Нагадаю: я буду в США, починаючі із 11 червня.
Цікаві подробиці:
- авіаквиток "Київ-Париж-Сан Францисько" - на момент купівлі - 450 доларів туди і назад. Air France. Включено і багаж, і харчування, і навіть шампанске на борту.
- на сьогодні Air France продає квитки на ті самі рейси вже по 1050 доларів.
Тобто прогуляти/прокутити можна вільно і не жалкуючи 1050-450=600 доларів на одного, або 600х2=1200 доларів на двох.
Люблю натискати кнопочки калькулятора...
Сам взял такие билеты на конец августа (табу через Париж, назад чере Амстердам).
Но сейчас тоже похожая акция.

Зображення

Отправлено с моего SM-G975F через Tapatalk
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 тра, 2019 16:17

Вы думаете, я не получаю такую рассылку?
Хи-хи.
Я очень опытный путешественник. И очень тщательно выбираю авиакомпании.
Кстати, на Дельта летел из Сан Франциско кажется года 3 назад - пять баллов!
Я по совету друзей на борту заказал КОШЕРНОЕ питание.
Ну очень оригинально было.

При заказе авиабилетов для меня главные критерии:
- желательно, чтобы не было стыковок приличных авиакомпаний с МАУ при возвращении - МАУ не кормит и не поит. Когда пересадка в Амстердаме, Париже или Мюнхене - и еле успеваешь на пересадку - очень напрягает.
- хотя про МАУ ничего не скажу плохого: только в марте вот один из сыновей прилетал в отпуск из США - пересадка на МАУ была в Вене до Киева, а назад вообще сказка - всем рекомендую: "Днепр (МАУ) - Киев (МАУ) - Стокгольм (Norwegian airlines)-Oakland (San Francisco) и все это за смешные реально деньги.
- очень рекомендую Turkish airlines а маршруте "Львов-Стамбул-Сан Франциско" - регулярная цена 736 долларов туда и обратно, причем обеспечивают бесплатную ночевку в Стат буде в отелях 4-5 звезд с трансфером и завтраком в отеле. Очень рекомендую.
Востаннє редагувалось akurt в Сер 08 тра, 2019 16:25, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9619
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1261 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 284285286287288 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 884, 885, 886
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8857 6927518
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 00:28
akurt
24760 16546351
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 20:12
барабашов
10012 6253749
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама