А чи ж не забагато податків ми (всі!) платимо? В рази більше

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про податки та систему оподаткування на фінансовому форумі Finance.UA - податковий кодекс, податки з доходів фізичних осіб, транспортний податок, ставки, види податків і зборів
  #1234>
Повідомлення Додано: Нед 09 вер, 2018 11:08

А чи ж не забагато податків ми (всі!) платимо? В рази більше



А чи ж не забагато податків ми (всі!) платимо? В рази більше власних витрат!!!



Виокремив з теми: Ми просто так скаржимось (за звичкою), чи ми дійсно бідні?


Податки... :(

Останні пару років працюю за цивільно-правовою угодою (контракт)...
Окрім суттєво більшої свободи, також добре, що чітко видно сплачені податки (18%+1.5%, і вже нема прихованих складових), та й самі податки дещо менші за звичайні... :-)

Торік мене трохи занепокоїло, коли виявив, що навіть менша сума податків (з ПДВ включно) – перевищує власні чисті витрати... Виникла думка – а на що ж воно все йде (особливо, якщо врахувати, що не отримую "соц.пакету", типу – лікарняні, пенсії...) І де звіт!?
Але – то рік тому податки були рівні власним витратам...
Цього року заробляю більше і податки наразі вже в 1.36 рази більші за власні витрати!!

А ще почали з'являтись всілякі неприємні думки: скільки ще податків (крім ПДВ) держава стягнула з виробників і продавців (а вони переклали все на мене – на споживача...)

От, припустімо, що я трачу 1000.
Тоді, 1360 – достовірно відомі мені податки.
І, уявімо (гіпотетично), що з явно потраченої мною 1000 – виробник (і продавці) віддають 200 державі. Це, ніби-то, небагато... (у США, після приходу Трампа в президенти, корпорат.податок зменшили вдвічі – до ~20%; тому 20% – це таки непогано...)
Але, тоді, мої чисті витрати = 800.
А податки – то повний зашквар: 1360+200 = 1560 – що майже вдвічі більше за мої власні витрати.
І ще ж не врахований інфляц.податок! Але, припускаю, що він повністю з'їдає мої "прибутки" з депозитів... Тому, якщо вважати, що відсотки по депо – еквівалентні податку на капітал, то, вношу правку в ел.таблицю і чманію...: Податки, сумарно, (з ПДВ + корп.под.на товари-послуги + інфляція капіталу, включно) – понад ЧОТИРИКРАТНО більші за мої власні витрати. 432%, Карл!!!
А втрати нервів від банкопадів і курсових гойдалок – то ще один бонус за власний рахунок.

І це при тому, що я не отримую і не отримуватиму від держави якихось послуг (можливо, навіть пенсії, хоч і маю 15р стажу і раніше сплачував внески в ПФ). Отже, крім захисту кордонів, і, можливо, поліц.захисту(???) – нічого...
Чому ж так скажено дорого обходиться утримання держави??? Хто ті 2!!(4??!!) упирі, що зусебіч мене обсіли...?
І може краще було би людям платити в рази менше податків і, водночас, взяти на себе право володіння зброєю і обов'язок захищатись самостійно? (від усього, в т.ч. і від неосвіченості, бездоріжжя, хвороб, старості, безробіття...)
Люди і нині вже доволі хороші, доброзичливі і неконфліктні. Я 10 років щоліта ночую десь в горах, в наметі і мене навіть разу не намагались обікрасти чи пограбувати.
А зі зброєю все стане просто ідеальним! Найкраще це показано в оповіданні Джек-Рітчі/25953/Усім-брутальним-людям [url]http://www.ukrcenter.com/Література/Джек-Рітчі/25953/Усім-брутальним-людям[/url]
А державі мають зостатись лише найскладніші й найдешевші(!) завдання. Наприклад, зберігання на складах важкого озброєння на випадок війни з причмеленим сусідом...


От не повинна держава займатись банкінгом, медициною, наукою, ремонтом доріг і т.п.! Бо їй то хронічно не вдається! То хай приватизує, віддає в концесію...
А як інакше? Як? Вічно нитимемо, що депутати й чиновники – криворукі злодії, і, водночас, віддаватимемо їм, в спільний і "бездонний" казан, в РАЗИ більше, аніж тратимо самі...?
Чому у США не було проблем з "золотою лихоманкою", а у нас є навіть з "бурштиновою"?

І ще згадалось... У школі, на уроках історії, розказували про злу церкву (абс. влада в Європі впровж тисячоліття!), яка забирала собі десятину... 10%... Не 432%, а 10%! То хто ж злий???


І хоча, можливо, мене трохи зашварило (бо я вже кілька місяців під враженням трилогії "Атлант розправив плечі" від явно озлобленої Айн Ренд; є українською), можливо хтось платить менше(?) податків, але я маю відчуття, що значна частина населення таки змушена жити під сотнями % податкового тягара. І що більший прибуток (та капітал) маєте, і що менше при цьому витрачаєте – то більше упирів посадять Вам на шию! Припускаю, що у скромних, немарнотратних мультимільйонерів податки можуть бути в десятки-сотні... разів більші за власні витрати.
Або, іншими словами – навіть якщо хочете берегти Природу, споживати її ресурси розумно й бережно, то навіть тоді від Вашого пирога відірвуть більшу частину й походять по ньому ногами...
Це має колись закінчитись. Зменшення споживання відносно доходів – не повинне призводити до зростання % податків, бо це шлях до Пекла – для всієї Землі...
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1942
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 11 вер, 2018 10:36

Re: А чи ж не забагато податків ми (всі!) платимо? В рази бі

Щось у вас погано з розрахунками. Здається, ви нараховуєте один податок на суму з іншим, хоча насправді все навпаки, то ж і кількаразове перевищення суми сплачених податків над витратами то просто некоректні розрахунки
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34701
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 11 вер, 2018 16:18

  Faceless написав:Щось у вас погано з розрахунками. Здається, ви нараховуєте один податок на суму з іншим, хоча насправді все навпаки, ....


Дуже незрозуміле припущення.

Я рахував просто.

Дані про прибутки і витрати – тримаю в ел.таблиці.
Податки рахував з сум накопичених за рік (чи, для 2018 – від початку року)

Чисті витрати = витрати/6*5
1) ПДВ = витрати - чисті витрати.
2) Податок зарплати = зарплата/0.805 - чиста зарплата.
3) Так само порахував податок на депозити (той, що явний – 19.5%).
1+2+3 = очевидні податки...

І, от, у мене вони цьогоріч – вже в 1.36 рази (надалі – Коеф) вищі за власні витрати.
Якщо прийняти, що всі корп.податки в Україні – на рівні США, і хай будуть 25%(?), то
=(Коеф+0.2)/0.8=1.56/0.8=195% податків (відносно власних витрат).

Звісно ж, можу припустити, що я нетипова людина і, порівняно з типовими – замало споживаю (див. посилання в першому повідомленні).
Але ж, водночас, я і працюю менше (2-3 дні на тиждень), і заробляю менше. Отже – паритет. Або ж, навіть, споживаю забагато...
Можливо, я не повинен був враховувати податки на % з депо? Але з якого дива, коли їх таки забирають вже впродовж кількох років?


Що ж стосується інфляційного податку (я його порахував як усі % по депо, а не лише явно відібрані... в "спільний казан"), бо саме інфл. підняла податки до 432% (від власних витрат), то і вона, як мені здається, не врахована повністю. Бо % по депо менші за інфляцію (мою власну – пораховану як зростання витрат на їжу в цьому році, відносно середнього за перші 8 місяців 2017 – вже витрачаю на 15% більше).
Хоча, тут, звісно ж, можна посперечатись. Цей податок явно діє лише для "матрасників" (а особливо бідолах, які тримають "під грушею" гривні). Можна вважати, що тримаючи гроші в банках, я його майже не плачу... Але... Мені так не здавалось, коли півтора роки чекав на відновлення виплат фгвфо по банку "фін.ініціатива"). І в сбєбанку ссср щось втратили...


Але, так чи інакше, формули надто прості, щоби можна було якось помилитись.
195% – забирають...
Штатним працівникам складніше, бо за них ще й працедавець платить якісь податки (ЄСВ?)
А у мене ж усе на поверхні.
А є А?
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1942
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 13 вер, 2018 17:33

Враховуючи, що мої захмарні податки нецікаві пересічним громадянам, більшість з яких не має звички заощаджувати, не платить податки з % депо, і не підпадає під вплив інфляційного податку (внаслідок відсутності капіталу – як ворожого буржуазного явища), то зроблю розрахунки податкового тиску також і для основних груп населення.

Пенсіонери.
Так, так. І після 60...65 років люди теж, не лише насолоджуться життям у всіх його проявах (хайкінг, дайвінг, велотуризм, парапланеризм, стрибки ж парашутами, і багато інших цікавих речей, властивих здоровій, діяльній, і активній людині...), а теж змушені платити податки!
50% від власних чистих витрат – це мінімальні податки мільйонів пенсіонерів нашої країни.
Розрахунок гранично простий. Нехай пенс. отримує умовні 1200. І все витрачає. Тоді 200 – то ПДВ. І ще 200 – корпоративний податок виробників (25% від 800)
800 – чисті витрати.
400 – податки (50% від суми чистих власних витрат).
Але податок може зростати, внаслідок необачної звички багатьох пенсів збирати вдома зайві гривні. Ці гроші підпадають під інфляційний податок. З усіма витікаючими наслідками...


Штатні працівники, що живуть від зарплати, до зарплати.
Це, мабуть, наймасовіша категорія наших співгромадян.
Вони, крім вищенаведених податків, платять, також, ще й 41.5% від повної зарплати (повна – це та, яку раби не мають права бачити). 41.5% – за даними звідси: https://ukr.segodnya.ua/economics/enews ... 93142.html
Тобто, якщо працівник отримує чистими 5850, то він вже заплатив 4150 податків. (41.5% від 10000)
А потім, впродовж місяця, витрачаючи все що має, заплатить ще 33.(3)% від 5850 – податки закладені в ціну товарів і послуг. Це 1950.
Чисті витрати працівника складуть 3900!
А всі податки – 6100 (=1950+4150).
Отже, штатний працівник, платить 6100/3900 =
156% податків (від суми чистих власних витрат).
З чим я усіх і "вітаю"...
Але в кінці цього затяжного тунелю є світло! Пенсія! А там вже й податки – не податки: всього лише якихось 50%. І далі лише хайкінг, дайвінг, велотуризм, парапланеризм, стрибки ж парашутами, і багато інших цікавих речей... Це ж варте того, щоби потерпіти якихось 60...65 років, чи не так?

Контрактні працівники, що живуть від зарплати, до зарплати.
Це маленька категорія громадян.
Бо контрактники не платять ЄСВ (22%), а отже не підпадають під держ.соц.захист.
Розумний контрактник не житиме від зарплати до зарплати, (бо він розуміє, що повинен створювати свій власний соц.захист і пенс.фонд).
А недалекоглядний – мріє потрапити в штатне рабство. Де все вирішать за нього.
Але, для чистоти експерименту, роблю і такі розрахунки.
Отже, якщо контрактник отримує чистими 8050, то він вже заплатив 1950 податків. (19.5% від 10000)
А потім, впродовж місяця, витрачаючи все що має, заплатить ще 33.(3)% від 8050 – податки закладені в ціну товарів і послуг. Це 2683.(3)
Чисті витрати працівника складуть 5366.(6)
А всі податки – 4633.(3) (=2683.3+1950).
Отже, контрактний працівник, платить 4633.3/5366.6 =
86.3% податків (від суми чистих власних витрат).
Відносно приємна цифра, але, живучи від зарплати до зарплати, і у випадку втрати роботи – доведеться вмирати.

Контрактні працівники, що накопичують заощадження.
Це вже – майже я. :)
Такі контрактники платять всі податки крім ЄСВ.
Отже, теоретично, відштовхуючись від вищенаведених цифр, вони можуть щомісяця заощаджувати 8050-5850=2200*11міс*40років = 968тисяч (цифра відповіна сьогоднішньому рівню цін, при умові зберігання грошей на депозитах, що покривають інфляцію, і вона відображає ту "пенсію", що її людина може назбирати сама).
986тис/5.85(витрачати так само)=165місяців=13.8років.
Якщо виходити на власну пенсію в 65р – то треба вмерти в 78.8р. Якщо зменшити на старості витрати вдвічі – то можна жити до 92.6 років. Хоча, я не розумію – хто може хотіти стільки жити в старому й хворому тілі...
Який податок платять ці... буржуазні капіталісти?
Якщо зощаджувати 2200, то
Чисті витрати працівника складуть 5850*66.6%=3900
А всі податки – 3900 (=5850*33.3%+1950).
Отже, рівно 100%. Набагато дешевше за держ.пенс.систему!!!
Чому ж у мене вийшло 196%? І 136%, якщо не враховувати депозити і їх зусебічну оподаткованість.
Бінго! Я зрозумів. Я таки замало трачу – менше тих 5850/8050=73%, які властиві(?) звичайним людям.
Але каятись не буду, бо я все роблю правильно – бережу Природу.


Як підсумок.
(при розрахунках була взята умовна цифра корпоративних податків =25%)
Чисте споживання (як у пенсіонерів) майже не обкладене податком – вони становлять якихось 50% від чистих витрат.
Життя від зарплати до зарплати (або до смерті) без будь-яких заощаджень – податки = 86%.
Життя з самостійним накопичення пенсії дорожче – податки =100%, але значно дешевше за держ.пенс.систему!!!:
Споживання без заощаджень + відкладене чисте споживання невизначеної, як у лотереї, тривалості (як у штатних працівників, що мріють про пенсію) коштує дорого – податки = 156%
Але найдорожче держава обходиться, все-таки, саме людям, які заробляють дійсно багато, і, водночас, намагаються заощаджувати, споживати мало, і, можливо, берегти Природу. Тут вже мова йде про те, що у них забирають в рази більше, аніж вони потратили на себе. Правду писала Айн Ренд. Яке ж то свинство – ця ваша держава типу "від кожного за здібностями, і кожному за "потребами" :( Бо якого чорта я маю оплачувати чиїсь безрозмірні потреби? А особливо – чиновників, що вже не влазять мордами в екран?
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1942
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 22:39

Re: А чи ж не забагато податків ми (всі!) платимо? В рази бі

Питання самостійного накопичення пенсії обговорили і тут: Пенсійна реформа в дії: майже половина українців не...
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1942
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 23:36

Re: А чи ж не забагато податків ми (всі!) платимо? В рази бі

Як Ви хочете порахувати податкове навантаження на фізособу, то не чіпайте "корпоративні податки" взагалі, та й ПДВ сплачується не фізособою, хоч і входить в ціну.
Куди ви взагалі тут приткнули податок з відсотків по депозитах взагалі незрозуміло.
Якщо взяти без ПДВ, то є тільки ПДФО та ВЗ, і з зароблених грошей до оподаткування можна витратити тільки .805, або на кожну чисту гривню 24.2 копійки податків.
Якщо взяти з ПДВ, бо він просто входить в ціну, то чисті витрати в 1.2 рази менші, 0.67 грн на зароблену гривню, або на кожну чисту гривню 49.2 копійки податків.
Звісно, можна спробувати йти далі, і додати ЕСВ, що нараховується на ФОТ. Але це не зовсім податок, сплачується він роботодавцем, не є відрахуванням безпосередньо з заробленого найманим працівником. Є ще ПДВ, що сплачує роботодавець по суті з фонду оплати праці, але там та сама історія. Крім того, не можна не враховувати спрощену систему оподаткування включно з неплатниками ПДВ.
І ніяких 300-400%
Податок з відсотків по депозитах тут взагалі ніяк і ні до чого.

Щодо тих, хто заробляє вельми багато, відносно мало споживає, і відповідно інвестує (тут вже термін заощадження трохи не підходить) - для них насправді податкове навантаження нижче. Для того є й чимало способів мінімізації податків, їх доходи - це зазвичай не банальна зарплатня, а навіть якщо й зарплатня, то той же ЕСВ для них виходить низький (бо має межу бази нарахування).
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34701
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2018 13:52

Re: А чи ж не забагато податків ми (всі!) платимо? В рази бі

Пан топік стартер. По договорах цпх також платиться 22% єсв.
korovas2
 
Повідомлень: 463
З нами з: 06.03.15
Подякував: 161 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2018 21:08

  korovas2 написав:Пан топік стартер. По договорах цпх також платиться 22% єсв.

От лажа...
Неприємна інфо...
Але, таки краще знати правду, аніж тішитись ілюзіями.

Отже, як і слід було очікувати – так просто раби з оподаткування не втечуть (нова і стара інфо):
Оподаткування виплат за ЦПД 

Виплати за цивільно-правовим договором обкладаються тими самими податками і зборами, що і зарплаті за трудовим договором.

ПДФО . Одночасно з виплатою винагороди утримується ПДФО в розмірі 18% від суми виплати за рахунок фізичної особи (п. 168.1.1 ПКУ). Якщо акт виконаних робіт підписали, але не оплатили, податок сплачується протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем ??звітного місяця (пп. 49.18.1, п. 57.1, пп. 168.1.5 ПКУ).

Військовий збір . 1,5% від суми винагороди — строки виплат такі самі, як для виплати ПДФО.

ЄСВ . Сплачується одночасно з виплатою винагороди в розмірі 22% від суми виплати. Якщо акт виконаних робіт підписали, але не оплатили, то щомісяця не пізніше 20-го числа місяця, що йде за місяцем його нарахування.
https://blog.liga.net/user/atkachenko/article/29235




Переваги для виконавця

Для виконавця, серед усього перерахованого позитивним є тільки те, що він в праві сам вибирати графік виконання договірних зобов’язань, головне вкластися в граничні строки, передбачені договором.

Якщо говорити про оподаткування виплати винагороди, то воно вигідне для обох сторін, що уклали цивільно-правовий договір. Відразу потрібно зауважити, що замовник в даному випадку виступає як податкового агента і саме на нього покладено обов’язок щодо утримання та перерахування до відповідних бюджетів всіх податків при виплаті винагороди за такими договорами.

Оподаткування цивільно — правових договорів

Почнемо з роботодавця, за трудовим договором на зарплату штатного співробітника йому, залежно від установленого класу професійного ризику, доведеться нараховувати Єдиний соціальний внесок (далі ЄСВ) в розмірі від 36,76 до 49,7 %, а при укладанні цивільно — правового договору такі нарахування робляться у фіксованій і меншій сумі — 34,7 % (не залежно від конкретного виду цивільно — правового договору). Утримання ЄСВ із заробітної плати штатного співробітника роботодавець зобов’язаний зробити у розмірі 3,6 %, а з винагороди за цивільно — правовим договором всього 2,6 %. І хоча оподаткування податком на доходи фізичних осіб в обох випадках відбувається за загальними правилами (за ставкою 15 % або 17 % залежно від виплачуваної суми), економія коштів очевидна. Всі понесені витрати у зв’язку з виплатою винагороди замовник має право включити у свої витрати, як і звичайну заробітну плату.

Само собою зрозуміло, що якщо з виконавця беруть менші утримання при виплаті винагороди, то й «на руки» він отримає більше. І хоча у нього не буде соціальних гарантій у вигляді лікарняного або відпустки, його пенсійний стаж не яким чином не постраждає і буде йти пропорційно сумі виплаченої винагороди.
https://byhgalter.com/dogovir-civilno-p ... -perevagi/

Дивно.
Бо мені сказали (колеги), що пенс.стаж контрактникам не нараховується. І трудова книжка не знадобилась... Зовсім. Дивно це якось. Як же тоді "пенс.стаж не постраждає"?


Перепрошую, якщо вселив комусь марні (зовсім?) надії на можливість зменшення оподаткування – я не навмисно.
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1942
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2018 21:57

  Faceless написав:Як Ви хочете порахувати податкове навантаження на фізособу, то не чіпайте "корпоративні податки" взагалі, та й ПДВ сплачується не фізособою, хоч і входить в ціну.
Куди ви взагалі тут приткнули податок з відсотків по депозитах взагалі незрозуміло.
...
Звісно, можна спробувати йти далі, і додати ЕСВ, що нараховується на ФОТ. Але це не зовсім податок,...


Пане Faceless – якщо метою дослідження є спокій людини, то й справді – досить порахувати ПДФО, військовий збір і втішитись.
Гарний, скромний податок – 19.5%
І цифра красива. У мене є депо під таку ставку і я його дуже люблю. :)
До речі, податки на депо – вже не враховував у третьому повідомленні (вважаючи їх частиною інфл.податку – ніби-то компенсованого депо-відсотками).



І головне: у мене була інша мета – порахувати скільки людина витрачає на себе, а скільки – на "великого брата".


Можете не вважати ЄСВ податком, але...:

З ВТСУМ:
податок -тку, ч.
Встановлюваний державою обов'язковий збір із фізичних та юридичних осіб (населення, підприємств, організацій і т. ін.) в державні та місцеві бюджети.



Можете не чіпати "корп.податки", але в ціну товарів вони увійдуть. І Ви їх заплатите.
Можете не враховувати ЄСВ – але його просто заберуть, замість видати Вам "на руки".


Єдине з чим я можу й справді погодитись – помилки в підрахунках.
Наприклад. Якщо і ЄСВ і ПДФО знімають від первинної суми, але ЄСВ її не знижує, то перерахую так:

Умовна ставка працівника: 10 000
ЄСВ=22%= 2 200
ПДФО+ВЗ=19.5%= 1 950
податки вже = 4 150
"на руки" = 8 050 (=10000-1950)
Тратимо все, і тоді податки закладені в товарах ~ 1/3 = 2 683
сум.податки = 6 833
власні чисті витрати = 5 367

Отже, податки кожного працівника в країні (і контрактника???) = 6833/5367=127%
(це при умові, що корп.податки, які закладені в товари =25%, що дещо оптимістично, як мені здається...)


Я – за зниження податків.
За приватизацію держ.активів (всі – вічно збиткові...)
За ліквідацію бездонного "общака" з купою дірок на його дні...

Але, водночас, визнаю, що якщо якісь люди все те хочуть лишити незмінним – то їхнє право. Але лише доти – поки воно не зачіпає права інших!


Податки закладені в товари (корпоративний і ПДВ) – корисні. Бо вони обмежують і виробництво, і споживання.
Всі інші – шкідливі і мають стати добровільними.
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1942
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2018 23:04

Re: А чи ж не забагато податків ми (всі!) платимо? В рази бі

Ну нехай навіть візьмемо те ж ЄСВ.
Але до чого тут корпоративні податки, не фізособа їх платить.
Тим паче геть неправильно ці податки вираховувати від ціни ще й однією цифрою всіх під один гребінець.
Я вже не кажу, що ви берете лише прошарок офіційно оформлених найнятих працівників з ЗП не більшою за базу ЄСВ. А є ще величезний прошарок тих, хто працює "всіру" - таких під половину!; тих, хто працює неофіційно; тих, хто працює на себе за спрощеною системою - теж кілька мільйонів. І доходи - то не лише зарплатня. Дивіденди, оренда (житлова в більшості випадків взагалі ніяк не оподатковано), продаж з підсобного господарства.
А ще й держтрансферти

Інфляційний податок - більше абстрактне поняття, безглуздо його вираховувати як реальні витрати.

Можете зробити простіше.
Берете бюджет минулого року. Розділ доходів. Берете звідти податки з фізосіб. ПДВ там є, але його не можна весь списати на фізосіб, тут складніше звичайно.
З бюджету ПФ берете суми ЕСВ
Отримуєте сумарно податки, що сплачені фізособами.
В Держкостаті можна пошукати розмір ФОТ
От і порівняйте ці цифри.
І не вигайдуйте що сума податків в кілька разів більша за чисті витрати. Здається, ви в цих підрахунках ще й певні суми врахували кілька разів
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34701
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 5947
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 лют, 2016 12:02
Пчёлка
0 5187
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 25 гру, 2015 10:17
Пчёлка
Порівняння податків
Anonymous » Сер 05 вер, 2012 08:29
0 5654
Переглянути останнє повідомлення
Сер 05 вер, 2012 08:29
dymdym
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама