Мінфін підвищив ставку за доларовими облігаціями до 7% і...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Чет 04 жов, 2018 09:50

  lapay написав:
  lenta19 написав:Так с выигранных или полученных? У Газпрома вроде только выиграли, но не получили. Почему бы не поздравить менеджмент с выигрышем премии и выплатить ее после получения денег с Газпрома по суду.

Премія виписана на виграш, виплачена частина, за те, що вже отримано (безкоштовний газ).
https://www.epravda.com.ua/news/2018/07/18/638830/

Лепен, вы ссылочки на июльские новости прекращайте тут совать - здесь уже давно и смачно обсосали тему мамы Витренка в Лихтенштейне
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 04 жов, 2018 09:53

Re: Мінфін підвищив ставку за доларовими облігаціями до 7% і

  sequence написав:здесь уже давно и смачно обсосали тему мамы Витренка в Лихтенштейне

Та смокчіть що хочете, але ж як можна одночасно і смоктати, і брехати? ;)
lapay
 
Повідомлень: 13790
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 жов, 2018 10:05

  lapay написав:..
Та смокчіть що хочете, але ж як можна одночасно і смоктати, і брехати? ;)

вот вам запрос в гугле по сабжу набором слов "лихтенштей витренко мама". https://www.google.com.ua/search?q=%D0% ... e&ie=UTF-8
Изучайте матчасть, Лепен, вы от жизни отстали, ну как же так?! Вам же скоро платить перестанут - по миру пойдете!
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 04 жов, 2018 11:33

Загалом ставка 6,82% не схожа на піраміду. Наскільки мені відомо державний борг України має середню ставку 7-7,5%. Ніхто Україні під 3-4% грошей не дасть.
Тут головне питання - чому ставка по депозитах 2-3%? Приват і Ощад банки державні. Вони можуть спокійно залучати депозити під 5% і купляти ті ж самі ОВДП. Схоже на якусь "змову" або схему для своїх.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 жов, 2018 12:42

  andrijk777 написав:Загалом ставка 6,82% не схожа на піраміду.

вы не поняли. Занимают деньги пока вкороткую, с погашением аккурат перед выборами. Кредиторы понимают, что будущие папиредники погасят перед выборами по-любому. По поводу "пирамиды" - гляньте на доходности "коротких" бондов в ЕС или США - они там временами отрицательные. Даже Россия под процент выше 3 в долг валюту брать вкороткую не хочет - хоть им, собственно, и не надо.
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 04 жов, 2018 12:58

sequence
Ну, ок. Займають до виборів. Але які проблеми віддати? Я не бачу проблем.
США і ЕС. Так там і борги захмарні. 7% з мільярда якось менше ніж 1% з трильйона.
І я не розумію "фішку" від"ємних ставок... Хто купляє ті облігації з від"ємними ставками і який в цьому зміст? По крайній мірі порівняння з Україною точно некоректне. Українські облігації купляють з однією метою - заробити.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 жов, 2018 13:21

  andrijk777 написав:sequence
Ну, ок. Займають до виборів. Але які проблеми віддати? Я не бачу проблем.
США і ЕС. Так там і борги захмарні. 7% з мільярда якось менше ніж 1% з трильйона.
І я не розумію "фішку" від"ємних ставок... Хто купляє ті облігації з від"ємними ставками і який в цьому зміст? По крайній мірі порівняння з Україною точно некоректне. Українські облігації купляють з однією метою - заробити.

Не всегда задача заработать. Для консервативных инвесторов, вроде пенсионных фондов задача - не потерять, т.е. надежность эмитента. Нет времени и желания объяснять всю катавасию, - идею, надеюсь, поняли.
Regarding Ukraine. Проблема отдать у Украины последние годы была синонимом "у кого перезанять". В силу того, что в долг берем валюту, а даже нарисованный прирост ВВП меньше процента по выплатам, получаем чистую пирамиду - отношение валютного долга к ВВП всегда растет. Это долговая яма - жoпа, если по-простому
Проблема прямо скажется на "наступниках" - они заведомо получат худшую экономику
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 04 жов, 2018 13:30

Есть подозрение, что гособлигации купили Ощадбанк(гос) и Приватбанк(гос) за счёт наших с вами депозитов. Т.е. валюты в стране не прибавилось. А рассчитываться ею будут с нерезидентами
cisukr
 
Повідомлень: 1930
З нами з: 01.10.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 294 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 жов, 2018 13:31

Re: Мінфін підвищив ставку за доларовими облігаціями до 7% і

  sequence написав:В силу того, что в долг берем валюту, а даже нарисованный прирост ВВП меньше процента по выплатам, получаем чистую пирамиду - отношение валютного долга к ВВП всегда растет. Это долговая яма - жoпа, если по-простому

В 2016 держборг був 81% до ВВП, в 2017 став 71%. Іноді краще смоктати, ніж брехати. :)
lapay
 
Повідомлень: 13790
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 жов, 2018 13:49

  sequence написав: Не всегда задача заработать. Для консервативных инвесторов, вроде пенсионных фондов задача - не потерять, т.е. надежность эмитента. Нет времени и желания объяснять всю катавасию, - идею, надеюсь, поняли.

Тут згідний. Їх пенсійні фонди і купляють ці папери(фактично збиткові :D ). А в Україні пенсійний фонд дотується бюджетом. Я не бачу тут різниці між Україною і США.
І який "консервативний инвестор" буде добровільно купляти збиткові папери, я хз.
  sequence написав: Regarding Ukraine. Проблема отдать у Украины последние годы была синонимом "у кого перезанять". В силу того, что в долг берем валюту, а даже нарисованный прирост ВВП меньше процента по выплатам, получаем чистую пирамиду - отношение валютного долга к ВВП всегда растет. Это долговая яма - жoпа, если по-простому
Проблема прямо скажется на "наступниках" - они заведомо получат худшую экономику

отношение валютного долга к ВВП всегда растет - те саме в США і ЕС. Майже у всьому світі так.
І дефолт вже нам 2 десятиліття обіцяють, а він чогось не приходить і не приходить.
Я думаю ситуація така: якщо США/ЕС схочуть обанкротити Україну вони це можуть зробити у будь-який момент. Але поки їм цього не треба і не потрібно буде в найближчому майбутньому. Тому жодних проблем з боргом я не бачу.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
7 1109
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 12:46
Mister_M
1 332
Переглянути останнє повідомлення
Суб 25 лис, 2023 14:41
0mage0
1 458
Переглянути останнє повідомлення
Чет 01 чер, 2023 01:52
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама