! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 2021222324 ... 32>
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 16:28

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

  Faceless написав:Це принципово неправильно, всі ці планки і додаткові податки з тих, хто заробив. Ви фактично створюєте ситуацію, за якої саме заробляти стає менш вигідно, бо можна ж чекати подачок - це політика взрощення люмпенів.

... на моменті, не маю часу ритись в інеті, але Ви самі маєте знати країну(ни), де податки сягають до 90%(це по пам'яті, можу трохи помилятись)
- то ж нічого "надзвичайного" Я не пропоную))
  Faceless написав:Це принципово несправедливо, бо ті, хто працює і сам заробив на нерухомість, у гіршому положенні за тих, хто просто чекає подачок

  Долярчик написав:- тут же видно неозброєним оком, що Я хочу, в ПЕРШУ ЧЕРГУ, щоб тих, які набрали хабарів/накрали мільйони дол. - їх в першу чергу заставити хоч в такий спосіб повернути накрадене у тих же пересічних(через різні схеми/тендери/відмивання/хабарі... і т. п.)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 16:49

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

  Gastarbaiter написав:Но ведь это молодая семья! Молодые люди, в основном, еще не страдают от болячек. А прежде чем заводить ребенка нужно трезво оценивать свои финансовые возможности.Если брать для примера Киев, то молодая семья с доходом пусть даже 25 000 может не тратить 10-12 тыс. на аренду на Позняках или Оболони, а снять жилье в пригороде за 4-5 тыс. и скирдовать разницу.Но ведь это ж надо время тратить каждый день на дорогу, в боулинг вечером не выйдешь, на набережной не потусишь. Да и вообще, друзья не поймут. Конечно, проще требовать от государства решения своих вопросов.Реально молодой человек, работающий на минималку, это или лентяй, или имеет какие-то серьезные ограничения по здоровью (что, согласитесь, встречается редко). А в провинции зарплаты не киевские. Ну так там и цены на жилье тоже не киевские.Все такие бедные, такие бедные, а в маршрутках через одного с айфонами сидят.


В провинции вообще нет работы. Нечего сказки лепить про провинциальны заплаты для молодежи. Можно подумать там открывают новые предприятия массово. А ведь молодежь каждый год новая появляется, ее все больше и больше. А предприятий наоборот с каждым годом все меньше и меньше.

Врать стыдно.

Ваши заявы - " Все такие бедные, такие бедные, а в маршрутках через одного с айфонами сидят" - это заява рэкетира ? Ваше какое дело в принципе чужие деньги считать ? Если у нас есть не честные доходы- то это дело полиции , прокуратуры, налоговой инспекции - должны быть судебные приговоры и конфискация в казну. А вы предлагаете на основании ваших рэкетирских замашек законы устанавливать ? И не дай бог у кого-то что-то еще есть в Украине - желает все отнять ? Новая власть желает грабить самых бедных ?

Вы возмущаетесь , что у чела есть приличный телефон ? О каких молодых- здоровых говорят в Украине после Чернобыля ? Молодые рожают детей - когда им ездить на работу по 3 -4 часа в день ? Ин пишите "взагали" тем более ваши выдумки, типа вы кого-то видели в маршрутке с приличным телефоном. Это в видели в Киеве - депутатов и их приближенных. Так с ними и разбирайтесь. Но они у нас как раз "неприкасаемые". Но судить по ним обо всех украинцах ?! У нас во многих райцентрах, поселках, селах даже интернета нет.
Добавлю - что наличие приличного телефона - не преступление. Новый айфон стоит 1200$ - а старый и того меньше. Личное дело каждого - может он одну лапшу ел полтора года - пока накопил эти деньги? Знаю молодую смью в Днепре так они на Ланос больше 2 лет копили - ели одну лапшу, и им еще и родня помогла. Не честными доходами - должны заниматься компетентные органы и предметно - конкретно. А не ваши рэкетирские замашки "взагали" , типа - раз вы видели в маршрутке у кого-то дорогой мобильник - нужно всех у кого есть хотя бы 200 долларов обложить оброком ?!

Не ваше это дело - у кого какой мобильник. И авто нужно рассматривать не бюджетного уровня в поисках не честных доходов.
Кстати - для профессионального роста молодежи у нас нет условий. Еще одна государственная задача - рожать детей - они сами справляются. Но это огромные силы, время и здоровье. Вы в расчет это вообще не берете ? А ведь без обновления - трудовых ресурсов в стран вообще капец.

Но на счет финансирования жилья молодых семей - тут я не уверен. Верне я уверен в обратном. Сейчас это пока не актуально. У нас уже ввели огромные выплаты за детей. И детей стали рожать бродяги, алкоголики и тп. Обновления трудового ресурса не случилось, как нужно. Сегодня нужно вкладываться - в развитие производства - а на прибыль от развитого производства уже финансировать жилье для молодых - пока это для станы не актуально , будет актуально когда будет востребован трудовой ресурс в стране, а так - сегодня - это предлог и только появится лазейка для коррупционных утечек.
Сегодня жилье для молодежи это не первоочердная необходимость. Сегодня нужны источники доходов в казну в первую очередь.
Востаннє редагувалось kalinavalera1 в Нед 30 вер, 2018 17:08, всього редагувалось 2 разів.
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 16:55

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

Долярчик написав:
  Faceless написав:Це принципово неправильно, всі ці планки і додаткові податки з тих, хто заробив. Ви фактично створюєте ситуацію, за якої саме заробляти стає менш вигідно, бо можна ж чекати подачок - це політика взрощення люмпенів.

... на моменті, не маю часу ритись в інеті, але Ви самі маєте знати країну(ни), де податки сягають до 90%(це по пам'яті, можу трохи помилятись)
- то ж нічого "надзвичайного" Я не пропоную))
  Faceless написав:Це принципово несправедливо, бо ті, хто працює і сам заробив на нерухомість, у гіршому положенні за тих, хто просто чекає подачок

  Долярчик написав:- тут же видно неозброєним оком, що Я хочу, в ПЕРШУ ЧЕРГУ, щоб тих, які набрали хабарів/накрали мільйони дол. - їх в першу чергу заставити хоч в такий спосіб повернути накрадене у тих же пересічних(через різні схеми/тендери/відмивання/хабарі... і т. п.)
Про 90% не пригадую, але дійсно, є такі країни з сильно прогресивною шкалою оподаткування, і такі екстремально високі ставки відносилися до категорії найбагатших. Але це не означає, що це здрава ідея і що її варто перейняти, тим паче, це загальні податки, а не цільовий "на бідних безхатченків".
Тотальний і регулярний перепис майна що ви пропонуєте - то взагалі нонсенс, бюрократія та джерела корупції.
Оподаткування не доходів, а майна взагалі досить суперечлива ідея сама по собі, хоча у нас і є певні подібні елементи, типу податку на нерухомість, але в будь-якому разі, ця ставка не може бути на весь капітал у власності брутто, це нонсенс.
Тут в темі вже достатньо було сказано, як може бути реалізована допомога молодим сім'ям: від пільгового кредитування за рахунок держпрограм типу ДІУ, до муніципального орендного житла. Перше і так працює, другого поки що немає. І ні те, ні інше не потребує цирку з комісіями і переписом майна і додаткових податків на тих, хто і заробляє гроші і в основному і платить податки.
Всі ваші сентенції "ви що скупердяй" взагалі й коментувати не бачу сенсу, це ідіотизм а не аргумент.
Те, що хтось заробляє більше, і може сам себе забезпечити житлом, не означає, що в нього кращі умови, зв'язки і тому подібне. Те, що ті, хто заробляє менше, більше працюють - не факт, але вочевидь працюють гірше.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2018 20:17

  kalinavalera1 написав: В провинции вообще нет работы. Нечего сказки лепить про провинциальны заплаты для молодежи. Можно подумать там открывают новые предприятия массово. А ведь молодежь каждый год новая появляется, ее все больше и больше. А предприятий наоборот с каждым годом все меньше и меньше.

Как же так: работы нет и работать некому? Почитайте про опыт Бадера и Фуджикуры. Поедьте в Белую Церковь и посмотрите на столбы, обклеенные объявлениями о работе для грузчиков по 10 тыс. Даже моя мама, женщина предпенсионного возраста, смогла в своем городке найти работу на 6-7 тыс. Что говорить о молодых и здоровых?

  kalinavalera1 написав:Ваши заявы - " Все такие бедные, такие бедные, а в маршрутках через одного с айфонами сидят" - это заява рэкетира ? Ваше какое дело в принципе чужие деньги считать ? Если у нас есть не честные доходы- то это дело полиции , прокуратуры, налоговой инспекции - должны быть судебные приговоры и конфискация в казну. А вы предлагаете на основании ваших рэкетирских замашек законы устанавливать ? И не дай бог у кого-то что-то еще есть в Украине - желает все отнять ? Новая власть желает грабить самых бедных ?

Вы возмущаетесь , что у чела есть приличный телефон ? О каких молодых- здоровых говорят в Украине после Чернобыля ? Молодые рожают детей - когда им ездить на работу по 3 -4 часа в день ? Ин пишите "взагали" тем более ваши выдумки, типа вы кого-то видели в маршрутке с приличным телефоном. Это в видели в Киеве - депутатов и их приближенных. Так с ними и разбирайтесь. Но они у нас как раз "неприкасаемые". Но судить по ним обо всех украинцах ?! У нас во многих райцентрах, поселках, селах даже интернета нет.
Добавлю - что наличие приличного телефона - не преступление. Новый айфон стоит 1200$ - а старый и того меньше. Личное дело каждого - может он одну лапшу ел полтора года - пока накопил эти деньги? Знаю молодую смью в Днепре так они на Ланос больше 2 лет копили - ели одну лапшу, и им еще и родня помогла. Не честными доходами - должны заниматься компетентные органы и предметно - конкретно. А не ваши рэкетирские замашки "взагали" , типа - раз вы видели в маршрутке у кого-то дорогой мобильник - нужно всех у кого есть хотя бы 200 долларов обложить оброком ?!

Не ваше это дело - у кого какой мобильник. И авто нужно рассматривать не бюджетного уровня в поисках не честных доходов.


Согласен, "какой у кого мобильник?" - не мое дело. Точно так же не должно быть моим делом "у кого какие жилищные условия?". Хочет человек - пусть копит на квартиру. Не хочет - пусть айфоны покупает.
Когда у меня решался жилищный вопрос, я, взрослый человек с зарплатой намного выше средней, ходил с мобильником за 90 баксов вместо того, чтобы стенать на форумах и писать петиции. И было забавно слушать разговор молодых балбесов (по виду явно не программеры и не консультанты из McKinsey) возле кассы супермаркета "Прикинь, Вася взял айфон новый в кредит, а через неделю его по пьяни прое...ал".

Так что не нужно тут слюнями брызгать.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3170
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 жов, 2018 16:16

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

  kalinavalera1 написав:У нас уже ввели огромные выплаты за детей. И детей стали рожать бродяги, алкоголики и тп.

... ну на рахунок "великих виплат" - то тут зразу згадується, що при янику за третю дитину давали 100тис.грн, що на той час було 12тис.дол.! :shock: - а тепер хоч на другу, хоч на третю дають щось ~ 40тис. грн., що на моменті, лише ~ 1,5тис.дол.! :shock:

....а далі, Я погоджуюсь, що стали родити алкоголіки/наркомани..... - але як з цим боротись? (є ж соц служби? ).... бо є і НОРМАЛЬНІ, але бідні/нужденні сім'ї, які потребують допомоги!
  Faceless написав:не потребує цирку з комісіями і переписом майна і додаткових податків на тих, хто і заробляє гроші

... ну, Я ще раз кину свій допис, де Я хочу, якраз не на "нижню планку" натиснути, а на "верхи"!!!
====
- тут же видно неозброєним оком, що Я хочу, в ПЕРШУ ЧЕРГУ, щоб тих, які набрали хабарів/накрали мільйони дол. - їх в першу чергу заставити хоч в такий спосіб повернути накрадене у тих же пересічних(через різні схеми/тендери/відмивання/хабарі... і т. п.)
===
... але цього тут "в упор" не хочуть помічати(особливо будівельники)
.... і як так боїтесь(Ви і не тільки Ви), то нижню планку і до пів ляма долярів можна підняти, де Ви навряд-чи в неї увійдете! - але тут вже погодьтесь, що це вже можна приписати до "явного багатства", яке б таки здалось оподаткувати, бо таку суму можуть заробити ЧЕСНО лише одиниці, а всі решти - лише через хабарі/зв'язки/деребан б'ютжету/нечесні тендери/продаж землі на підставні особи.... і т. д. і т. п.

п. с.
... ну, хід думок же ж явний, КОГО саме Я хочу "обкласти" податками!
- а не простих трудолюбивих людей(бізнесменів)!

  Gastarbaiter написав:Когда у меня решался жилищный вопрос, я, взрослый человек с зарплатой намного выше средней, ходил с мобильником за 90 баксов

... хех, Я взагалі, до минулого року ходив з "кнопочним" за 300грн! :shock:
- отак Я люто скирдував!!! :shock: :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 жов, 2018 21:44

  Долярчик написав:Я хочу, в ПЕРШУ ЧЕРГУ, щоб тих, які набрали хабарів/накрали мільйони дол
1 Якщо вони накрали - то ви їх на біле не виведете
2 Якщо заробили - то вже сплатили все
3 Останній раз запитую
а - скільки в Україні накравших на мільйони доларів ... 1000?...10000?...100000?
моя версія менше 10 000
б - скільки потрібно витратити на створення служб ( і як боротись з корупцією всередині цих служб) щоб те що вони знайдуть в накравших - відправлялось тим кому реально треба
моя версія - вартістьутримання цих служб буде вищою ніж суми які вони повернуть
4 Чи уявляють популісти , що ті хто накрав , ці кошти давно сховали в офшорах , але служба буде створена і ця служба повинна показати діяльність щоб оправдати своє існування
Чи уявляють долярчики що в першу чергу ці служби будуть перевіряти їх бо
а - в долярчиків розуму малувато а тому їх можна пошугати
б - в долярчиків гроші/бізнес тут , а тому якщо їх добре шугнути вони поділяться
в - в долярчиків немає сум, які задовільнять всю вертикаль перевіряючих , а тому з кожним днем їх будуть кошмарити сильніше і сильніше...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 03 жов, 2018 08:58

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

  Долярчик написав:.. але цього тут "в упор" не хочуть помічати(особливо будівельники)
.... і як так боїтесь(Ви і не тільки Ви), то нижню планку і до пів ляма долярів можна підняти

Не має значення, де та планка - вона все одно передбачає маразм регулярного й тотального перепису майна (а це і нерухомість, і майнові права, і інші активи - то що, оцінку вартості щоразу проводити?). Да лиш утримання всіх тих "перераховщиків чужого добра" вийде дорожче ніж можна отримати додаткових податків.
Сам по собі принцип оцінки не доходів а майна - відпочатку некоректний і неприйнятний. Майно може дешевшати/дорожчати, при цьому нічого не приносячи.
  Долярчик написав:ну, хід думок же ж явний, КОГО саме Я хочу "обкласти" податками!

І сам по собі цей підхід також шариковщина. З чого ви взагалі узяли, що у вас є право дискримінації за якимось ознаками щоби когось обкладати додатковими поборами?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 03 жов, 2018 09:09

Буде гідна ЗП, буде і решта всіх благ цивілізації.
Вимога №1 повинна бути - покращення життя вже сьогодні.
Rainbow
 
Повідомлень: 3332
З нами з: 23.09.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 жов, 2018 09:49

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

Rainbow написав:Буде гідна ЗП, буде і решта всіх благ цивілізації.
Вимога №1 повинна бути - покращення життя вже сьогодні.
І пачуйте кожнаго
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 03 жов, 2018 10:17

так, того коня, що тягне - ще й б'ють!

  budivelnik написав:моя версія менше 10 000

... ну, це тільки ТВОЯ версія! - а загалом, можна наблизитись до більш РЕАЛЬНОЇ версії, порахувавши всю законодавчу і виконавчу владу! - починаючи від голів сільрад, лісничих(і рахуючи їхніх ближніх родичів)... до кабінету міністрів, СБУ, прокурорів, суддів, депутатів(рахуючи їхніх ближніх і ДАЛЕКИХ родичів) - от тоді буде більш реальна картина кількості справжніх багатіїв незаконно збагачених!

... а далі, по тексту, на диво в пустій голові будівельника(тут Я буду по твої же манері відписувати) з'явились правильні думки, де дійсно, будуть "того коня бити, який ще й віз тягне"©
.... так, бо вони "самі себе" ж не будуть саджати в тюрми, а от з простих людей три шкури здеруть!

... якесь замкнуте коло..... нічого простий люд не може зробити/змінити..... - нічого, як належить, не допомагає: ні майдани.... ні вибори.......

..."сумно....!"©
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 2021222324 ... 32>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Міста з найдорожчим житлом
R2 » Нед 22 січ, 2017 00:14
1 2823
Переглянути останнє повідомлення
Нед 22 січ, 2017 00:14
tigr-uu
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама