Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 244245246247248 ... 1129>
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2019 23:13

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

с нем рождения,acurt!Здоровья!
(#Буковель, снег!!!, погода!!!,лыжи, собачка, ламбруско-это если вкратце),и Вам желаю, чтоб жизнь всегда удавалась!!
djbnd777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 199
З нами з: 19.12.14
Подякував: 52 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2019 23:20

  djbnd777 написав:с нем рождения,acurt!Здоровья!
(#Буковель, снег!!!, погода!!!,лыжи, собачка, ламбруско-это если вкратце),и Вам желаю, чтоб жизнь всегда удавалась!!


Забавно.
Откуда появляются такие персонажи написавшие 15 постов за 4 года, а 16й - в честь именинника?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2019 23:54

  shapo написав:
  djbnd777 написав:с нем рождения,acurt!Здоровья!
(#Буковель, снег!!!, погода!!!,лыжи, собачка, ламбруско-это если вкратце),и Вам желаю, чтоб жизнь всегда удавалась!!


Забавно.
Откуда появляются такие персонажи написавшие 15 постов за 4 года, а 16й - в честь именинника?


Вірогідно, то клони-обліківки нашого всезнаючого пана)))
Хлоп сам собі створює масовку)))

До речі, назву гілки слід перейменувати - для кращої відповідності змісту - "Турецька нерухомість п.Акурта, а також його дешева їжа, прогулянки з собакою і на лижах".

Як тільки це відбудеться, обіцяю не чіпати флудьора! Най пише про пиріжки, рибу і раків, скільки забажає його нарцисична душа!
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 00:07

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:поздоровляю Вас із Водохрещенням!
Зображення
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 11:15

Забавно.
Откуда появляются такие персонажи написавшие 15 постов за 4 года, а 16й - в честь именинника?[/quote]
Я читатель. Но я много работаю, поэтому писать нет времени. Периодически нужно знать тенденции валютного рынка.Потому и бываю на валютной ветке.А общаюсь с теми, с кем мне нужно.Вот с Вами не очень хочется.Я сама по себе, не учетка чья-то.
И я хорошо живу поэтому не злая.Чего и Вам желаю
djbnd777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 199
З нами з: 19.12.14
Подякував: 52 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 14:54

  djbnd777 написав:Я читатель. Но я много работаю, поэтому писать нет времени. Периодически нужно знать тенденции валютного рынка.Потому и бываю на валютной ветке.А общаюсь с теми, с кем мне нужно.Вот с Вами не очень хочется.Я сама по себе, не учетка чья-то.
И я хорошо живу поэтому не злая.Чего и Вам желаю


Спасибо, повеселили.
Следите за валютной веткой говорите, что-то там знать хотите.
Это как,когда баксы переводить в гривну или евро или ,наоборот, скупать?
Так тут люди у которых это основное занятие и то пролетают пытаясь угадать когда их НБУ в очередной раз кидать надумает, а вы решили это сделать, так сказать,не отходя от кассы.
Почему-то все ваши посты ни о чем на валютной ветке закончились в 2015г, а с 2018 вы исключительно на ветке акурта где непрерывно поете ему панегирики.
За это не в первый раз получаете обвинения в том, что вы его клон.
Вы мне не интересны, да и не общаюсь я здесь на этой ветке ни с кем, а всего-навсего ставлю на место зарвавшегося бахвала обливающего грязью страну и людей где он жил, заработал и продолжает зарабатывать чтобы ему не казалось что он самый умный,успешный и удачливый.
И вовсе не из-за какой-то мелочной зависти, а потому, этот тип людей копирует власть имущих Украины доведших страну и людей до такого непривлекательного состояния.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 20:48

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:какая у вас лично зарплата? Ответ был такой, что я не поверил, переспрашивал много раз и даже включил на своем iPhone калькулятор - все совпало со словами : 40 000 лир в месяц.
Это примерно 40 000х5,3=212 000 гривен в месяц.

недавно писалося паном акуртом, що $2000 має хіба що директор отеля, а тут простий будівельник в 4 рази більше.
Опечатка?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 20:55

  akurt написав:P.S. Нагадую читачеві: якщо є будь-які запитання з приводу купівлі закордонної нерухомості - звертатися тільки до політичного оглядача цього форуму. Він не так давно прибув із московії та Ямало-Ненецького АО і тому все зна. Рекомендую. Пише тут безупинно; що - я не знаю...
P.P.S. Серед безупинної кількості повідомлень від знаного працівника нульового циклу забудов Києва, який продовжує піднімати цю гілку в ТОП форуму - за що я йому вдячний - важко побачити зерна правди або щось корисне, але вдається.


Даже в такой праздник истинно православный, перекрещивающийся по поводу и без повода акурт которому ласкает слух крик муэдзина с минарета никак не может забыть мою скромную персону.
Правда, приврал по незнанию для красного словца упомянув клятых москалей.
В Киеве постоянно живу уже 30 лет. Прибыл не из Москвы где только учился и где прошли лучшие годы моей жизни, а из Алма-Аты, т.е. Казахстана.
Хотя родился и первые 12 лет своей жизни жил в центральном Казахстане, в пустыне, поэтому горы и лыжи не люблю хотя в Алма-Ате в урочище Чимбулак этого добра было выше крыши.Как, кстати, и турок разного разлива от высланных из Грузии турок-месхитинцев до заезжих из Турции невесть когда.
Жду когда топикстартер вернется от сибасов,экскурсий и выдающейся турецкой медицины о которой не подозревают в США или Австралии где настоящий мировой уровень, к недвижимости и строительству благодаря которой она,собственно, и появляется и напишет очередную чушь.
Востаннє редагувалось shapo в Суб 19 січ, 2019 23:07, всього редагувалось 1 раз.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 21:10

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:- як вставити імплант в 3 (ТРИ!!!!!!) рази дешевше, ніж у Львові?


перепрошую,
а це де?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 20 січ, 2019 10:02

  flyman написав:
  akurt написав:- як вставити імплант в 3 (ТРИ!!!!!!) рази дешевше, ніж у Львові?


перепрошую,
а це де?


Охо-хо....
Акурт - ще той "знавець" медицини.
Чомусь він "забув", що ринок поділений, і імпланти у світі всі стандартні, виробництва трьох-чотирьох-п,яти фірм з світовим ім'ям. Відповідно, якісний товар не може бути дешевим. Так само, як і оплата роботи хірургів. Не можуть послуги турецьких хірургів бути в 3 рази дешевші за українських. Тому п.Акурт пробелькотів про "втричі дешевший імплант" - і ганебно злився! "Поїхав кататись на лижах і вигулювати собаку"((((

П. "всезнайко" Акурт, прошу не глумитись над здоровим глуздом.
Катайся собі на лижах, ходи в мечеть, їж дешевий дешевий турецький йогурт. Тільки не корч з себе знатока і грамотія, тому що в реалі ти нуль без палички. І без грошей за вкрадену землю - ти був би звичайним бідним рагулем. А так ти маєш статус заможного рагуля. Тобто причин для гордості - немає!
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 244245246247248 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10012 6251077
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
24758 16541969
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922856
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама