Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 552553554555556 ... 1129>
Повідомлення Додано: Пон 30 бер, 2020 08:25

  akurt написав:Це допоможе спрогнозувати те, що буде.

От цей пост (про те що буде) я пропустити не хотів би!
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 30 бер, 2020 14:00

Пане Frant"е! Дякую за турботу та повідомляю, що akurt - на сьогодні одна із самих щасливих людин на Земній кулі.
Це доводиться дуже просто: десятки і сотні читачів гілки уважно слідкують за тим, щоби у нього було все гаразд і він був здоровим. Контролюють коже слово.
Це приємно.

На практиці:
- я живу у власній квартирі в Анталії - ніколи цього не приховував - і суворо дотримуюся карантину - не виходжу з квартири зовсім. Точніше - 2 рази на день - хвилин на 10 - вигуляти собаку. Гуляю тільки в безлюдних місцях - слава Богу - такі є. Метрів за 200 від будинка великий пустир, який нещодавно обробили трактором, трохи підчистивши від минулорічного бур"яну. Гуляти дуже зручно і точно нікого немає. Крім мене та собаки.
- завжди виходжу в масці - купив упакування по 50 штук - ціна 140 лір або 560 гривень за 50 штук.
- завжди виходжу в рукавичках одноразових та тільки ними торкаюсь будь-яких предметів.
- після повернення ретельно мию руки з милом та вмиваюся із милом. Використовую одноразові паперові рушники.
- із акогольних напоїв в лікувальних цілях вживаю виключно віскі або джин.

Ну і головне: дивлюся серіали по каналу NETFLIX - в мене Преміум-підписка.
Щойно подивився фільм The Platform (я дивлюся серіали в оригіналі з англійськими субтитрами).
Фільм дуже складний і напружений.
Випивши після нього трохи джину, подумав, що фільми Андрія Тарковського нервово курять обабіч.
Рекомендую подивитися - це на тему того, що нас очікує.
Головне з фільму:
Якщо два жителя кожного рівня (там їх 666/2, кожні 24 години опускається вниз на 2 хвилини (!!!) платформа з неймовірним набором їжі) будуть їсти тільки те, що їм необхідно, їжі вистачить усім. На жаль, жадібність і обжерливість переважають, а ті, хто знаходиться нагорі вежі, залишають для нижніх рівнів тільки відходи або взагалі нічого.
Ми з цим зустрічаємося щодня.
Ще важливий момент - можливо, самий важливий, і стосується декого:
Гірше того, раз на місяць ув"язнені випадковим чином міняються місцями, що означає, що ті, хто знизу, можуть підніматися вище і мстити тим, хто раніше примушував їх голодувати. І навпаки, ті, хто звик до достатку, можуть бути змушені пожирати один одного від божевільного голоду.

Бажаю читачам здоров"я.
Дякую, що турбуються за мене. І вам здоров"я!
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 30 бер, 2020 19:35

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Слава Богу, з паном акуртом все О.К.
Ато я розпереживався, нема звітів про йогурти і халявні гранати.
А що з понаїхом?
Тепер переживаю за нього.
Техас в карантині.
Нерухомість дорожчає, чи дешевшає?

Рекомендую подивитися - це на тему того, що нас очікує.
Головне з фільму:
Якщо два жителя кожного рівня (там їх 666/2, кожні 24 години опускається вниз на 2 хвилини (!!!) платформа з неймовірним набором їжі) будуть їсти тільки те, що їм необхідно, їжі вистачить усім. На жаль, жадібність і обжерливість переважають, а ті, хто знаходиться нагорі вежі, залишають для нижніх рівнів тільки відходи або взагалі нічого.

Я так розумію, у 2014 платформа порухалася, і акурт, щоби не опинитися на нижньому рівні вирішив вискочити.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34464
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 30 бер, 2020 20:50

Не повірите, в мене чуйка: завжди вискакую вчасно.
Я вже говорив на цій гілці:
"В нерухомості, як і в сексі, все треба робити вчасно і швидко".
Це стосується будь-яких справ.
Не дуже зрозумів ваш акцент на році номер 2014: нічого поганого ні у вашому, ні в моєму житті в 2014 році не відбувалося. Хоча рік був неймовірно нервовим та напруженим.

Гадаю, що форумчани чекають від вас відповіді на поставлені вище особисто до вас запитання.
Там дійсно немає ніяких "підводних каменів".
Спробуйте, як найактивніший дописувач і цієї, і київської гілки.
Дивіться як люди пишуть:
  change_pm написав:
  akurt написав:Це допоможе спрогнозувати те, що буде.

От цей пост (про те що буде) я пропустити не хотів би!
Востаннє редагувалось akurt в Пон 30 бер, 2020 20:55, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 30 бер, 2020 20:54

  akurt написав:Не повірите, в мене чуйка: завжди вискакую вчасно.
Я вже говорив на цій гілці:
"В нерухомості, як і в сексі, все треба робити вчасно і швидко".
Це стосується будь-яких справ.

Гадаю, що форумчани чкають від вас відповіді на поставлені вище особисто до вас запитання.
Там дійсно немає ніяких "підводних каменів".
Спробуйте, як найактивніший дописувач і цієї, і київської гілки.

Що цікавить, уявна кавалірка в Катовіцах в яких я був проїздом?
Там акурт щось понавидумував, що воно не лізе на тверезу голову.
Мені там нема що коментувати.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34464
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 30 бер, 2020 20:59

Ні, не в Катовицях; я ж написав - на північ від Катовиць.
На південь від Катовиць - я про це писав неодноразово - сам хотів прикупити затишну квартиру в Бєльсько-Бяла. Катовиці дуже гарне місце - іноді нагадує місто 22 сторіччя. Але, але...
Мене там хіба що один період цікавило, то старовиннй фонд в Битомі, звісно - НЕ кавлєрка, а квартири трикімнатна.
Повторю цікаві питання:

Пан flyman!
Тому - на тему гілки:
- у вересні 2015 року Ви покинули неньку-Україну та досить вдало - багато Вам заздрило - виїхали на роботу в Польщу. Станом на 2017 рік - через 2 роки роботи - Ви вирішили НЕ купувати кавелєрку площею в 9 (ДЕВ"ЯТЬ) квадратних метрів із туалетом та душем по коридору. Чому саме Ви вирішили не купувати те житло за приємну ціну в 4 500 доларів США? Які там були економічні аспекти? Повірте, нашим людям те реально цікаво - 4 500 доларів лежать під матрацем/грушею у кожного...
- станом на 2018 рік, коли ще ціни були більш-менш нормальні, теоретично варто було б продати ту вашу дачу в 100 км від Києва в бік Коростеня, щоби за виручені кошти купити житло на північ від Катовиць. Що заважало?
- чи знали Ви, шо ЗВИЧАЙНИЙ гараж для звичайного авто, що в Бучі, що в Ірпені, що у Львові, що у Дніпрі можна було і можна в ці дні продати за 4 500 доларів США. Що завадило купити житло в Польщі за ціною гаража в Бучі? Які тут були економічні аспекти або роздуми?

Гадаю, що Ви не праві, бо Ваш досвід реально цікавий:
  flyman написав:Мені там нема що коментувати.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 30 бер, 2020 21:27

  akurt написав:Ні, не в Катовицях; я ж написав - на північ від Катовиць.
На південь від Катовиць - я про це писав неодноразово - сам хотів прикупити затишну квартиру в Бєльсько-Бяла. Катовиці дуже гарне місце - іноді нагадує місто 22 сторіччя. Але, але...
Мене там хіба що один період цікавило, то старовиннй фонд в Битомі, звісно - НЕ кавлєрка, а квартири трикімнатна.
Повторю цікаві питання:

Пан flyman!
Тому - на тему гілки:
- у вересні 2015 року Ви покинули неньку-Україну та досить вдало - багато Вам заздрило - виїхали на роботу в Польщу. Станом на 2017 рік - через 2 роки роботи - Ви вирішили НЕ купувати кавелєрку площею в 9 (ДЕВ"ЯТЬ) квадратних метрів із туалетом та душем по коридору. Чому саме Ви вирішили не купувати те житло за приємну ціну в 4 500 доларів США? Які там були економічні аспекти? Повірте, нашим людям те реально цікаво - 4 500 доларів лежать під матрацем/грушею у кожного...
- станом на 2018 рік, коли ще ціни були більш-менш нормальні, теоретично варто було б продати ту вашу дачу в 100 км від Києва в бік Коростеня, щоби за виручені кошти купити житло на північ від Катовиць. Що заважало?
- чи знали Ви, шо ЗВИЧАЙНИЙ гараж для звичайного авто, що в Бучі, що в Ірпені, що у Львові, що у Дніпрі можна було і можна в ці дні продати за 4 500 доларів США. Що завадило купити житло в Польщі за ціною гаража в Бучі? Які тут були економічні аспекти або роздуми?

Гадаю, що Ви не праві, бо Ваш досвід реально цікавий:
  flyman написав:Мені там нема що коментувати.

- не 9 м2 а 12 м2,
- душ в не в коридорі, а кавалірці, бо люди не так зрозуміють,
- не купував а знімав,
щодо нерухомості, то ходив на перегляди, в Польщі дещо цікаво щодо нерухомості, напр.
- наприклад перший поверх дорожче (в нас дешевше), тому що зручно для пенсів.
- з балконом дуже мало, а я хотів з балконом,
- ЦО (центральне опалення) = нашому інд. опаленню, якщо на газу, то дуже дорого за газ, скоріше мінус до ціни, чим плюс,
- а опалення мейське, знову іде як уже покращення і тому дорожче квартира ...

Було декілька об"єктів, що міг би взяти (за 4500 у.е. за 16 м2, убите в хлам, тільки обдерті стіни, старе вікно і двері, хіба для того "щоб було"). Там були і інші варіанти ...

Не купив, бо мабуть, не дуже кортіло (точніше в мене були і є певні правила, щодо визначення варто не варто купувати, але я не думаю, що є зміст їх озвучувати, бо то досить таки індивідуально та суб"єктивно, вам не зрозуміти).

І у 2017 я вирішив всі свої справи в Польщі і вернувся вна Україну, так як тут за час відстутності набралося справ для вирішення тут, і зійшлися зірки, щоб це зробити.

І ще одне, я ще не визначився, де буду на пенсії, Україні, в Польщі, Німеччині, Болгарії, Ісландії чи ще де. Можу сказати, що на переглядах оренди кавалірок бачив приходили люди похилого віку. Так що не обов"язково купувати, можна орендувати і жити. Там інший ринок, не такий як в Києві. Більш "стабільненько", в тому плані, що не відчувається кідалова. Люди більш приязні, а ти по звичці чекає, що тебе десь мають намахати. Спочатку не звично, але з часом звикаєш і розслабляєшся.
З іншого боку, якось "нема драйву".
Вна неньці ти постійно в тонусі, до девал, то ревал, то Майдан, то АТО, то соросята, то корона.
Але в 2015 дійсно був такий масовий психоз, що поїхавши до Польщі відчував як на курорті.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34464
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 30 бер, 2020 22:04

Я Вам дуже вдячний за змістовну обгрунтовану відповідь.
Оце - те, що треба!

х х х
Питання тепер не конкретно до Вас - хоч можете/бажано прийняти участь - бо Ваші думки і висновки реально цінні.
На часі питання те, про яке я теж неодноразово говорив: в умовах такої халепи, як зараз у світі - питання для багатьох актуальне (не для мене, а для загалу):
Адміністрування купленої за кордоном нерухомості.
Мене особисто це ніяк не торкається, бо я живу там, де купив саме для життя, і мені адмініструвати не треба.
Але на цій гілці неодноразово панство розмірковувало над купівлею нерухомості для здачі в ОРЕНДУ за кордоном з метою отримання прибутку.
Я завжди дуже обережно відносився до такої ідеї - це є на цій гілці.
Раптово (!!!) виникли обставини непереборної сили.
Ось актуальне - на мій погляд - для цієї саме гілки - питання дня, а - можливо - і року.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 31 бер, 2020 07:44

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Віддалено спостерігаю за тим, що відбувається в світі і в Анталії по карантину. Поки що в ютубі не забанен :)

Ось вчора подивився шопінг в Анталії https://youtu.be/y1lRza8Qxrw
Реально рівень цін позитивно дивує! І цє ж вже з заробітком виробника, логістикою, зарабітком магазину.

Здається "буржуї" в усім нам відомій країні подзажралися...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 31 бер, 2020 08:43

С интересом посмотрел видео выше.
Снято просто, но инфомативно.
Замечания по показанному:
- в Анталии очень развита сеть продуктовых магазинов с необычными названиями: первым показан супермаркет "А101". Вторым показан супермаркет "BIM", еще есть супермаркет "SOK". Это сеть супермаркетов с самим необходимыми продуктами. По слухам принадлежат детям президента страны и Потому участвуют в поддержании имиджа отца нации: В САМОМ ДЕЛЕ НИКАКИЕ ЦЕНЫ НИ НА ЧТО НЕ МЕНЯЛИСЬ.
- при одинаковом ассортименте они специализируются на торговле продуктами РАЗНЫХ производителей. То есть в каждом, например, не может быть курицы от "Наша Ряба", только другого производителя и это касается ЛЮБЫХ товаров - будь то молоко или кефир.

- цены на видео нужно умножать на 4 получите гривны. Из того, что мелькнуло на видео: обычная цена на макароны - 2,5-4 лиры за пачку в 0,5 кг. (10-16 гривен). Сливочное масло - 10 лир (40 гривен за пачку не в 200 граммов, а в 250, в пересчете на "нашу пачку" получается 32 гривны пачка. Масло хорошего качества). Шоколадные батончики обычно стоят 1 лиру или 4 гривны. Пачка молока стоит примерно 3 лиры - 12 гривен. Видео на 14:00 нужно смотреть без звука господину Франту - хотя бы 35 секунд - там женщина произносит крайне неприятные для него слова, которые могут вызвать приступ глубокой неврастении. На 14:25 показан продукт, который едят только исчадия ада и враги рода человеческого, то есть я. Именно это буду есть, когда закончу этот текст. С вареньем из вишни или с медом.

- по сравнению с этой семьей, где есть дети и работающий мужчина - мы закупаем больше натуральных продуктов, а не колбас. То есть колбасу мы вообще никогда не покупаем. Крайне редко - сосиски. Из колбасных изделий я регулярно покупаю только особую турецкую колбасу - Суджук - это колбаса сырого ферментирования - специальные бактерии, сохраняющие её, вводятся в сырой фарш и продается она как бы в сыром виде - используется для приготовления утром завтрака в виде яичницы с поджаренной колбасой. Мы закупаем: баранину, говядину (стейки), курицу и рыбу. Курица стоит 9 лир или 36 гривен кг. рыба от 10 до 25 лир (от 40 до 100 гривен) кг. Ежедневно в продаже 45 видов свежей на льду рыбы.
- супермаркеты расположены невероятно часто - думаю на расстоянии не более 150-200 м один от другого и потому в самом деле внутри редко бывает более 3-х человек.

Видео мне понравилось: просто и понятно.
Живет автор в отдалённом жилом районе Анталии - он называется "Кепез".
Обычно там квартиры дешевле.
Востаннє редагувалось akurt в Вів 31 бер, 2020 08:57, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 552553554555556 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24709 16513272
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 14:15
hume
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 875, 876, 877
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8769 6901567
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 11:29
akurt
9981 6233974
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама