Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 443444445446447 ... 1129>
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2019 19:43

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Акурт, посмотрела на климат в Вики, оказывается друзья друзей хотя бы с климатом не прогадали, в Аланье температура воды больше, а воздуха - меньше, и дом в 500-600метрах от моря и всё равно приходится снижать цену )))
Ещё Вас потроллю: пока покупки недвижимости в Украине растут в цене, вы видели гривнеукрепляж какой, считаем профит в твердой валюте ежедневно )))
PS: Скоро конец сентября, Вы помните что мы учимся у лучших и прийдёт время опять смотреть на наш виртуальный депо в лирах. Август был виртуально неудачен, год к году сентябрь как-то тоже. Но мы же верим и учимся у Вас, всё вкладываем и... считаем виртуальные убытки... Плюсы: считать виртуально убытки гораздо приятнее чем получить их реально ))) учитель, цена вашей 1+1 в 2,5км от моря на турецком аналоге олх уверенна только растёт и потому что это Анталия, а не Алания... )))
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4658
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 07:31

Как-то под ценными рассуждениями о недвижимости от бывшей успешной вкладчицы Дельта-банка потерялось нечто важное для форумчан.
Потому надо освежить. Раз flyman так долго думает, значит есть что сказать.

  akurt написав:
  flyman написав:дійсно, нах ВНЖ Туреччини, якщо можна мати ВНЖ(громадянство) нормальної країни ЄС.


Дійсно, а хто заважає?
І напишіть, в якій країні та як саме Ви особисто оформили?
Вклалися в Угорщину - 400 000 ойро на рахунок в банк з умовою не торкатися 5 років?
Поділіться. Думаю, всім читачам буде інтересно.
Ossza meg, azt hiszem, minden olvasó érdeklődik! (угорська)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 08:25

  akurt написав:
  flyman написав:дійсно, нах ВНЖ Туреччини, якщо можна мати ВНЖ(громадянство) нормальної країни ЄС.


Дійсно, а хто заважає?
І напишіть, в якій країні та як саме Ви особисто оформили?
Вклалися в Угорщину - 400 000 ойро на рахунок в банк з умовою не торкатися 5 років?
Поділіться. Думаю, всім читачам буде інтересно.
Ossza meg, azt hiszem, minden olvasó érdeklődik! (угорська)

Ця програма по Угорщині вже 3 роки, як скасована.
Але є в Греції, Іспанії,Франції і навіть в Австрії можливість жити як фінансово незалежна особа, достатньо покласти в банк цих країн від 40 тис.євро , сумма залежить від кількості членів родини.
А можна зовсім з цим не заморочуватися, а жити по безвізу-3 місяці в Туреччині і 3 місяці в будь-якій країні ЕС.
Ви ж в такому режимі і живете, що свідчить про те, що наврядчи у вас є внж Туреччини, так як для того, щоб його не скасували треба бути відсутнім в країні не більше 4 місяців на рік, по вашим же розповідям ви відсутні більший час, що означає те, що внж у вас в Туреччині немає.
Це я написав не для того, щоб вас звинуватити в чомусь, а для того, щоб було порозуміння того, що можна жити і в їнших країнах, навіть не маючи ВНЖ, в тому ж режимі, як ви зараз в Туреччині.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 09:51

Ви майже праві і більшість - мабуть - пишете вірно.
Але щодо Туреччини дозвольте мені бути фахівцем:
вимогу щодо терміну відсутності іноземного громадянина, який має ВНП, на протязі не більше 4-х місяців (в США - 6 місяців) на рік скасовано вже три роки як.
Тобто я маю ВНП (зараз мені до 31 жовтня треба в он-лайн режимі подати Заяву на продовження на термін 2 роки) - і можу виїжджати хоч на 11 місяців в році.
Таким чином у вас є помилка і є позитивна порада іншим, про яку я вже неодноразово писав:
  sinus написав:що означає те, що внж у вас в Туреччині немає. (це помилка)
Це я написав не для того, щоб вас звинуватити в чомусь, а для того, щоб було порозуміння того, що можна жити і в їнших країнах, навіть не маючи ВНЖ, в тому ж режимі, як ви зараз в Туреччині. (тут супер)


Щодо позитиву:
Враховуючи, що Румунія та Болгарія входять в ЄС, але НЕ входять в Шенгенську угоду і термін перебування в цих країнах не зараховується в 90 днів в кожні 180 днів перебування в країнах Шенгенської угоди, то цікавим є такий варіант (писав раніше):
- 90 днів - Туреччина - наприклад березень-квітень-травень.
- 90 днів - Болгарія та Румунія (Болгарія хіба що на узбережжі Чорного моря - а взагалі дивно бідна країна), А ось Румунія - Трансильванія - то просто чудо! Зараз через Трансфагараш на мотоциклі пройшли маршрут, що я порадів, мої приятелі. Тобто червень-липень-серпень.
- 90 днів - Туреччина - наприклад вересень-жовтень-листопад (+25 до 1 грудня точно, вода в морі до 1 грудня +22).
- 90 днів - Європа - чудові варіанти відпочинку в горах в Польщі та в Словаччині. Мандри Італією, гірськолижний відпочинок в Північній Італії.

Головне: налагодити постійне постачання грошей на картки - гривневі - з України.
Можна - крім того - із США та з Туреччини, ну як у мене.
Еnjoy!
Востаннє редагувалось akurt в Вів 24 вер, 2019 10:07, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 10:05

  akurt написав:Ви майже праві і більшість - мабуть - пишете вірно.
Але щодо Туреччини дозвольте мені бути фахівцем:
вимогу щодо терміну відсутності іноземного громадянина, який має ВНП, на протязі не більше 4-х місяців (в США - 6 місяців) на рік скасовано вже три роки як.
Тобто я маю ВНП (зараз мені до 31 жовтня треба в он-лайн режимі подати Заяву на продовження на термін 2 роки) - і можу виїжджати хоч на 11 місяців в році.

Так, скасували, але це діє, якщо у вас в планах нема отримувати дозвіл на постійне проживання -ПМЖ, тоді ви праві.
Якщо є, то не можна бути відсутнім більше року в підсумку 5 років ВНЖ.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 10:08

Уточніть, що означає "це діє", якщо цього НЕМАЄ?
У ID-картці іноземного громадянина чітко вказано термін діє цього ВНП - з якого числа та по яке число.
В цей термін ви маєте всі права громадянина країни, крім права голосувати.
І НІКОГО І НІЯК НЕ ЦІКАВИТЬ - ВИ ЦЕЙ ТЕРМІН будете продовжувати чи ні (треба подати Заяву хоча б за 24 години до терміну спливу).
Реально цікаво, що означає "це діє", якщо цього НЕМАЄ?
Дозвольте мені бути фахівцем із такого питання - бо у Вас знову помилка. І суттєва:
  sinus написав:Якщо є, то не можна бути відсутнім більше року в підсумку 5 років ВНЖ.


Помилка в тому, що ви можете подати документи на отримання ГРОМАДЯНСТВА, а не ВНП через 5 років перебування в статусі іноземця, який отримав ВНП.
ГРОМАДЯНСТВО.
При цьому на протязі 5-ти років ви не повинні перебувати за межами країни більше, ніж один рік (точніше, 365 днів).
Турецька міграційна служба чітко фіксує всі ваші в"їзди-виїзди (як і українська, та будь-яка інша).
Тобто, якщо ви претендуєте отримати через 5 років Громадянство на підставі володіння нерухомістю, то ви НЕ повинні покидати межі Турецької республіки не більше, ніж на 365/5=на 73 дні в році. Цілком логічно і виправдано. Що ви за громадянин, якщо не живете в країні.
Тобто 2,5 місяця на рік.
Цілком достаньо, щоби провідати на Пасху своїх родичів та оновити в банках свої картки, на які буде приходити купа - велика - чи мала - грошиків та грошей.
Востаннє редагувалось akurt в Вів 24 вер, 2019 10:21, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 10:20

  akurt написав:Уточніть, що означає "це діє", якщо цього НЕМАЄ?
У ID-картці іноземного громадянина чітко вказано термін діє цього ВНП - з якого числа та по яке число.
В цей термін ви маєте всі права громадянина країни, крім права голосувати.
І НІКОГО І НІЯК НЕ ЦІКАВИТЬ - ВИ ЦЕЙ ТЕРМІН будете продовжувати чи ні (треба подати Заяву хоча б за 24 години до терміну спливу).
Реально цікаво, що означає "це діє", якщо цього НЕМАЄ?


ВНЖ можна подовжувати кожний рік і ви праві, що норми відсутності в країні скасували для цього подовження.
Але, якщо через 5 років, вам раптом закортить не подовжувати ВНЖ, а отримати вже ПМЖ, то для його отримання вам треба підтвердити, що за останні 5 років ви були відсутні в країні не більше року.
Якщо ж нема наміру отримувати ПМЖ, то ВНЖ можна подовжувати і далі, хоч все життя.
Я про ПМЖ мав на увазі, коли казав про вимогу відсутності.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 10:21

Я якщо через 5 років мені закортить не літати на парашуті?

І ви знову помиляєтеся щодо ВНП в Туреччині:
якщо ви мали ВНП без перерви 7 років, то отримаєте ПОСТІЙНЕ ВНП без всякого продовження.
Хіба що на вибори не будете ходити - так ви і так не ходите.

Всі сім років ви, маючи ВНП, могли НЕ перебувати на території Турецької республіки хоч 11 місяців в році.

Дякую пану sinus за актуальні запитання і цікавий диспут: речі дійсно важливі. І треба було розібратися.

А може хтось докладно висвітлити ось це, бо я бачу там не точну інформацію:
  sinus написав:Але є в Греції, Іспанії,Франції і навіть в Австрії можливість жити як фінансово незалежна особа, достатньо покласти в банк цих країн від 40 тис.євро , сумма залежить від кількості членів родини.

На практиці, наприклад, для Греції щодо отримання ВНП як фінасово незалежної особи:

Документами, подтверждающими наличие дохода, считаются:
Налоговая декларация.
Справка о доходах.
Справка о получении дивидендов.
Подтверждение наличия банковского счета на имя основного заявителя в греческом банке, на котором должно находиться минимум 48.тыс. евро. Эти средства будут покрывать минимально необходимую, согласно требованиям программы, сумму минимального дохода в размере 2.тыс. евро / месяц за 24 месяца действия резидентства.
https://internationalwealth.info/reside ... t-persons/
Для довідки: в Туреччині - 6 000 доларів на рік.

P.S. Прикольно: доллар 24,10 гривны... Ай, как хорошо!
Расплачиваюсь утром картой Привата и душа поёт: ну прямо все даром в супермаркeте...
Какая там Греция... Вы о чём?
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 14:17

  akurt написав:
Щодо позитиву:
Враховуючи, що Румунія та Болгарія входять в ЄС, але НЕ входять в Шенгенську угоду і термін перебування в цих країнах не зараховується в 90 днів в кожні 180 днів перебування в країнах Шенгенської угоди, то цікавим є такий варіант (писав раніше):
- 90 днів - Туреччина - наприклад березень-квітень-травень.
- 90 днів - Болгарія та Румунія (Болгарія хіба що на узбережжі Чорного моря - а взагалі дивно бідна країна), А ось Румунія - Трансильванія - то просто чудо! Зараз через Трансфагараш на мотоциклі пройшли маршрут, що я порадів, мої приятелі. Тобто червень-липень-серпень.
- 90 днів - Туреччина - наприклад вересень-жовтень-листопад (+25 до 1 грудня точно, вода в морі до 1 грудня +22).
- 90 днів - Європа - чудові варіанти відпочинку в горах в Польщі та в Словаччині. Мандри Італією, гірськолижний відпочинок в Північній Італії.

Головне: налагодити постійне постачання грошей на картки - гривневі - з України.
Можна - крім того - із США та з Туреччини, ну як у мене.
Еnjoy!


Так. Про це і мова, що треба налагодити постійне постачання грошей на картки,
і тоді вже можна жити де схочеться і скільки схочеться.
Але і це ще не все, треба ще дітей довести до самостійного життя, так що швидко казка розповідається, але не швидко справи робляться.

До речі купивши нерухомість в Греції на 250 т.євро отримуєшь ВНП, а в Болгарії на 300 тис.євро і ти постійний резидент.
В Чорногорії зараз ті ж умови, що і в Туреччині для легалізації.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2019 14:51

При однакових умовах легалізації треба дивитися на "вторинні статеві ознаки": клімат, суспільство, витрати на проживання.
Наприклад, діти кума живуть вже років 5 в Чорногорії - єврозона - щось там жодного разу не сказали, що медом намазано...
Хоча живуть весело...
Ну і про Чорногорію:
"После 5 лет проживания в Черногории Вы можете получить ПМЖ".

http://evropaedu.ru/vnzh-v-chernogorii-2018/
Пяти лет про-жи-ва-ни-я мо-же-те по-лу-чить...
Таким чином:
  sinus написав:В Чорногорії зараз ті ж умови, що і в Туреччині для легалізації.

ЗОВСІМ НЕ ТАКІ.
В Туреччині зранку купуєте нерухомість - ввечері САМІ заповнюєте Анкету-Заяву - на ранок ідете на співбесіду - витрати приблизно 600 лір (100 доларів) та отримаєте ВНП.

Приємна новина: здійснили пробний запуск паромної переправи Україна-Румунія поблизу Ізмаїла (Орлівка-Ісакча).
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 443444445446447 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514533
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902241
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
9981 6234408
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама