Україна домовилася з МВФ про підвищення ціни на газ —...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 89101112 ... 14>
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 20:52

  Imp написав:Ну или канадцам срочно нужно сообщить, чтобы как можно быстрее запретили французский.


В Канаде была франконизация? Туда пришли французы и пытались насадить английский?

Нет? Значит плохая аналогия, негодная.

  Imp написав:Чушь. Полнейшая чушь эта Ваша теория про язык. Обыкновенный инструмент отвлечения народа от реальных проблем путем стравливания населения на почве языка и не более.


Эти сказки были хороши до 2014-го. Теперь на этой почве мы имеем Крым, Лугандон и почти (хвала всем богам) заимели Одессу и Харьков.

  Imp написав:Мы, как независимое государство, появились на этот свет позже этих баз. Как мы (младенец) могли повлиять на существование старшего брата (военных баз)? Что за глупости? Мы родились и нас поставили перед фактом: у вас есть старший брат, живите с этим как хотите.


Чушь(c) Imp
Военные базы были такие же украинские как и российские. Это было имущество СССР.
Sommer
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 20:58

  Imp написав:
  0mage0 написав:Уявіть собі, люди аналізують події за десятки і навіть сотні років, роблять висновки і будують стратегію на майбутнє. Ну або не роблять висновків і прирікають себе на повторення історії. Ви можете сидіти з формальною логікою на кшталт "у історії немає умовного способу" та "майбутнє однаково не передбачити, то навіщо напружуватися, буде як буде", а можете аналізувати ризики і будувати сценарії. Ви не можете бути готовим до всього, але з сильнішою армію у вас буде менше вірогідність нападу від навіть "дружнього" сусіда, а наявність іноземної військової бази на території вашої країни - очевидна прогалина в безпеці. З населенням, що говорить українською мовою у вас буде менша вірогідність, що завтра дружній сусід прийде і скаже "мижебратья" і ви втратите частину території, а може і всю.
А ви можете і дали сидіти і думати "ох, як круто було, коли газ був по 50". Перефразовуючи один відомий вислів, газ зі знижкою буває тільки в мишоловці.

Уявіть собі, Ваші роздуми я вже ілюстрував на прикладі зниклого молока і пальця. Так ось повірте, що Ви не роздумуєте про історію і про можливі наслідки, Ви реально після випадку з пальцем вважаєте, що якщо не пити погане молоко, то пальці більше видаляти не доведеться. Ось рівень Ваших висновків.

Мова. Забавна тема. Розкажіть про неї швейцарцям, а то не дай бог до них завтра французи, італійці чи німці "мижебратья" прибіжать. Адже у них 4 офіційних мови. Дурні люди, не аналізують історію так, як це робить недооцінений мислитель наших днів "0mage0". Ну або канадцям терміново потрібно повідомити, щоб якомога швидше заборонили французький. Нісенітниця. Цілковита нісенітниця ця Ваша теорія про мову.

Ніколи не чув про канадську або про швейцарську мову. Можете додати до списку Бельгію. І до вашого відома, це федерації, де в кожній провінції/кантоні/землі (за деякими винятками) офіційною є одна мова. І через мову там періодично виникають конфлікти.
Як по вашому, якби в 2014 в Криму та Донбасі переважна більшість населення розмовляла українською, був би можливий реалізований московією сценарій захоплення?

  Imp написав:Бази. Знову повторюся: бази там були до незалежності України. Це факт. Ви ж виставляєте всі так, що у кого-то був вибір пускати чи не пускати російських до Криму. Не було такого вибору. Вони там були до України! Ми, як незалежна держава, з'явилися на цей світ пізніше цих баз. Як ми (немовля) могли вплинути на існування старшого брата (військових баз)? Що за дурниці? Ми народилися і нас поставили перед фактом: у вас є старший брат, живіть з цим як хочете. І Ви або дружите з братом або постійно б'єтеся. Коли Ви подорослішаєте (кінець дії договору) - тоді можете не спілкуватися з ним, роз'їхатися по різних містах. Але до тих пір він Ваш вимушений співмешканець. До дати роз'їзду брат не дотягнув і вигнав нас їх нашої кімнати (анексія Криму). Ось таке ось образне опис подій. І це все за фактами, а не по вологим фантазіям. Будучи пацаненком в підгузку Ви не можете пред'являти ніяких претензій батькам і брату, можете просто поплакати і все. І, на жаль, ми з підгузника хоч і виросли, а в дорослі штанці Ніяк не переодягнемося і продовжуємо плакати, тільки тепер сусідам зліва, тому що так і не подорослішали в голові (немає у нас нікого зісталевими ) і не наростили м'язової маси (у нас армія краща в Європі тільки на виступах Пороха, за фактом, треба це визнати, вона дуже слабка,

Я не помітив, щоб ви заперечили мою логіку. Моє питання було легеньким, чи був би газ по 50, ви спочатку казали умовний спосіб, умовний спосіб, а тепер видали, що реакція на спробу вигнати флот була б набагато сильніша, ніж відмова у знижці, що "старший брат" повністю нас контролює і без його дозволу навіть пукнути ми не можемо. Ваша позиція - треба сидіти тихенько і слухати що каже більший брат (він, до речі, не старший, але більший фізично). Але про яку незалежність тоді йде мова?
І до речі, часи тоді були інші, Україна була інша і московія була інша, тож тут вже ви міркуєте в умовний спосіб. Можливо тоді було вигнати москвинів з Криму чи це спричинило б одразу війну і хто переміг би в тій війні це вже друге питання. Нам тоді вдалося повернути свою територію попри всю армію московії і попри те, що в неї була ядерна зброя, вони були не менш розгублені, ніж ми. У них були свої внутрішні проблеми, у них була проблема з Чечнею і ще безліч різного лайна.

  Imp написав: і до речі немає ядерного потенціалу, як Ви самі згадали, а це теж "м'язи").

Ну так, відмова від ядерної зброї, а також від ядерного статусу в обмін ні на що теж було дуже недальновидним рішенням...
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2018 12:20

  Sommer написав:
  Imp написав:Чушь. Полнейшая чушь эта Ваша теория про язык. Обыкновенный инструмент отвлечения народа от реальных проблем путем стравливания населения на почве языка и не более.


Эти сказки были хороши до 2014-го. Теперь на этой почве мы имеем Крым, Лугандон и почти (хвала всем богам) заимели Одессу и Харьков.

У нас оказывается из-за языка война в стране.

Вот такой вот уровень современных пропогандистов :|
Imp
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 2353
З нами з: 03.08.10
Подякував: 232 раз.
Подякували: 1225 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2018 12:30

  0mage0 написав:Ніколи не чув про канадську або про швейцарську мову. Можете додати до списку Бельгію. І до вашого відома, це федерації, де в кожній провінції/кантоні/землі (за деякими винятками) офіційною є одна мова. І через мову там періодично виникають конфлікти.
Як по вашому, якби в 2014 в Криму та Донбасі переважна більшість населення розмовляла українською, був би можливий реалізований московією сценарій захоплення?


Удивительно, и при этом Канада без канадского языка и разговаривающая по-английски не боится быть захваченной Штатами? Как они живут?

Швейцария - швейцарский ретороманский. Разговаривает на нем меньшинство. И живут же как-то, ироды. А у нас язык всему голова. От языка все проблемы оказывается, а не от жадности и ненасытности небольшой группы людей.

  0mage0 написав:
Я не помітив, щоб ви заперечили мою логіку. Моє питання було легеньким, чи був би газ по 50, ви спочатку казали умовний спосіб, умовний спосіб, а тепер видали, що реакція на спробу вигнати флот була б набагато сильніша, ніж відмова у знижці, що "старший брат" повністю нас контролює і без його дозволу навіть пукнути ми не можемо. Ваша позиція - треба сидіти тихенько і слухати що каже більший брат (він, до речі, не старший, але більший фізично). Але про яку незалежність тоді йде мова?
І до речі, часи тоді були інші, Україна була інша і московія була інша, тож тут вже ви міркуєте в умовний спосіб. Можливо тоді було вигнати москвинів з Криму чи це спричинило б одразу війну і хто переміг би в тій війні це вже друге питання. Нам тоді вдалося повернути свою територію попри всю армію московії і попри те, що в неї була ядерна зброя, вони були не менш розгублені, ніж ми. У них були свої внутрішні проблеми, у них була проблема з Чечнею і ще безліч різного лайна.

Ну Вы долбите меня одним и тем же вопросом, который требует предположений о возможных последствиях каких-то действий в прошлом, вот я Вам и отвечаю уже в Вашем ключе. И да, я считаю, что иногда полезнее сидеть и не дергаться, если в данный момент времени у тебя нет ни аргументов ни банальной силы дать отпор обидчику, при условии, что в случае отпора он Вас покалечит. Я предпочитаю не стать калекой сейчас, чтобы дать отпор тогда, когда смогу. А лишать себя руки и ноги ради выставления на показ своей гордости - увольте. Хорошо смеется тот кто смеется последним. Я лучше буду целым, здоровм и посмеюсь последним.
Понимаю, что кому-то гордость важнее и он готов сдохнуть даже ради того, чтобы сиюмоментно не пострадала гордость. Это их выбор. Свой вариант не навязываю, но понять их выбор сам не могу. Так я устроен: практичность у меня на первом месте.
Imp
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 2353
З нами з: 03.08.10
Подякував: 232 раз.
Подякували: 1225 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2018 13:07

Re: Україна домовилася з МВФ про підвищення ціни на газ —...

  Аlександр написав:А вот, вторую, основную - реформировать, под которую выделяются деньги и которая затем принесет ощутимый эффект, они не могут.
Например, создание антикоррупционного суда. Для этого нужно найти хороших спецов, предложив им достойную зарплату и организовав комфортные условия работы. Все вроде хорошо, но денег нет.


простите, но тот факт что топ-коррупционеры - главная проблема Украины и что они не дают населению получать нормальные доходы, это неправда. которую особенно удобно впаривать массовому избирателю.
я конечно не против того, что этот суд нужен. но "ощутимого эффекта" он не принесет. думаю скорее усилит тот уровень хаоса, который ныне присходит между антикоррупционными органами, где верхушка грызется за ренту от взяток за слитые дела.
кроме того, задача "найти хороших спецов" сводится к их отбору из числа кандидатов, что уже довольно быстро приводит к проблеме "найти нормальных членов комиссии по отбору". я не говорю что это не возможно, но это сложно в силу повальном задействовании в коррупции разных уровней немалой части украинцев, с самых верхов до самых низов.
То есть это не саботаж, ломать систему это реально сложная задача.
galex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2709
З нами з: 20.04.16
Подякував: 109 раз.
Подякували: 473 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2018 13:08

  Imp написав:Дивно, і при цьому Канада без канадського мови і розмовляє по-англійськи не боїться бути захопленої Штатами? Як вони живуть?

Швейцарія - швейцарський ретороманська. Розмовляє нею меншість. І живуть же якось, іроди. А у нас мова всьому голова. Від мови всі проблеми виявляється, а не від жадібності і ненаситності невеликої групи людей.

Якщо ви вважаєте, що мова то не є проблема, чому б вам не пояснити це Угорщині? А то вони щось дуже обурені, що ми громадян України (!!!) на Закарпатті хочемо навчати українською (державною) мовою.

  Imp написав:Ну Ви довбати мене одним і тим же питанням, яке вимагає припущень про можливі наслідки якихось дій в минулому, ось я Вам і відповідаю вже в Вашому ключі. І так, я вважаю, що іноді корисніше сидіти і не сіпатися, якщо в даний момент часу у тебе немає ні аргументів ні банальної сили дати відсіч кривдникові, за умови, що в разі відсічі він Вас покалічить. Я вважаю за краще не стати калікою зараз, щоб дати відсіч тоді, коли зможу. А позбавляти себе руки і ноги заради виставлення на показ своєї гордості - звільніть. Добре сміється той хто сміється останнім. Я краще буду цілим, здоровм і посміюся останнім.
Розумію, що комусь гордість важливіше і він готовий здохнути навіть заради того, щоб сіюмоментную не постраждала гордість. Це їх вибір. Свій варіант не нав'язую, але зрозуміти їх вибір сам не можу. Так я влаштований: практичність у мене на першому місці.

Ну тоді не треба підтверджувати, що ми "нагинали" москвинів коли купляли в них газ по 50. Сиділи і не сіпалися - це адекватний опис нашої поведінки тоді. Але хіба ця стратегія може працювати вічно? Теперішні події показали, що не може. Сиділи-сиділи, гадали, що ми така собі мирна країна, розпродавали армію, гадали, що ніхто нас не буде чіпати і тут раптом "дружня країна" нападає. Ви цілий, здоровий і смієтеся, я радий за вас, але вже більше 12000 громадян України загинуло на цій війні, скільки будівель, заводів зруйновано, мільйони переселенців, території окуповані, та ще й ми маємо платити там пенсії...
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2018 13:34

Re: Україна домовилася з МВФ про підвищення ціни на газ —...

  Imp написав:И да, я считаю, что иногда полезнее сидеть и не дергаться, если в данный момент времени у тебя нет ни аргументов ни банальной силы дать отпор обидчику, при условии, что в случае отпора он Вас покалечит. Я предпочитаю не стать калекой сейчас, чтобы дать отпор тогда, когда смогу. А лишать себя руки и ноги ради выставления на показ своей гордости - увольте. Хорошо смеется тот кто смеется последним. Я лучше буду целым, здоровм и посмеюсь последним.
Понимаю, что кому-то гордость важнее и он готов сдохнуть даже ради того, чтобы сиюмоментно не пострадала гордость. Это их выбор. Свой вариант не навязываю, но понять их выбор сам не могу. Так я устроен: практичность у меня на первом месте.


Хорошо что мне повезло родиться в Киеве, где таких сторонников "непротивления агрессии" - меньшинство. А не в Донецке/Луганске, которые сейчас очень хорошо ощущают истину высказывания по поводу тех, кто выбирает "кусок хлеба вместо свободы".
galex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2709
З нами з: 20.04.16
Подякував: 109 раз.
Подякували: 473 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2018 13:59

  0mage0 написав:Якщо ви вважаєте, що мова то не є проблема, чому б вам не пояснити це Угорщині? А то вони щось дуже обурені, що ми громадян України (!!!) на Закарпатті хочемо навчати українською (державною) мовою.


Мы вон во Львове уже даже запрещаем русский в любом творчестве и вещании (последние новости почитайте). Мы боремся с советскостью советскими большевистскими методами.
Вот Венгрия такая сидит и думает: если для них язык это такая больная тема, то почему нам на этом же не сыграть.

Язык не может представлять никакой проблемы, если его не пытаться регулировать. Язык нужно взращивать, лелеять.
Максим Рыльский:
Як парость виноградної лози,
Плекайте мову. Пильно й ненастанно
Політь бур′ян. Чистіша від сльози
Вона хай буде.


Язык нужно свой возвышать, на этом языке писать прекрасные стихи, романы, снимать фильмы. А не душить другие, чтобы повыздыхали все и остался только украинский, да и тот уже суржик на 80%.
Пусть все борцы за украинский язык лучше избавятся для начала от суржика, начнут говорить на красивом и мелодичном украинском языке, а не на этой (как говорил какой-то гаишник, он конечно редиска и со злостью это говорил обо всем языке, а я имею в виду лишь суржик) гавкающей смеси украинско-русско-румынско-венгерского. Справжня наша пова дуже спiвуча та мелодична. Але нею треба добре володiти.


  0mage0 написав:Ну тоді не треба підтверджувати, що ми "нагинали" москвинів коли купляли в них газ по 50. Сиділи і не сіпалися - це адекватний опис нашої поведінки тоді. Але хіба ця стратегія може працювати вічно? Теперішні події показали, що не може. Сиділи-сиділи, гадали, що ми така собі мирна країна, розпродавали армію, гадали, що ніхто нас не буде чіпати і тут раптом "дружня країна" нападає. Ви цілий, здоровий і смієтеся, я радий за вас, але вже більше 12000 громадян України загинуло на цій війні, скільки будівель, заводів зруйновано, мільйони переселенців, території окуповані, та ще й ми маємо платити там пенсії...

Я говорил, что если есть надежда в дальнейшем дать сдачи, нарастить мышцы, поумнеть. Так вот пока реально нагинали по 50 баксов за газ - этот весь профит надо было вкладывать в свои силы, а не тырить на каждом шагу. Все нажитое надо было в жирок, в мышцы, а не продавать остатки армии.
Но это никак не связано с базами в Крыму. Продажа армии, ядерное разоружение - это преступления против государства и государственности в принципе. Но базы были в Крыму до развала СССР, были скорее всего одним из условий при разделе СССР, и с этим уже ничего не поделать. Хватить мешать мокрое, мягкое и синее.
Imp
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 2353
З нами з: 03.08.10
Подякував: 232 раз.
Подякували: 1225 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2018 14:02

  galex написав:Хорошо что мне повезло родиться в Киеве, где таких сторонников "непротивления агрессии" - меньшинство. А не в Донецке/Луганске, которые сейчас очень хорошо ощущают истину высказывания по поводу тех, кто выбирает "кусок хлеба вместо свободы".

Так Вы же, киевские, так и делаете все время. Кто воюет на востоке? Много ваших? Или там в основном ребята из глубинки всей Украины, но только не столичные франты, вроде Вас. Вы же не из зоны АТО пишете нам. И Ваши друзья тоже небось смузи сейчас в киевском кафе потягивают.
Активные борцы за свободы блин :) Диванная рота смузи-солдат с макбуком наперевес. Всегда такие воина слова забавляли.
Imp
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 2353
З нами з: 03.08.10
Подякував: 232 раз.
Подякували: 1225 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2018 15:18

Re: они соседи

  Imp написав:Вот Венгрия такая сидит и думает: если для них язык это такая больная тема, то почему нам на этом же не сыграть.

Чехия тоже замышляет паспорта упрощенно украинцам выдавать. ото таке
sal
 
Заблокований
Повідомлень: 3975
З нами з: 25.03.16
Подякував: 824 раз.
Подякували: 293 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 89101112 ... 14>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 422
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 19:11
2XL
1 280
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 16:44
Ірина_
4 679
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 11:20
vadim_zhurakovskyy
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама