Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 701702703704705 ... 1129>
Повідомлення Додано: Пон 03 сер, 2020 01:33

  Trast написав:Учитель каюсь за всё )))))
....
Тобто відповіді не маєш?
Та я і не сумнівався!
Якщо хочеш перше місто, то заходь на сайти охорони здоров'я Італії, Туреччини і України і наведи нам тут графіки по летальним випадкам тільки по цим країнам за перше півріччя цього року в порівнянні з минулим по кожній країні.
Час пішов....
А потім поговоремо, якщо завдання виконаєшь.

Смертность ок 10,2 на 1000 в Италии, против 5,4 на 1000 в Турции, но давайте по чесноку сколько турков за рулём автомобиля в возрасте 80+ вы увидите, и сколько итальянцев за рулём машины которая ещё Муссолини видела ? ))) Так вот 65+ в Италии - 23% населения, (круче только Япония с 28%), а в Турции 9,1%. И чем старше +, тем больше отрыв ))) а это говорит о коэффициенте дожития, самый клёвый на Сардинии, Окинаве и Икарии, так что не туда вы едете, учитель, ой не туда )))))
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4818
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 сер, 2020 06:58

Есть на этом пресловутом сайте объявление от Кемаля свежее от 31 июля https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-k ... 6412/detay
1+1 в доме, где change_pm купил в том году за 60к евро, все так же по 60к евро. Ну никак не по 76, да еще и out of stock.
Интересный сайт, чтобы объективно оценить ситуацию. Рекомендую!
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 сер, 2020 08:51

Сайт правильный и интересный, его не раз рекомендовали. Информативный.
San - а Вас не смутило, что выставил объявление не застройщик, а риэлтор?
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9595
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 03 сер, 2020 08:54

  San написав:osafly
я бы тоже лучше в Махмутларе каком-нибудь взял, чем в жпнях Анталии. Море 400м, вид из окна на море, бассик. Да, вход в воду похуже, скучнее зимой, но каждый раз через мегаполис дуть на море или прогуляться на набережку не захочется. 3+1 - это там что детей столько? Вся идея жизни у моря теряется, с таким успехом в Анкаре можно было поселиться.


Интересные рассуждения.
Аналогичные можно встретить было позавчера на киевской ветке - там ребята обсуждали вопрос - где все таки лучше жить: в Киеве или в Полтаве.
Вот это то же самое: жить в селе в 150 км от Киева.
Персики в сельском саду вкусные.
До Алании 3 часа езды на авто. Это из центра провинции под названием "Анталия" в одно из сёл провинции...
Но и в Полтаве люди живут. Хороший город. Музей там красивый.

Что интересно, что в Алании, что в Полтаве нет аэропорта.
Ну как есть - в селе под названием Газипаша - не очень далеко - и даже 1 (один) рейс в день на Стамбул...
Востаннє редагувалось akurt в Пон 03 сер, 2020 09:05, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9595
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 03 сер, 2020 09:03

  akurt написав:
  San написав:osafly
я бы тоже лучше в Махмутларе каком-нибудь взял, чем в жпнях Анталии. Море 400м, вид из окна на море, бассик. Да, вход в воду похуже, скучнее зимой, но каждый раз через мегаполис дуть на море или прогуляться на набережку не захочется. 3+1 - это там что детей столько? Вся идея жизни у моря теряется, с таким успехом в Анкаре можно было поселиться.


Интересные рассуждения.
Аналогичные можно встретить было позавчера на киевской ветке - там ребята обсуждали вопрос - где все таки лучше жить: в Киеве или в Полтаве.
Вот это то же самое: жить в селе в 150 км от Киева.
Персики в сельском саду вкусные.
До Алании 3 часа езды на авто. Это из центра провинции под названием "Анталия" в одно из сёл провинции...
Но и в Полтаве люди живут. Хороший город. Музей там красивый.

Що не так з Полтавою?
Полтава нічим не гірший обласний центр, чим Дніпро,Львів або Тернопіль...
Анталія теж не Істамбул.
Може, як Одеса, і то з натяжкою.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 03 сер, 2020 09:08

Так я ж правдиво написав:
"Но и в Полтаве люди живут. Хороший город. Музей там красивый."
Гадаю, що сам пан Флайман там ніколи не був.
Цікво, що кавалєрками планує та вже почав обносити не Полтаву і не Тернопіль, а чомусь - Київ...
Бач воно як.
Це при тому, шо не має постійної роботи та працює віддалено - здавалося б - живи в Полтаві...
Ні - тернопільский легінь - тілкО в Кийов.... Бач воно як...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9595
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 03 сер, 2020 09:32

  akurt написав:Так я ж правдиво написав:
"Но и в Полтаве люди живут. Хороший город. Музей там красивый."
Гадаю, що сам пан Флайман там ніколи не був.
Цікво, що кавалєрками планує та вже почав обносити не Полтаву і не Тернопіль, а чомусь - Київ...
Бач воно як.
Це при тому, шо не має постійної роботи та працює віддалено - здавалося б - живи в Полтаві...
Ні - тернопільский легінь - тілкО в Кийов.... Бач воно як...

Якби був турецьким легінєм, то тільк0 Істамбул, тілько харкор
Востаннє редагувалось flyman в Пон 03 сер, 2020 10:14, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 03 сер, 2020 09:41

Аби ви хоч трохи розбиралися в економіці - хоча є гарні розробки із прогнозування курсу долара в Україні на 03 серпня 2025 року - то знали б, що:
- Стамбул - то є місто бізнесу. То там колотять бабулєти. Це такі кольорові та зелені папірці.
- Анталія - то інше, місто для життя. В моєму будинку декілька сімей живуть, що мають 2 (дві) квартири - одну в Стамбулі (там складують грошики - це такі кольорові та зелені папарці - можливо, колись Ви бачили).
В моєму будинку мінімум 4 родини з 19 мають одночасно квартири в Стамбулі та в Анталії.
Наприклад, зараз квартира навпроти моєї - перший раз побачив людей за останній рік - приїхали на літо. З грошима - це такі кольорові та зелені папірці, можливо Ви такі колись бачили.

Я гадаю, що скоро пан Флайман кине оточувати Кийов кавалками - чи то, як його в Біса - "кавалірками" - та прилетить в Анталію.
Вже майже визрів...
От я на ньому вже грошей зароблю - цілу купу!
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9595
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 03 сер, 2020 10:08

Форумчанин San хоч і не підняв це питання, але воно на часі.
Я частково його розкривав ще рік тому: ДОСТУПНІСТЬ ВАШОЇ НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ ВАС САМИХ.

На сьогодні - я вже писав - вже поховали свої квартири в Іспанії - в Аліканте - двоє моїх приятелів - 70 000 ойро та 140 000 ойро канули в безкінечність буття. Раніше хоч мали - за цифри відповідаю - хоч 1000-1500 ойро на рік (РІК!) з оренди через "обслуговуючу" компанію... Щоби самим попасти на тиждень-два у власну нерухомість, треба було попереджати обслуговуючу компанію за 6 (шість) місяців (!!!).
1000- 1500 ойро на рік зі вкладенням від 70 000 до 140 000 ойро... Гадаю лендлорди України зараз гучно сміються...
Нагадаю, що відсутність володаря не зменшує його витрат на утримання квартири в Аліканте - мінімум 150 ойро на місяць - це цифри мені повідмляли мої приятелі.

Так ось, про Аланію: немає можливості у киянина попасти в Аланію - точніше у село неподалік - там є військвий аеропорт в Газіпаша. Не забезпечує жодна авіакомпанія такий переліт. Жодна!
Для порівнняня: сьогодні в аеропорт Анталії прибувають 8 (вісім) літаків прямих рейсів з України, це не рахуючи вже рейси із пересадкою в Стамбулі з Харкова, Києва, Львова, Запоріжжя, Херсона, Одеси із часом не пересадку в 1,5-3 години.

Теоретично можна попасти в село під Аланією зі Львова - де я живу, коли буваю в Україні - але із ночівлею що туди, що назад - в Стамбулі.
Тут же панове всі економісти/фінансисти - ось Вам і рядок у відомість витрат.
Бачте як - хоч я за панство їх гроші порахую...
Востаннє редагувалось akurt в Пон 03 сер, 2020 10:21, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9595
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 03 сер, 2020 10:16

  akurt написав:Аби ви хоч трохи розбиралися в економіці - хоча є гарні розробки із прогнозування курсу долара в Україні на 03 серпня 2025 року - то знали б, що:
- Стамбул - то є місто бізнесу. То там колотять бабулєти. Це такі кольорові та зелені папірці.
- Анталія - то інше, місто для життя. В моєму будинку декілька сімей живуть, що мають 2 (дві) квартири - одну в Стамбулі (там складують грошики - це такі кольорові та зелені папарці - можливо, колись Ви бачили).
В моєму будинку мінімум 4 родини з 19 мають одночасно квартири в Стамбулі та в Анталії.
Наприклад, зараз квартира навпроти моєї - перший раз побачив людей за останній рік - приїхали на літо. З грошима - це такі кольорові та зелені папірці, можливо Ви такі колись бачили.

Я гадаю, що скоро пан Флайман кине оточувати Кийов кавалками - чи то, як його в Біса - "кавалірками" - та прилетить в Анталію.
Вже майже визрів...
От я на ньому вже грошей зароблю - цілу купу!

Так я про вже не раз писав:
Анталія для пенсіонерів (по старості/здоров"ю/багатству), котрі наколотили близько 100Куе бабулєтів, і більше не хочуть (не можуть).

От Траст, зрозумів, що вже все, наївся в Польщі полуниць, і, збирає чумадани з валізами до турецького берега (думаю, акурту півкіля сала і півлітру самогону підкине з родіни, а то авітаміноз скоро буде, в Туреччині поросятину можна хіба що вночі під ковдрою тихенько кусяти, щоб Алах не бачив).
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 701702703704705 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8829 6922984
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 03:19
akurt
10012 6251191
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
24758 16542221
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама