Finance.ua: Як беруться онлайн-кредити

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як оформити кредит, нюанси та проблеми, що виникають під час кредитування, кредитні ставки та ризики.
  #12>
Повідомлення Додано: П'ят 27 лип, 2018 18:53

Finance.ua: Як беруться онлайн-кредити

Пропонуємо до обговорення:
Це швидко, зручно, але майже завжди дуже дорого
Коли грошей немає, але вони дуже потрібні, їх можна позичити. Варіантів кілька: у друзів/знайомих, в банку, ломбарді або у фінансовій організації. Останні сьогодні активно пропонують онлайн-позики. З одного боку, це зручно і швидко. Все, що потрібно - паспорт, ІПН і банківська картка. Вказав свої дані, 10-15 хвилин і гроші на картці. Немає потреби нікуди їхати. З іншого - дорого. Такі позики видаються під «драконівські» відсотки, і особисто я вважаю їх злом в чистому вигляді. Вони виправдані, якщо гроші потрібні дуже сильно і дуже ненадовго. Але в житті буває і таке. Тому я вирішив провести невелике дослідження цієї частини фінансового ринку: описати процедуру оформлення таких кредитів і порівняти умови їх видачі у десятка компаній, чиї назви, як то кажуть, «на слуху».

Дивися повний текст Як беруться онлайн-кредити
D2
 
Повідомлень: 304
З нами з: 28.03.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 вер, 2018 16:54

moneyveo так и не прислал бонус-скидку за пройденное анкетирование
excaliburextreme
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 02.09.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 лют, 2019 13:16

А на меня оформили кредит, который я не брала. Узнала - когда была испорчена в реестре кредитная история. Позвонила в компанию - попросила договор. Мне отказали. Когда дозвонилась до менеджера, который вел этот договор - мне ответили, что 3 человека подтвердили что я есть, я. Что это за бред такой? как могут на рынке финансовых услуг работать такие фирмы? Кто то подтверждает ваши данные, берет себе кредит - а вы остаетесь должником. Как так? Как могут так работать финансовые организации. Дословный ответ "подтвердила ваша тетя?" идиотизм да и только
2396539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 19.02.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 бер, 2019 22:21

Re: Finance.ua: Як беруться онлайн-кредити

Мда, вот так ситуация.. Не зря предупреждают по новостям, чтоб нигде свои паспортные данные просто так не давали.
sergiys2015
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23
З нами з: 09.11.16
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2019 11:46

Я очень благодарна таким вот организациям Это же настоящие спонсоры НАРКОМАНОВ Денег негде взять ---пожалуйте в интернет -банк Родные расплатятся Вот на таких условиях и выживают такие КОНТОРЫ Кому то это же выгодно КОМУ?
beloruska_valy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 03.04.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 кві, 2019 21:58

И что делать в таком случае
m11186555
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 29.04.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 тра, 2019 14:12

Незаконна видача кредиту

Потрапила в аналогічну ситуацію... поділіться досвідом, що робили, куди звертались, як успіхи з Вашою справою?
Nika_if
 
Повідомлень: 1
З нами з: 08.05.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2019 04:00

"Все, что нужно – паспорт, ИНН и банковская карта".
Да-а, а ничего не забыли? Как это Вы умудрились взять кредит без мобилы и эл. почты?
Контра
 
Заблокований
Повідомлень: 3
З нами з: 07.03.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 лип, 2019 19:07

Як беруться онлайн-кредити

Мав великі проблеми з таким кредитом. Прийшлося наймати юриста(
Саша Стенк
 
Заблокований
Повідомлень: 2
З нами з: 20.02.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 лип, 2019 21:12

Онлайн-кредити як і звичайні "швидкі-кредити", "гроші до зарплати" і т.д. насправді корисна і зручна річ. Але один недолік перекриває всі переваги. Це просто дикі відсотки. Я мав досвід навіть працювати в одній такій конторі. Приблизно половина клієнтів - алкоголіки та наркомани. А іншу половину дуже шкода. Люди звертаються в такі організації в крайньому випадку, в дуже скрутному стані. І дуже часто цими кредитами заганяють себе в ситуацію ще значно гіршу.
Та я і сам у конкурентів набрав якось таких "грошей до зарплати", потім замість 2000 віддав більше 9000. І справа навіть не в тому, що боявся не повертати. А в тому, що коллектори просто влаштовують терор своїми дзвінками родичам і друзям.
Так що, послуга корисна, але нікому не раджу користуватись.
FXPartner
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5
З нами з: 23.07.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 405
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 17:59
Faceless
27 25083
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 бер, 2024 14:56
Ірина_
4 6760
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 лют, 2024 22:19
ksudat80
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама