Обзор новинок и интересных фактов на рынке банковских услуг

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 3839404142 ... 48>
Повідомлення Додано: Суб 23 лис, 2019 22:59

  Financial Expert написав:Доброго вечора п’ятниці, шановні читачі. Пропонуємо вам черговий огляд новин та змін по депозитах.

З 19 листопада вніс зміни по ставках банк Кредит Дніпро. Зокрема по депозиту Надійний змінились ставки для терміну 120-179 днів. У гривні вони становлять 14,5% та 15,5% з виплатою відсотків щомісячно та в кінці терміну відповідно. У доларах США - 2,3% та 2,8%, у євро - 0,1% та 0,25%.

З 20.11. змінились ставки у валюті у Альфа-Банку. Максимум тепер можна отримати по Альфа-Депозиту без дострокового розірвання та поповнення на термін 36 місяців з виплатою відсотків у кінці терміну для суми понад 8000 доларів США або євро - 4,25% у доларах США та 2% у євро.
Дещо підвищити ці ставки ви можете за допомогою нашого Бонусу.

Також з 20 листопада вніс зміни до своєї депозитної програми і банк Альянс. Зокрема було знижено ставки у гривні для терміну 9 місяців та у валюті для термінів 6 та 9 місяців по вкладах Ощадний, Ощадний + та Капітальний. Що ж до максимальних ставок, то вони залишаються за вкладом Ощадний терміном 12 місяців та виплатою відсотків в кінці терміну - 18% у гривні та 4,50% у доларах США та євро.
Також дещо збільшити дохідність по вкладах цього банку ви можете, скориставшись нашим Бонусом до депозиту.

З 21 листопада змінились ставки по долару США та євро у Райффайзен банку Аваль. По вкладу Класичний строковий та Ощадний вони тепер становлять 0,01% по долару США та євро для усіх термінів.

З 26.11. буде знижено ставки у гривні в Універсалбанку по вкладу Строковий з поповненням. Максимальною, з урахуванням програми лояльності, буде ставка 17,50 для терміну 12 місяців.
Підвищити ж ставку по цьому вкладу ви також можете, розмістивши заявку на відповідній сторінці Бонусу до депозиту.

Знову усе вниз :( - Братки і Порох банка ще тримають солодкі 19% і 18% річних.
http://lx4.me/c/M1NMYoaB 200 грн за КОКОКРЕДИТ карту (жовту) і 50 за КОКОДебіт (чорну) від Фарса
Промокод від Мінфіна і кума RAL65H6 Капне 50 грн куму і Вам Іти сюди https://minfin.com.ua/deposits/bonus/ КУМ дякували хто скористався його промо і хто скористається.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 34293
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1716 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2019 22:20

Доброго вечора середи! Пропонуємо вам черговий огляд новин та змін по кредитних картках.

У листопаді мережа банкоматів Альфа-Банку Україна була доповнена новим функціоналом – технологією безконтактної передачі даних NFC. Це дозволило клієнтам банку отримувати доступ до карткових сервісів в банкоматах за допомогою смартфона.
Банкомати з новим функціоналом легко впізнати по графічному зображенню знака безконтактної оплати. Щоб скористатися одним з них, досить піднести до зони з цим знаком свій смартфон або смарт-годинник з токенізованною платіжною карткою (сервіси Apple Pay і G Pay) або картку з технологією безконтактної оплати (Visa payWave або Mastecard PayPass) і після введення ПІН-коду здійснити необхідну операцію.
Власники безконтактних карток Альфа-Банку, а також клієнти, які токенізували картки в сервісах Apple Pay і G Pay, можуть скористатися в безконтактних банкоматах банку широким переліком операцій: перегляд балансу рахунку, отримання міні-виписки, поповнення картки, переказ на карту Альфа-Банку, підключення послуги смс-інформування, поповнення «Дохідного сейфа» і багатьма іншими. Клієнтам інших банків доступні зняття готівки і перегляд балансу. При цьому для проведення безконтактних операцій по картках інших банків необхідна відповідна підтримка функціоналу на стороні банку-емітента.
На сьогоднішній день в мережі Альфа-Банку Україна працює більше 120 NFC-банкоматів у великих містах України, й надалі мережа буде розширюватися.
Оформити картку від Альфа-Банку, щоб скористатись новою можливістю, ви можете у нас на порталі.

Таскомбанк розширив можливості поповнення рахунків через мережу партнерів іBox.
Відтепер, користуйтеся платіжними терміналами самообслуговування іBox, що розташовані по всій Україні, для погашення кредитів, поповнення карток та рахунків.
Вам доступні:
Понад 5 600 теміналів
Можливість здійснювати платежі 24/7
Жодних черг
Комісія — 2% від суми платежу
Для того щоб поповнити картку вам достатньо мати лише номер картки або номер карткового рахунку.
А обрати картку від Таскомбанку ви можете у нашому фінансовому супермаркеті.

Райффайзен банк Аваль пропонує: Беріть участь у розіграші одного з двох сертифікатів на подорож номіналом 50 000 грн.
Для участі в акції:
1) відкривайте кредитну картку «100 днів» або «Хочу-картка» від Райффайзен Банку Аваль у період з 25 листопада по 25 грудня 2019 року;
2) розраховуйтеся кредитною карткою та беріть участь у розіграші одного з двох сертифікатів на подорож номіналом 50 000 грн. Кожні 100 гривень покупок – один шанс на перемогу.
Акція діє з 25.11.2019 по 25.12.2019 включно на всій території України, за винятком Автономної Республіки Крим та зони проведення ООС. Визначення переможців буде проводитися до 14.01.2020 р.
Ознайомитись з тарифами карток цього банку ви можете у нашому сервісі порівняння кредитних карток.

З 1 листопада 2019 року по 1 травня 2020 року всі нові клієнти Concord bank отримують бонуси за розрахунки картками Mastercard у магазинах через Google Pay або Apple Pay.
Якщо ви станете клієнтом Concord bank в акційний період, маєте шанс отримати приємні бонуси на рахунок. Для цього потрібно лише двічі розрахуватися своєю карткою Mastercard через Google Pay або Apple Pay за будь-який товар чи послугу. Розмір бонуса — 100 грн (кожен клієнт отримує винагороду один раз). Акція триватиме з 1 листопада 2019 року по 1 травня 2020 року. Отримати бонус можуть тільки ті клієнти, які станом на 1 листопада не зробили жодної оплати картками Mastercard через Google Pay або Apple Pay. Поповнення рахунку в зазначений період гарантоване тим, хто вперше оформить картку.
Нарахування бонусів здійснюється на бонусний рахунок клієнта на 5-й робочий день місяця, наступного за звітним.

ПУМБ оголосив одразу 2 акції:

Рекомендуйте друзям відкрити картку «всеМОЖУ» або «всеКАРТУ» в гривні та отримуйте по 100 гривень на рахунок кожен. Акція діє з 18.11.2019 по 30.04.2020.
Взяти участь в акції дуже легко:
Порекомендуйте другу або знайомому відкрити картку ПУМБ безкоштовно. Перешліть йому повідомлення-запрошення у Viber.
Після оформлення другом картки та проведення першої оплати від 100 грн банк зарахує винагороду кожному.
Чим більше друзів Ви запросите, тим більше винагород отримаєте!

А з 29.11.2019 по 31.01.2020 купуйте все, що бажаєте кредиткою «всеМОЖУ» або «soloМАНДРИ» із сервісом «Сплачуй частинами»!
Розраховуйтесь за будь-які товари від 1 000 грн кредиткою ПУМБ.
Вам доступні:
✔ 3 платежі рівними частинами на 3 місяці
✔ без переплат та прихованих комісій
✔ у акції беруть участь абсолютно всі магазини та товари
Як скористатися сервісом «Сплачуй частинами»?
1. Сплачуйте товари/послуги своєю кредиткою «всеМОЖУ» або «soloМАНДРИ».
2. На Ваш мобільний телефон надійдуть докладні умови та прохання підтвердити активацію сервісу «Сплачуй частинами» в SMS з номера 2242 або повідомленні в Viber від ПУМБ.
3. Підтвердіть активацію сервісу «Сплачуй частинами» через безкоштовну відправку SMS-коду у відповідь на номер 2242 або в Viber-боті ПУМБ.
4. Наступного місяця після покупки внесіть обов'язковий платіж до настання платіжної дати по кредитній картці (10, 20 або 30 число).
Оформити кредитки банку ПУМБ ви можете на порталі Finance.ua
Financial Expert
Аватар користувача
Експерт
 
Повідомлень: 244
З нами з: 06.08.18
Подякував: 103 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2019 22:24

Доброго вечора усім! Перша середа зими приносить із собою наш традиційний огляд новин та змін по кредитних картках.

Одразу три банки оголосили про підключення своїх карток Mastercard до сервісу Apple Pay. Відсьогодні оплата цим способом доступна держателям КОКО Кард від банку Форвард, Зеленої картки від А-Банку та ЕКО-картки від Укргазбанку. Ознайомитись із тарифами цих карток ви можете за посиланнями вище.

А ось держателям карток Mastercard від Ідея-Банку мають можливість платити смартфонами з NFC , а також онлайн за допомогою глобального сервісу Google Pay. Замовити таку картку ви можете у нашому сервісі порівняння кредитних карток.

Альфа-Банк скасовує комісію за поповнення карток
Відтепер поповнення кредитних та дебетових карток банку готівкою в термінальних мережах EasyPay та City24, а також у банкоматах банку з функцією cash-in – без комісії.
Крім того, суттєво спростилася процедура поповнення картки. Для здійснення зарахування достатньо ввести у терміналі лише номер картки, та кошти будуть доступні на картці за декілька секунд. Однак, важливо знати, що фактичне зарахування коштів на поточний рахунок відбудеться наступного робочого дня.
Зміни також стосуються поповнення кредитних карток у банкоматах Альфа-Банку з функцією cash-in. Відтепер поповнення кредиток у cash-in-банкоматах також безкоштовне.
Звертаємо вашу увагу, що комісія за погашення кредитів, зокрема кредиту готівкою, через мережі терміналів EasyPay та City24 залишається без змін.
Переглянути умови та подати заявку на кредитну картку від Альфа-Банку ви можете у нашому фінансовому супермаркеті.

Райффайзен Банк Аваль оголосив ще одну акцію з можливістю виграти у розіграші одного з двох подарункових сертифікатів на подорож
Для участі в розіграші:
Розраховуйтесь Вашою кредитною карткою «Прозора», «Fishka», «Fishback», «Хочу-картка», Кредитна картка «Хочу-картка 2.0» , «100 днів» в період з 01.12.2019 – 31.01.2020 від Райффайзен Банку Аваль на суму від 1000 грн. та ставайте учасником розіграшу!
Сумарно розрахунок на суму 1000 грн. дорівнює 1 шансу на перемогу у розіграші.
Більше розрахунків – більше шансів на виграш!
А якщо ви ще не маєте картки від Райффайзен Банку Аваль, то вибрати найбільш цікаву для себе ви можете за допомогою нашого сервісу порівняння.
Financial Expert
Аватар користувача
Експерт
 
Повідомлень: 244
З нами з: 06.08.18
Подякував: 103 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 06 гру, 2019 22:33

Доброго п’ятничного вечора усім читачам. Пропонуємо вам черговий огляд новин та змін по депозитах.

З 26.11.2019 Райффайзен банк Аваль черговий раз знизив ставки по вкладу Класичний Строковий. Максимум тепер можна отримати 14,25% для сум від 200 000 грн. терміном на 6 місяців.

Укргазбанк також знизив ставки у гривні з 04 грудня, зокрема за вкладами Строковий з продовженням та Класичний з продовженням. Тож максимум ви тепер можете отримати за депозитом Строковий з продовженням терміном 12-18 місяців - 14,40%. Або ж, розмістивши кошти на вклад Драйвовий рік, ви можете отримати підвищену ставку 14,5% у наступному місяці після того як поповните його.

Ідея Банк до польського свята Миколайки пропонує акційний депозит До Миколая. Вклад відкривається виключно на Нові Кошти діючих та нових клієнтів. Термін вкладу – 6 місяців. Оформлення лише через відділення. Мінімальна сума вкладу – 10 000 гривень. Валюта вкладу – гривня. Виплата відсотків - в кінці терміну. Вклад без права поповнення/ без автоматичної пролонгації. Інші надбавки до акційного вкладу не застосовуються. Відсоткова ставка: на 1-й місяць розміщення - 19%, з 2-го по 6-й місяць - 17,25%. Тож середня ставка за весь термін розміщення становитиме 17,54%.

ПУМБ вніс зміни до своєї депозитної програми з 04 грудня. Зокрема по вкладу Вільний знижено ставки: на 1% у гривні, 0,3% у доларах США та 0,5% у євро. По вкладах Дохідний, Накопичувальний та Депозитний конструктор ставки знижено на: 0,5% у гривні, 0,2% у доларах США та 0,7% у євро. У гривні максимальна ставка лишається без змін - 17,5% по вкладу Дохідний терміном 12 місяців. У валюті ж за цим вкладом максимальними є ставки на 18 місяців - 2,5% у доларах США та 2,1% у євро.

Таскомбанк інформує, що з 13 грудня 2019 року будуть внесені зміни до тарифів за продуктом «Ощадний рахунок», а саме: відсоток на залишок коштів на рахунку у національній валюті від 100,01 грн буде встановлено — 10% річних.
Financial Expert
Аватар користувача
Експерт
 
Повідомлень: 244
З нами з: 06.08.18
Подякував: 103 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2019 12:49

  Financial Expert написав:Доброго п’ятничного вечора усім читачам. Пропонуємо вам черговий огляд новин та змін по депозитах.

З 26.11.2019 Райффайзен банк Аваль черговий раз знизив ставки по вкладу Класичний Строковий. Максимум тепер можна отримати 14,25% для сум від 200 000 грн. терміном на 6 місяців.

Укргазбанк також знизив ставки у гривні з 04 грудня, зокрема за вкладами Строковий з продовженням та Класичний з продовженням. Тож максимум ви тепер можете отримати за депозитом Строковий з продовженням терміном 12-18 місяців - 14,40%. Або ж, розмістивши кошти на вклад Драйвовий рік, ви можете отримати підвищену ставку 14,5% у наступному місяці після того як поповните його.

Ідея Банк до польського свята Миколайки пропонує акційний депозит До Миколая. Вклад відкривається виключно на Нові Кошти діючих та нових клієнтів. Термін вкладу – 6 місяців. Оформлення лише через відділення. Мінімальна сума вкладу – 10 000 гривень. Валюта вкладу – гривня. Виплата відсотків - в кінці терміну. Вклад без права поповнення/ без автоматичної пролонгації. Інші надбавки до акційного вкладу не застосовуються. Відсоткова ставка: на 1-й місяць розміщення - 19%, з 2-го по 6-й місяць - 17,25%. Тож середня ставка за весь термін розміщення становитиме 17,54%.

ПУМБ вніс зміни до своєї депозитної програми з 04 грудня. Зокрема по вкладу Вільний знижено ставки: на 1% у гривні, 0,3% у доларах США та 0,5% у євро. По вкладах Дохідний, Накопичувальний та Депозитний конструктор ставки знижено на: 0,5% у гривні, 0,2% у доларах США та 0,7% у євро. У гривні максимальна ставка лишається без змін - 17,5% по вкладу Дохідний терміном 12 місяців. У валюті ж за цим вкладом максимальними є ставки на 18 місяців - 2,5% у доларах США та 2,1% у євро.

Таскомбанк інформує, що з 13 грудня 2019 року будуть внесені зміни до тарифів за продуктом «Ощадний рахунок», а саме: відсоток на залишок коштів на рахунку у національній валюті від 100,01 грн буде встановлено — 10% річних.

А ще обвал депоставок Привата на носі.
Миколая деполюди зустрінуть в смутку. :(
http://lx4.me/c/M1NMYoaB 200 грн за КОКОКРЕДИТ карту (жовту) і 50 за КОКОДебіт (чорну) від Фарса
Промокод від Мінфіна і кума RAL65H6 Капне 50 грн куму і Вам Іти сюди https://minfin.com.ua/deposits/bonus/ КУМ дякували хто скористався його промо і хто скористається.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 34293
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1716 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2019 12:56

Re: Обзор новинок и интересных фактов на рынке банковских ус

  Квесторе_поверніться написав:Миколая деполюди зустрінуть в смутку.

Хто хотел тот уже все встретил... с радостью :)
Могу даж сам закинуть конфетку в носок любимой банке
... делайте хоть что-нибудь!
clientage
Аватар користувача
1
1

Фінансовий гуру Finance.ua
 
Повідомлень: 32092
З нами з: 08.12.07
Подякував: 2550 раз.
Подякували: 3745 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2019 13:21

  clientage написав:
  Квесторе_поверніться написав:Миколая деполюди зустрінуть в смутку.

Хто хотел тот уже все встретил... с радостью :)
Могу даж сам закинуть конфетку в носок любимой банке

Памятаю з Валею Ваша найбільша любов...чи вже все в минулому? :)
http://lx4.me/c/M1NMYoaB 200 грн за КОКОКРЕДИТ карту (жовту) і 50 за КОКОДебіт (чорну) від Фарса
Промокод від Мінфіна і кума RAL65H6 Капне 50 грн куму і Вам Іти сюди https://minfin.com.ua/deposits/bonus/ КУМ дякували хто скористався його промо і хто скористається.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 34293
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1716 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2019 15:06

  Квесторе_поверніться написав:
  clientage написав:
  Квесторе_поверніться написав:Миколая деполюди зустрінуть в смутку.

Хто хотел тот уже все встретил... с радостью :)
Могу даж сам закинуть конфетку в носок любимой банке

Памятаю з Валею Ваша найбільша любов...чи вже все в минулому? :)

Ну в мене двоє дівчаток: гонорова Алюсік та ласкава Валюсік, та моторний хлопчина Луший :)
... делайте хоть что-нибудь!
clientage
Аватар користувача
1
1

Фінансовий гуру Finance.ua
 
Повідомлень: 32092
З нами з: 08.12.07
Подякував: 2550 раз.
Подякували: 3745 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 10:36

Re: Обзор новинок и интересных фактов на рынке банковских ус

Поповнила вчора ввечері дебетну картку Альфа-Банку в терміналі,прочитавши тут про покращення.Термінал раніше був Ізі,а зараз,як виявилось з квитанціі,якась"ФК Система".Так от,поповнення без комісіі,але номером картки не обійшлося,бо спочатку вимагало ввести іі ібан,який є в реквізитах картки у мобільному додатку.Грошей на картці теж поки що нема.
Востаннє редагувалось tatmech в Нед 08 гру, 2019 10:46, всього редагувалось 1 раз.
tatmech
Аватар користувача
 
Повідомлень: 42
З нами з: 30.04.16
Подякував: 8 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 гру, 2019 10:45

  tatmech написав:Поповнила вчора ввечері дебетну картку Альфа-Банку в терміналі EasyPay,прочитавши тут про покращення.Так от, номером картки не обійдеться,бо спочатку треба ввести іі ібан,який є в реквізитах картки у мобільному додатку.Грошей на картці теж поки що нема,хоча вище написано,що вони доступні через декілька секунд.


Доброго дня.

Нам дуже шкода, що з вами трапилась така прикра ситуація! Нажаль, ми не маємо змоги перевіряти усі функціональні нововведення по картках банків, на відміну від тарифів чи ставок по депозитах, тому у цих випадках висвітлюємо у оглядах те, що банк сам вказує на своєму сайті.

Найкраще Вам буде звернутись на гарячу лінію банку для з'ясування усіх нюансів. Контакти банку Ви можете знайти на цій сторінці https://finance.ua/ua/org/-/ua/banks/alfa-bank-b
Також пропонуємо Вам описати цю ситуацію ось у цій темі Альфа-Банк
Financial Expert
Аватар користувача
Експерт
 
Повідомлень: 244
З нами з: 06.08.18
Подякував: 103 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 3839404142 ... 48>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
145 76791
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2020 09:46
Mavr
10 фактов про MONOBANK
Ірина_ » Чет 11 кві, 2019 11:05
2 2340
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 лип, 2019 15:04
Ірина_
1 1052
Переглянути останнє повідомлення
Сер 27 бер, 2019 19:26
Gln_Vlrn
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама