Пенсійна реформа в дії: майже половина українців не...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 456789>
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 17:00

  0mage0 написав:
  coulthard написав:0mage0
"Для цього передбачений перехідний період, протягом якого максимальний розмір пенсії буде знижуватися поступово від 10 (зараз) до 1 (через 20 років) прожиткового мінімуму."

От припустимо Вам через рік виходити на пенсію, Ви не маєте інших джерел, бо все життя працювали а сподівались, що держава відповідно до Законів та сплачених Вами на протязі всього життя податків буде платити відповідну пенсію. Припустимо три прожиткові мінімуми. А Вам кажуть: от починаємо з трьох і постійно зменшуючи через деякий час будете(якщо доживете до 80 років, а може і раніше) отримувати 1 ПМ. Ви згодні?
А якщо порахувати скільки було офіційно сплачено, то які тоді майбутні покоління
матимуть гарантії, що при накопиченні коштів в майбутньому вони отримують все накопичене?

Це значення фіксується на момент виходу на пенсію. Скільки ПМ вам нарахували на момент виходу на пенсію, стільки ви і отримаєте. Зниження буде стосуватися майбутніх пенсіонерів.


Тоді інше питання: звідки брати кошти на виплату цим пенсіонерам, якщо всі будуть платити на свої пенсійні рахунки?
coulthard
 
Повідомлень: 390
З нами з: 02.08.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 17:08

  coulthard написав:
  0mage0 написав:
  coulthard написав:0mage0
"Для цього передбачений перехідний період, протягом якого максимальний розмір пенсії буде знижуватися поступово від 10 (зараз) до 1 (через 20 років) прожиткового мінімуму."

От припустимо Вам через рік виходити на пенсію, Ви не маєте інших джерел, бо все життя працювали а сподівались, що держава відповідно до Законів та сплачених Вами на протязі всього життя податків буде платити відповідну пенсію. Припустимо три прожиткові мінімуми. А Вам кажуть: от починаємо з трьох і постійно зменшуючи через деякий час будете(якщо доживете до 80 років, а може і раніше) отримувати 1 ПМ. Ви згодні?
А якщо порахувати скільки було офіційно сплачено, то які тоді майбутні покоління
матимуть гарантії, що при накопиченні коштів в майбутньому вони отримують все накопичене?

Це значення фіксується на момент виходу на пенсію. Скільки ПМ вам нарахували на момент виходу на пенсію, стільки ви і отримаєте. Зниження буде стосуватися майбутніх пенсіонерів.


Тоді інше питання: звідки брати кошти на виплату цим пенсіонерам, якщо всі будуть платити на свої пенсійні рахунки?

ЄСВ буде зменшуватися поступово, з нього і буде сплачуватися. Ну і максимальну пенсію все ж таки доведеться знизити з нинішніх 10 одразу до, скажімо, 5, а може і нижче (треба подивитися, скільки людей отримує скільки зараз, щоб дізнатися розмір економії). Зараз ЄСВ та інші пенсійні збори не покривають виплати пенсій, а мають покривати. Все ж таки і тих, хто зараз працює треба пошкодувати. Вони більше зацікавлені собі в фонд платити.
Востаннє редагувалось 0mage0 в Вів 18 вер, 2018 17:24, всього редагувалось 1 раз.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 17:20

  coulthard написав:0mage0

"Від інфляції/девальвації фонд може захистити і кілька відсотків зверху забезпечити прибутку, наприклад, інвестиції можуть частково робитися в іноземній валюті (долар, євро). Звісно ж, тут потрібен суворий нагляд від шахраїв та від непрофесіоналів."

У Вас є пропозиції, куди можна в Україні інвестувати без ризику такі кошти? Проведіть опитування серед Ваших знайомих: скільки людей погодяться інвестувати свої пенсійні кошти в українські недержавні пенсійні фонди (якщо вони у них звісно є) і напишіть відсоток згодних.

Не все так погано, в Україні вже зараз працюють і доволі успішно інвестиційні фонди, тобто інвестувати є куди. Подивіться також на обсяг депозитів фізичних осіб, певна довіра є.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 17:48

  0mage0 написав:
  coulthard написав:0mage0

"Від інфляції/девальвації фонд може захистити і кілька відсотків зверху забезпечити прибутку, наприклад, інвестиції можуть частково робитися в іноземній валюті (долар, євро). Звісно ж, тут потрібен суворий нагляд від шахраїв та від непрофесіоналів."

У Вас є пропозиції, куди можна в Україні інвестувати без ризику такі кошти? Проведіть опитування серед Ваших знайомих: скільки людей погодяться інвестувати свої пенсійні кошти в українські недержавні пенсійні фонди (якщо вони у них звісно є) і напишіть відсоток згодних.

Не все так погано, в Україні вже зараз працюють і доволі успішно інвестиційні фонди, тобто інвестувати є куди. Подивіться також на обсяг депозитів фізичних осіб, певна довіра є.


Фонди то є, а чи є куди тим фондам інвестувати, крім деозитів та цінних паперів НБУ та Мінфіну?
А на рахунок обсягів депозитів фізосіб: порівняйте їх обсяг зараз з 2008 роком, а також, якщо знайдите їх структуру...
coulthard
 
Повідомлень: 390
З нами з: 02.08.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 17:51

  coulthard написав:
  0mage0 написав:
  coulthard написав:0mage0

"Від інфляції/девальвації фонд може захистити і кілька відсотків зверху забезпечити прибутку, наприклад, інвестиції можуть частково робитися в іноземній валюті (долар, євро). Звісно ж, тут потрібен суворий нагляд від шахраїв та від непрофесіоналів."

У Вас є пропозиції, куди можна в Україні інвестувати без ризику такі кошти? Проведіть опитування серед Ваших знайомих: скільки людей погодяться інвестувати свої пенсійні кошти в українські недержавні пенсійні фонди (якщо вони у них звісно є) і напишіть відсоток згодних.

Не все так погано, в Україні вже зараз працюють і доволі успішно інвестиційні фонди, тобто інвестувати є куди. Подивіться також на обсяг депозитів фізичних осіб, певна довіра є.


Фонди то є, а чи є куди тим фондам інвестувати, крім деозитів та цінних паперів НБУ та Мінфіну?
А на рахунок обсягів депозитів фізосіб: порівняйте їх обсяг зараз з 2008 роком, а також, якщо знайдите їх структуру...

Я ж не знаю всіх деталей всіх фондів. І в цінні папери інвестують, і на депозити в банки і в нерухомість і у виробництво і в торгівлю.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 18:31

0mage0
"Я ж не знаю всіх деталей всіх фондів. І в цінні папери інвестують, і на депозити в банки і в нерухомість і у виробництво і в торгівлю."


Я ж Вам про це і кажу: от, наприклад, інвестували в нерухомість на 10 років. А тепер порівняйте ціни на нерухомість зараз і 10 років назад: скількі Ви отримаєте прибутків на свої інвестиції?
А тепер подивіться на виробнитво: на сайті Держстату га який відсоток за останні 10 років воно виросло?
Навіть просто візміть ріст ВВП України за 10 років та офіційну інфляцію і порівняйте. Думаю навіть зараз можна відповісти, що вище.
Навіть Уряд хоче відтермінувати введення накопичувальної системи, бо розуміє, що немає куди інвестувати...
coulthard
 
Повідомлень: 390
З нами з: 02.08.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 18:45

  coulthard написав:0mage0
"Я ж не знаю всіх деталей всіх фондів. І в цінні папери інвестують, і на депозити в банки і в нерухомість і у виробництво і в торгівлю."


Я ж Вам про це і кажу: от, наприклад, інвестували в нерухомість на 10 років. А тепер порівняйте ціни на нерухомість зараз і 10 років назад: скількі Ви отримаєте прибутків на свої інвестиції?
А тепер подивіться на виробнитво: на сайті Держстату га який відсоток за останні 10 років воно виросло?
Навіть просто візміть ріст ВВП України за 10 років та офіційну інфляцію і порівняйте. Думаю навіть зараз можна відповісти, що вище.
Навіть Уряд хоче відтермінувати введення накопичувальної системи, бо розуміє, що немає куди інвестувати...

Це вже інше питання, я ж кажу, є фонди, які успішно працюють, покупають, продають, знову покупають і знову продають, в результаті отримують прибуток вищий за інфляцію. Зрозуміло, що якщо економіка країни загалом в дупі, космічних результатів не вийде, але таких результатів не вийде за будь-якої пенсійної системи...
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 20:13

  Anybody написав:
  Тракторист написав:лично я в 92-93 году работая в сфере строительства получал экв. 50-60 долл./месяц + премиальные. по данным официальной статистики средняя ЗП в 1992 - экв. 17 долл./месяц, а в 1993 - 22 долл./месяц,

Вы бы еще с торговлей на рынке сравнили. :lol: Строители всегда хорошо жили. А торгаши еще лучше. У меня друг с одного хот-дог аппарата в начале 90-х 1000(тысячу!) долларов в месяц имел. Я рассказываю за легальную работу на заводе с белой зарплатой и налогами под 70%. :lol: Правда после реформы, мне уже непонятно, нафига ж я такой честный был и всю жизнь на заводе работал. Ну кто ж знал что Евроинтеграция настанет. :lol:
Где можно глянуть статистику?


Статистика https://seosait.com/s-z-in-ukraine-s-19 ... larax-usa/
1992 - 17 уо
1993 - 22 уо...

Але так є пенсіонери вибирають владу, то
Пенсии снова вырастут — Кабмин увеличил бюджетную дотацию на 30 млрд грн В следующем году правительство намерено увеличить бюджетную дотацию Пенсионного фонда на 27 млрд грн до 166 млрд грн https://delo.ua/econonomyandpoliticsinu ... na-346365/


Треба частково пенсіонеру перераховувати частину сплачених його дітьми ЄСВ, це би мало двоякий ефект і на народжуваність і на настанови дітям, а то чекають манни від урядовців.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6615
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1018 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 20:44

Re: Пенсійна реформа в дії: майже половина українців не...

  Ой+ написав:Статистика https://seosait.com/s-z-in-ukraine-s-19 ... larax-usa/
1992 - 17 уо
1993 - 22 уо...

Спасибо. С моим доходом не совпадает, причем радикально. :) Если в 92 я получал раза в 2 меньше от средней, то уже к 96му начал обгонять раза в полтора, а с 2007го в два раза. И это все не меняя место работы. А так график да, правдивый, года до 96 только не синхронизируется с моей памятью, мне помнится, что тогда зарплаты были меньше.
Anybody
 
Повідомлень: 491
З нами з: 27.10.14
Подякував: 25 раз.
Подякували: 28 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 21:17

Anybody Початок 90-х були величезні розриви в доходах. Дійсно невеликий бізнес на риночному ларьку міг давати 500 у.о. в місяць і більше. В банках підскочили зарплати - теж з числа знайомих міні начальників 400 у.о., в приватних конторах, які тільки появились також покращі зарплати були, так що середня офіційна, напевно така і була.
Я поєднував в 92-94 рр. практично благодійну роботу в держсекторі (до 10 у.о.) і нормальні офіційні зарібки чуть не в 50 раз вищі в приватній сфері.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6615
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1018 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 456789>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 345
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 09:34
Дюрі-бачі
1 187
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 кві, 2024 07:36
Amid
1 174
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 кві, 2024 05:24
Ой+
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама