О сепаратизме

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторський форум: Макроекономіка України, податки, розвиток регіонів та макроекономічні показники.
  #<1 ... 22232425
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 11:33

  tea написав:Дочка - закривай цю тему,вона вибухонебезпечна.


Чем ?

Вы боитесь о чем-то говорить в слух ? В "свободной" стране ? В СССР секса нет ?
alyak
 
Заблокований
Повідомлень: 2657
З нами з: 12.02.07
Подякував: 9 раз.
Подякували: 760 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 11:36

  alyak написав:
  tea написав:Дочка - закривай цю тему,вона вибухонебезпечна.

Чем ?
Вы боитесь о чем-то говорить в слух ?

Ні я,ні інші дописувачі не бояться.Думки форумчан кардинально протилежні і дискусія виходить за певні рамки.
Тому Дочка і попередила,що може закрити цю тему.
Краще давайте зосередимось на можливих індикаторах світової кризи,яка наближається.
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 11:40

  alyak написав:
  budivelnik написав:1 Звідки 5 млн ? Разом з ОРДЛОВцями і Кримчанами?
2 Скільки покинуло Україну до 2014 , тобто до приходу хунти?
3 Наприклад в росії кількість населення на км2 на порядок менший ніж у нас - нам щоб так розуплотнитись треба зменшитись на 30 млн мінімум
4 Основна маса людей поїхала не в росію ( до речі агресія росії на мій погляд не останнім чином спричинена тим , що вектор поїздок заробітчан різко змінився)
5 Як вважаєте, якщо керманичі силою відправляють своїх дітей вчитись і жити за кордон і при цьому не забороняють це робити простому населенню - то це правильніше в порівнянні з росією ( в якій діти всі в Європах/Америках) а простий люд зі скрєпами півників з гімна ліпить в Якутії (благо там середньорічна мінус. том у й не смердить)
7 млн заробитчан - они формируют 25% всех чистых наших валютных постпулений , и мы не грохнулись в 2014-15 по курсу ниже только из за этих денег . Я писал об этом .
Ви точно економіст?
І як економіст вважаєте що експорт невідновлювальних природних ресурсів типу нафти/газу- це вау , а експорт робочої сили - це фе?
  alyak написав:2. это покинули "до" и после 2014 . После 2014 процесс ускорился , но это не принципиально с точки зрения процессов .
Отже 3-4 млн в росії до 2013 з середньою оплатою праці в 300-400 доларів/місяць за фахівця-інженера - це скрепно , а 1-2 млн в росії( до 500 доларів/місяць) і 4-5 млн в Європі з середньою оплатою від 500 до 1500 - це фе ?
А може б просто порахували вигоду від переводів і побачили б що правильніше?
Додам
Україна останніх 200 років постійно була експортером робочої сили , що до революції в Канаду/Аргентину/США , що між 1922-1990 в Сибір , що зараз в Європу
Основне це розмір доходів який заробітчанами перечисляється в Україну, і коли заробітчани з 5 млн пересилають стількиж скільки аграрії чи металурги.... то може треба аграріїв і металургів хаїти ?
  alyak написав:3. сравнивайте нас не с россией а с европой , просто приучайтесь , у нас плотность такова что скоро эту территорию могут начать заселять . В 6 раз ниже той же германии .
1 Не вказуйте мені що я маю робити і я не покажу вам напрямок руху.
2 Росія до Уралу- це Європа
3 Ми останні 300 років були в одній державі з росією , тому не дивно що міграційно/демографічно/популяційні процеси я розглядаю в порівнянні з рф, а не з ФРН
  alyak написав:5. мне тяжело судить о такой справедливости . я считаю что справедливости может в украине больше . вот дела меньше .
Дивна позиція....
Вам більше подобаються коли вас мають за бидло і брешуть в очі , ніж коли дають можливість самостійно вибирати що ви хочете/будете робити . а що не варто?



  alyak написав:
  budivelnik написав:
  alyak написав:Потому когда вы дописываете про лапти , научитесь сначала снимать лапшу с ушей . Оглянитесь вокруг , постарайтесь хоть что-то поменять .
Якесь зазеркалля....
Я на роботу на 25 грн/година (чистими на руки +офіційне працевлаштування) без претензій до кваліфікації( за тиждень навчу все що треба ) знайти не можу , а ви казки про 800 грн/місяць розказуєте....
Плохо ищете значит . Я рассказываю о фактах . Вопрос еще где искать , в киеве ? или в харьковской области ?
У вас ум за разум зайшов?
Це ви розповідаєте про попу і 800 грн/місяць заробітків
Я описую що в мене є три вільних робочих місця з зарплатою в 25 грн/година , на яку я не можу знайти працівників...
То може нехай міфічні працівники які погоджуються працювати на 5 грн/родина - мене шукають ? Це ж в їх інтересах...
На рахунок Харкова-Луганська....
Якщо у вас такі розцінки , то може нехай відривають дупки і їдуть до нас ?
Як на мене краще у Львові зняти кімнату в гуртожитку за 1500 грн і отримуючи 6000 грн зарплати мати ще 4500 на власні потреби
Ніж працюючи в Харкові на 800 , накопичувати по 1000 грн в місяць комунальних боргів....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 11:41

Re: О сепаратизме

ШановнI Модератори закрийте будьласка цю тему . Ватне «лайно» пропогу€ проти держави Украiна , пiдрива€ конституцiйнмй лад , та поняття незалежностI . Прошу вiзьмiть це до вiдома.
Перес де Куэльяр
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2586
З нами з: 06.01.17
Подякував: 1033 раз.
Подякували: 1033 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 11:42

  tea написав:
  alyak написав:
  tea написав:Дочка - закривай цю тему,вона вибухонебезпечна.

Чем ?
Вы боитесь о чем-то говорить в слух ?

Ні я,ні інші дописувачі не бояться.Думки форумчан кардинально протилежні і дискусія виходить за певні рамки.


т.е. проблема не в вас , но требуете вы ?

а главное как я понимаю вы не можете себя держать в руках ?

какие рамки вы определили дискуссии ?
alyak
 
Заблокований
Повідомлень: 2657
З нами з: 12.02.07
Подякував: 9 раз.
Подякували: 760 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 11:48

  alyak написав:т.е. проблема не в вас , но требуете вы ?
а главное как я понимаю вы не можете себя держать в руках ?
какие рамки вы определили дискуссии ?

1.Першою запропонувала Ірина.
2.А чому я не можу тримати себе в руках.Звідки такий висновок?
3.Ну хоча б звертатись до форумчан на Ви і не переходити на особисті образи.
Ірина зі сторони правильно підмітила - градус дискусії підвищився.
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 11:49

  budivelnik написав:Ви точно економіст?
І як економіст вважаєте що експорт невідновлювальних природних ресурсів типу нафти/газу- це вау , а експорт робочої сили - це фе?


Не хочу заниматься распашенками , нет времени , только на этот вопрос .

Экспорт рабочей силы это замечательно ... Берете вывозите 3% умнейших людей в стране , и дальше они не разрабывают вам комбайн , соотвенно 97% оставшихся или серпом убирают или импортирует комбайн сделанный чужими рабочими . Наши сидеть будут без работы , а немецкие рабочие будут зарабатывать .

Вы можете вывезти больше , тогда они там будут зарабатывать деньги , а мы здесь будем содержать их мам, дедушек , детей и ругаться на плохие дороги .

Те кто уезжают - это люди мотивированные , способные к действию , у нас остаются те кто остаются .

ну и так далее ...

государство - это люди . люди это не ресурс , это государство . невозобновляемые источники сменят возобновляемые. людей никто не заменит . экономика - это люди . убери людей - экономики не будет как предмета ...
alyak
 
Заблокований
Повідомлень: 2657
З нами з: 12.02.07
Подякував: 9 раз.
Подякували: 760 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 12:01

Re: О сепаратизме

ШановнI Модератори закрийте будьласка цю тему . Ватне «лайно» пропогу€ проти держави Украiна , пiдрива€ конституцiйнмй лад , та поняття незалежностI .Виправдову€ дii ворога , що винна у всьому Украiна ,та чинна Влада з пiдмiною фактiв та ситуацIi в якiй опинилася насьогоднI Держава.Прошу вiзьмiть це до вiдома.
Перес де Куэльяр
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2586
З нами з: 06.01.17
Подякував: 1033 раз.
Подякували: 1033 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 22232425
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор: Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама