! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1314151617 ... 32>
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 14:47

l66

Знайдіть статистику де Україна по народжуваності і наші сусіди...
Ми далеко від того рівня! Це не показник...
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 15:09

  v_chalapchiy написав:
  Долярчик написав:....особисто мене, не влаштовують %% по кредиту на житло!
Але, тут Ви зразу скажете: треба більше заробляти!
Абсолютно вірно і перша і 2-а стрічка)) і в той же час будуть тратити кошти на "інші потрібні речі" на яких зароблять ті хто блище до "кормушки" тут нема чого гріха таїти, корупція у нас процвітає, а тим більше в ділені держ бюджета))
Тобто ваша мете просто притулитись до бюджетної кормушки, відсунувши інших?
І чим ви тоді будете відрязнятись від тих кого сьогодні критикуєте?
  v_chalapchiy написав:Просто не хочеться переходити в плоскість політики, бо це вже інша тема.
У вас є якісь знання в галузі політики якими варто з нами поділитись?
  v_chalapchiy написав:А критики і далі замість того щоб щось зробити будуть критикувати, в них призвання таке - заважати іншим.
Критики захищають своє право контролю за витрачанням сплачених ними до бюджетів коштів.
Тому будете платити - зможете вимагати
Поки хочете отримувати-змушені стояти на задніх лапках з виглядом обличчя-чего изволите...

Тому в мене для Вас бізнес-план на 18 років (16 років+10% на негаразди)
1 Акамулюєте 100 000 грн
2 Йдете в авто-салон і за 350 000 - 420 000 купуєте авто в кредит
3 Сідаєте і 2 роки таксуєте заробляючи чистими по 120 грн/година , з яких 80 грн/година - гасите кредит(+/-15000 грн місяць погашення . +/-8000 грн/місяць на життя))
4 Погасивши кредит за авто , йдете в той самий банк і отримуєте кредит під заставу авто/квартира на купівлю однокімнатної
а - переселяєтесь в куплену і перестаєте платити оренду
б - 4 роки виплачуєте квартиру ( паралельно все одно таксуючи)
5 Виплативши квартиру, купуєте ще одну і здаєте в оренду
5 років відправляєте гроші від оренди+10000грн/місяць від таксування (собі вже залишаєте 15000) і виплачуєте другу квартиру.
6 Купуєте третю квартиру в кредит і гасите його за оренду від здачі двох квартир+5000грн/місяць від таксування на це піде ще 4-5 років
7 По досягненню Вашими дітьми 18 років-вручаєте кожній дитині ключі від квартири з умовою що вони віддають Вам 50% орендної плати у вигляді компенсацій за квартиру(можете назвати це пенсією) і повідомляєте їх , що таким кроком Ви зекономили кожній з дітей 5 років їх життя(бо діти починають своє життя з точки яку Ви досягали 5-7 років)

Таким чином
а-забезпечуєте собі пенсію
б - створюєте усмови коли ваші діти не будуть викинути пінком під зад як викинули Вас, а значить їм не потрібно буде фантазувати про петиції...

Подібний бізнес план. я особисто пройшов, пройшов трошки іншим шляхом. але той шлях яким я йшов не був легшим від вищеописаного, і при цьому мій шлях в жодній з точок не перетинався з бюджетом/пільгами/кормушками.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 15:25

  v_chalapchiy написав:l66

Знайдіть статистику де Україна по народжуваності і наші сусіди...
Ми далеко від того рівня! Це не показник...
Знайшов дивіться з ким і як конкуруємо , народжуваність на 1000 осіб
Финляндия ___ 10,7
Швейцария ___ 10,5
Белоруссия ___ 10,5
Украина ___ 10,5
Лихтенштейн ___ 10,4
Дания ___ 10,4
Канада ___ 10,3
Эстония ___ 10,3
Віргінські ___ 10,2
Черногория ___ 10,2
Мальта ___ 10,1
Литва ___ 10
Латвия ___ 9,9
Гернси (Брит.) ___ 9,8
Словакия ___ 9,8
Катар ___ 9,7
Остроі СВ єлєни ___ 9,7
Польша ___ 9,6
Австрия ___ 9,5
Чехия ___ 9,5
Испания ___ 9,4
Гонконг (КНР) ___ 9,1
Португалия ___ 9,1
Венгрия ___ 9,1
Румыния ___ 9
Хорватия ___ 9
Сербия ___ 9
Макао (КНР) ___ 8,8
Босния и Герцеговина ___ 8,8
Болгария ___ 8,8
Италия ___ 8,7
Сан-Марино ___ 8,6
Греция ___ 8,5
Германия ___ 8,5
Сингапур ___ 8,4
Республика Корея ___ 8,4
Китайская Республика ___ 8,4
Словения ___ 8,3
Андорра ___ 7,8
Япония ___ 7,8
Сен-Пьер и Микелон (Франция) ___ 7,2
Монако ___ 6,6
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 16:18

Oт ще одна хороша трата бюджетних коштів (тих хто кричить що витрачають їхні кошти які вони в бюджет внесли):
https://news.finance.ua/ru/news/-/42687 ... 5-mln-evro

А це сума 15 200 000 000 грн.
А це в середньому 50 000 квартир в різних регіонах країни, навіть якщо їх подарувати, а не так як я пропонував на пільгових умовах! А якщо додати сюда кошти сімї, то це 150 -200 тисяч квартир в іпотеку, і при цьому кошти будуть в середині країни а не у Франції.

Але МВС більше потрібно!))

Жесть!
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 16:39

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

v_chalapchiy написав:Oт ще одна хороша трата бюджетних коштів (тих хто кричить що витрачають їхні кошти які вони в бюджет внесли):
https://news.finance.ua/ru/news/-/42687 ... 5-mln-evro

А це сума 15 200 000 000 грн.
А це в середньому 50 000 квартир в різних регіонах країни, навіть якщо їх подарувати, а не так як я пропонував на пільгових умовах! А якщо додати сюда кошти сімї, то це 150 -200 тисяч квартир в іпотеку, і при цьому кошти будуть в середині країни а не у Франції.

Але МВС більше потрібно!))

Жесть!
То по вашому для МВС не потрібна техніка?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34663
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1440 раз.
Подякували: 7959 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 16:41

v_chalapchiy
Вам надо переехать в Данию! :mrgreen:

В Дании банки платят проценты ипотечным заемщикам

https://www.vedomosti.ru/economics/articles/2016/04/15/637913-danii-banki-protsenti-zaemschikam

Депозитчикам такой переворот в системе % ставок будет не по вкусу :lol:
l66
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2989
З нами з: 05.01.14
Подякував: 368 раз.
Подякували: 572 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 16:47

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

l66 написав:v_chalapchiy
Вам надо переехать в Данию! :mrgreen:

В Дании банки платят проценты ипотечным заемщикам

https://www.vedomosti.ru/economics/articles/2016/04/15/637913-danii-banki-protsenti-zaemschikam

Депозитчикам такой переворот в системе % ставок будет не по вкусу
Вахахах) чудова ідея) дякую
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 17:29

Антология халявы

Пришёл с работы, открыл форум, почитал. И возник только один вопрос. Откуда столько свободного времени у топикстартера? Десятки постов в рабочее время в будний день.
Попробуйте РАБОТАТЬ в РАБОЧЕЕ ВРЕМЯ. И так много лет. Вы сами удивитесь как вырастут ваши доходы :D
DONALD
 
Повідомлень: 337
З нами з: 23.06.16
Подякував: 34 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 17:39

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

DONALD написав:Пришёл с работы, открыл форум, почитал. И возник только один вопрос. Откуда столько свободного времени у топикстартера? Десятки постов в рабочее время в будний день.
Попробуйте РАБОТАТЬ в РАБОЧЕЕ ВРЕМЯ. И так много лет. Вы сами удивитесь как вырастут ваши доходы :D
Я все встигаю, дякую за уважність до моєї персони) мабуть трохи пора розповісти ...

Роблю в офісі, посада хороша, тому і маю час, заробляю теж не погано, більше як пропонував один з коментаторів в таксі.

Є додаток на смарфоні, тому і швидко відповідаю. Не втрачаю час на соц мережі, а паралельно в транспорті вивчаю програмування...

Продаю товари на ОЛХ

Ще тут був один за алкоголь говорив - я не вживаю взагалі і ніхто в мене в сім'ї не зловживає, але багато хто судить по собі і своїй сім'ї.

Ще є питання? Тут не тема хто я... а темою є моя робота соціальна у вигляді петиції.

П/С не хотів казати але скажу, тут на форумі був конкурс Лайф Хаків і я зайняв 2-е місце та виграв 1000 грн...
Не для похвалитись, а для того що я роблю в житті можливо більше як ті хто мене критикує разом взяті !
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 18:07

Працюй поки молодий, - і ще будеш працювати, як будеш старий

  DONALD написав:Пришёл с работы, открыл форум, почитал. И возник только один вопрос. Откуда столько свободного времени у топикстартера? Десятки постов в рабочее время в будний день.
Попробуйте РАБОТАТЬ в РАБОЧЕЕ ВРЕМЯ. И так много лет. Вы сами удивитесь как вырастут ваши доходы :D

Та то ппц!
Розумію, що питання не до мене, але на інших гілках, мені теж часто задають таке запитання! - то ж відповім Я:
Напевно, Ви працюєте "на дядю" і справді немаєте часу, навіть, "почухатись"(хоча, у всіх є перериви на роботі і телефони з інетом) :D А от Я - працюю продавцем у своєму магазині - САМ НА СЕБЕ! - тому, немає нічого дивного і важкого, витягнути, час-від-часу телефон і написати пару речень тут! 8)
... а то працюй, працюй...... - Від роботи - коні дохнуть! :D :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1314151617 ... 32>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Gastarbaiter, Кочевник і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Міста з найдорожчим житлом
R2 » Суб 21 січ, 2017 23:14
1 2794
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 січ, 2017 23:14
tigr-uu
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама