! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1011121314 ... 32>
Повідомлення Додано: Вів 22 тра, 2018 22:19

  v_chalapchiy написав:В загальному, Ви не за мою петицію?
В загальному за вашу петицію виступати будуть тільки популісти або неадеквати
1 Ви вважаєте що будівельники нездари і легко скомпенсують втрати в 5 % обороту ( тобто 30% свого прибутку мінімум) і при цьому не в стані підвищити свій прибуток на 30% (в чужому оці соринку помічаєте а в своєму колоди не видно ?), адже збільшення вашого доходу на 30% легко перекриє ваші витрати в 5000 на оренду і питання петиції відпаде саме собою
2 Ви вважаєте що можна з 100 000 сімей які створюються щороку вибрати 5000 які достойні отримати житло по пільгам і не можете навіть сформулювати критерії по яким ці сімї будуть відбиратись , які б влаштували не тільки 5000 обраний, але й 95000 тих хто за це сплатять підвищену ціну
3 Ви вважаєте що держава зобовязана допомагати спустошувати села шляхом переселення молоді в мегаполіси

То в чому резон для держави і тих хто не отримає пільги але їх повинен для вас оплатити?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 22 тра, 2018 23:00

  v_chalapchiy написав:
  Долярчик написав:
О, а тепер Я Вас запитаю, те що мене вище питали :D А сім'я куди піде? - на вулицю? :mrgreen:


Самий крайній варіант сільська місцевість ! Але не повинен страждати банк і забудовник, якщо вже пішли на поступки) кожен розуміє на який ризик іде... таке життя)

Так может сразу молодые семьи в село? :)
Там и предоставлять бесплатные квартиры
MMM++
 
Повідомлень: 64
З нами з: 25.05.17
Подякував: 2 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 08:26

budivelnik
ще раз повторюю, сподіваюсь в останне!
1 - компенсація не буде за рахунок будівельника!! А за рахунок і банку і Фонду і молодої сім'ї. Але Ви як забудовник печетесь лише про свої інтереси! Як же бути таким незрозумілим щоб не зрозуміти що квартири які на сьогодні простоюють це більші збитки ніж зазнав би забудовник при покращені умов покупки по даній програмі!!

2- критерії відбору є у фонду молодіжного кредитування! Тим більше у частини сімей є квартири успадковані/подаровані/інше..

3- З чого Ви взяли що потрібно всіх з села перевезти? Частина людей і не хоче в місто!! На сьогодні в фонді кредитування молодих смей порядка 30 000 заявок! це аж ніяк не 100 000 в рік ....

П/С: задовбали мене "сліпі" люди!! Читайте спочатку!! Багато з чим я з Вами погоджуюсь, але це через те що я читаю і вникаю, прошу робити те саме! Я не сказв що петиція має бути саме в такому варіант як я написав, я за те щоб була якась ініціативна група яка зможе просувати це питання далі, задля того щоб всі виграли! А Ви "будівельник" вперлись рогом в особисто свої інтереси!
Якщо не готові допомогти порадою чи ділом - до побачення!!!! :arrow: Ваша думка врахована.
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 09:00

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

MMM++ написав:
  v_chalapchiy написав:
  Долярчик написав:
О, а тепер Я Вас запитаю, те що мене вище питали :D А сім'я куди піде? - на вулицю? :mrgreen:


Самий крайній варіант сільська місцевість ! Але не повинен страждати банк і забудовник, якщо вже пішли на поступки) кожен розуміє на який ризик іде... таке життя)

Так может сразу молодые семьи в село? :)
Там и предоставлять бесплатные квартиры
Так не хотят
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34701
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 09:40

  v_chalapchiy написав:budivelnik
ще раз повторюю, сподіваюсь в останне!
1 - компенсація не буде за рахунок будівельника!! А за рахунок і банку і Фонду і молодої сім'ї. Але Ви як забудовник печетесь лише про свої інтереси! Як же бути таким незрозумілим щоб не зрозуміти що квартири які на сьогодні простоюють це більші збитки ніж зазнав би забудовник при покращені умов покупки по даній програмі!!
1 Мої інтереси- це інтереси виробника, який своїми податками вже фінансує існування нашої Держави.
2 Що таке простоюють? Фонд повинен купувати тільки не проданий неліквід який простоює більше якогось часу? Тоді навіщо Вам первинка- є море житла яке простоює від 5 років і більше і коштує не від 10000 грн/м2 - а від 2000 грн/м2 ( та й то це гроші не за самі метри, а за санітарний ремонт з допомогою якого ці метри можна привести в житловий стан ) тобто за ті самі гроші можна ощасливити в 5 разів більше молодих сімей.
Єдиний нюанс це житло точно не знаходиться в радіусі 20 км від мегаполісів
3 Якщо Ви краще від мене розбираєтесь в технології/економіці будівництва - то чому не користуєтесь своїми знаннями і не створюєте мені конкуренцію? Чому хапаєтесь за соломинки власних фантазій на тему як в когось забрати так , щоб Вам віддали
  v_chalapchiy написав:2- критерії відбору є у фонду молодіжного кредитування! Тим більше у частини сімей є квартири успадковані/подаровані/інше..
1 Якщо Фонд є , критерії є - то чого ж ви на колінах вимолюєте ще щось додаткове?

  v_chalapchiy написав:3- З чого Ви взяли що потрібно всіх з села перевезти? Частина людей і не хоче в місто!! На сьогодні в фонді кредитування молодих смей порядка 30 000 заявок! це аж ніяк не 100 000 в рік ....
1 А скільки під ці 30000 виділяється в рік житла ?
2 А якщо виділятись буде більше - то кількість молодих сімей які претендують збільшиться чи зменшиться ( я підкажу- збільшиться. бо нормальні розуміють що навіть ставши в чергу фонду у 90% нічого не отримаєш і по досягненню 35 років одного з членів сімї будеш виключений з черговиків
  v_chalapchiy написав:П/С: задовбали мене "сліпі" люди!! Читайте спочатку!! Багато з чим я з Вами погоджуюсь, але це через те що я читаю і вникаю, прошу робити те саме! Я не сказв що петиція має бути саме в такому варіант як я написав, я за те щоб була якась ініціативна група яка зможе просувати це питання далі, задля того щоб всі виграли! А Ви "будівельник" вперлись рогом в особисто свої інтереси!
Якщо не готові допомогти порадою чи ділом - до побачення!!!! :arrow: Ваша думка врахована.
А як мене задовбали фантазери з совковим мишленням.які вважають що головне себе якось
а - обізвати ( в данному випадку молода сімя)
б - під цю кличку сльозно в когось відібрати ресурси
в - вибивши з допомогою громадської(або державної) організації ресурси- подарувати їх собі , щоб мати можливість більше плодити подібних нахлєбніків...

ПС
1 Ніщо ні звідки не береться і нікуди не зникає( і в економіці закон збереження енергії діє так само)
Тому щоб передати комусь метри- треба щоб їх
а - хтось зробив
б - хтось оплатив роботу того хто робить
2 Якщо забрати в того хто зробив і передати тому хто валявся не печі- то в наступному поколінні кількість халявщиків буде зростати , а кількість виробників спадати - що автоматично приведе до кризи , коли бажаючих отримати на халяву( і вірячих при цьому що це справедливо) буде більше ніж всього створювалось - приклад соціалістичної системи це наочно продемонстрував. Всі країни соцтабору або зникли , або змінили економічну модель на капіталістичну.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 09:48

Нам і село - не страшне!!! —АЛЕ!

  Faceless написав:[quote="MMM
О, а тепер Я Вас запитаю, те що мене вище питали :D А сім'я куди піде? - на вулицю? :mrgreen:


Самий крайній варіант сільська місцевість ! Але не повинен страждати банк і забудовник, якщо вже пішли на поступки) кожен розуміє на який ризик іде... таке життя)[/quote]
======
Так может сразу молодые семьи в село? :)
Там и предоставлять бесплатные квартиры[/quote]
======
Так не хотят[/quote]
=========

Так зрадістю, але для того потрібна ЛОКАЦІЯ!!!- ну не їздити ж 60км в садок/школу/в поліклініку/лікарню/супермаркет/роботу.... і т. д.....
ЦЕ - УТОПІЯ!!!
А була б розвинена інфраструктура(хоч на декілька "об'єднаних" сіл) - була б інша справа!!! :D.....молоді сім'ї самі б "розповзались" по селах!!! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 10:01

budivelnik

Твоя думка врахована, ще раз повторюю - не флуди в моїй гілці, ти вільний! :arrow:
Я Як міг говорив з тобою на Ви, але бачу що з такими як ти говорити вічливо не допустимо! Тим більше говорити про моїх родічив речі яких ти не знаєш!
Буду надіятись що якщо ти робив важко, то твої діти пропють все що ти зробив, за твої ж слова!
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 10:07

budivelnik
Там Вам запитання на попередній сторінці.....
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 10:09

  Долярчик написав:budivelnik
Там Вам запитання на попередній сторінці.....


Прошу не в моїй темі, не хочу бачити повідомлення від людей які не вміють себе вести в суспільстві!
Прошу вибачення, але напишіть краще в особисті, може воно відпише.
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 10:18

  Долярчик написав:А була б розвинена інфраструктура(хоч на декілька "об'єднаних" сіл) - була б інша справа!!! :D.....молоді сім'ї самі б "розповзались" по селах!!! :D


Тут питання не лише в інфраструктурі а і в доходах як на мене...
В Україні стараються в мегаполіс бо тут в 2-6 разів вищі доходи середні ніж в селі.
Я сам з села і знаю це чудово))
Інше питання Польща, в них в Варшаву не сильно і спішать, так як доходи трохи нижчі ніж в столиці але все інше дешевше, та і роботи вистачає в них в невеликих селищах, я працював на заводі біля міста в 35 000 населення.
При чому в них багато хто обирає будинки))
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1011121314 ... 32>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Міста з найдорожчим житлом
R2 » Суб 21 січ, 2017 23:14
1 2802
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 січ, 2017 23:14
tigr-uu
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама