Через какой банк выгоднее платить за недвижимость

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #12>
Повідомлення Додано: Сер 22 сер, 2018 10:12

Через какой банк выгоднее платить за недвижимость

Коллеги,
Не увидел аналогичной темы, решил создать свою. Кто недавно оплачивал приобретение недвижимости, через какой банк выгоднее всего осуществлять платеж? Через онлайн сервисы (типа MyAlfa) платежи бесплатные, но ограничения по лимитам (150 тысяч в день и 400 тысяч в месяц) не позволяет использовать эту опцию, а через отделение уже 1%. Понятно, что многое зависит от того, где открыт счет получателя платежа, но возможно, есть банки, где тариф разумно низкий или ограничен условно 500 грн. на платеж. Не хотелось бы терять 0.5%-1% от суммы сделки на ровном месте.
Буду благодарен всем откликнувшимся за советы.
DjPavel
Фундаментальний експерт
 
Повідомлень: 1530
З нами з: 06.07.08
Подякував: 1167 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 11:50

DjPavel

Даже если найдете банк, вам предстоит как-то туда деньги завести - и тут 100% банков попросят подверждающие документы. За последние годы с этим все стало очень жестко
Sidus
 
Повідомлень: 884
З нами з: 17.09.14
Подякував: 47 раз.
Подякували: 241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 12:01

DjPavel
Плачу через Сбербанк-онлайн, пакет универсальный авторизацией через контакт-цент. Искал разные варианты, этот показался для меня самым оптимальным

Внесение наличности на текущий счет бесплатно
Лимит одного платежа 200тыс, дневной лимит 400 тыс, месячный 9,9999 млн
Стоимость 5 грн (за смс)+ 15 грн (за авторизацию в контакт-центре) = 20 грн за один платеж до 200 тыс грн.
Ежемесячная комиссия за пакет 15 грн.

ПС. При открытии пакета дал банку копии деклараций о доходах, больше вопросов не было. Все платежи проходят оперативно в тот же день. Операционное время в онлайн до 17-30
Востаннє редагувалось Камикадзе в Чет 23 сер, 2018 12:04, всього редагувалось 1 раз.
Камикадзе
 
Повідомлень: 2091
З нами з: 04.09.11
Подякував: 589 раз.
Подякували: 954 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 12:02

Якщо є документи, то вам слід шукати банк із безкоштовним вихідним СЕП-ом
і безкоштовним поповненням рахунку
Такі банки є, але небагато.

один із них - банк Форвард, продукт "Ощадний рахунок для фізосіб"
тарифи - http://www.forward-bank.com/deposits/do ... Oschad.pdf

зарахування готівки через касу - 4.1.а
вихідний СЕП через ІБ - 2.2.б

Увага, в цьому банку добре "працює" фінмон, тому документи - must have!
greenozon
 
Повідомлень: 16115
З нами з: 01.06.14
Подякував: 420 раз.
Подякували: 1590 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 12:22

  Камикадзе написав:DjPavel
Плачу через Сбербанк-онлайн, пакет универсальный авторизацией через контакт-цент. Искал разные варианты, этот показался для меня самым оптимальным

Внесение наличности на текущий счет бесплатно
Лимит одного платежа 200тыс, дневной лимит 400 тыс, месячный 9,9999 млн
Стоимость 5 грн (за смс)+ 15 грн (за авторизацию в контакт-центре) = 20 грн за один платеж до 200 тыс грн.
Ежемесячная комиссия за пакет 15 грн.

ПС. При открытии пакета дал банку копии деклараций о доходах, больше вопросов не было. Все платежи проходят оперативно в тот же день. Операционное время в онлайн до 17-30

Спасибо. У меня в Сбербанке тоже открыт этот же пакет. Жаль только, что лимит на 400 тыс., т.е. платеж придется разбивать между днями. У меня просто в условиях договора, счет действует только один день, если плачу частично, то на следующий день нужно запрашивать в бухгалтерии новый счет (по новому курсу).
DjPavel
Фундаментальний експерт
 
Повідомлень: 1530
З нами з: 06.07.08
Подякував: 1167 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 12:23

  greenozon написав:Якщо є документи, то вам слід шукати банк із безкоштовним вихідним СЕП-ом
і безкоштовним поповненням рахунку
Такі банки є, але небагато.

один із них - банк Форвард, продукт "Ощадний рахунок для фізосіб"
тарифи - http://www.forward-bank.com/deposits/do ... Oschad.pdf

зарахування готівки через касу - 4.1.а
вихідний СЕП через ІБ - 2.2.б

Увага, в цьому банку добре "працює" фінмон, тому документи - must have!

Спасибо. тоже присматриваюсь к этому варианту. Пока выглядит как наиболее интересный. И лимит я так понимаю на выходящий СЭП отсутствует.
DjPavel
Фундаментальний експерт
 
Повідомлень: 1530
З нами з: 06.07.08
Подякував: 1167 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 сер, 2018 09:15

DjPavel
Делал через "Кредобанк". Внесение - бесплатно, внешний СЭП через KredoDirect - 300 грн. (ограничения по сумме нет). Если есть подтверждение происхождения средств - проблем с финмоном никаких...
Anadonta
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 25.11.12
Подякував: 216 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 сер, 2018 18:00

Re: Через какой банк выгоднее платить за недвижимость

... шановне товариство, Я теж рік тому над цим "голову сушив", а вийшло все просто!
- коли Я в забудовника розпитував про квартиру, то і запитав: "а як буде відбуватись розрахунок?" - а все виявилось простішше простого! - виявилось, що є СПЕЦІАЛЬНИЙ рахунок для забудовників(тут не знаю, чи всі цим користуються) "2620", на який закидуєте БЕЗКОШТОВНО готівку(забудовник "мій" сказав, що вони працюють з ОТП і Приватом, то де зручнішше Вам(мені) там і закидуйте... - просто попередили, що в ОТП строгішший фін-мон.)
- Я і закинув в Приват через касу готівку на "2620"(попередньо створивши той рахунок з менеджером банку).... а вже, коли дійшла справа до внеску за квартиру, то Я у ВП через Прива24 перерахував кошти на рахунок забудовника, і комісія за перерахунок була(УВАГА) аж ОДНУ гривню!..... (за мене це все робив менеджер ВП, Я тільки зайшов у Приват24).... - потім роздрукували квитанцію і все..... - але, так, як Я брав у розтермінування, то таких процедур було три, протягом пів року!
... отак, все просто!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 18:40

Re: Через какой банк выгоднее платить за недвижимость

В Монобанке сейчас добавили возможность платить за недвижимость?
fefelova
 
Повідомлень: 92
З нами з: 31.05.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 18:48

  Долярчик написав:... шановне товариство, Я теж рік тому над цим "голову сушив", а вийшло все просто!
- коли Я в забудовника розпитував про квартиру, то і запитав: "а як буде відбуватись розрахунок?" - а все виявилось простішше простого! - виявилось, що є СПЕЦІАЛЬНИЙ рахунок для забудовників(тут не знаю, чи всі цим користуються) "2620", на який закидуєте БЕЗКОШТОВНО готівку(забудовник "мій" сказав, що вони працюють з ОТП і Приватом, то де зручнішше Вам(мені) там і закидуйте... - просто попередили, що в ОТП строгішший фін-мон.)
- Я і закинув в Приват через касу готівку на "2620"(попередньо створивши той рахунок з менеджером банку).... а вже, коли дійшла справа до внеску за квартиру, то Я у ВП через Прива24 перерахував кошти на рахунок забудовника, і комісія за перерахунок була(УВАГА) аж ОДНУ гривню!..... (за мене це все робив менеджер ВП, Я тільки зайшов у Приват24).... - потім роздрукували квитанцію і все..... - але, так, як Я брав у розтермінування, то таких процедур було три, протягом пів року!
... отак, все просто!

2620 - это счёт физ.лица, это не "спец.счет для строительной компании"
2600 - юр.лица ;)
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4658
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
16 41428
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 лют, 2021 22:28
vitaliiangel
138 262082
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 лют, 2021 12:47
Investor_K
1 2623
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 січ, 2021 09:33
Кристина89
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама