! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1617181920 ... 32>
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2018 08:12

Як ДОПОМОГТИ підказками/ідеями молодим сім'ям!

...еееехххххх, така тема, а ви всі її на шматки порвали..... - нє, щоб натомість, запропонувати СВОЮ ідею, а краще, декілька ідей, як забезпечити молоду сім'ю житлом! - або ПІДКАЗАТИ, декілька ідей, як заробити/наскирдувати, чи якісь доступно-підйомні кретиди...... чи ще щось...... одним словом, різні підказки, ідеї(і чим більше їх, тим краще!) - дуже допоможуть молодим сім'ям!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2018 08:23

Долярчик

Вся біда, на мій погляд, що в нас багато критиків, і мало людей які можуть протистояти цій критиці!
Після цеї спроби отримати підказки на форумі та розвивати ідею, я наступного разу не звернусь!
І можливо хтось інший, в кого може бути в 100 разів краща ідея, навіть не озвучить її, тому що буде боятись що його "заклюють", так як прочитає цю гілку, де замість розвитку і пропозицій насипалось купа негативу...
Але нічого, все зробимо і все буде))
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2018 11:46

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

  Долярчик написав:нє, щоб натомість, запропонувати СВОЮ ідею, а краще, декілька ідей, як забезпечити молоду сім'ю житлом! - або ПІДКАЗАТИ, декілька ідей, як заробити/наскирдувати, чи якісь доступно-підйомні кретиди....

Так запропонували ж - працюйте, накопичуйте, беріть участь у програмах ДІУ, кредитних програмах банків з забудовниками. Але більшою частиною - самотужки, і не треба чекати, що забудовники/банки/інші громадяни мають скинутись і комусь влаштувати халяву.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34773
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 12 чер, 2018 12:05

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

Як варіант - можна було б розвивати щось подібне такому в США:
https://www.makinghomeaffordable.gov/
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34773
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 14 чер, 2018 20:34

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

Молодым семьям нужно задумываться на стадии производства детей как их содержать, а не постфактум думать.
fefelova
 
Повідомлень: 92
З нами з: 31.05.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 чер, 2018 09:10

fefelova

Доброго дня, згодний з Вами, але відверто кажучи пока за все подумаєш, то вже 30... Для нашої ментальності це вже запізно для дітей, але мабуть краще так як в 18-22 і на орендованих квартирах з сварками та розлученнями...
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 17 чер, 2018 17:28

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

v_chalapchiy написав:fefelova

Доброго дня, згодний з Вами, але відверто кажучи пока за все подумаєш, то вже 30... Для нашої ментальності це вже запізно для дітей, але мабуть краще так як в 18-22 і на орендованих квартирах з сварками та розлученнями...
Чого це 30 років це запізно?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34773
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 29 вер, 2018 10:26

Квартира за 10р., як подарунок за наполегливу працю!!!

...тема - заглохла.... - як то зразу видно, що "звичайті пересічні" сюди не заходять, бо немають на всякі форуми часу, бо впахують і впахують зранку до вечора, щоб заробити на тих пару квадратиків житла....
- як правильно сказано: "хто важко працює, той немає часу, щоб заробляти гроші!"(нормальні гроші, а не тільки на харчі і комуналь, а холодильник, чи пралку беруть в кредит)
- як це все сумно...

- от кажуть, що добре, що масово виїзджають на заробітки за кордон...... що тепер тут, у нас будудуть більші зарплати, так як невистарчає "раб-сили" і роботодавці змушені піднімати з/п....
- все то так, але попіднімали з/п до певної межі, де далі, якщо ще підняти з/п, то можна збанкрутіти..... - а з/п все одно такі, що не можна іпотеку тягнути під її "дурнуваті" %%...

Мені то вже таке, Я купив квартиру за 7р. скирдування + ще поки заселемось, то буде, майже 9р.
9р. - Я вважаю це трохи ЗАДОВГО! - і то при тому, що Я є ПП і працюю на себе, а що казати тим, які працюють за "звичайні пересічні зарплати"?
Я вважаю, що повинні на" звичайних" з/п за аналогічний термін купуватись квартири! - а краще, щоб їх "система" давала через роботодавця вже за рік, а ще 8р. - потрібно
б було відпрацьовувати!(молодій сім'ї з 3х чол.він+вона+дитина) - але, щоб виходило з тої з/п і на харчування, і на комуналь.... одяг.... ліки..... садочок....
- а вже через 10р.(нехай візьмемо такий "рівний" термін) - квартира повністю переходить у власність сім'ї...

- і зараз скажуть, а хто ж має зробити оте "свято життя" пересічному?
- а Я відповім: ДЕРЖАВА!!! - Держава повинна дбати про свій народ, свою націю, свою землю, свою країну!
- а вже як саме ця схема(отримання житла за 10р) має працювати, - на це є "мудрі голови" в парламенті! - їм просто потрібно вдосконалити "стару схему"!(колись же працювали подібні схеми, де люди "від певного місця роботи" отримували квартири... - мій батько теж так отримав "двуху", але та робота була досить важкою перші роки....)
Востаннє редагувалось Долярчик в Суб 29 вер, 2018 10:57, всього редагувалось 1 раз.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 вер, 2018 10:32

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

  Долярчик написав:...тема - заглохла.... - як то зразу видно, що "звичайті пересічні" сюди не заходять
та и сам автор забил болт с августа :D
Пропонується зняти питання як дурне.

Зображення

Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 вер, 2018 12:55

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

Долярчик написав:- і зараз скажуть, а хто ж має зробити оте "свято життя" пересічному?
- а Я відповім: ДЕРЖАВА!!! - Держава повинна дбати про свій народ, свою націю, свою землю, свою країну!
- а вже як саме ця схема(отримання житла за 10р) має працювати, - на це є "мудрі голови" в парламенті! - їм просто потрібно вдосконалити "стару схему"!(колись же працювали подібні схеми, де люди "від певного місця роботи" отримували квартири... - мій батько теж так отримав "двуху", але та робота була досить важкою перші роки....)
А хто цена, "Держава"? Чи бува не ті ж люди? Але якщо "свято" має бути влаштоване тим, хто не може себе забезпечити житлом, то вочевидь за рахунок тих, хто працює і якось сам вирішує свої проблеми - ви на них ще вішаєие проблеми інших.

Те, що цю дурницю (петицію) не підтримали, як і те, що тема заглохла, насправді дає трошки надії, що популізм таки в країні не всюди перемагає здоровий глузд
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34773
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 1617181920 ... 32>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Міста з найдорожчим житлом
R2 » Нед 22 січ, 2017 00:14
1 2810
Переглянути останнє повідомлення
Нед 22 січ, 2017 00:14
tigr-uu
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама